Jak ozdobić choinkę na nowy rok Szczura 2020

Wraz z nadejściem zimy mimowolnie myślisz o przekształceniu wnętrza, bo jak inaczej stworzyć świąteczny nastrój dla siebie i swojego domu? W Nowym Roku 2020 należy ozdobić choinkę szczególnie hojnie, aby Rat Protector był zadowolony. Wskazane jest, aby nie podążać utartą ścieżką, ale wykazać się kreatywnością i wyobraźnią przy użyciu najbardziej nieoczekiwanych materiałów. Takie podejście z pewnością spodoba się oszczędnym i przedsiębiorczym gryzoniom.

W nowym roku w stylu ekologicznym.

Z każdym sezonem zielone trendy stają się coraz bardziej aktualne. Dlaczego nie porzucić żywego piękna lasu na rzecz robótki ręcznej, która z powodzeniem go zastępuje? To rozwiązanie ma kilka zalet jednocześnie:

  • możesz wykorzystać całą rodzinę do produkcji głównego symbolu Nowego Roku;
  • znaczne oszczędności budżetu;
  • okazuje się oryginalną dekoracją wnętrza, która bez wątpienia zachwyci innych;
  • życie co najmniej jednego drzewa zostanie uratowane.

Najłatwiejszym sposobem jest wykonanie drzewa panelowego z gałęzi. Można je znaleźć w parku lub kupić w kwiaciarni. Tniemy gałęzie na 4 części, aby każda kolejna była nieco krótsza niż poprzednia. Jeśli dodasz powstałe fragmenty na płaszczyźnie, otrzymasz piramidę.

Skręcamy gałęzie z dwóch stron śrubami z pętelką. Zamontujemy na nich naszą strukturę. Przykręcamy kolejną podobną pętlę na środku od tyłu.

Pozostaje połączyć gałęzie mocną liną, która po rozciągnięciu zamieni się w sylwetkę choinki. Wieszamy „cudowne drzewo” na ścianie, dekorujemy je improwizowanym płatkiem śniegu z małych gałązek połączonych sznurkiem. Dodaj zabawki i ciesz się wynikiem.

Ale w jaki sposób możesz ubrać eko-drzewo w 2020 roku (patrz zdjęcie):

Rozwijając ten pomysł, warto spróbować zrobić niezwykłe drzewo noworoczne z palety.

Piłki i pustka

Alternatywą dla konstrukcji ścian są obszerne imitacje świątecznego świerka. To kolejny trend w modzie - zabawki zawieszone w kształcie sylwestrowego drzewa, ale bez niego. Wsparcie może być dowolne: od przezroczystej siatki od żyłki po składaną drabinę. Innowacja została już nazwana „niewidzialną choinką” i z powodzeniem została wykorzystana do dekoracji witryn sklepowych lub wnętrz domowych.

Jasne „zawieszenie” jest w stanie zrobić to sam. Będziesz potrzebował:

  • kratka do gotowania na parze;
  • silna żyłka;
  • karabińczyki do zawieszania zabawek.

Do siatki dołączamy fragmenty żyłek o różnych długościach za pomocą haczyków i karabinków. Zawieszamy konstrukcję na łańcuchu lub mocnej linie. Dekorujemy kulkami tego samego koloru, aby kształt piramidy lepiej „czytać” w przestrzeni. Bliżej centrum będą bombki na krótkiej żyłce, a na krawędziach - na długiej żyłce.

Kwiaciarnia noworoczna

Moda na bukiety produktów nie przeszła świątecznych zimowych kompozycji. W 2020 r. Warto ozdobić drzewo owocem - ekonomiczny Szczur doceni taką decyzję. Jabłka i pomarańcze będą kosztować mniej niż ozdoby choinkowe, a gospodarstwa domowe i goście z przyjemnością będą cieszyć się witaminami „prosto z drzewa”.

Okazuje się, że bardzo egzotyczne pachnące choinki wykonane z mandarynek w stylu włoskim. Aby je zrobić, musisz wziąć piankowy stożek, owinąć go folią i przykryć gęstą, długo nie blaknącą zielenią kapusty. Naprawiamy mandarynki na wykałaczkach. Kompozycję umieszcza się na wazonie z miską owoców z płaską miską i ozdabia noworoczny stół.

