Rosyjskie komedie 2019-2020: lista najlepszych

Śmiech przedłuża życie. Dlatego jeśli chcesz żyć długo, zobacz komedie. W latach 2019-2020 rosyjskie kino będzie oferować kilkanaście zabawnych nowości.

Trzeźwy kierowca

Premiera: 21 marca 2019 r

Gatunek: Komedia, Przygoda

Reżyser: Rezo Gigineishvili

Obsada: Victor Khorinyak, Irina Martynenko, Andrei Burkovsky, Yanina Studilina

Fabuła: Artem (Victor Khorinyak) z prowincjonalnego miasta przybywa do swojego przyjaciela w Moskwie, który pracuje jako „trzeźwy kierowca”. Facet zgłosił się na ochotnika, by pomóc swojemu przyjacielowi, i na pierwszej zmianie znajduje się w drogim pokoju w pięciogwiazdkowym hotelu z piękną Christiną. Budząc się rano, dziewczyna nie pamięta wydarzeń nocy i zabiera Artema jako młodego milionera i nie spieszy się z odkryciem prawdy.

Miliard

Premiera: 18 kwietnia 2019 r

Gatunek: komedia, akcja

Reżyser: Roman Prygunov

Obsada: Maria Mironova, Daniil Spivakovsky, Dmitry Astrakhan, Grigory Kalinin, Gela Meskhi, Marina Petrenko, Alexandra Bortich, Vladimir Mashkov

Fabuła: bardzo udany bankier Matvey skopiował całą swoją własność do partnera biznesowego, który wkrótce umiera. Teraz Matthew, aby zwrócić swój biznes, musisz ukraść rachunek. Dokument jest przechowywany w celi własnego banku w Monte Carlo. Jego dzieci przybywają na ratunek człowiekowi, ale pod warunkiem, że zapłaci im za to miliard.

Dzięki dziadku za zwycięstwo

Premiera: 1 maja 2019 r

Gatunek: rodzina

Reżyser: Teimuraz Taniya

Obsada: Egor Beroev, Ksenia Alferova, Adgur Malia, Kesou Hagba, Alexey Onegen, Sofya Agumava i inni

Fabuła filmu: ojciec 10-letniego Sandricka Timura od dawna kłócił się z rodziną i dlatego jego rodzice nie widzieli jego wnuka. Kiedy wpadł w kłopoty, postanowił wrócić do ojczyzny i zabrać syna ze sobą.

Sandrik odkrywa nowe życie w wiosce Abchazji i z przyjemnością słucha opowieści dziadka Dzhansuha o przeszłości wojskowej.

Nie jestem taki! Nie jestem taki!

Wydany: 13 czerwca 2019 r

Gatunek: komedia, dramat

Reżyser: Ruslan Paushu

Obsada: Philip Reinhardt, Kristina Babushkina, Anna Churina, Renata Piotrowski, Ivan Kokorin, Anatoly Rudenko, Natalya Lesnikovskaya, Elena Drapeko, Timur Bokancha, Valentina Mazunina

Fabuła: Vera czeka na ofertę od swojego kochanka. Nadia wyjdzie za mąż. Lyuba jest po prostu szczęśliwa ze swoim mężczyzną. Ale świat dziewcząt upada, gdy w stykach ich połówek znajdują telefon pewnej Margot. Po krótkim dochodzeniu dowiadują się, że należy do kategorii dziewcząt o łatwych cnotach, i postanawiają umówić się z nią na spotkanie, aby zrozumieć, dlaczego przyciągnęła ich mężczyzn.

Drogi tato

Premiera: 12 września 2019 r

Gatunek: rodzina

Reżyser: Michaił Raskadnikow

Obsada: Vladimir Vdovichenkov, Vladimir Sychev, Valentina Lyapina, Irina Pegova, Nikolai Shreiber, Igor Yasulovich, Ieva Andreevaite, Julia Stadnik,

Fabuła: odnoszący sukcesy biznesmen Vadim Dyumin planuje przyciągnąć chińskiego inwestora do rozszerzenia działalności. Jednak firma Vadima jest otoczona przez jego matkę, która niedawno zmarła i pozostawiła ją jako dziedzictwo swojej wnuczce. Vadim pojedzie do miasta, w którym mieszka jego córka, którą opuścił, gdy miała zaledwie 2 lata, aby ją odnaleźć i przekonać, by porzuciła dziedzictwo.

