Samochody elektryczne 2019-2020: nowe

Nowe samochody elektryczne, które będą dostępne dla klientów w latach 2019-2020, wyróżniają się różnorodnymi właściwościami technicznymi, różnorodnością modeli i zwiększonym przebiegiem. Wśród najbardziej oczekiwanych należy wymienić.

Misja Porsche e

Słynna firma przedstawi do końca 2019 roku samochód sportowy pod nazwą Mission E.

Samochód elektryczny otrzyma jasny, dynamiczny design z przyciągającymi wzrok ogromnymi nadkolami i zaokrągloną linią dachu. Planowane jest zainstalowanie dwóch modeli zasilaczy, których łączna pojemność wyniesie 600 litrów. z Ciekawą funkcją będzie możliwość bezprzewodowego ładowania za pomocą specjalnego panelu.

Misja E otrzyma kilka opcji, a minimalna cena wyniesie 75 000 $.

Rimac c-dwa

Nowy hipercar, czyli ciężki pojazd, jest drugim modelem chorwackiej firmy. Kluczowe cechy samochodu elektrycznego 2020 to wymagająca szybka konstrukcja i wytrzymała elektrownia.

W C-Two moc zainstalowanych silników elektrycznych wynosi 1900 litrów. sek., a pojemność akumulatora wynosi 120 kW / h, co wraz z karbonowym korpusem zapewnia przebieg do 650 km. Podwójny salon jest wykonany w stylu sportowym, a sam hipercar jest wyposażony w najbardziej zaawansowany sprzęt i systemy.

Niezwykły hipercar zostanie wydany w limitowanej edycji, a cena początkowa przekroczy 2 100 000 USD.

Audi e-tron

E-tron to pierwszy elektryczny crossover niemieckiej firmy.

Nowość obejmuje dwa asynchroniczne silniki elektryczne o łącznej sile uciągu 405 litrów. z W połączeniu z wydajnością akumulatora 95 kW / h są w stanie zapewnić przebieg na jednym ładowaniu 400 km. E-tron w swoich wymiarach można porównać z modelem Q6. Elektryczny crossover ma nowoczesny sprzęt i liczne innowacyjne urządzenia, dlatego zamiast lusterek wstecznych stosuje się specjalne kamery.

Klienci otrzymają kilka modyfikacji, a koszt początkowej wersji Premium Plus 2019 wyniesie 74 800 USD.

Mercedes EQC

Pod koniec 2018 roku koncern samochodowy Mercedes zaprezentował nowy elektryczny crossover wykonany na platformie modelu GLS pod nazwą EQC.

Wiadomości z elektrowni składają się z dwóch silników elektrycznych, które zapewniają moc 410 sił. Zasilanie jednostek napędowych odbywa się za pomocą akumulatora litowo-jonowego o wydajności 80 kW / hi zapewnia minimalny zasięg 350 km. Wnętrze crossovera, jak przystało na markę Mercedes, ma najwyższą wydajność, a do jego wyposażenia zastosowano najnowocześniejsze wyposażenie.

Koszt roku modelowego EQC 2019 zaczyna się od 70 000 USD.

ESprinter Mercedes-Benz

Kolejną nowością niemieckiej firmy w 2020 roku będzie pojazd użytkowy dla miasta z oznaczeniem eSprinter w zakresie wydajności elektrycznej.

Silnik elektryczny o sile 110 w połączeniu z akumulatorem 41 kW / h gwarantuje vanowi rezerwę 115 km przejazdu. Skrzynia o objętości ciała 10,5 m3dostałem możliwość transportu do 1,05 ton ładunku.

Pełne naładowanie akumulatora ze standardowej sieci będzie trwało 6 godzin, a szybkie tylko 2. Mercedes ogłosi koszt samochodu elektrycznego przed uruchomieniem seryjnej produkcji.

Hyundai Kona Electric

Elektryczna modyfikacja kompaktowego koreańskiego crossovera rozpocznie się w 2019 roku.

Model otrzymał silnik elektryczny o pojemności 135 sił oraz akumulator litowo-polimerowy o wydajności 39 kW / h. Taki program zapewnia jednorazowy przebieg 300 km.

Kompletny zestaw nowości, podobnie jak wszystkie samochody Hyundai, będzie dość bogaty, w którym można zauważyć:

  • Optyka LED;
  • kompleks multimedialny;
  • kontrola klimatu;
  • liczne systemy wspomagania kierowcy i komfortu.

