Dekoracja szafki na nowy rok 2020

W przeddzień Nowego Roku wiele osób nie ogranicza się do dekoracji domu i wykorzystania świątecznych dekoracji w biurze. Istnieje kilka cech dekoracji szafki na Nowy Rok.

Wskazówki dotyczące projektowania

Wybór stylu projektowania zależy przede wszystkim od tego, czy klienci odwiedzają biuro, czy nie. W drugim przypadku wystrój może być kierowany tylko własnymi preferencjami (ale nie będzie zbyteczne konsultowanie się z kolegami, z którymi dzielisz biuro). Jeśli wizyty odwiedzających nie są rzadkie, do dekoracji należy podejść dokładniej.

  • Postępuj zgodnie z miarą. Zostaw hojny wystrój z dużą ilością blichtru, płatków śniegu na oknach i innych rzeczy do domu. Elegancka choinka i kilka girland - to często wystarcza, aby stworzyć atmosferę zbliżającego się Nowego Roku w biurze.

Możesz podążać za europejską tradycją i ograniczyć się do świerkowego wieńca na drzwiach wejściowych. Odpowiednia będzie mała choinka lub kompozycja gałęzi jałowca i zabawek w recepcji, a także na stole w sali konferencyjnej.

W przestronnych pokojach biurowych duża choinka będzie harmonijnie wyglądać. W takim przypadku należy preferować sztuczne próbki, aby nie dodawać niepotrzebnej pracy specjalistom od czyszczenia. W małych biurach uzasadnione jest zainstalowanie zwartego drzewa lub zastąpienie go drzewem noworocznym.

  • Użyj spokojnej kolorystyki. 2-3 kolory - to maksimum, które pozwoli ci zachować ducha pracy bez poświęcania świątecznego. W 2020 r. Chroni metalowy szczur, więc najlepsze kolory do dekoracji to złoty, niebieski i zielony. Jeśli trudno jest znaleźć kompromis w wyborze palety, możesz zorganizować tajne głosowanie wśród wszystkich pracowników.

Wygląda oryginalnie w korporacyjnych kolorach!

  • Nie bój się okazywać wyobraźni. Klasyczny wygląd wygląda pięknie, ale jeśli Twoja firma zatrudnia kreatywne osobowości (projektantów, dekoratorów, organizatorów wakacji itp.), To ich umiejętności należy również skierować na dekorację.

Świetnym pomysłem będzie zorganizowanie w holu firmy strefy zdjęciowej w stylu korporacyjnym. To nie tylko ozdobi pokój, ale także stanie się doskonałym ruchem marketingowym - odwiedzający będą robić zdjęcia, przesyłać je do sieci społecznościowych i w ten sposób reklamować Twoją firmę.

Trendy w modzie

Każdego roku w wystroju pojawia się coś nowego. Aby zaimponować odwiedzającym, projekt powinien być nie tylko piękny, ale także modny.

Projektanci zalecają użycie:

  • Naturalne materiały. Dziś bardziej niż kiedykolwiek popularność jest przyjazna dla środowiska. Dlatego rozsądnie jest kupować designerskie girlandy papierowe, drewniane zabawki świąteczne. Nawiasem mówiąc, zamiast tradycyjnej choinki możesz zbierać piękno z gałęzi.

  • Ręcznie robiona biżuteria. Zabawki i girlandy wycięte z filcu i papieru, wieńce z gałęzi i szyszek - to tylko niewielka część tego, co będzie wyglądać organicznie w każdym biurze.
  • Wystrój tkaniny Możesz odejść od klasycznej dekoracji dzięki blichtrowi i girlandom i preferować tkaniny. Ten projekt wygląda bardzo nietypowo i zostanie doceniony przez klientów.

Ustaw wazon z piernikiem na blacie. Będą doskonałymi symbolicznymi prezentami dla gości, a ich aromat doda świątecznego akcentu atmosferze.

Oryginalne pomysły

Elegancka choinka i kilka girland - to klasyczna dekoracja szafki na Nowy Rok. Nadaje się do każdego lokalu, bez względu na zakres firmy i jej wiek. Ale możesz włączyć trochę wyobraźni i sprawić, by wystrój był naprawdę oryginalny.

W razie potrzeby można dość łatwo wdrożyć jeden z następujących pomysłów:

  • Wazony z zabawkami zamiast klasycznej choinki. Zdobądź przezroczyste szklane wazony i wypełnij je kolorowymi bombkami. Taka kompozycja będzie świetną alternatywą dla zwykłych igieł. Nawiasem mówiąc, zamiast kulek możesz użyć mandarynek, pomarańczy, koralików, szyszek i gałęzi jodłowych.

  • Kompozycje zabawek świątecznych. Przywiąż nici o różnych długościach do szklanych kul, a następnie przymocuj konstrukcję do sufitu.

  • Choinka wykonana z produktów własnej produkcji. Robisz słodycze, robisz mąkę, robisz soki, a może drukujesz czasopisma? Ze wszystkich powyższych (i wielu innych) łatwo jest złożyć główny symbol Nowego Roku.

Korzystając z sugerowanych wskazówek, stylowo i pięknie ozdobisz biuro na Nowy Rok 2020 będzie łatwym do rozwiązania zadaniem. Jeśli jednak nie ma czasu, chęci i / lub możliwości realizacji pomysłów projektowych, rozsądniej jest powierzyć to zadanie doświadczonym projektantom. Bez wątpienia będą w stanie spełnić wszystkie Twoje życzenia, a także zaoferować ciekawe rozwiązania.

Wakacyjne pomysły na dekorowanie biura:

Obejrzyj wideo: DIY: POMYSŁY NA ORGANIZACJĘ. Madeline (Październik 2019).