Również „pyszny” symbol Nowego Roku można zrobić ze słodyczy lub na przykład z piernika.

Tradycje modowe

Bez względu na to, jak ciekawe są kreatywne pomysły, wiele osób chce ozdobić choinkę „staromodnym sposobem” na Nowy Rok 2020: za pomocą klasycznego blichtru, zabawek i świetlistych girland. Jest to całkiem możliwe, ale warto przestrzegać pewnych trendów, aby podjęte wysiłki naprawdę się usprawiedliwiły.

Amerykański styl - etykiety i ramki zamiast zabawek

Dziś istotny jest wystrój na dużą skalę, który z jednej strony pozwala zrezygnować z minimalnej liczby elementów, az drugiej wygląda bardzo stylowo. Możesz powiesić różne wykaszarki z życzeniami na świerkowych gałęziach lub wizerunkach patrona zwierząt roku. Jeśli w domu są małe dzieci, będą mogły nauczyć się alfabetu na zimowe wakacje.

Napisy są połączone z dużymi tekstylnymi kokardkami, sztucznymi kwiatami, gwiazdami i płatkami śniegu.

Zdjęcia rodzinne w ramach, które zastępują tradycyjne kule i szklane figury, wyglądają nie mniej imponująco. Możesz zademonstrować wszystkie osiągnięcia w ciągu roku, starannie uchwycone na zdjęciach. Pamiętając najjaśniejsze chwile, członkowie rodziny poczują, jakie trwałe nici łączą je i poczują ciepło rozgrzewające w każde zimno.

Skandynawski minimalizm

Lakoniczne dekoracje, które nie kryją naturalnego uroku żywej choinki, kolorystyka ograniczona do 2 do 3 bliskich odcieni, brak niepotrzebnego połysku i nadmierna pretensjonalność ... Ci, którzy są bliscy takim trendom, z radością wpuszczą odwieczny i zawsze modny skandynawski styl.

W tym roku, oprócz tradycyjnego połączenia bieli z czerwienią, proponuje się włączenie do świątecznej palety:

  • odcienie srebrne, niebiesko-zielone i białe w różnych kombinacjach;
  • skala atramentu wcale nie jest ponura, ale bardzo elegancka;
  • fioletowy i granatowy ze złotem.

Korzystając z „ciepłego” i przytulnego filcowego wystroju, czas przypomnieć sobie symbol 2020 roku i „osiedlić” uroczą rodzinę myszy na owłosionych gałęziach. Możesz wymyślić całą historię o tych zabawnych zwierzętach i opowiedzieć ją dzieciom. Nie lubisz myszy? Nikt nie odwołał bardziej znanych postaci jelenia noworocznego. Są szczególnie dobre na sparowanych choinkach, które stały się również modne w tym sezonie.

Metal szlachetny

Nie chodzi o złoto, ale o srebro, a raczej o modną srebrną gamę. Wybierając je na drzewko noworoczne, możesz okazać szczególny szacunek dla metalowego Szczura. A ona z kolei nie pozostawi dobrych uczynków szczerych wielbicieli.

Bujny, monochromatyczny wystrój i choinki pokryte sztucznym śniegiem to kolejny jasny trend nadchodzącego roku.

Taśmy powietrzne

Czy można ozdobić choinkę minimalną liczbą zabawek, ale aby wyglądała luksusowo? Za pomocą wstążek wykonanych z grubej tkaniny lub ozdobnej kwiecistej siatki nie jest to wcale trudne. Szerokie paski tekstylne są przymocowane do wierzchołka drzewa, a następnie opuszczane pionowo w dół, przewlekając między gałęziami.

Okazuje się, że jest to prosta, ale bardzo elegancka draperia w duchu wiktoriaństwa. Angielski styl nadal służy jako wzór dla europejskich i amerykańskich dekoratorów, więc dlaczego nie pożyczyć od nich tej wspaniałej sztuczki?

Wstążki zajmują dużą powierzchnię, więc będziesz potrzebował bardzo niewielu innych dekoracji. Oto wynik:

Możesz ułożyć taśmę po przekątnej:

Lub poziomo:

W każdym razie możesz zaoszczędzić na wystroju bez uszczerbku dla wyglądu świątecznego drzewa.

DIY choinki: wideo

Obejrzyj wideo: Nowy test choinki tym razem w donicy. (Październik 2019).