Koszt Kona Electric wyniesie 37 200 USD.

Aston Martin Rapide E.

Brytyjska firma specjalizująca się w produkcji samochodów sportowych klasy premium planuje wprowadzenie elektrycznego pięciodrzwiowego hatchbacka w 2020 roku. Nowość oparta jest na obecnym modelu Rapid. Samochód elektryczny będzie wyposażony w dwa zasilacze elektryczne, które zapewnią łączną moc 610 sił, co wraz z akumulatorem 39 kW / h gwarantuje zasięg 320 km.

W sumie planowane jest wyprodukowanie 150 pięcioosobowych samochodów w cenie 260 000 USD.

Mini elektryczny

Linia popularnych samochodów kompaktowych z modyfikacjami elektrycznymi będzie kontynuowana wraz z brytyjskim samochodem Mini. Premiera nowego elementu o nazwie Electric planowana jest na koniec 2019 roku. Wersja elektryczna coupe będzie wyposażona w silnik o mocy 170 koni mechanicznych, a jako źródło energii zostanie wykorzystany akumulator litowo-jonowy 45 kW / h. Taki sprzęt zapewni zasięg 350 km, a maksymalna prędkość może osiągnąć 150 km / h. Cena Mini Electric zostanie podana później.

Polestar 2

Volvo rozpocznie produkcję samochodu elektrycznego o nazwie Polestar 2 w 2020 roku i będzie to całkowicie elektryczny sedan, w przeciwieństwie do hybrydowej wersji modelu Polestar 1.

Elektrownia składa się z pary silników elektrycznych o łącznej pojemności 400 litrów. sec., co wraz z wydajnym akumulatorem litowo-jonowym o wydajności 75 kW / h pozwoli maszynie pokonać dystans 550 km. Polestar 2 otrzyma wiele nowoczesnych systemów zapewniających bezpieczeństwo i wygodę, a także kilka wersji.

Cena najtańszej modyfikacji wyniesie 39,500 USD, a najlepsza wersja będzie kosztować 65 700 USD.

KIA Soul EV

Koreański producent samochodów postanowił w 2020 roku rozpocząć produkcję samochodu elektrycznego w oparciu o bardzo interesujący i stylowy hatchback Soul. Aby to zrobić, podstawowy model zostanie wyposażony w akumulator polimerowy o wydajności 28 kW / h oraz silnik elektryczny o pojemności 110 sił. Zapewni to modelowi maksymalną prędkość 146 km / hi przebieg na jednym ładowaniu prawie 500 km.

Soil EV otrzyma kilka opcji wyposażenia, a koszt hatchbacka, zdaniem marketerów, rozpocznie się od 39 500 $.

Enovate ME7

Najciekawszym chińskim crossoverem elektrycznym roku modelowego 2019 jest model Enovate pod indeksem ME7.

Samochód elektryczny jest wyposażony w dwa silniki o łącznej mocy 435 sił i wydajności akumulatora 57 kW / h. Nowość ma elegancki wygląd, a jej kształt przypomina nową generację Audi Q5. Luksusowe wnętrze samochodu otrzymało dużą liczbę nowoczesnych urządzeń.

Samochód elektryczny będzie produkowany w kilku wersjach i jest przeznaczony wyłącznie na rynek krajowy, gdzie jego cena zaczyna się od 200 000 juanów.

Lwów

Niezwykły samochód elektryczny zostanie zaprezentowany w 2019 roku w Chinach. Double LSEV to wspólny rozwój włoskiej firmy XEV i chińskiej firmy Polymaker. Nowością jest korpus wykonany z plastikowych elementów, a wszystkie jego części są drukowane na drukarce 3D.

Model jest wyposażony w silnik o mocy 65 KM i pojemności akumulatora 30 kW / h. Pozwala to pokonać 150 km na jednym ładowaniu. Cena LSEV wynosi 7500 USD.

Wniosek

Tendencję do zwiększania produkcji pojazdów elektrycznych (i nie tylko przez znanych producentów samochodów) potwierdzają zapowiadane innowacje, których premiera planowana jest na lata 2019-2020.

Obejrzyj wideo: 11 najbardziej oczekiwanych samochodów 2019 roku - #141 TOP (Październik 2019).