Chińskie jeepy 2019-2020

Popularność samochodów o zwiększonej zdolności przełajowej w naszym kraju stale rośnie w ostatnich latach. Wraz z samochodami rosyjskimi modele chińskie stanowią znaczną część tzw. Segmentu budżetowego takich samochodów. W latach 2019-2020 chińscy producenci samochodów wyprodukowali znaczną liczbę nowych crossoverów.

Dongfeng AX7

Producent samochodów Dong Feng wprowadził nową generację crossovera AX7.

Modyfikacja 2019 uratowała atrakcyjny obraz zewnętrzny, ale zmniejszyła się, co pozwoliło stworzyć dynamiczną i nowoczesną obudowę. Wnętrze samochodu zostało całkowicie odnowione, a do dekoracji zastosowano wysokiej jakości materiały.

Napęd na przednie koła pozostanie podstawowy dla AX7, a liczba dostępnych silników wzrośnie do trzech (siły 140, 150 i 165). Samochód ma bardzo bogate wyposażenie, koszt na rynku krajowym rozpocznie się od 930,0 tysięcy rubli.

FAW Bestune T77

Nowy samochód wyróżnia się oryginalnym i niestandardowym wyglądem, który różni się od istniejących samochodów o lepszych właściwościach jezdnych.

Udało nam się stworzyć taki obraz dla T77, używając:

  • duża kratka;
  • projekty reflektorów w wykonaniu LED;
  • potężny kaptur;
  • kręcone przednie tłoczenie;
  • stopniowa karma.

Wnętrze jest urządzone w sportowym stylu przy użyciu wysokiej jakości materiałów. W sprzęcie zastosowano wiele innowacyjnych urządzeń. W wersji podstawowej wybierany jest napęd na przednie koła, a do montażu przeznaczony jest tylko jeden silnik o sile 140,0. W przyszłości planowane jest zastosowanie turbodoładowanego silnika o pojemności 156 litrów. z Koszt samochodu zaczyna się od 1,0 miliona rubli.

Geely FY11

Crossover coupe FY11 początkowo będzie sprzedawany w domu w drugiej połowie 2019 roku.

Samochody tej klasy zyskują na popularności, co przyczyniło się do rozszerzenia gamy Geely. Wygląd zewnętrzny cross-coupe wygląda bardzo interesująco i nowocześnie, co ułatwiła praca projektantów, którzy wcześniej tworzyli samochody Volvo.

Wnętrze jest urządzone w sportowym stylu przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Początkowo FY11 będzie wyposażony w trzycylindrowy silnik benzynowy o pojemności 178 litrów. z w połączeniu z siedmiobiegową automatyczną skrzynią biegów. W przyszłości dla nabywców zostanie zaprezentowana hybrydowa wersja modelu. Crossover jest planowany do sprzedaży w naszym kraju po początkowej cenie 1,23 miliona rubli.

Venucia t60

Nowy SUV klasy premium, produkowany wyłącznie na rynek lokalny, zostanie wprowadzony do sprzedaży na początku 2019 r.

Wśród lokalnych kolegów z klasy nowość wyróżnia się oryginalnym designem, lepszym i bardziej komfortowym wnętrzem, a także dużą liczbą nowoczesnych systemów. Do dekoracji użyto skóry naturalnej i sztucznej, miękkiego plastiku, wykończenia naśladujące lekki metal i węgiel.

125-litrowy silnik benzynowy jest zainstalowany pod maską. z w połączeniu z wariatorem. Koszt Venucia T60 zaczyna się od 915 tysięcy rubli.

Bisu t7

Kolejnym crossoverem w kształcie coupe z Chin będzie model T7 od Bisu, którego sprzedaż rozpocznie się w 2019 roku. Samochód stanie się flagowym składem producenta. Przyczyni się to do dużych wymiarów maszyny, stylowego i jasnego wyglądu zewnętrznego, szykownego wnętrza, dużej listy innowacyjnych systemów. Również napęd na cztery koła w wersji podstawowej powinien przyczynić się do popularności.

2,0-litrowy silnik turbo o pojemności 190,0 litrów jest dostarczany jako silnik. z., które można łączyć z sześciobiegową manualną skrzynią biegów lub ośmiopasmową automatyczną skrzynią biegów. Koszt samochodu rozpocznie się od 1,30 miliona rubli.

Haval f7x

Chiński koncern Haval włączył również do oferty Jeepa w kształcie coupe ze wskaźnikiem F7x na lata 2019-2020.

Nowość charakteryzuje się uderzającym wyglądem, w którym zasługi projektantów wcześniej współpracowały z koncernem BMW. Wnętrze jest urządzone w stylu standardowego crossovera F7, ale z wykorzystaniem kolorowych wstawek w dekoracji. Najważniejsze będą osiągi samochodu z napędem na wszystkie koła, co niewątpliwie ucieszy nabywców krajowych. Do kompletacji zostaną użyte dwa silniki o sile 150 i 190 w połączeniu z siedmiobiegowym robotem.

Rozpoczęcie produkcji zaplanowano na połowę 2019 r. W fabryce firmy w pobliżu Tuli, a cena wyniesie od 1,16 mln rubli.

Dorcen g60s

Wśród nowych chińskich crossoverów z roku modelowego 2020 wyróżnia się model G60S firmy Dorcen.

