LCD „Lyubertsy” w 2020 r

LCD „Lyubertsy 2020” będzie kolejnym krokiem w ulepszaniu wybrzeża jeziora Black. Kompleks będzie się składał z 9 oddzielnych budynków o różnych wysokościach. Wykończenie zewnętrzne planowane jest w dyskretnych kolorach. Nabywcy będą mogli uzyskać mieszkania w Lyubertsy w 2020 r. Po zakończeniu prac wykończeniowych i montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych, a także wyposażenia technicznego w mieszkaniach.

O deweloperze

GC „Airplane Development” - firma, która realizuje budowę obiektu „Lyubertsy 2020”. Możesz ocenić jakość pracy tej organizacji budowlanej przez takie obiekty infrastruktury, jak:

 1. Lyubertsy 2015-2019 - ponad 40 domów znajduje się 10 minut od obwodnicy Moskwy, w pobliżu stacji metra Niekrasowka.
 2. Przedmieście „Las” - 10 domów.
 3. Kompleks mieszkaniowy we Wnukowie.
 4. „Październik 2016” - monolityczny dom z cegły w październiku.

Firma ma ponad 1 milion m2 obszar już przekazany właścicielom, a także 8 dzielnic mieszkalnych zbudowanych w ciągu 5 lat owocnej pracy.

Plan rozwoju

Zgodnie z planem rozwoju Lyubertsy 8 budynków (od 52 do 59) zostanie oddanych do użytku w 4 kwartale 2020 r., A 1 budynek (60) zostanie ukończony w 1 kwartale 2021 r. Trwają prace budowlane. Prawie wszystkie domy mają 15-17 pięter, typ budynków jest ceglano-monolityczny.

Opcje mieszkaniowe

Kompleks oferuje apartamenty różnej wielkości - od 30 m2 i kończąc na 81 m2. Ponadto apartamenty różnią się układem - możesz wybierać między klasycznym a nowoczesnym stylem europejskim, kupić mieszkanie w „szorstkim wykończeniu” lub skorzystać ze wszystkich zalet luksusowego mieszkania „klasy Pragmatic”.

W tej chwili na oficjalnej stronie projektu „Lyubertsy 2020” od dewelopera Plane Development można znaleźć 701 mieszkań o różnych kosztach. Spośród prezentowanych obiektów 594 osiedla mają status „Na sprzedaż”, 107 apartamentów zostało zarezerwowanych. Jeśli przeanalizujesz liczbę pokoi, zobaczysz następujące liczby:

 • 517 mieszkań to „odnushki” o powierzchni użytkowej od 24 do 46 m2;
 • 92 apartamenty mają dwa pokoje i powierzchnię użytkową od 38 do 65 m2;
 • 92 mieszkania z trzema pokojami mają największą powierzchnię użytkową - od 38 do 84 m2.

Uwaga kupujący są zapewniani jako standardowe układy, tj. w rzeczywistości „gołe ściany” i apartamenty z „euro-wykończeniem”. W razie potrzeby możesz skorzystać z usługi „Meble ekspresowe”.

Materiały budowlane i dekoracyjne

Podczas budowy LCD stosuje się mieszankę cegieł i monolitycznych płyt. Dla lepszej izolacji cieplnej i akustycznej we wszystkich domach zostaną zainstalowane okna z podwójnymi szybami. Jako wykładzinę podłogową wybrano laminat i planuje się ogrzewanie za pomocą grzejników stalowych. Materiał dekoracyjny do ścian - tapeta do malowania na bazie włókniny. Wszystkie mieszkania będą miały stalowe drzwi. Mieszkańcy otrzymują gwarancję na materiały wykończeniowe (1 rok), a także na system inżynieryjny i komunikacyjny (3 lata).

Lokalizacja i transport publiczny

Plan zagospodarowania obejmuje również układ wybrzeża jeziora Black, na którego brzegu będą budynki mieszkalne. W pobliżu, zaledwie 3 minuty spacerem od kompleksu, znajduje się kilka przystanków autobusowych, dzięki czemu można szybko dostać się do stacji metra Novokosino i Vykhino. Bardzo wygodnie jest również dojechać do Moskwy pociągiem z dworca kolejowego. Pociągi elektryczne kursują co 15 minut i docierają na stację Kazań w pół godziny. Ci, którzy wolą własny transport od transportu publicznego, dzięki wygodnemu transportowi mogą bardzo szybko dostać się do obwodnicy Moskwy (odległość to tylko 9 km).

Infrastruktura

Zgodnie z projektem na terenie kompleksu mieszkalnego planowane jest wybudowanie 5 szkół i 6 przedszkoli. Dziś są 2 przedszkola z basenem dla 540 dzieci. Oddano również jedną szkołę dla 1100 uczniów. W najbliższej przyszłości zostanie otwarta szkoła sportowa z najnowocześniejszym sprzętem sportowym, boiskiem do piłki nożnej, siłownią i basenem.

