Grzanki na Nowy Rok 2020

Noworoczne tosty to świetna część zabawy. Nadają się na rodzinną ucztę i na imprezy firmowe. Według chińskiego kalendarza rok 2020 jest rokiem Metal Rat. Pomimo niezbyt przyjemnego wyglądu zwierzę to wyróżnia się inteligencją i często staje się przyjacielem ludzi. Dlatego przygotowując toast noworoczny do 2020 r., Powinniśmy wspomnieć o zaletach Patrona Szczura i spróbować ją uspokoić, aby szczęście towarzyszyło nadchodzącemu rokowi.

Noworoczne tosty na imprezy firmowe - 2020

Podczas uroczystej uroczystości z kolegami nie chcę myśleć o problemach związanych z pracą, czynach i planach, które nieustannie „płoną”. Ten czas jest po prostu na relaks i rozmycie linii w relacji szef-podwładny. Należy jednak szanować przyzwoitość i nie dać się zwieść kumoterystyce. Przygotowując się do przyjęcia firmowego, możesz użyć neutralnych toastów, które rozweselą wszystkich wokół ciebie, niezależnie od stanowiska, wieku i płci. Na przykład:

 • Nowy Rok to czas odkryć i nowych osiągnięć. Chcę, aby każdy mógł znaleźć w sobie ukryte umiejętności, które pomogą im szybciej i lepiej osiągać swoje cele. Aby życie pełne było nowych pozytywnych wrażeń, które są przechowywane w duszy przez długi czas i pomagają nam stać się milszymi i mądrzejszymi.
 • Cuda żyją wokół nas. A w Nowym Roku wydają się skoncentrowani. Podnosi się nastrój i pragnienie spełnienia marzeń bliskich, aby byli bardziej szczęśliwi. Często więc sami stajemy się źródłem cudu. Zachowajmy to uczucie radości i dobroci w nadchodzącym roku i zawsze będziemy je nosić przy sobie.

 • Niech wszystkie życzenia spełnią się w tym roku i znajdą proste rozwiązanie wszystkich złożonych problemów. Życie gra w jasnych kolorach, a ciąg zwycięstw i sukcesów prześladuje.
 • Każdy z nas chce odnieść sukces w naszej pracy. Chciałbym, aby wybrany biznes zawsze był prowadzony z przyjemnością i przynosił radość. W końcu, jeśli kochasz to, co robisz, to o wiele łatwiej jest pracować, a chęć poprawy i wzrostu ponad siebie nie zawsze gaśnie.
 • Szczur ma swoje zalety - umysł, ostrożność, oszczędność, pracowitość, wytrzymałość, umiejętność dostosowania się do okoliczności i znalezienia sprzyjających sobie możliwości. Chcę życzyć, aby w każdym z nas dominowały pozytywne cechy tego interesującego zwierzęcia, aby pomóc nam pokonać wszelkie przeszkody.
 • Chcę życzyć sukcesów we wszystkich nowych i starych projektach, kreatywności, inspiracji i siły do ​​nowych osiągnięć. Niech spokój i dobry nastrój zawsze będą obecne w twojej duszy.

Więcej tostów noworocznych w pliku:

Grzanki rodzinne na Nowy Rok 2020

W kręgu rodzinnym ludzie są zwykle bardziej zrelaksowani i czasem żartowanie nie jest zbyteczne. Nawet jeśli żart nie jest zbyt zabawny, w rodzinie zostanie ciepło przyjęty i zapewni prawdziwą zabawę. Niemniej jednak nie należy przekraczać granic tego, co jest dozwolone, i żartować niewłaściwie. Dobry żart niesie tylko pozytywne emocje. Komiczny toast na Nowy Rok 2020 można wybrać spośród następujących:

 • Szczur może nie jest najładniejszą bestią, ale teraz jest czas, aby się z nią zaprzyjaźnić. Może nauczyć nas cierpliwości i ciężkiej pracy, wytrwałości i determinacji. Chciałbym życzyć, aby w naszym domu zawsze był kawałek sera, a także chleb, masło, dżem i kiełbaski, aby nie było kłopotliwe traktować Patronkę roku.
 • Jeśli muślinowe kobiety zemdleją z widoku Szczura, to w tym roku nawet cieszymy się, że ją widzimy. Wnosi szczęście i dobrobyt do domu, a my jesteśmy gotowi podzielić się z nią naszą radością. A Szczury są bardzo inteligentne i wiedzą, gdzie dokładnie przynieść szczęście. Niech zawsze ma nasz adres.
 • Chcę, żebyś codziennie wypowiadał ciepłe słowa, takie jak baterie, życie było jasne jak girlanda, a dni ogniste jak ognie. To zdrowie było równie mocne jak napoje, a pensja zawsze towarzyszyła premii.
 • W sylwestra wszystkie życzenia się spełniają, więc trzeba je spełniać każdego dnia.
 • Niech Święty Mikołaj w sylwestra przychodzi nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. W końcu wszyscy jesteśmy czyimiś dziećmi, a małe dziecko wciąż mieszka w każdym z nas.

