Szelak na nowy rok 2020

Myśląc o spektakularnym wyglądzie Nowego Roku 2020, wielu fashionistek zastanawia się, jaki rodzaj manicure wybrać - sugerujemy dowiedzieć się, co jest ciekawego w technologii szelaku, a także znaleźć świeże pomysły na zdjęciu noworocznego zdobienia paznokci.

Funkcje technologiczne

Szelak to nowe słowo w nowoczesnym przemyśle kosmetycznym. Ale po raz pierwszy lakiery na bazie helu pojawiły się na rynku ponad 10 lat temu. Patent na wynalazek i sama nazwa, która stała się dziś powszechna, należy do amerykańskiej marki CND.

Szelak to lakier hybrydowy na bazie żelu. Jego osobliwość stanowi unikalne połączenie zalet nieodłącznie związanych z obydwoma rodzajami powłok.

Wbrew powszechnemu przekonaniu szelak nie jest środkiem terapeutycznym, ale zastosowanie takiej powłoki jest doskonałym zapobieganiem łamliwości płytek paznokciowych i pomaga je wzmocnić. Główne zalety powłoki szelakowej obejmują:

  • brak szkodliwych składników w kompozycji;
  • delikatna procedura nakładania i usuwania;
  • szeroka paleta odcieni;
  • szybkie utwardzanie pod lampą UV;
  • wysoka wytrzymałość i trwałość powłoki.

Modne odcienie sztuki Neila

Nowy rok 2020 odbędzie się pod patronatem White Metal Rat, a najbardziej popularną nadchodzącą zimą będzie szelak w odcieniach szarości. W zależności od palety kolorów obrazu i indywidualnych preferencji możesz wybrać matową lub błyszczącą powłokę swojego ulubionego odcienia, od miękkiego popiołu do grafitu.

Neil-art w kolorze różowym i szarym wygląda bardzo delikatnie i romantycznie. Może to być delikatny ciąg kolorów, jasne akcenty lub skomplikowane wzory, jak na zdjęciu.

Niekwestionowanym trendem mody noworocznej w przeddzień 2020 roku będzie kolacja z metalicznym manicure w kolorach „srebrny”, „biały złoty” lub „platyna”. Te paznokcie będą doskonałym dodatkiem do modnej noworocznej sukienki w kolorze białym, czarnym, jesionowym, niebieskim, a nawet zielonym.

Stylową alternatywą dla srebra w 2020 roku będzie stylowy wycieki oleju, który projektanci zalecają łączenie z jasnym tarciem, jak na zdjęciu.

Stylowe pomysły na projekt.

Pomimo różnorodności odcieni i opcji ich kombinacji, większość fashionistek będzie potrzebować specjalnego szelaku na Nowy Rok 2020, a my jesteśmy gotowi zaoferować wiele ciekawych pomysłów na zimowy projekt, a także pokazać na zdjęciu, jak stylowo i skutecznie może wyglądać.

Francuski

Klasyka jest ponadczasowa, dlatego delikatny francuski manicure ozdobiony delikatnymi lokami będzie równie odpowiedni w dzień roboczy, na imprezie firmowej, jak iw Sylwestra.

Oferujemy oryginalne pomysły na alternatywną kurtkę w stylu 2020 roku.

Wzory monochromatyczne

Dla wielu święto Nowego Roku 2020 jest związane z bielą. Jeśli planujesz także przymierzyć wizerunek „Królowej Śniegu”, dodaj do niego niezwykłą zapał - czarno-białą sztukę Neila!

Zobacz, jak spektakularny wygląda taki szelak na zdjęciu i wybierz interesujący wzór na krótkie lub długie paznokcie na Nowy Rok 2020.

Motywy orientalne

Temat Wschodu od dawna nie wychodzi z mody. Taka sztuka neil będzie istotna w 2020 roku. Mistrzowie manicure oferują szeroką gamę pomysłów w stylu orientalnym z koronkowymi lokami, inkrustowanymi dżetami, a nawet dużymi kamieniami, błyszczącymi zaprawami i obszernymi elementami 3D.

Zimowa bajka

Jeśli chcesz, aby manicure stworzył nastrój - zobrazuj na paznokciach prawdziwą noworoczną bajkę. Doświadczony czarodziej z łatwością narysuje:

  • delikatne płatki śniegu;
  • psotne bałwany;
  • Dzwonki noworoczne;
  • Choinka
  • słodka twarz myszy.
Sweter Marigold

Stylowa dzianina utrzymuje TOP pozycje w rankingach modnych opcji na zimę Neil-Art przez więcej niż jeden sezon. Różnica między takim manicure w 2020 roku polega na użyciu odcieni szarości, które można łączyć z różowym, białym, czarnym, jasnozielonym i wieloma innymi odcieniami.

Jeśli chcesz, możesz „ubierać się w stylowy sweter” cały lub tylko jeden paznokieć, jak na proponowanym zdjęciu.

Spektakularny kreatywny

Kreatywne opcje zdobienia paznokci za pomocą pop-artu będą również istotne w 2020 roku. Modne paznokcie zostaną ozdobione jasnymi geometrycznymi ornamentami, twarzami, oryginalnymi napisami, wizerunkami postaci z kreskówek, a nawet broni.

Nawiasem mówiąc, taki projekt może być interesującym dodatkiem do tematycznej kokardki noworocznej.


Modny kształt paznokci

Oczywiście wybór kształtu paznokci zależy w dużej mierze od indywidualnych cech płytki paznokcia, a często od praktycznych względów. Ale, jak świadczą zdjęcia mody, w nadchodzącym 2020 roku ekstremalna długość nie jest jeszcze honorowa, a planując zrobić stylowy szelak, lepiej wybrać gwoździe o średniej długości w kształcie migdałów, owalne lub kwadratowe, spektakularne buty pointe.

Kształt migdałów zapowiada się na trend zimowy, ponieważ zapewnia dużo miejsca na kreatywność mistrza, a jednocześnie pozostaje dość praktyczny w życiu codziennym.

Wystrój wolumetryczny

Manicure na Nowy Rok 2020 może być dość prosty (zwykły szelak) lub spektakularny i świąteczny, zmieniając paznokcie w jasną atrakcję obrazu.

Obecnie istnieje wiele technologii, które pozwalają tworzyć prawdziwe trójwymiarowe dzieła sztuki na płytkach paznokcia. Są to gotowe elementy akrylowe, które można przykleić nawet samodzielnie, oraz specjalne pasty akrylowe, dzięki którym możesz zrealizować prawie każdy niezwykły pomysł.

Oferujemy również obejrzenie samouczka wideo na temat tworzenia oryginalnego projektu w modnym stylu orientalnym oraz klasy mistrzowskiej na temat modelowania akrylowego:

Obejrzyj wideo: Ile żyje matka pszczela-Jak zapamiętać jej rok urodzenia? (Październik 2019).