Prognozy dla Ukrainy na 2020 rok

Prognozy i proroctwa są słuchane w XXI wieku nie mniej niż w czasach starożytnych. Historia pokazała, że ​​wiele wizji wróżbitów miało się spełnić z zadziwiającą dokładnością. Dla mieszkańców Ukrainy szczególnie ważna jest prognoza na najbliższą przyszłość. Mając nadzieję na spokojny i szczęśliwy czas, Ukraińcy są zainteresowani prognozami na 2020 rok.

Pavel Globa

Pavel Globa podaje bardzo dokładne prognozy nadchodzących wydarzeń na całym świecie. Pięć lat przed wydarzeniami 2014 roku astrolog mówił o tym, że Ukraina zostanie podzielona na trzy części. Według obliczeń Pavla Globy w 2020 r. Nasi bracia ukraińscy oczekują trudnych zmian, które staną się echem poważnych problemów (gospodarczych i politycznych) na całym świecie. Konflikt na wschodzie kraju zakończy się wraz z separacją Donbasu, mówi Pavel. Ale stanie się to bez zaostrzania konfliktu. Gospodarka kraju w 2020 r. Nie będzie w stanie wyjść z kryzysu. Ludność będzie musiała mocniej zacisnąć pasy. Okres stabilności we wszystkich znaczeniach tego słowa rozpocznie się dopiero w 2025 r.

Tamara Globa

Ale żona słynnego astrologa, Tamary Globy, uważa, że ​​Donbas nie oddzieli się od Ukrainy. Kłótnie stopniowo ustąpią, a wojna się skończy. Według Tamary nowy przywódca przyjedzie do kraju, być może będzie to kobieta. Nowy prezydent będzie mógł pokojowo wyprowadzić kraj z kryzysu gospodarczego i politycznego. Jeśli chodzi o stosunki z braterską Rosją, astrolog uważa, że ​​nie należy oczekiwać odwilży w 2020 r.

Kaede Uber

Naukowcy i dziennikarze uważają Kaede za spadkobierczynię Wanga. Przed wyjazdem do innego świata bułgarski widzący powiedział, że dziewczyna ją zastąpi. Będzie mieszkać w domu na dwóch wzgórzach, a miasto będzie płonąć. Właśnie tam znajduje się dom, w którym mieszka Uber. A w roku jej narodzin w mieście szalały ciężkie pożary. Rodzice odkryli możliwość przewidywania przyszłości u córki w wieku pięciu lat. Od tego czasu wzrok i słuch Kaede zaczęły się znacznie pogarszać.

Według francuskiej dziewczyny na Ukrainie w latach 2019-2020 czeka kolejny szok. W skali będzie podobny do Majdanu. Fala protestów w całym kraju doprowadzi do zamachu stanu. Trudna sytuacja gospodarcza gwałtownie się pogorszy. Waluta krajowa jeszcze bardziej straci na wartości. Ukraińcy staną w obliczu ubóstwa i bezrobocia. Wśród walk religijnych ludność zostanie podzielona na walczące obozy. Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko, według widzącego, ma nieszczęśliwą przyszłość.

Dla informacji. Kaede Uber urodziła się w 2003 roku we francuskim mieście Montpellier. W wieku ośmiu lat dziewczyna dokładnie przewidziała datę śmierci babci. Potem nastąpiła seria prognoz, od małych codziennych wydarzeń po ważne wydarzenia na scenie światowej. Na przykład Kaede przewidziała upadek rubla, który właśnie się spełnił.

Vera Lyon

Opinia Very na temat przyszłości Ukrainy w 2020 roku jest podobna do wielu medium. Na ziemiach ukraińskich wybuchną wojny religijne. Wiele innych prób przypadnie Ukrainie. Kazachska Wanga ostrzega, że ​​ludzie muszą być cierpliwi i przeczekać wszystkie trudności. Jej zdaniem początek zmian zostanie cofnięty w 2019 r., Po zmianie lidera kraju. Nowy prezydent będzie inteligentny, miły i uczciwy. Mimo to jednak nie będzie można wznowić stosunków z Rosją. Według prognozy Vera Lyon żaden kraj nie jest gotowy na ustępstwa.

Wielki Wang

Sporo proroctw bułgarskiej prorokini dotyczących Ukrainy już się spełniło. Weź przynajmniej słowa Vangi: „Krym oderwie się od jednego wybrzeża i wyrośnie na drugie ...”. Kilka lat temu wydawało się to fantazją, której realizacja jest niemożliwa. Ale dzisiaj znaczenie niesamowitej prognozy jest więcej niż zrozumiałe. Współcześni Vanga zauważają, że bardzo ciepło mówiła o narodzie ukraińskim.

Witka Pietrowska, asystentka Wangeliji w pracach domowych, zapisała słowa dla swojej przyjaciółki: „Kraj zjednoczony na początku rozpadnie się, a brat pójdzie do brata. Ale szczęście nadejdzie w nowym związku”. Wang wielokrotnie powtarzał również, że Ukraińcy czekają na dobre życie, ale nastąpi to dopiero po trudnych próbach i trudnościach. Eksperci badający czworoboki bułgarskiego widzącego zauważyli, że jej prognozy są niewyraźne w czasie. Jednak z akt naocznych świadków można zrozumieć, że konflikt zbrojny w 2020 r. Się nie skończy. Napięta atmosfera będzie trwała. Możliwe jest również wzmocnienie konfrontacji między walczącymi stronami. Ale w końcu ludzie zmęczy się nieuzasadnioną polityką państwa i będą mogli samodzielnie ustanowić pokój i harmonię w państwie.

Czarownica Olga

Według medium, 2020 rok będzie decydujący dla Ukrainy. Po zmianie władzy w 2019 r. Nowe, trudne próby spadną na ukraińską ziemię w wyniku wyborów. W przypadku konfrontacji politycznych rząd całkowicie zapomni o potrzebach ludności. Los kraju będzie w rękach zwykłych obywateli. Jeśli Ukraińcy mogą się zjednoczyć, będą w stanie rozwiązać wszelkie problemy. Ale siły zewnętrzne mogą ingerować w lekkie plany. Kraje sąsiadujące mogą rozpocząć walkę o terytoria, które wcześniej były ich własnością. Aby zachować integralność kraju, Ukraińcy muszą być bardzo przyjaźni. W przeciwnym razie niewielki kraj wokół Kijowa może pozostać z dużego kraju.

Dla informacji: Olga Jankovka (czarownica Olga), pochodząca z Charkowa w 2017 roku, została zwycięzcą programu telewizyjnego „Bitwa pod wpływem medium”.

Julia Wang

Wróżka o silnych zdolnościach i niecodziennym wyglądzie mówi trochę o przyszłości Ukrainy. Według Julii terytoria Doniecka i Ługańska powrócą do swojego rodzimego państwa ukraińskiego. Trudna sytuacja gospodarcza i operacje wojskowe zmobilizują ludność. Coraz częściej w rodzinach rodzą się specjalne dzieci indygo. Patriotyczny nastrój i solidarność ludności wyprowadzą kraj z kryzysu. Szybka zmiana władzy państwowej wyznaczy początek nowej ery dobrych stosunków międzynarodowych i dobrobytu.