Wiele instytucji edukacyjnych działa w pobliskim kompleksie mieszkaniowym Nekrasovka, zaprojektowanym i zbudowanym przez tę samą firmę Airplane Development. Ponadto otwarto już wiele obiektów edukacyjnych i rozrywkowych dla dzieci. Szkoła piłkarska Angelovo zorganizowała swój pierwszy zestaw w tym roku. W pobliżu znajdują się 2 supermarkety. Wkrótce zostaną otwarte placówki opieki zdrowotnej (przychodnia, karetka pogotowia i apteka) oraz komisariat policji.

Ponadto na terenie pracy LCD:

 • sklepy spożywcze;
 • punkt apteki;
 • supermarket.

Ekologia i ludność

Być może jedyną wadą regionu moskiewskiego, a konkretnie centrum administracyjnego okręgu Lyubertsy regionu moskiewskiego, nie jest najlepsza sytuacja ekologiczna: miasto zajmuje około 23 miejsca w Rosji pod względem jakości środowiska miejskiego. Nie jest tajemnicą, że miasto Lyubertsy specjalizuje się w produkcji przemysłowej. Wśród głównych obiektów „kształtujących miasto” należy zwrócić uwagę na:

 • AOOT „Torgmash”;
 • NPK „Perfect Mechanics”;
 • Śmigłowiec nazwany na cześć Kamowa.

Ponadto od czasu do czasu w mieście pojawiają się problemy związane ze zbieraniem śmieci, a ze względu na bardzo wygodny transport pojawiają się pewne warunki wstępne do pojawienia się przestępstwa. Mimo określonych warunków życia w Lubece, miejscowa ludność nie spieszy się z opuszczeniem „rodzimego” regionu. Lyubertsy to miasto młodych rodzin: mieszka tu ogromna liczba dzieci i młodzieży szkolnej, a wskaźnik urodzeń w tym obszarze przekracza wskaźnik śmiertelności. Liczba mieszkańców miasta wynosi 180 000: dzielnica Lyubertsy pod względem gęstości zaludnienia przekroczyła pozostałe osady regionu moskiewskiego.

Lyubertsy aktywnie się rozwija: infrastruktura osady poprawia się wraz z budową nowych domów typu Lyubertsy 2020 od Samolet GC. Niedrogi koszt nieruchomości przyciąga nowych osadników do okolicy.

Należy zauważyć obecność bogatego dziedzictwa przyrodniczego - kamieniołomy Lyubertsy. Wśród interesujących obiektów naturalnych można zidentyfikować:

 • Park Natashinsky, w którym znajduje się słynny staw;
 • Park Lyubertsy;
 • park przyrodniczo-historyczny „Kosinsky”;
 • małe i duże kariery Lyubertsy.

Warunki zakupu i ceny

Istnieje ponad 30 opcji na zakup mieszkania w hipotece, można ubiegać się o nie w 22 istniejących rosyjskich bankach, w tym w takich instytucjach finansowych jak:

 • Odrodzenie;
 • Promsvyazbank;
 • SMP Bank;
 • Bank Rosji.

Minimalna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 9,2%, ale średnia wynosi 12,5%. Maksymalna stopa procentowa może osiągnąć 15% „części” pożyczki. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, należy skontaktować się ze specjalistą działu kredytowego pod numerem telefonu: +7 (495) 135-17-63. Możesz również zamówić rozmowę na stronie internetowej GC „Airplane” w specjalnej sekcji „Warunki zakupu”.

Możesz kupić mieszkanie w formie hipoteki, w części „Kapitał macierzyński”, na raty itp., W zależności od dostępności jednego lub drugiego rodzaju świadczeń zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem Rosji. Na oficjalnej stronie LCD „Lyubertsy 2020” od dewelopera „Aircraft Development” w sekcji „Apartamenty” prezentuje promocje i oferty specjalne: informacje są stale aktualizowane. Tak więc do 31 marca 2019 r. Obowiązują specjalne zniżki na niektóre mieszkania - korzyść wynosi do 2% początkowych kosztów mieszkania.

Ceny mieszkań w kompleksie mieszkalnym „Lyubertsy 2020” z GC „Airplane” zaczynają się od 2,6 miliona rubli. na studio o powierzchni 25,5 m2 w „szorstkim” wykończeniu. Cena maksymalna ustalona jest na „trzy ruble” o powierzchni użytkowej 80 m2. Ostateczna cena może się znacznie różnić w zależności od potrzeb konkretnego nabywcy: możliwe jest zamówienie dekoracji na indywidualny projekt.

Tabela 1. Średnie ceny zakupu nieruchomości w Lyubertsy 2020:

Rodzaj mieszkaniaPowierzchnia, m 2Cena za m2, rub.Cena za mieszkanie
Studio25-31od 91 tys2,6-3,3 miliona rubli.
1 sypialnia31-44od 83 tys3,1-4,1 mln rubli
2 sypialnie39-63od 79 tys3,8–5,3 mln rubli.
3 sypialnie58-84od 73 tys4,6-6,4 mln rubli.