W 2020 roku BTS przyjedzie do Rosji

K-Pop to jeden z najpopularniejszych trendów we współczesnej muzyce. Jednym z najjaśniejszych przedstawicieli tego gatunku jest grupa BTS. Teraz podróżują z trasami do wielu krajów, a najprawdopodobniej w 2020 roku przybędą do Rosji. BTS słyną z niezwykłych i imponujących koncertów. Wreszcie lojalni fani z Rosji będą mogli cieszyć się żywym występem na żywo swojej ukochanej koreańskiej grupy pop.

Kiedy BTS przyjedzie do Rosji

Oczekuje się, że grupa odwiedzi Rosję w 2020 roku. Jednak nie ma oficjalnego potwierdzenia tej informacji. Teraz na oficjalnej stronie zespołu zaplanowana jest trasa koncertowa 2018-2019 „Kochaj siebie”. Faceci odwiedzą wiele krajów na różnych kontynentach: USA, Japonię, Wielką Brytanię, Brazylię itp. Jednak Rosja nie znajduje się na liście tras koncertowych.

Pogłoski, że BTS przyjedzie do Rosji w 2020 roku, pojawiły się jesienią 2018 roku. Wcześniej chłopaki planowali dać koncert w 2017 roku, ale występ nie odbył się z przyczyn technicznych, których organizatorzy nie wymienili. Ich ostatnia wizyta miała miejsce w 2014 roku, kiedy odwiedzili festiwal „Most do Korei” w Moskwie. Wtedy BTS nie były jeszcze tak popularne w Federacji Rosyjskiej i mogły bezpiecznie chodzić po ulicach bez nadmiernej uwagi fanów. Naprawdę polubili stolicę i obiecali wrócić.

W 2019 roku oczekiwano, że BTS obejmie Rosję podczas światowej trasy koncertowej. Mówiono, że zespół da koncert w Moskwie i Petersburgu. Przeprowadzono negocjacje między przedstawicielami dużych agencji biletowych a menedżerami grup. Dziś oczekiwania nie zostały spełnione, a teraz fani liczą na wizytę w bożkach w 2020 roku.

Najprawdopodobniej koncert BTS w 2020 roku zostanie poświęcony trzydziestoletnim przyjaznym stosunkom między Rosją a Koreą Południową i odbędzie się w Moskwie. Informacje te nie zostały jeszcze potwierdzone przez żadną ze stron i są oparte na niejednoznacznych zwrotach z wywiadów uczestników i komentarzach w sieciach społecznościowych, więc jest zbyt wcześnie, aby kupować bilety na koncert.

Tour „Kochaj siebie”

Aby zobaczyć swój ulubiony zespół, nie musisz czekać na 2020 rok. Jeśli nie masz siły i ochoty czekać na przybycie BTS do Rosji, możesz sam do nich pójść. Oczywiście wycieczka będzie droga, ponieważ bilety na koncert są wyprzedane bardzo szybko, a na dzień dzisiejszy, zgodnie z informacjami na oficjalnej stronie internetowej, puste miejsca pozostały tylko na koncertach w USA i Japonii. Światowa trasa koncertowa „Kochaj siebie” jest pełna wydarzeń i ma bardzo napięty harmonogram. Teraz ostatnie wydarzenie jest datowane na 14 lipca 2019 r. Możliwe jest, że inne terminy zostaną dodane do harmonogramu.

Aby dostać się na pokaz Idola, możesz udać się na następujące wycieczki:

 • 12 maja 2019 r. - Chicago, USA. Miejsce: Stadion Soldier Field. Ceny biletów wahają się od 71 USD do 176 USD.
 • 19 maja 2019 r. - New Jersey, USA. Miejsce: Metlife Life Stadium (MetLife Stadium). Cena: od 75 USD do 150 USD.
 • 06 i 07 lipca 2019 r. - Osaka, Japonia. Miejsce: Yanmar Nagai Stadium. Cena: 100-110 USD.
 • 13 i 14 lipca 2019 r. - Shizuoka, Japonia. Miejsce: Shizuoka Ecop Stadium. Cena: 100-110 USD.

Interesujące fakty o grupie

BTS (Beyond The Scene) to południowo-koreański zespół chłopców, który powstał w 2013 roku. Składa się z siedmiu członków: ArEm (RM), Wi (V), Suga (Suga), Jin (Jin), Jungkook (Jungkook), J-Hope (J-Hope) i Jimin (Jimin). Grupa zyskała światową sławę i uznanie i jest obecnie najpopularniejszym koreańskim kolektywem na światowej scenie. Faceci zdobyli wiele nagród i certyfikatów. Są najpopularniejszymi listami przebojów, o których regularnie pisze się w znanych na całym świecie publikacjach, takich jak Time i Forbes. Kreatywność tych młodych ludzi zachęca ludzi z całego świata do zainteresowania się kulturą koreańską, która jest uważana za wielki wkład w jej rozwój.

Faceci są stale w zasięgu wzroku. Działają w klipach wideo, mini-filmach, filmach na youtube, biorą udział w różnych programach, festiwalach i konkursach. To dziś najczęściej mówi się o chłopięcym zespole. Oto kilka faktów, które mogą zainteresować fanów BTS:

 • Grupa nie zorganizowała się sama. Został stworzony przez profesjonalistów z Big Hit Entertainment, którzy przeprowadzają wywiady z uczestnikami od 2010 roku.
 • W marcu 2016 r. Forbes nazwał ich artystami najczęściej cytowanymi postami na Twitterze.
 • W ciągu 6 lat istnienia wydali już 29 klipów wideo i 22 single.
 • Od lipca 2018 r. Zespół otrzymał 53 nagrody.
 • Spośród wszystkich uczestników tylko ArEm może prowadzić rozmowę w języku angielskim. Według niego nauczył się języka, oglądając serial telewizyjny Przyjaciele.

 • To pierwsza koreańska grupa, która ma własne emotikony na Twitterze. Zostały stworzone, aby identyfikować lokalizacje o największej liczbie fanów. Były to Brazylia, Turcja i Rosja.
 • W 2018 r. Uczestnicy znaleźli się w TOP 25 najbardziej wpływowych osób w Internecie.
 • 9 marca 2018 roku, kiedy Sugha skończył 25 lat, przekazał darowiznę w wysokości 19 000 $ na zakup wołowiny na karmienie sierot. Był to szeroki gest, ponieważ wołowina w Korei Południowej jest uważana za drogie mięso ze względu na wysokie cła.
 • 18 lutego 2019 Jay Hope skończył 25 lat. Uważany jest za najbardziej uroczego członka grupy. J-Hope jest trzecim najstarszym w drużynie, ustępując miejsca Gene'owi i Suga. Jedną z zabawnych rzeczy w J-Hope były 2018 Mnet Asian Music Awards (MAMA), kiedy na ceremonię włożył czarną koszulę. Na czerwonym dywanie garnitur wyglądał opłacalnie, jednak na scenie połączył się z głównym czarnym tłem. W rezultacie J-Hope wygładził się jak „szybująca głowa”, co zostało dobrze zapamiętane przez fanów.

MAPA BTS DUSZY: Zwiastun Persona Comeback: wideo