Nowy Rok 2020 w Saratowie

Cóż za szczególna przyjemność świętować Nowy Rok 2020 w Saratowie, więc jest w szerokiej gamie ofert! Miasto na pewno nie pozwoli Ci się nudzić przypadkowym podróżującym w interesach oraz osobom, które celowo postanowiły spędzić wakacje nad Wołgą oraz tym, którzy chcieliby oderwać się od rzeczywistości w magiczną noc i spędzić niewiarygodnie fajny czas.

Na ulicy

Saratów to miasto międzynarodowe, dlatego popularnie ukochany Nowy Rok obchodzony jest tutaj w wyjątkowo przyjazny i jasny sposób!

Oczywiście masowe uroczystości rozpoczynają się na długo przed godziną X. W ciągu ostatnich dwóch tygodni grudnia występy, przemówienia, gratulacje odbywają się w każdej dzielnicy, centrum rekreacji i centrum handlowym, a 31 grudnia kulminacja! Wielu mieszkańców spieszy się na Plac Teatralny do 22:00 - głównego miejsca, w którym najlepiej spędzić Sylwestra w Saratowie. Każdego roku koniecznie instalują duży ekran nadający przemówienie prezydenta, a kuranty, najśmieszniejszy Święty Mikołaj, elegancka choinka, muzycy, fajerwerki i rok 2020 nie będą wyjątkiem.

W sylwestra będą działać namioty z herbatą i ciastkami, sprzedawane będą zestawy petard. Możesz także jeździć na bajkowym saniu, konno i robić zdjęcia z bajkowymi bohaterami.

Po północy Saratowici nie wracają do domu, lecz kontynuują uroczystości. Tłum z Placu Teatralnego rozprasza się po ulicach, dzieci próbują zatrzymać się na każdej zaimprowizowanej scenie i przyjrzeć się Świętemu Mikołajowi i Śnieżnej Dziewicy. Na centralnych ulicach miasta (Czapajew, Kirow, Moskiewska) obcy szczerze gratulują sobie nawzajem nadchodzących i nadchodzących wydarzeń, cieszą się z ważnego wydarzenia i poddają się powszechnej radości.

Nad Wołgą

Nie ma hałasu w mieście? Do usług hostelu w Saratowie! Śnieg, gwiaździste niebo nad głową, krystaliczna cisza i mały bankiet w przytulnym domku z kominkiem i skórą niedźwiedzia. A także skutery śnieżne, narty, dętki, łyżwy, zimowe wędkowanie, sauna i pyszna herbata z aromatycznymi stepowymi ziołami.

Wiele kempingów w pobliżu Saratowa bardziej koncentruje się na wakacjach nad Wołgą, więc zimą liczba ofert jest znacznie zmniejszona, a cena rośnie. Dlatego zakwaterowanie i bankiet na Nowy Rok na dobrej podstawie raczej nie będą budżetowe, ale ta przygoda jest zdecydowanie warta swojej ceny. Turyści muszą liczyć od 2000 s. na dzień.

W teatrze dramatycznym

Teatr Dramatyczny w Saratowie kilka lat temu wprowadził dobrą tradycję zapraszania mieszkańców i gości na świąteczny koncert noworoczny.

Uroczystość składa się z dwóch części. Najpierw spotkanie ze Świętym Mikołajem i Snow Maiden w lobby, zabawne konkursy, losowanie nagród, szampan, a następnie publiczność jest zapraszana do sali. Tam na dużej scenie odbędzie się spektakl z udziałem gwiazd ze słynnych moskiewskich teatrów.

Uwaga! Program przeznaczony jest dla osób w wieku 18+, obecność dzieci jest nieodpowiednia.

Z reguły gwiazdy i program imprezy ogłaszane są za kilka tygodni, zgromadzenie widzów zaplanowane jest na 17: 00-18: 00, strój jest formalny, kobiety w strojach wieczorowych, mężczyźni w garniturach z krawatem. Cena biletu jest różna, zaczyna się od 1500 do 3500 rubli, cena obejmuje szampana powitalnego.

W restauracji

Świetnym pomysłem jest świętowanie Nowego Roku w restauracji! W Saratowie prezentowane są wszystkie popularne i popularne kuchnie świata i oczywiście nacisk kładziony jest na dary Wołgi: raki, jesiotry, sandacze, sterlety, sumy, karpie, niesamowite gotowanie ryb tutaj!

Do najprzyjemniejszych miejsc, w których gwarantuje się święto, należą:

  • „Centrum” - trzy sale (150, 200, 300 osób), urządzone w klasycznym stylu, dania kuchni europejskiej i kaukaskiej, menu dla dzieci, znajduje się scena na spektakle, koszt od 1500 r .;
  • SOHO - dwie sale (8 osób i do 200) plus karaoke, kuchnia fusion, koszt od 2000 r, możesz mieć własne owoce i alkohol;
  • „Moskwa” - trzy pokoje (klasyczne do 150 osób, bankiet do 50 i VIP do 25), europejska, rosyjska, kuchnia autorska, jest menu dla dzieci, koszt od 1800.

Miasto jest pełne kawiarni, restauracji i kawiarni, więc jeśli duże sale bankietowe nie są atrakcyjne, możesz znaleźć bardziej szczere i spokojne miejsce.

Kluby nocne

Młodzi ludzie oczywiście wolą odwiedzić dobranoc klub, w którym w Saratowie jest kilkanaście, bawić się i tańczyć do rana, potem imprezy samochodowe i przytulne senne spotkania w kawiarni.

Prawie wszystkie placówki oferują urzekający program pokazowy, pod każdym względem odtwarzający motyw noworoczny, ognistą muzykę, ciekawe konkursy. Nie można trzymać się z daleka i nie brać udziału w uroczystościach.

Uwaga! Wiele klubów (oprócz fajki wodnej) ma pełnoprawną kuchnię, więc nie będzie problemów z pyszną ucztą.

Najpopularniejsze miejsca imprez w Saratowie to Gatsby, CUBE, Grand Michel. Koszt biletu wstępu zależy od chłodu zaproszonej gwiazdy, ale w każdym razie w Nowy Rok będzie to co najmniej tysiąc rubli.

Jeśli nagle nie udało ci się udać do zaplanowanego miejsca, a jazda samochodem jest większa niż wystarczająca, możesz przejść wzdłuż alei Kirowa lub zejść na nabrzeże kosmonautów w pobliżu Hotelu Słowacja, wszystko jest jasne, głośne, lśniące!

Saratów pozostawi niezapomniane wrażenia Nowego Roku. I nie ma znaczenia, gdzie postanowiono świętować świąteczną noc 2020 roku: na głównym placu otoczonym setkami szczęśliwych i radosnych ludzi, poza miastem w oszałamiająco pięknym śnieżnym lesie lub na zapierającej dech w piersiach imprezie w klubie mody - w każdym razie będzie fajnie, zabawnie, interesująco!