Niewolnik

Premiera: 10 października 2019 r

Gatunek: komedia

Reżyser: Klim Shipenko

Obsada: Milos Bikovich, Alexandra Bortich, Alexander Samoilenko, Ivan Okhlobystin, Maria Mironova, Olga Dibtseva, Alexander Oblasov, Vilen Babichev

Fabuła: młoda major Grisha uważa, że ​​wszystko jest mu dozwolone w tym życiu. Po kolejnej sprawie grozi mu więzienie. Ojciec zdesperowanego faceta podejmuje ekstremalne środki. Wraz ze swoim przyjacielem, praktykującym psychologiem, dopracowują wypadek, po którym Grisha „wpada w przeszłość” i zamienia się w zwykłego służącego Grishkę, mieszkającego w stajni na terenie bogatej posiadłości. W rzeczywistości młody człowiek uczestniczy w eksperymencie psychologicznym, w wyniku którego musi ponownie nauczyć się kontaktować z ludźmi, pracować i oczywiście zakochać się.

Nieodpowiedni ludzie

Premiera: 24 października 2019 r

Gatunek: komedia

Reżyser: Roman Karimov

Obsada: Ilya Lyubimov, Evgeny Tsyganov, Ingrid Olerinskaya, Alexandra Bulycheva, Alexander Mazayev, Nikita Sanaev, Tatyana Zhevnova, Sergey Annenkov

Fabuła: życie rodzinne Witalija i Kristiny nie różni się niczym od życia większości rosyjskich rodzin. Ale wszystko się zmienia, kiedy Witalij w biurze pojawia się jako młoda asystentka o imieniu Sonya.

Nasze dzieci

Premiera: 2 stycznia 2020 r

Gatunek: rodzina

Reżyser: Artyom Aksenenko

Obsada: Peter Fedorov, Oksana Akinshina, Diana Enakaeva, Diana Pozharskaya, Mikhail Efremov, Roman Madyanov, Olesya Brezhneva, Denis Gutorov, Daniil Chibrikov, Roman Andrusenko

Fabuła: Katya i Kolya mieszkają w sierocińcu. Sonya pochodzi z dość zamożnej rodziny. Dzieci nie są znane, ale łączy ich zamiłowanie do bajek stworzonych przez matkę Sonyi. Los dziewcząt magicznie splata się w cyrku z występem noworocznym. Sonya jest pewna, że ​​jeśli zamieni się miejscami z Katyą, będzie to świetny pomysł na ostatni rozdział bajki jej matki, a szczęście powróci do ich rodziny.

Życzymy maratonu

Premiera: 23 stycznia 2020 r

Gatunek: romans, komedia

Reżyser: Dasha Charusha

Obsada: Aglaya Tarasova, Pavel Derevyanko, Kirill Nagiev i inni

Fabuła: wydarzenia w filmie odbywają się na lotnisku Sankt Petersburg-Pułkowo. Mistrzyni paznokci Marina leci do Chanty-Mansyjska do swojej ukochanej. Jednak przeszczep w północnej stolicy dostosowuje plany dziewczynki.

Idź na spacer, Vasya 2

Premiera: 13 lutego 2020 r

Gatunek: komedia

Reżyser: Roman Karimov

Obsada: Roman Kurtsyn, Lyubov Aksenova, Sophia Raizman

Fabuła: Mitya zaprasza swoją najlepszą przyjaciółkę Paszę i jego żonę Kirę na wakacje w Tajlandii. Jednak para kłóci się w przeddzień lotu. Mimo to młody człowiek nie chce rezygnować z podróży. Ale nie mógł nawet zgadywać, że oprócz niego i Mityi Garik i Max polecą do Tajlandii, Kira, która chciała skazać męża za zdradę, w towarzystwie psychologa, a nawet fanów piłki nożnej.

Ostatni bohater 2

Premiera: 24 grudnia 2020 r

Gatunek: Przygoda, Dzieci

Reżyser: jeszcze nie znany

Obsada: Victor Khorinyak, Mila Sivatskaya, Ekaterina Vilkova i inni

Fabuła: dokładny scenariusz kontynuacji historii ostatniego rosyjskiego bohatera Iwana nie został jeszcze ujawniony. Wiadomo tylko, że w drugiej części facet ponownie musi uratować Belogorye przed zbliżającym się zagrożeniem. Czy to zadziała, czy nie - dowiemy się, kiedy film pojawi się na ekranach, i możesz kupić bilety, aby osobiście cieszyć się historią od rosyjskich reżyserów i aktorów.

Obejrzyj wideo: Najbardziej oczekiwane filmy 2019 roku. naEKRANACH #127 (Grudzień 2019).