Mundur Barcelona na sezon 2019-2020

W sezonie 2019-2020 forma „Barcelona” ulegnie kilku znaczącym zmianom. Nie chodzi tu o klasyczne kolory klubu piłkarskiego, ale o podstawowe elementy wystroju. Unikanie zwykłego wizerunku może wywołać silny rezonans wśród konserwatywnych fanów klubu, ponieważ poprzedni projekt uważany jest za wizytówkę Barca. Ponadto zastosowane nowe elementy graficzne przypominają kształt reprezentacji Chorwacji.

Zdjęcia szkiców nowej amunicji pojawiły się w sieci społecznościowej Benjamina Krampa na Twitterze (@ BenCrump84). Jednak oficjalne potwierdzenie od klubu piłkarskiego nie zostało jeszcze otrzymane.

Zestaw domowy

Forma domowa Barcelony 2019-2020 pozostaje niezmieniona w niebieskim granacie. Nie będzie jednak przedstawiać klasycznych pasków, ale kwadraty w stylu szachownicy. Nike Masters, sponsor techniczny zespołu, jedna z największych korporacji zajmujących się produkcją odzieży sportowej, nadal projektuje. W tym sezonie Nike przeprowadził eksperyment, porzucając zwykłe paski. Ta decyzja jest dość ryzykowna, ponieważ paski są stosowane w projektowaniu od kilku dziesięcioleci. Gdy fani zaakceptują nową koncepcję, czas pokaże.

Zdjęcie wizerunku nowej formy barcelońskiej 2019-2020 pojawiło się na Twitterze przez Benjamina Crumpa, szefa działu marketingu i zakupów w Fortis Sport, który produkuje odzież sportową, rekreacyjną, treningową i na indywidualne zamówienie klienta. Sugeruje to, że nowa forma „Barcelony” może trafić do sprzedaży przed rozpoczęciem sezonu.

Amunicja gracza składa się z niezmiennych trzech elementów:

  • T-shirt
  • Spodenki
  • legginsy.

Koszula ma prosty krój z raglanowym rękawem. Środkowa część od dolnej krawędzi do szyi jest wypełniona „kratkami” w kolorze granatowo-niebieskim. Rękawy - gładkie, ciemnoniebieskie. Kołnierz jest jeszcze ciemniejszy. Trójkątna wstawka przedstawiająca fragment flagi Katalonii została dodana u dołu i na górze szyi.

Z przodu koszulki widnieją logo sponsorów Nike i Rakuten. Japońska korporacja współpracuje z zespołem od 2016 roku. Umowa została podpisana na 8 lat, więc przez kilka kolejnych sezonów będzie można obserwować nazwę tej firmy w formie „Barcelona”. Napis wykonany jest w kolorze białym, co pozwala mu dobrze kontrastować z głównymi ciemnymi odcieniami. Godło klubu piłkarskiego znajduje się po lewej stronie.

Spodenki są wykonane w granatowych odcieniach. A legginsy mają niebieski granatowy wzór w szachy.

Zestaw dla gości

W formie gościnnej Barcelony w latach 2019-2020 głównym kolorem będzie żółty. Dwukolorowy niebieski granat rozciąga się po przekątnej przez całą koszulkę od lewej górnej do prawej dolnej.

Nadruk godła głównego sponsora Rakutena znajduje się w centrum. W formie gościa kontrastuje również z podstawowym tonem. Dodatkowo logo Nike i godło klubu piłkarskiego znajdują się w centralnej części.

Zapasowa amunicja, a także mundur bramkarza, nie zostały jeszcze upublicznione. Tego rodzaju sprzęt zwykle różni się od domu i poza domem. Spare jest stosowany w szczególnych przypadkach, gdy organizatorzy meczów uzgadniają tę potrzebę i kierownictwo konkurencyjnych drużyn. Wygląd bramkarza jest zwykle inny niż u innych graczy. Na przykład w ubiegłym sezonie jego sprzęt został wykonany w czarnych kolorach z jasnymi paskami na rękawach.

Zmiana herbu

Centrum prasowe Barca ogłosiło, że herb klubu zostanie również poddany metamorfozom w sezonie 2019-2020. W siedzibie zespołu nowy projekt jest uważany za bardziej harmonijny i żywy. Zmiany w wizerunku godła są normalne, a godło Barcelony zostało kilkakrotnie zmodyfikowane. Jednak ostatnie poprawki wprowadzono w 2002 r., Czyli od ponad 15 lat używany jest nowoczesny obraz.

Nowe logo jest bardziej dostosowane do współczesnych trendów i wykorzystania technologii cyfrowej. Według autorów wygodniej będzie go używać w warunkach współczesnych środków masowego przekazu i będzie lepiej postrzegany wizualnie.

Obejrzyj wideo: Penyisihan Liga Champion 20192020Atletico Madrid vs JuventusPrediksi 1 - 2 (Październik 2019).