Jaka kryptowaluta wzrośnie w 2020 r

Aby zainwestować pieniądze z najwyższym możliwym zyskiem, wystarczy zrozumieć, jaką kryptowalutę wzrośnie w 2020 roku. Pomimo faktu, że wartość monet na rynku jest stosunkowo niestabilnym parametrem, który zależy od wielu obiektywnych czynników (aktualizacje oprogramowania, regulacje rządowe, niezawodność portfela itp.), Eksperci przygotowali już prognozę, na podstawie której można zrozumieć, które kryptowaluta będzie najbardziej obiecująca w 2020 r. i których inwestycji nie należy wydawać, aby uniknąć ewentualnych strat.

Bitcoin

Niekwestionowanym liderem na rynku kryptowalut jest nadal Bitcoin. Będzie mógł utrzymać swoją aktualną wartość dzięki:

  • perspektywa wielkiego kryzysu finansowego, który dotknie wiele krajów;
  • napływ środków pieniężnych od inwestorów;
  • najwyższy możliwy wskaźnik realizacji.

Duże firmy coraz częściej rezygnują z „tradycyjnych” pieniędzy na rzecz BTC, licząc na dobre dywidendy z takiej inwestycji. A to daje Bitcoinowi dodatkową wartość, dzięki której jego wartość do następnego spadku wyniesie co najmniej 13-14 tysięcy dolarów. W związku z tym dla początkujących, którzy nie wiedzą, jaką kryptowalutę kupić w 2020 r., Eksperci zalecają preferowanie BTC, która w żadnych warunkach prawdopodobnie nie obniży znacząco ceny.

Ethereum

Pomimo faktu, że Ethereum jest jedną z kluczowych platform do tworzenia aplikacji, eksperci są bardzo ostrożni wobec takiej kryptowaluty i nie zalecają inwestowania w nią. Wynika to nie tylko z wysokiego ryzyka, że ​​używana sieć nie jest w stanie wytrzymać zwiększonego obciążenia transakcji, ale także z braku wiarygodnych informacji na temat dokładnego wydania takich monet.

Negatywne czynniki, które mogą wpływać na koszt Ethereum, obejmują aktywną promocję projektów Blockchain 3.0 i 4.0. Według najbardziej optymistycznej prognozy cena takiej kryptowaluty wyniesie około 11.375 tysięcy dolarów.

Ripple

Jeśli zbliżysz się do prognozy pod względem pozycji, w którą krypto-walutę zainwestować w 2020 r., Zdaniem ekspertów nie powinieneś tracić z oczu Ripple. Ostatnie wydarzenia wyraźnie wskazują na jego perspektywy, zwłaszcza że XRP w najbliższej przyszłości może otrzymać status „króla” struktury bankowej. Ponadto nie należy lekceważyć uporczywych plotek o współpracy z Western Union (XRP z większym prawdopodobieństwem zastąpi sieć SWIFT), zwłaszcza że Moneygram jest również zainteresowany taką współpracą.

Eksperci przedstawiają różne prognozy dotyczące kosztów Ripple. Wszyscy jednak zgadzają się, że jest to idealna opcja dla inwestycji długoterminowych, ponieważ za kilka lat jej wzrost może wynieść nawet 450-500%.

Eos

Inną walutą wartą uwagi inwestorów jest EOS. Zakłada się, że po tym, jak EOS.io stanie się najpopularniejszą aplikacją korporacyjną, taka moneta będzie niezawodnym źródłem zysku. Zdaniem ekspertów, jeśli kiedyś Uber, Twitter i Facebook będą chciały przejść na zdecentralizowane platformy, można argumentować, że zostaną zbudowane na EOS.

Zakłada się, że 2020 r. Odniesie sukces dla właścicieli takiej kryptowaluty. Ale tutaj ważne jest, aby nie przegapić momentu jego sprzedaży, ponieważ jeśli wiosną będzie to kosztować około 95 dolarów, to do grudnia jego cena spadnie do 55 dolarów.

Gwiezdne lumenów

XLR ma duże perspektywy rozwoju, zwłaszcza że platforma ta jest głównym konkurentem dla XRP. A jeśli Ripple może stać się kluczowym graczem w segmencie bankowym, to Stellar Lumens ma wszelkie szanse na dominację w następujących obszarach:

  • ICO w Stellar;
  • zdecentralizowane wymiany;
  • bezgotówkowe transfery pieniężne;
  • płatności transgraniczne dokonywane w małych bankach;
  • wdrożenie Lightning Network.

Zakłada się, że cena kryptowaluty wyniesie 0,64-0,7 dolara. Jest to jednak najbardziej pesymistyczna prognoza, ponieważ inni eksperci przewidują znaczny wzrost jej wartości.

NEO

Chiński NEO wciąż zyskuje na popularności dzięki zastosowaniu rewolucyjnych technologii, od których w dużej mierze zależy przyszły sukces monety. Eksperci są pewni, że ekosystem NEO ma ogromny potencjał i może nawet stać się dużą infrastrukturą publiczną (rząd Imperium Niebieskiego jest tym bezpośrednio zainteresowany). Łatwo jest założyć, że jeśli zostanie podjęta decyzja o stworzeniu „juana krypto”, moneta otrzyma dodatkową przewagę konkurencyjną, która nie może zainteresować inwestorów.

Z zastrzeżeniem wsparcia rządu chińskiego koszt NEO może wynosić 200–300 dolarów. za token. W innym scenariuszu może to być 77-88 dolarów. Jest to bezpośrednia odpowiedź na pytanie, w które kryptowaluty inwestować w 2020 r., Aby uzyskać maksymalne korzyści.

Litecoin

Kolejny konkurent Bitcoin - Litecoin konsekwentnie podbija rynek, skutecznie wykorzystując do tego swoją przewagę technologiczną. Wynika to głównie z faktu, że Bitcoin nie może uzyskać statusu globalnego systemu płatności. Platforma Litecoin jest gotowa do podzielenia się przytłaczającym obciążeniem.

Ta kryptowaluta jest uważana za doskonałą opcję inwestycyjną w perspektywie długoterminowej. W 2020 r. Jego cena może wzrosnąć do co najmniej 80 USD, chociaż niektórzy eksperci przewidują wzrost wartości o 440% do 234 USD.

QASH

Jeśli inwestor nie wie, którą kryptowalutę wydobyć w 2020 r., Powinien pomyśleć o platformie QASH, w której możesz handlować altcoinami bez konieczności wymiany ich na BTC i ETH. Niektórzy eksperci przewidują koszt tokenów QASH na 12 USD, co wskazuje na opłacalność takiej inwestycji, biorąc pod uwagę obecną cenę 1,65 USD. Jednak inni eksperci są bardziej powściągliwi w swoich założeniach i uważają, że w przyszłym roku maksymalna cena monet wyniesie 7 USD.

Obejrzyj wideo: RYNEK KRYPTOWALUT : PROGNOZY na 2019 i 2020 15 predykcji (Październik 2019).