Prognozy psychiczne na 2020 r

Przewidywanie przyszłości mocarstw światowych jest niewdzięcznym zadaniem. Tylko odważni, pewni swoich umiejętności i zdolności psychiczni decydują się mówić o swoich wizjach ogółowi społeczeństwa. Wielu widzących mówiło o przyszłych ścieżkach rozwoju Rosji. Niektóre prognozy nigdy się nie sprawdziły, inne spełniły się z zadziwiającą dokładnością. Zbliżające się 2020 rok w przewidywaniach proroków będzie rokiem globalnych zmian i początkiem nowej ery.

Prognozy Nostradamusa

Znany wróżbita Michel Nostradamus w swojej książce przewidywań obejmował ogromny okres czasu, aż do 38 wieku. Pisał o przyszłości Rosji z dość wyraźnym podziałem na lata. Według wielkiego francuskiego alchemika w 2020 r. Ziemia rosyjska przyjmie rolę sprawiedliwości pokoju. Lider stanie przed trudnym zadaniem rozwiązania poważnych konfliktów między krajami, które kiedyś były sojusznikami. Jeśli chodzi o sprawy wewnętrzne, naukowiec wierzył, że syberyjska część kraju stanie się centrum życia. Należy zauważyć, że obecnie państwo uruchomiło już kilka programów mających na celu aktywny rozwój Syberii.

Od roku 2020 Rosja, według Francuza, pójdzie skokami i odniesie sukces. A po 15-20 latach dla Federacji Rosyjskiej nadejdzie tak zwany Złoty Wiek. Silna gospodarka, wysoko rozwinięta nauka i astronomia poprowadzą państwo do światowych liderów. W przypadku krajów europejskich przeciwnie, prognozy są niekorzystne. Klęski żywiołowe, globalne ocieplenie, powodzie, katastrofalne opady deszczu - wszystko to podważy dobrobyt wielu krajów. Cudzoziemcy będą starać się przenieść na ziemię rosyjską na pobyt stały.

W nadchodzących latach Nostradamus nie przewidywał konfliktów zbrojnych dla Rosjan. Ale przepowiednia o wojnach w 2018 roku spełniła się z niewiarygodną dokładnością. O swoich konfliktach w krajach Wschodu pisał w swoich poetyckich kotronach. Nasilenie światowego terroryzmu, ekstremizm religijny na Bliskim Wschodzie może być początkiem trzeciej wojny światowej. Przypomnijmy, że oprócz dziesiątek powstań na całym świecie, lata 2017-2018 weszły w historię wojny domowej w Syrii, Afganistanie, Iraku, Sudanie Południowym, Libii, Jemenie.

Ciekawe: Nostradamus jest jednym z niewielu wróżbitów, którzy z niesamowitą dokładnością przewidzieli straszny pożar 1666 roku w Londynie, Wielką Rewolucję Francuską w XVII wieku, zajęcie niemieckiej władzy przez Hitlera, śmierć Kennedy'ego z powodu postrzału i atak terrorystyczny na bliźniacze wieże w Stanach Zjednoczonych.

Matrona Moskwa

Oprócz cudownego daru uzdrawiania ludzi, Matron widział przyszłość. Prawie wszystkie jej prognozy dotyczyły Rosji. Matrona wielokrotnie powtarzała, że ​​2019-2020 będzie trudnym okresem w historii kraju. Duchowy stan ludzi doprowadzi do takiej dewastacji, że wielu nie będzie już wierzyć w Boga. Ludność będzie miała wybór: krzyż lub jedzenie. Młodzi ludzie będą ufać fałszywym prorokom. Ludzie będą się tarzać w pogoni za pieniędzmi, będą zazdrościć sobie nawzajem, potępiać. W końcu doprowadzi to do końca świata. Co według świętego przychodzi nagle, bez wojny. O jakich latach świat się skończy, według Matrona, nie wiadomo na pewno.

Przewidziała kluczową rolę Stanów Zjednoczonych na świecie. Ale z czasem kraje zmęczyły się amerykańską dominacją i przeszły na stronę Rosji. Po tym wpływy amerykańskie na świat znikną, a na jego terytorium wystąpią nieprzerwane klęski żywiołowe. Rosja stanie się silną potęgą światową i będzie pomagać potrzebującym krajom. Z czasem wokół Rosji powstanie ugrupowanie krajów, a struktura państwa będzie podobna do byłego ZSRR.

