Ostatnie połączenie w 2020 r

Ostatnie połączenie wywołuje różne uczucia - niektórzy są zadowoleni z nadchodzących wakacji, inni są zdenerwowani, ponieważ porzucają szkołę na zawsze. Już wkrótce dzieci będą musiały wejść w dorosłość, pożegnać się z kolegami i nauczycielami. W 2020 r. Ostatni dzwon będzie świętowany przez wszystkich - uczniów, absolwentów, nauczycieli i rodziców.

Kiedy zadzwoni ostatni telefon?

Ostatnie zaproszenie w 2020 r. Zadzwoni 25 maja. Należy pamiętać, że administracja każdej szkoły może niezależnie przenieść uroczystość na inny dzień. Na przykład w 2019 r. Święto powinno odbyć się 25 maja, czyli w sobotę. Ale większość szkół zaznacza to w piątek, dzień wcześniej.

Historia połączeń

Tradycja ostatniego połączenia istnieje od kilku dekad. W latach 70. ubiegłego wieku nasi rodzice jako pierwsi uroczyście świętowali koniec roku szkolnego. Wcześniej ukończenie studiów było oznaczone przez skromnych władców w auli.

Ministerstwo Edukacji Związku Radzieckiego wysłało zamówienie do każdej szkoły w kraju w 1971 roku. W nim rząd zalecił zorganizowanie specjalnego wydarzenia dla absolwentów. W tym zamówieniu wskazano także datę, kiedy linia ma się odbyć - 25 maja.

Pierwsze wydarzenia w latach 70. były bardzo piękne i uroczyste. Na dziedzińcu każdej szkoły odbywał się świąteczny władca, wygłaszano przemówienia, nauczyciele otrzymywali wiele kwiatów, a uczniowie występowali, demonstrując swój talent. W tym czasie narodziła się tradycja dzwonienia dzwonem.

W tych latach ostatnie święto dzwonów w Moskwie i innych miastach zostało zorganizowane tylko dla studentów, którzy ukończyli klasę 8 i 10. Te pierwsze przeniosły się do instytucji zawodowych, a te drugie miały wkroczyć do instytutów. Z biegiem lat zasady uległy zmianie, a dla każdego ucznia zaczęło rozbrzmiewać świąteczne dzwonienie. To symbol końca roku szkolnego.

Tradycje wakacyjne

Ostatnie wezwanie istnieje od wielu lat, dlatego towarzyszy mu wiele tradycji. Każdy uczeń i rodzic musi znać zwyczaje związane z wakacjami:

  • Linia jest zwykle podzielona na dwie części. Pierwszy nazywa się oficjalnym lub uroczystym, w tym konstrukcją, występem reżysera i nagradzaniem. Druga część została nazwana koncertem, co oznacza bardziej nieformalne świętowanie końca roku. Zwykle towarzyszy mu słodki stolik, kolacja w restauracji i spotkanie świtu.
  • Oficjalna część linii i ostatni dzwon zawiera uroczyste przemówienie dyrektora, nauczycieli i zaproszonych gości. Najlepsi studenci otrzymują dyplomy i inne nagrody za wybitne osiągnięcia w szkole, sporcie i innych branżach. Następnie absolwent z pierwszą równiarką na ramionach spaceruje po szkolnym dziedzińcu, dając ostatni dzwonek i oznaczając koniec imprezy.

Absolwenci otrzymują przygotowane prezenty i prezentują je pierwszoklasistom. Najczęściej są to piórniki, przybory szkolne lub słodycze.

Grand Kremlin Ball

Ostatnie wezwanie 2020 w Moskwie będzie symbolem ukończenia szkoły dla każdego studenta. Najbardziej utalentowani i sprytni goście odbędą Wielki Bal Kremlowski, który odbędzie się w centrum stolicy.

Na oficjalnej stronie Państwowego Pałacu Kremlowskiego możesz wypełnić wniosek i dostać się do głównej linii kraju. W formularzu musisz wpisać własne zasługi, a także uzyskać wsparcie nauczycieli w swojej szkole. Aby dostać się na Bal, może nie tylko mieszkaniec Moskwy, ale także każdy inny region kraju.

Ostatnie połączenie jest zawsze żywym i niezapomnianym wydarzeniem. Jest to okazja, by pogratulować dzieciom i złożyć hołd nauczycielom, którzy przez cały rok starają się przekazywać uczniom nową wiedzę.

Piękna piosenka z ostatniego zaproszenia dla absolwentów: wideo

Obejrzyj wideo: PowerPack for Advance Steel i BIM Designers Stairs&Railings - nowe możliwości dla projektantów stali (Listopad 2019).