Obiecujący biznes w Rosji w 2020 roku

Dla osób, które planują zamienić swoją ulubioną firmę w źródło stałego dochodu, najtrudniejszą rzeczą jest znalezienie obiecującego biznesu w Rosji w 2020 r. I opracowanie planu dalszych działań, w przeciwnym razie przy braku popytu nie można liczyć na żaden dochód. Tylko wtedy można zacząć przełożyć pomysł na rzeczywistość. Poniższa lista pomoże określić możliwe obszary działalności dla początkujących przedsiębiorców.

Naprawy

Moda na komfort, piękno i przytulność sprawia, że ​​prace remontowe są jednym z najbardziej dochodowych obszarów naszej działalności. Pomimo kryzysu zawsze są tacy, którzy chcą poprawić swoje mieszkanie, dokonać kosmetycznych lub poważnych napraw z pomocą prawdziwych profesjonalistów. Jak każdy sektor usług, ta działalność opiera się na zadowoleniu klientów, którzy dzięki wysokiej jakości pracy będą mogli polecać usługi swoim znajomym.

Sprzedaż produktów rolnych

Inną opcją dla obiecujących przedsiębiorstw w Rosji w 2020 r. Jest naturalna żywność. Ecothematics zyskuje popularność każdego roku. Ludzie coraz częściej zwracają uwagę na skład i wolą naturalne odżywianie. Możesz sprzedawać produkty własnej produkcji lub zakupione we wsi. Wśród możliwych kierunków: sprzedaż naturalnych produktów mlecznych, różnych rodzajów mięsa, ziół, jajek, miodu. Początkiem może być strona internetowa lub mały fizyczny sklep z późniejszym rozszerzeniem, jeśli się powiedzie.

Serwis komputerowy

W dobie wszechobecnej komputeryzacji zapotrzebowanie na konserwację sprzętu rośnie. Aby założyć firmę w tym obszarze, będziesz potrzebować pewnej wiedzy, nawet jeśli planowane jest powierzenie pracy związanej z realizacją zamówień klientów specjalistom i samodzielne zarządzanie całym procesem. W takim przypadku należy zwrócić szczególną uwagę na rekrutację pracowników i odpowiednią jakość ich pracy. Przydatnym dodatkiem w tym przypadku jest możliwość zamówienia uszkodzonych części komputerowych do klienta. Możesz osiągnąć stabilny zysk dzięki kontraktom na serwis sprzętu w dużych firmach.

Projektowanie wnętrz

Jedną z głównych zalet tego rodzaju działalności jest brak potrzeby inwestycji na dużą skalę. Na pierwszych etapach będzie wystarczająca wiedza osobista i umiejętności, które można promować za pośrednictwem strony internetowej, a ostatecznie stać się dużą firmą świadczącą usługi projektowe. Idealną opcją jest mieć dobry zespół, który ożywi opracowane projekty.

Pokój solny

W ciągu ostatnich kilku lat działalność ta była masowo dystrybuowana w Rosji, ale nie straci na znaczeniu w 2020 roku. Powody są proste: nie wymaga poważnych inwestycji, konkretnej wiedzy i uprawnień. Na początek wystarczy naprawa w małym pokoju stylizowanym na grotę solną. Wdychanie nasyconego solą powietrza jest jedną z pomocnych opcji „uspokajających” i sposobem promowania dobrego zdrowia. Warto jednak wziąć pod uwagę, że goście będą skłonni płacić pieniądze za „zdrowe powietrze” tylko w przytulnej, ciekawie zaprojektowanej „jaskini”.

Sprzedaż materiałów do ręcznego wykonania

Robótki stały się niezwykle popularne w ostatnich latach, a kreatywni ludzie potrzebują materiałów, aby zrealizować swoje pomysły w życiu: przędza, barwniki, wstążki, lakiery, akcesoria, zdjęcia do decoupage itp. W 2020 r. Można zbudować firmę w sklepie internetowym lub offline, najlepiej z możliwością dostawy na terenie całej Rosji. Możesz uzupełnić asortyment bezpośrednio produktami własnymi.

Szkolenia

Głównym zadaniem jest wybór odpowiedniego motywu w zależności od miejsca zamieszkania i popytu. Aby to zrobić, wystarczy wynająć pokój, w którym możesz nauczyć ludzi tego, co sam dobrze znasz. Często nauka aktywności jest bardziej opłacalna niż robienie tego. Mogą to być nie tylko poważne obszary treningowe, ale także opcje organizacji zajęć rekreacyjnych (robótki ręczne, taniec, spotkania dla turystów itp.). Jednym z nowych pomysłów na biznes w 2020 roku są internetowe programy szkoleniowe, które można promować za pomocą wideo na kanale YouTube z uwzględnieniem reklam Google.