Wielki Wang o przyszłości Rosji

Znalezienie prognoz Wanga na 2020 r. Jest trudne. Bułgarska wróżbita zawsze mówiła zagadkami. Niektóre z nich nie są odszyfrowane do dziś. Ale z czasem stało się jasne, że Vanga ostrzegł, że Rosjanie słono zapłacą za aneksję Krymu. Kosztem powrotu południowej części ziemi będzie milicja całego świata w Rosji. Według wróżbity to sankcje zahartują Rosję, az czasem staną się samowystarczalne i dostatnie. Dosłownie Wang powiedział: „W 2024 r. Rosja ustanowi epokę pokoju i dobrobytu na tysiąc lat”.

Mniej więcej w okresie przed 2024 r. Nadawca powiedział, że w Rosji nastąpi punkt zwrotny lub jakaś znacząca reforma. Spowoduje to jednak falę niezadowolenia wśród obywateli. Teraz wszystko, o czym mówiła babcia, jest interpretowane przez wszystkich inaczej. Ktoś uważa, że ​​jest to reforma emerytalna. Inni twierdzą, że globalne zmiany dopiero nadejdą. Wang wspomniał także o napięciach ze Stanami Zjednoczonymi i Ukrainą. Na początku 2020 r. Świat mógłby pogrążyć się w trzeciej wojnie światowej.

Podobnie jak wielu medium w ubiegłym stuleciu, Wang powiedział, że w latach 2020-2030 na Ziemi wystąpią naturalne anomalie i katastrofy. Niemal cały świat od kataklizmu pogrąży się w zamieszaniu. Nie wpłynie to jednak na rosyjską ziemię, a cudzoziemcy będą szybko szukać schronienia na rosyjskiej ziemi. Wang powiedział również, że ludzie będą się zabijać z powodu nieporozumień dotyczących religii.

Co ciekawe, 90% prognoz bułgarskiego jasnowidza na temat Rosji okazało się wiarygodne. Istnieją jednak takie przewidywania Wanga, które nie miały się spełnić. Czarodziejka powiedziała, że ​​ludzkość całkowicie przestanie uprawiać żywność na polach. Ale pomimo niesamowitych osiągnięć inżynierii genetycznej i zdolności do pozyskiwania substancji z probówek, ludzie nadal aktywnie angażują się w rolnictwo.

Ciekawe: od 1967 r. Vanga jest uznawana za urzędnika państwowego Bułgarii. Od tego momentu wszystkie jej sztuczki stały się płatne, a pieniądze trafiły do ​​skarbu państwa. Widzący otrzymał niewielką pensję. Do 1967 roku Vanga nigdy nie pobierała opłat za ludzi za swoją pracę.

Współczesna wróżka o przyszłości

Zwycięzca jednej z bitew wróżbitów, Alexander Sheps, mówi, że pomimo tego, że teraz nie jest najlepszy czas dla Rosji, jej przyszłość jest dość optymistyczna. Do 2020 r. Stosunki z krajami Europy Zachodniej znacznie się poprawią. Możliwe, że sankcje nieco osłabną lub pozostaną na tym samym poziomie. Psychik powiedział, że nie należy oczekiwać wzmocnienia restrykcji wobec Federacji Rosyjskiej po 2020 roku. Gospodarka kraju się stabilizuje, rubel będzie powoli, ale z pewnością umocni się. Nie obejmuje udziału Shepsa i Rosji w jakimkolwiek konflikcie zbrojnym.

Słynny astrolog, Pavel Globa, wręcz przeciwnie, mówi, że w latach 2019-2020 zachodnie sankcje tylko wzrosną. Gospodarka będzie doświadczać wzlotów i upadków. Wszystko to przyczyni się do wzrostu cen. Globa powiedział, że osiągnięcie realnego ożywienia gospodarczego potrwa ponad rok. Spośród optymistycznych prognoz astrologa szczególnie interesujące są:

  • Ukraina przestanie postrzegać Rosję jako wroga i rozpocznie się droga do ustanowienia partnerstwa;
  • Rosja stanie się założycielem unii, która obejmie prawie wszystkie byłe republiki Unii;
  • nowe relacje staną się dobrym stymulatorem rozwoju nauki, ekonomii, astronomii, medycyny.

Już wkroczył w świat inny Wolf Messing twierdził, że w latach 2016-2020 Rosja zmierza w kierunku dobrobytu i sukcesu. Ta ścieżka, według słynnego mentora, będzie trudna i trudna. Ale wynik przekroczy wszelkie oczekiwania.

Obejrzyj wideo: Depresja to coraz większy problem. Do 2020r. będzie jedną z najczęstszych chorób (Październik 2019).