Silver Skates - film 2020

 • Tytuł - Silver Skates - Film 2020 | aktualności, aktorzy, data premiery
 • Premiera: 13 lutego 2020 r
 • Kraj pochodzenia: Rosja
 • Gatunek: dramat, historia, przygoda
 • Reżyser: Mikhail Lokshin
 • Aktorzy: Fedor Fedotov, Sonya Priss

Pod koniec grudnia 2018 r. Rozpoczęto prace nad filmem „Silver Skates” w studiu TRITE, którego premiera została ogłoszona 13 lutego 2020 r. Krytycy nazywają to debiutem, ponieważ będzie to pierwszy film w reżyserii Michaiła Lokshina oraz aktorów Fedora Fedotowa i Sonyi Priss. Oprócz TRITE za projektem stoją jeszcze trzy poważniejsze firmy: Partnerstwo Centralne, Grupa Spółek GPM KIT i Kinosłowo. Ten pełnometrażowy film zapowiada się bardzo interesująco, zwłaszcza, że ​​kręcenie odbywa się równolegle z innym „lodowym” obrazem „Ice-2”, a różnica w dacie premiery tych dwóch taśm wynosi tylko jeden dzień.

Działka

Akcja rozgrywa się w 1899 roku w przeddzień Bożego Narodzenia. W przeddzień nowego stulecia dwie młode dusze spotykają się na ulicach Petersburga, gdzie kipi świąteczny zgiełk - syn lamplisty Matvey, który odziedziczył posrebrzane łyżwy po ojcu i dziewczynka z arystokratycznej rodziny Alisy, marzącej o nauce. Wydawałoby się, że każdy ma swoje przeznaczenie i nie ma dla niego nic wspólnego ze światem przeciwnym, ale Matvey i Alice pędzą razem w przyszłość.

Przy takiej fabule film niewątpliwie odniesie sukces, ponieważ na tej taśmie zlewały się jednocześnie trzy gatunki: dramat, historia i przygoda. Reżyser nie tylko wybrał epokę końca XIX wieku, ponieważ w tym czasie miały miejsce ważne wydarzenia w życiu Rosji, które z dużym zainteresowaniem przyglądają się współczesnym. Nie będzie wyidealizowanego obrazu, w filmie pokażę od razu trzy różne Petersburga: miasto na wakacjach, życie elity stolicy i codzienne życie kabalistycznego świata przestępczego. Sen, miłość, pościgi, przygody, a w pewnym sensie detektywistyczny zwrot wydarzeń - ten film będzie od razu.

Filmowanie

W lutym 2019 r. Pojawiły się informacje, że w Petersburgu, w warunkach prawdziwej zimy, rozpoczęły się zdjęcia do filmu „Silver Skates”. W skali kina to zdjęcie powinno zostać wykonane w możliwie najkrótszym czasie: wszystkie zdjęcia zostaną wykonane do maja, a w styczniu 2020 r. Zakończą pracę całkowicie. Aby zachować charakterystyczny klimat północnej stolicy, planowane jest nawet blokowanie ruchu na skarpie w Fontance podczas kręcenia filmu.

Producent filmu Petr Anurov mówi, że projekt Silver Skates będzie pierwszym w historii rosyjskiego kina pod względem skali pracy w rzeczywistych warunkach. Najważniejsze, że zima nie zawodzi! Aby zapobiec wypadkom, rozpoczęliśmy prace nad wzmocnieniem lodu z wyprzedzeniem ponad 10 tysięcy metrów kwadratowych. metrów obszaru rzek i kanałów. Kolorowe podłoże nałożono na naturalny lód i dodatkowo wypełniono wodą. Dużo pracy włożono w dekorowanie miasta: zbudowano kolorowe pawilony, stworzono akcesoria bożonarodzeniowe. Zwykle w filmach przedstawiających epokę końca XIX - początku XX wieku wszystko wygląda ponuro. Silver Skates stanie się kolorowym, rozrywkowym projektem.

Mieszkańcy Sankt Petersburga początkowo byli zaskoczeni, jak użyteczność publiczna usuwa śnieg z lodu w Moika nad Kanałem Zimowym, a kiedy był on również pokryty drewnianymi tarczami i pojawili się w pobliżu agenci filmowi, stało się jasne, że kanał przejdzie do historii kina.

Ten film nie był pozbawiony grafiki komputerowej, której prace powierzono studiu efektów wizualnych CGF. Swoje umiejętności pokazała już w projektach „Czas pierwszego”, „Załoga”, „Viking”.

Aktorzy

Główne role przypadły debiutantom. W rolę Matvey wcieli się Fedor Fedotov, w rolę Alicji - Sonya Priss. Aktorzy musieli przejść prawdziwy trening sportowy, aby nauczyć się mistrzowskiego skateboardingu. Mimo dość lekkiej fabuły w filmie pojawią się niedopowiedzi (zawodowi łyżwiarze) i kaskader.

Wśród aktorów są wybitne osobistości. Role w filmie wcielili się w Aleksieja Guskowa, Jurija Kolokołnikowa, Severię Januszauskaite, Kirilla Zaitseva, Jurija Borysowa, Aleksandrę Revenko. Lista europejskich aktorów jest utrzymywana w tajemnicy.

 • Fedor Fedotov
 • Sonya Priss
 • Aleksiej Guskow
 • Jurij Kolokolnikow
 • Severia Janusauskaite
 • Kirill Zaitsev
 • Jurij Borysow
 • Alexandra Revenko

Ekipa filmowa

Scenariusz filmu należy do Roman Cantor. Filmy, które odniosły sukces u widza, zostały już wykonane zgodnie z jego dziełami. Oto „O miłości. Tylko dla dorosłych” (2017), „Dobry chłopiec” (2016), „Super bobry. Mściciele ludzi” (2018).

Za odbudowę epoki odpowiedzialny jest scenograf Alexander Zagoskin, który wcześniej pracował nad obrazami „Biedny, biedny Pavel” i „Admirał”. Do kostiumów - Tatyana Patrakhaltseva, która pokazała swoje umiejętności w filmach „Stalingrad”, „Salute-7”, „Duelist”. Nie mniej wybitnym i reżyserem zdjęć jest Igor Grinyakin, który nakręcił historyczny film „Viking”, a także zdobył nagrodę Złotego Orła w nominacji „Najlepsze zdjęcia” za film „Ruch w górę”. Triki ustawia Alexander Stetsenko, który wyreżyserował kaskaderów w filmach „Viy” i „Hardcore”.

Film został wyprodukowany przez Piotra Anurowa, z najnowszych dzieł, w których znajdują się filmy „Coach” (2018), „Decorator” (2019), „Selfie” (2017). Został uznany za „producenta roku” podczas nagrody GQ People of the Year 2015. Współtwórcą jest Rafael Minasbekyan, który zrealizował ponad 200 projektów telewizyjnych i filmów. Miał już doświadczenie w pracy przy wielkim, epickim hicie „Legend of Kolovrat”, który miał swoją premierę na 70. festiwalu filmowym w Cannes.

Firma „Partnerstwo centralne”, reprezentująca Paramount Pictures w naszym kraju, została oficjalnym dystrybutorem.

Jak wyglądają przygotowania do kręcenia filmu „Silver Skates”: wideo