Nowe modele GAZ 2019-2020

Niezawodne, funkcjonalne i niedrogie samochody GAZ są stabilnie używane w Rosji i za granicą, a my oferujemy, aby dowiedzieć się więcej o tym, jakie nowe produkty zostaną wydane przez krajowego producenta samochodów w latach 2019-2020, a także ocenić najciekawsze nowe modele na zdjęciu.

Trawnik NASTĘPNY

Samochód przeszedł planowaną aktualizację, w wyniku której modyfikacja samochodu w 2019 roku stała się bardziej funkcjonalna. Potwierdza to zwiększona ładowność do 6,2 ton, a także zwiększona do 45 m3 objętość ciała. Parametry te zostały osiągnięte dzięki wzmocnieniu ramy, amortyzatorów i skrzyni biegów tylnej osi.

Ciężarówka wykorzystała silnik wysokoprężny YaMZ-53445 o pojemności 4,4 litra i pojemności 169 litrów. z pięciobiegowa manualna skrzynia biegów. Zaktualizowany GAZon ma kilka wersji różniących się indywidualnymi parametrami technicznymi, wyposażeniem i pojemnością kabiny. Cena początkowa wynosi 1 milion 200 tysięcy rubli.

Instalacja dźwigowa MAZON NEXT

Ciężarówka z jednostką CMU od GAZ zajmie środkową niszę sprzętu do podnoszenia między dźwigami pełno-ciężarowymi a mini-dźwigami. Platforma o długości 6,2 m jest wyposażona w boki o regulowanej wysokości i umożliwia transport różnych towarów.

Na maszynie zostanie zamontowany podnośnik Unic, umożliwiający pracę w odległości od 3 do 10 metrów i przenoszenie ładunków o masie do 3 ton. Jedna z modyfikacji samochodu otrzyma podwójną kabinę.

Lawn NEXT Tanker

Kolejnym pojazdem specjalnym opartym na nowym GAZon Next będzie cysterna. Głównym celem nowych pozycji jest serwis urządzeń przedsiębiorstw rolnych, budowlanych i drogowych. Objętość zbiornika wynosi 5,3 tys. M3, a zastosowanie aluminium i specjalnej konstrukcji pozwala zmniejszyć wagę całego cysterny i zwiększyć jej stabilność.

Biorąc pod uwagę specyfikę samochodu, wprowadzono pewne zmiany w urządzeniu dla aktywnych i pasywnych środków bezpieczeństwa, a także dostarczono optykę głowy zwiększoną mocą.

GAZelle NEXT (Euro-6)

W 2019 r. Firma planowała rozpocząć sprzedaż zagraniczną modelu NEXT GAZelle z silnikiem zgodnie z wymogami Euro-6. Nowość jest wyposażona w 135-litrowy silnik wysokoprężny. z od koncernu Volkswagen w połączeniu z 6-biegową manualną skrzynią biegów własnego projektu.

Samochód będzie wyposażony w anatomiczny fotel kierowcy, poduszki powietrzne, urządzenie stabilizujące (ESP), a zastosowana konstrukcja ramy pozwoli na zamontowanie różnorodnego specjalistycznego sprzętu.

Minibus GAZelle NASTĘPNY

Model oparty jest na podwoziu samochodu GAZelle Next o masie brutto 4,60 t. Nowy minibus ma pojemność 22 osób i 14 miejsc. Jako jednostkę napędową zastosowano silnik wysokoprężny Cummins o mocy 140 sił.

Komfort zapewni obszerny i podwyższony (1,90 m) salon, przesuwane drzwi elektryczne, chowany podnóżek, a także mocny sprzęt klimatyzacyjny.

Sklep samochodowy GAZelle NEXT

Sercem nowego samochodu jest podwozie GAZelle NEXT, dlatego jego wygląd jest bardzo podobny do modelu podstawowego. Jedną z głównych różnic wizualnych są strony windy, które nie tylko otwierają gablotę na parkingu i chronią ją podczas ruchu, ale także zamieniają się w wyświetlacze informacyjne.

Salon może mieć kilka opcji wykonania, w zależności od specjalizacji sklepu. Do konfiguracji przewidziano różnorodne urządzenia, wśród których można wyróżnić:

  • liczne stojaki;
  • pudełka na zawiasach;
  • różnorodne szafki;
  • zlew z wodą;
  • sprzęt chłodniczy.

Długość samochodu może być standardowa - 3,1 m lub wydłużona - 4,2 m. A silnik Diesla Cummins o pojemności 150 litrów stanie się podstawową jednostką napędową. z

Cruise 2.0

Wśród nowych autobusów wyróżnia się model dalekobieżny Cruise 2.0. Modyfikacja 2019 otrzymała świeży wygląd zewnętrzny, a także całkowicie przeprojektowane wnętrze z wysokiej jakości miejscami pasażerskimi. Ponadto, aby poprawić komfort, zainstalowano bardziej wydajny sprzęt klimatyczny, dodano nowoczesny system multimedialny.

