Pieśni zmieniające na nowy rok 2020

Oryginalne noworoczne piosenki - zmiany dotyczące Świętego Mikołaja i Snegurochki, śnieżnej zimy, choinki, upominków i, oczywiście, Szczura (symbol nadchodzącego roku), które należy odebrać z wyprzedzeniem na Nowy Rok 2020, pomogą stworzyć świąteczny nastrój i rozjaśnić emocje gościom wakacji.

Śmieszne komiczne okładki popularnych melodii mogą stać się:

  • jasny numer na imprezę firmową w Nowy Rok;
  • oryginalny prezent dla gości na Nowy Rok;
  • Ciekawy pomysł na noworoczne konkursy karaoke i piosenki.

Zwracamy uwagę na piękne i zabawne przeróbki, których teksty można zapisać na komputerze (jako obraz) i wykorzystać, planując szeroki wybór rozrywki dla przyjaciół, krewnych lub współpracowników na Nowy Rok 2020.

O motywie „Nagle skrzypnęły drzwi w bajce”

Wykonana jasna, dynamiczna i nieskomplikowana piosenka stanie się ozdobą świąt noworocznych, ponieważ nowy tekst zawiera piękne życzenia i wzmiankę o symbolach nadchodzących 2019 i Nowego 2020.

Oferujemy również pobranie podkładu do tej piosenki zmieniającej motyw „Nagle drzwi skrzypnęły w bajce”, która będzie idealna w 2020 roku, w Roku Szczura.

//2020-god.com/wp-content/uploads/2019/03/From-cinema- Nagle-how-in-tale-minus.mp3

Na motywie „Urodziny” (krokodyl gen)

Niezwykła „dorosła” interpretacja piosenki znanej wszystkim od dzieciństwa to świetny pomysł na stworzenie wesołego nastroju.

Motyw tej melodii jest dobrze znany wszystkim, dlatego też można zaoferować śpiewanie noworocznych piosenek przez cały zespół, wzywając powodzenia w nadchodzącym 2020 roku. Aby to zrobić, wystarczy wydrukować tekst dla gości lub wysłać zdjęcie przez Skype, Viber, Telegramm lub innego komunikatora, aby każdy mógł czytać słowa po prostu z ekranu gadżetu.

Jako aktor głosowy możesz użyć podkładu lub płyty karaoke z żądaną melodią.

//2020-god.com/wp-content/uploads/2019/03/Vladimir-Shainskiy-Song-crocodile- Genes-minus-2.mp3

Motyw „Pięć minut”

Przez wiele pokoleń melodia z filmu ... jest nierozerwalnie związana z świętami Nowego Roku. Już przy pierwszych akordach znanej piosenki goście będą mieli wyjątkowy nastrój i właściwe podejście do Nowego 2020, a słowa przeróbki „w nowy sposób” wywołają uśmiech i żywe emocje.

Jeśli ktoś w firmie wie, jak grać na instrumentach muzycznych, możesz rozjaśnić występ, ponieważ nuty na okładkę (i akordy na gitarę) są dość proste. Jeśli nie jest to możliwe, użyj poniższego pliku ścieżki podkładu.

//2020-god.com/wp-content/uploads/2019/03/ Lyudmila- Gurchenko- Five-minutes-remix-minus.mp3

Motyw: „Niebieska kula wiruje”.

Wesoła, pozytywna piosenka o noworocznym Krysku z ciepłymi życzeniami.

Do wykonania potrzebny będzie minus (akompaniament muzyczny bez słów). Możesz pobrać plik klikając na link i słuchać go, po prostu uruchamiając go w oknie odtwarzacza.

//2020-god.com/wp-content/uploads/2019/03/Alexander-Dadali- Spins- twirls- ball- blue-minus.mp3

Na motywie „Czym jest jesień”

Kolejnym świetnym pomysłem na Nowy Rok 2020 są Szczury dla firmy, w której uwielbiają śpiewać remake'owe piosenki na gitarze. Akordy utworu „What is Autumn” są znane większości gitarzystów, a motyw ten słyszą wszyscy, co czyni z utworu jedną z najpopularniejszych noworocznych okładek autorów.

Jeśli w firmie nie ma gitarzystów, użyj jakościowego znaku minus lub odpowiedniego utworu z płyty karaoke.

//2020-god.com/wp-content/uploads/2019/03/DDT- What is this- fall-minus.mp3

Na motywie „Gdybym był sułtanem”

Komiksowa piosenka z ukochanego krajowego filmu „Kaukaski jeniec” z pewnością rozweseli twoich gości i sprawi, że wstaną ze stołu. Nowy tekst piosenki zmieniającej nadaje się na ucztę „dla dorosłych”, podczas której Nowy Rok 2020 będzie obchodzony przez nalewanie „stu gramów”.

Jako dodatek sugerujemy przyjęcie „minusu” przy nowoczesnym przetwarzaniu.

//2020-god.com/wp-content/uploads/2019/03/Yuri-Nikulin-If-by-by-was-ultan-minus.mp3

Na motywie „Belle” z Notre Dame de Paris

Ta piosenka zabrzmi niesamowicie i zadziwi gości swoim brzmieniem. Oczywiście, jeśli wykonawca ma odpowiednie dane głosowe.

Uzyskanie pożądanego efektu pomoże uzyskać piękne przetwarzanie minus z głębokim dźwiękiem wysokiej jakości.

//2020-god.com/wp-content/uploads/2019/03/Golubev-Makarsky-Petkun-Belle-minus.mp3

Motyw „Nie było zimy”

Interesująca interpretacja zabawnego śpiewnika dla dzieci z kreskówki „Prostokvashino” dla dorosłych. Opcja będzie optymalna dla charyzmatycznego wykonawcy z dobrym poczuciem humoru, który będzie w stanie pokonać tekst wesoły i jasny.

Znalezienie muzyki na taką okładkę jest łatwe. Oferujemy jedną z wielu istniejących opcji tworzenia podkładów.

//2020-god.com/wp-content/uploads/2019/03/Valentina-Tolkunova-Kaby- nie był zimowy- minus.mp3

Wniosek

Zastanawiając się nad scenariuszem na Nowy Rok 2020, możesz również wymyślić własne oryginalne piosenki remake, na przykład piosenkę w imieniu Świętego Mikołaja, Snegurochki, nowego symbolu Szczura lub wychodzącej Świni.

Jeśli masz ciekawe pomysły na zabawne okładki noworoczne, zalecamy podzielenie się nimi w komentarzach.