Ukończenie szkoły w 2020 r

Ukończenie szkoły jest ważnym wydarzeniem w życiu każdej osoby. Przyjęcie z okazji ukończenia szkoły, jako drzwi do dorosłości: dzieciństwo pozostawia się w tyle, przed nami nowe odkrycia i osiągnięcia. Uczniowie klasy 11 zaczynają przygotowywać się do tego ważnego wydarzenia z co najmniej rocznym wyprzedzeniem i czekają na datę ogłoszenia 2020 roku.

Tradycja świętowania

Zwykle imprezy kończące szkołę odbywają się w ostatni weekend czerwca. Przypuszczalnie to ważne wydarzenie dla wszystkich uczniów odbędzie się w dniach 27–28 czerwca 2020 r. Aby święto było naprawdę ukończeniem twoich marzeń, zadbaj z góry nie tylko o miejsce, ale także o temat imprezy.

Tradycja ukończenia szkoły została ustalona przez Piotra I i od tego czasu każde pokolenie rosyjskich uczniów w wieku szkolnym stara się niezapomniane spędzić wakacje i za każdym razem rośnie skala wydarzenia. Prawdziwa rewolucja w tradycjach miała miejsce w latach 70. XX wieku, kiedy ukończenie szkoły wiązało się z wielkim świętem. Krzyczące stroje, organizowanie imprez poza murami szkoły - to wszystko polecało rodzicom absolwentów. W stolicy wszystko było jeszcze bardziej skomplikowane: ukończenie studiów na pokładzie łodzi rekreacyjnej stało się niemal obowiązkowe.

Nowoczesne wakacje

Dzisiejsi jedenasta równiarki mogą nawet nie myśleć o scenariuszu tego wydarzenia i skupiać się wyłącznie na strojach i dobrym nastroju. W każdym mieście działają agencje zajmujące się organizowaniem wakacji, których specjaliści mogą oferować uczniom i ich rodzicom ukończenie studiów na każdy gust. Niezależnie od tego, czy jest to klasyczna piłka, czy nowoczesna impreza, poszukiwanie lub spokojny wieczór w szkole - każda z opcji zostanie zapamiętana na całe życie.

Ukończenie szkoły na Kremlu

W czerwcu 2020 r. Studenci ze wszystkich miast kraju spotkają się w Moskwie, aby uczcić ukończenie szkoły. Być może jest to najbardziej ambitne wydarzenie, którego scenariusz jest utrzymywany w tajemnicy do ostatnich minut. Podstawą jest klasyczny bal, ale organizatorzy starają się urozmaicić go nowoczesnymi pokazami. 14 godzin wielkiego urlopu - co czeka wczorajsze dzieci w wieku szkolnym na maturę na Kremlu. W sumie otwartych jest pięć lokalizacji, w których jedenastoklasiści będą się dobrze bawić:

  • Pałac Kremlowski;
  • Alexander Garden;
  • Plac Czerwony;
  • Obszar bagażnika;
  • Ogródek

Bilety na to wydarzenie można kupić na długo przed datą ukończenia 2020 roku w Moskwie. Zwykle jest znacznie więcej osób, które chcą wziąć udział w wakacjach niż zaproszonych, ponieważ jest to nie tylko prestiżowe, ale także bezpieczne. Bez alkoholu i bezpieczeństwa!

Wakacje w Parku Gorkiego

To wydarzenie jest dla uczniów w Moskwie i regionie moskiewskim. Musisz się również o to ubiegać z wyprzedzeniem, ponieważ zazwyczaj całkowita liczba uczestników wynosi około 10 tysięcy osób. Ukończenie szkoły w Parku Gorkiego jest nie mniej ważne niż podczas głównego święta na Kremlu. To nie jest tylko gwiazda disco. W parku działają strefy fotograficzne, odbywają się kursy mistrzowskie, sport i quizy. Począwszy od 21, każda minuta absolwentów jest zajęta, a każdego roku scenariusz wakacji zmienia się, więc nikt się nie nudzi. Prawdziwym cudem jest wspaniały salut. Zabawa trwa do rana, a wczorajsze dzieci w wieku szkolnym udają się nad brzeg rzeki Moskwy i spotykają świt. W przeciwieństwie do uroczystości na Kremlu udział w uroczystości w Parku Gorkiego jest całkowicie bezpłatny. Wniosek składa się od instytucji edukacyjnej, a nie osobiście od rodziców, więc jeśli chcesz zorganizować niezapomniane wakacje dla dzieci, masz czas, aby zarejestrować się na oficjalnej stronie wydarzenia jak najszybciej.

Wakacje „Szkarłatne żagle” w Petersburgu

Uczniowie ze stolicy Północnej chodzą gorzej niż Moskale. W latach 60. XX wieku w tym mieście pojawiła się tradycja organizowania dni ukończenia Szkarłatnych Żagli. Początkowo były to tylko uroczystości masowe, w których każdy mógł wziąć udział. Od 1968 r. Wakacje upłynęły pod koniec szkoły.

Wydarzenie odbywa się w dwóch etapach: na Placu Pałacowym organizowany jest wielki koncert, na który wszyscy jedenastoklasowcy z Petersburga otrzymują bezpłatne zaproszenia. Występowi artystów towarzyszy pokaz pirotechniczny w Newie. Punktem kulminacyjnym uroczystości jest przedstawienie kończące się wystrzeleniem statku z czerwonymi żaglami pod salutem na dużą skalę.

Wakacje w letnim pałacu

Kolejna dobra tradycja świętowania ukończenia szkoły w Petersburgu. Sama atmosfera Peterhof sprzyja obchodzeniu tego święta na całe życie. Co roku organizatorzy koncentrują się na klasykach, ale nie zapominają o preferencjach współczesnych dzieci. Święto rozpoczyna się od spotkania absolwentów na czerwonym dywanie, po którym następuje oficjalna część uroczystości, podczas której gratulacje dla nauczycieli. Następnie, dla rozrywki, dawnym studentom oferowane są różne konkursy, quizy, sport. Tradycją tego święta jest flash mob „Graduation of your dreams” i występ tajnej gwiazdy. Rano goście wyruszają na przejażdżkę łodzią i witają świt.

Obejrzyj wideo: POCZĄTEK WAKACJI 2019 - RODZICE KUPUJĄ CO NARYSUJEMY CHALLENGE - ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO (Październik 2019).