Organizacja hostelu / mini-hotelu

Turyści, którzy przychodzą do swoich pokoi tylko na noc, często wolą tanie noclegi, więc pomysł zorganizowania hostelu będzie bardzo przydatny w dużych miastach. Najważniejsze jest zorganizowanie przytulności i minimalnych warunków dla wygody. Aby otworzyć, nie musisz sporządzać pozwolenia na budowę i innej dokumentacji, ponieważ możesz wynająć / kupić mały domek lub kilka sąsiednich mieszkań.

Praca z witrynami

Do możliwych pomysłów biznesowych należy tworzenie lub administrowanie witrynami, ponieważ wiele firm przenosi swoje działania do przestrzeni internetowej i potrzebuje specjalistów, którzy będą prowadzić witrynę. Ale to wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Do prostszych opcji należą zarządzanie grupami w sieciach społecznościowych lub pisanie artykułów do wypełnienia witryn. Umiejętność czytania i pisania oraz umiejętność pięknego wyrażania myśli pozwolą ci zarabiać bez wychodzenia z domu.

Ekoturystyka

Kontynuując ekotemę dla mieszkańców obszarów czystych ekologicznie, miejsce zamieszkania może stać się źródłem dochodów. Możesz zbudować biznes, umieszczając turystów, towarzysząc im w lokalnych atrakcjach, organizując zajęcia na świeżym powietrzu dla wszystkich (wędkowanie, łowiectwo, wycieczki grzybowe, pikniki) lub organizując rozrywki dla gości, którzy chcą żyć bez wszystkich korzyści cywilizacyjnych. W tym drugim przypadku będziesz potrzebować dobrze wyposażonej studni, toalety i wanny, przytulnego domu do życia.

Biznes na Instagramie

Wyjątkowość Instagrama w szerokim wyborze opcji zarobków, od stron sprzedających towary i usługi, kończąc na biznesie w samej sieci, który polega na promocji i administrowaniu kontami. Ponadto możesz blogować na temat bliski twojej duszy. Dzięki popularności autora takiej strony można zarabiać na postach z przedmiotami promocyjnymi.

Prywatny księgowy / usługi podatkowe

Stosunkowo nowym rodzajem działalności dla Rosji jest zawarcie przez specjalistę umowy z klientem w sprawie rejestracji firmy lub prowadzenia raportów. Ten ostatni oszczędza w ten sposób swój czas i wysiłek, uwalniając się od konieczności uciekania do różnych władz. Jako dodatkową usługę może istnieć propozycja wypełnienia wszelkich dokumentów dla zwykłych obywateli, na przykład zeznania podatkowego.

Imprezy / pokazy dla dzieci

Chodzi o organizację urodzin, ukończenia szkoły, imprez tematycznych dla dzieci w różnym wieku. To nowa wersja masowego wypoczynku, w której możesz oferować kostiumowe przedstawienia, magiczne sztuczki, urzekające pokazy z eksperymentami chemicznymi, wytwarzanie waty cukrowej, w której będą uczestniczyć same dzieci. Jednocześnie reklama, w tym ustna, ma ogromne znaczenie.

Kosmetologia

Problemy estetyczne i wygląd są ważne dla wielu kobiet i mężczyzn, dlatego kosmetologia jest jednym z najszybciej rozwijających się obszarów. Najpopularniejsze w tej dziedzinie: zabiegi kosmetyczne, gabinety masażu, salony piękności, fryzjerzy w domu. Szczególnie istotne są fryzury w klasie ekonomicznej w tak zwanych „ekspresowych salonach fryzjerskich”.

Catering

Imprezy wyjazdowe zyskują popularność dopiero w Rosji, ale firm cateringowych za ich obsługę i organizację posiłków w restauracji jest niewiele. Przez długi czas usługi były istotne tylko dla dużych firm, ale teraz ludzie coraz częściej organizują śluby w przyrodzie, festiwale, przyjazne wakacje i spotkania młodzieży. W 2020 roku firmy cateringowe mogą oferować klientom pełne wsparcie wydarzeń z obsługą lub leasingiem poszczególnych urządzeń.