Autobus nadal opiera się na podwoziu Scania. Po raz pierwszy w przypadku modeli krajowych w Cruise 2.0 zastosowano kompleks wspomagania kierowcy ADAS, a do zdalnej diagnostyki specjaliści najważniejszych systemów, sprzętu i urządzeń wykorzystali system zewnętrzny.

Vector-NEXT 8.8

Nowe miasto PAZik różni się od swojego poprzednika długością zwiększoną do 8,8 metra, w wersji podstawowej wynosi 7,6 m. Pozwoliło to zwiększyć pojemność do 65 osób i zgromadzić 23 miejsca.

Potężny rzędowy turbodiesel YaMZ-534 o pojemności 170 litrów został zainstalowany jako jednostka napędowa. z Automatyczna skrzynia biegów będzie początkowo wyposażona w sześciozakresową firmę Allison. W przyszłych planach firmy ustanowienie i rozpoczęcie produkcji własnych automatycznych skrzyń biegów.

Sadko NASTĘPNY

Nowy trzytonowy SUV został zaprojektowany z myślą o kontynuacji linii pojazdów terenowych GAZ. Aby to zrobić, zastosowana konstrukcja maszyny:

  • duży prześwit (31,5 cm);
  • zredukowany bieg;
  • blokada różnicowa obu mostów;
  • urządzenie do pompowania opon;
  • mocny silnik YaMZ-534.

Komfort w 3-osobowej kabinie zapewniają wygodne fotele, w tym sprężynowy fotel kierowcy, nowoczesne wyposażenie i specjalne ustawienia przedniego zawieszenia, dzięki którym samochód uzyskał płynną jazdę i wysoką stabilność.

Funkcje roku modelowego Sadko 2019 obejmują fakt, że ciężarówka będzie produkowana na przenośniku w dwóch wersjach jednocześnie: z kierownicą po prawej i po lewej stronie. Wskazuje to na potencjał eksportowy pojazdu terenowego.

Dzik NASTĘPNY

Ciężarówka terenowa charakteryzuje się podwójną kabiną, platformą ładunkową i napędem na wszystkie koła. Nowatorskie właściwości terenowe podkreślają wysokie łuki 18-calowych kół, duży prześwit, opony o specjalnym profilu. Długość pickupa wynosi 6,43 m, a ładowność jest ograniczona do 2,5 tony.

Wnętrze jest urządzone w stylu innych ciężarówek z serii Next i ma ergonomię wysokiej jakości. Maszyna ma 150-litrowy silnik wysokoprężny. z w połączeniu z pięciobiegową manualną skrzynią biegów. Napęd na cztery koła zapewnia wtykowa oś przednia i wysoka zdolność pokonywania biegów terenowych z przekładnią redukcyjną i blokadą obu mechanizmów różnicowych. Szacunkowa cena odbioru wyniesie 2 miliony 400 tysięcy rubli.

Sable NEXT 4 × 4

Zaktualizowany minibus z napędem na cztery koła został opracowany na podwoziu istniejącego modelu, ale z całkowicie nowym nadwoziem, wykonanym w stylu Next. Nowością będzie napęd na wszystkie koła, który wraz z przekładnią redukcyjną i blokadą mechanizmu różnicowego zapewnia wysoką zdolność przełajową.

Zmieniona początkowo Sable 4x4 będzie wyposażona w turbodiesel Cummins i pięciobiegową manualną skrzynię biegów, w przyszłości dostępna będzie również automatyczna skrzynia biegów. Koszt minibusa wyniesie od 1,2 do 2,0 milionów rubli, w zależności od konfiguracji.

GAZ 5000 GL Wołga

Jednym z najbardziej przyjemnych nowych modeli GAZ 2019 2020 może być odnowiona Wołga. Planowany projekt samochodu stworzy jasny, szybki i indywidualny wygląd modelu. Salon ze względu na swoje rozmiary będzie wygodny i wygodny dla pięciu osób.

Samochód będzie wyposażony w silnik gazowy o sile 290 w połączeniu z siedmiobiegową automatyczną skrzynią biegów. Wśród bogatego wyposażenia można wymienić optykę LED, system multimedialny, widoczność we wszystkich kierunkach, liczne systemy bezpieczeństwa. Firma przekaże informacje o dokładnej dacie rozpoczęcia produkcji maszyny i koszcie później.

Wniosek

Nowe produkty przygotowane i ogłoszone do produkcji w latach 2019-2020 są zgodne z polityką Grupy GAZ, aby produkować niedrogie, bezpieczne i niezawodne samochody dla krajowych nabywców.

Obejrzyj wideo: La tuerie du moment 2019 - 2020 #Tcham 2019 La tuerie du gaz (Październik 2019).