 • Pozwól szampanowi płynąć jak rzeka w Sylwestra, ale nie na podłogę, ale bezpośrednio do ust.
 • Miłość, troska i życzliwość to trzy elementy szczęścia. Oliwki, szampan i zimne ognie to trzy elementy zabawy. Niech więc w naszym życiu zawsze będzie wesołe szczęście i wesoła zabawa.

Grzanki przypowieści

Obiady przy małym stole są zawsze odpowiednie podczas uroczystości. Mogą zrobić sobie przerwę, gdy wszyscy goście już jedzą i odpoczną. Ponadto mogą stać się okazją do przyjemnej rozmowy i dyskusji na temat moralności tej historii. W święta noworoczne goście mogą opowiedzieć następujące przypowieści:

 • W sylwestra mąż i żona zjedli obiad w restauracji. Dyskutowali o przeszłych wydarzeniach, wśród których było wiele radosnych chwil. Ale potem jej mąż przypomniał sobie jedną porażkę i zaczął z pasją mówić o niej, narzekając na los i nie widząc żadnych dalszych perspektyw. W tym czasie żona dokładnie zbadała choinkę w restauracji, która była ozdobiona jasnymi światłami. Powiedziała do męża: „Patrz uważnie: ta girlanda ma jedną żarówkę, która się przepaliła. Ale reszta świateł nadal migocze, a to drzewo nie stało się mniej eleganckie”. Dlatego musisz spojrzeć na cały obraz jako całość i ocenić rok według wszystkich wyników, a nie skupiać się na jednym problemie.
 • Raz trzej wędrowcy wyruszyli w podróż po świecie. Pierwszej nocy nie dotarli na nocleg i postanowili poprosić o nocleg w najbliższym domu. Kiedy zapukali do drzwi, właściciel zapytał: „Kto to jest?” Wędrowcy odpowiedzieli: „Miłość, zdrowie i bogactwo. Czy możesz zostać na noc?” Właściciel odpowiedział im, że mają tylko jedno wolne miejsce i muszą zdecydować, komu wpuścić. Stara matka poprosiła o wpuszczenie Zdrowia, a młoda córka - Miłość, żona - Bogactwo. Podczas kłótni wędrowcy wyszli. Niech więc w naszym domu zawsze będzie miejsce na Miłość, Zdrowie i Bogactwo.
 • Kiedyś Mistrz postanowił odpowiedzieć na wszelkie pytania ludzi. Jednak ciągle pytano go, czy istnieje życie po śmierci. Nauczyciel cały czas się uśmiechał i nie odpowiadał bezpośrednio na pytanie. Później jego uczniowie zapytali: „Nauczycielu, dlaczego nie odpowiedziałeś na zadane pytanie?” Na co nauczyciel powiedział: „Czy zauważyłeś, że życie pozagrobowe jest przede wszystkim zainteresowane tymi, którzy nie wiedzą, co zrobić z tym życiem. Potrzebują innego życia, wiecznego. Zatem najważniejsze będzie dla nich pytanie - czy istnieje życie PRZED śmierć! ” Dlatego chcę żyć w taki sposób, aby nie było czasu na zadawanie sobie pytań o życiu po śmierci.

O czym nie powinieneś rozmawiać

To nie przypadek, że szczur zajmuje pierwsze miejsce w chińskim horoskopie - otwiera nowy 12-letni cykl. Ma wiele zalet, które nadają jej szczególne właściwości. Jednak Szczur ma pewne negatywne aspekty, takie jak kradzież i sabotaż. Zwierzę to może być związane z czymś nieczystym, brudem, pasożytami i infekcją.

Takie cechy, a także wyrażenia „ukryj się” lub „grzechotka” nie powinny być wymieniane podczas uroczystości, a tym bardziej skierowane do kogoś. Może to obrażać zarówno Patronkę, jak i osobę, do której skierowane jest przemówienie. Należy pamiętać, że każdy z nas ma swoje zalety i wady. Aby lepiej rozwinąć ich pozytywne aspekty, należy poświęcić im więcej czasu, a nie koncentrować się tylko na brakach.

Noworoczne tosty z robotem do picia: wideo

Obejrzyj wideo: Telewizja Małopolska - (Październik 2019).