Wcześniej ten koncern, specjalizujący się w produkcji urządzeń energetycznych, nie zajmował się produkcją samochodów. Konstrukcja G60S w pełni spełnia nowoczesne parametry mody motoryzacyjnej, a pięcioosobowy sedan wyróżnia się doskonałą ergonomią, szeroką gamą wyposażenia i wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi.

Samochód otrzymał jedynie napęd na przednie koła i będzie wyposażony w silnik z turbodoładowaniem 150 w połączeniu z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów lub sześciobiegową manualną skrzynią biegów. Początkowa cena wykonania wynosi 910,0 tysięcy rubli.

Jetour x90

Kolejna młoda chińska firma wprowadziła swój drugi model crossovera, model Jetour X90 2020.

Samochód wyróżnia się rozmiarem i może pomieścić do 7 osób. X90 wygląda solidnie i atrakcyjnie, ma dobre właściwości terenowe. Ponadto przestronny salon wraz z nowoczesnym wyposażeniem zapewnia pasażerom komfort i przestrzeń. Ponadto model otrzymał znaczną liczbę systemów bezpieczeństwa i pomocy kierowcy.

Pod maską nowości zainstalowano jednostkę napędową o pojemności 147 litrów. z W przyszłości planowane jest zastosowanie silnika z turbodoładowaniem o mocy 196 sił. Skrzynia biegów jest wyposażona w sześciobiegową manualną lub ośmiostopniową automatyczną. Koszt rozpocznie się od 910 tysięcy rubli.

Chery Tiggo 4

Cherry, która jest jednym z najpopularniejszych chińskich producentów samochodów w Rosji, zaprezentuje latem 2019 roku odnowioną wersję crossovera Tiggo 4.

Nowość otrzymała solidne i stylowe nadwozie z mocnym półtora litrowym silnikiem, przystosowanym do niskiej jakości paliwa. Wnętrze crossovera charakteryzuje się doskonałą ergonomią, dobrymi materiałami wykończeniowymi i dużą liczbą nowoczesnych rozwiązań.

Montaż odbędzie się w zakładzie Avtotor. Początkowy koszt wyniesie 650,0 tysięcy rubli i uratuje samochód w segmencie budżetowym.

Changan cs15

Firma Changan zaktualizowała swój najpopularniejszy kompaktowy crossover CS15 i przedstawiła klientom model 2019.

Główne zmiany zostały wprowadzone w projekcie samochodu, który stał się bardziej agresywny i dynamiczny, a także dodano nowe wyposażenie do wyposażenia samochodu.

Część techniczna CS15 została zachowana i składa się z napędu na przednie koła, 107-litrowego silnika benzynowego. z i pięciobiegowa manualna skrzynia biegów. Koszt zmiany wersji nie zmienił się i zaczyna się od 530,0 tysięcy rubli.

Baojun 510

Kompaktowy SUV, popularny na lokalnym rynku, otrzyma zaplanowane aktualizacje w 2019 roku, których nie można nazwać rewolucyjnym.

Samochód zyska bardziej stylowy, nieco ulepszony wygląd, zaktualizowane wnętrze z dodatkowym komfortem i przytulnością, a także znaczną listę nowoczesnych systemów i wyposażenia. Crossover zachowa napęd na przednie koła, półtora litrowy silnik benzynowy o pojemności 115 litrów. S., która oprócz sześciobiegowej manualnej skrzyni biegów może być agregowana z pięciopasmowym robotem.

Cena niedrogiego samochodu w początkowej wersji nie przekroczy 550,0 tysięcy rubli.

Zotye T300

Jednym z najpopularniejszych SUV-ów w Chinach jest T300 2019.

Maszyna wyróżnia się jasnym indywidualnym wyglądem, który powstał dzięki oryginalnym wlotom powietrza, nietypowemu projektowi optyki głowicy, masywnemu sześciokątnemu grillowi chłodnicy z wzorem 3D, a także kręconym liniom frontu. Na właściwości terenowe wskazują:

  • wkładki w nadkolach;
  • duży prześwit;
  • zestaw dolnej części ciała;
  • duże koła.

Wnętrze charakteryzuje się wyrafinowaną architekturą i niedrogimi materiałami użytymi do dekoracji. Samochód jest wyposażony w półtora litrowy silnik o pojemności 140 litrów. z., który jest agregowany z bezstopniowym wariatorem lub pięciobiegową manualną skrzynią biegów. Cena T300 nie przekracza 500 tysięcy rubli.

Zotye x7

Kolejny crossover, ten producent przeznaczony na rynek krajowy, otrzymał wygląd, który całkowicie powtarza projekt modelu Volkswagen Tiguan i różni się od dawcy jedynie logo. Kopiowane jest również wnętrze samochodu.

Jedyny silnik z turbodoładowaniem o pojemności 170,0 litrów został zaprojektowany do wyposażenia modelu X7 2019. z (1,8 l) w połączeniu z robotem DCT. Koszt najbardziej kompletnej wersji nie przekroczy 1,0 miliona rubli.

Wniosek

Na lata 2019-2020 chińscy producenci samochodów zaplanowali wydanie znacznej liczby nowych SUV-ów, z których wiele będzie dostępnych dla nabywców krajowych.

Obejrzyj wideo: 10 samochodów, na które czekamy w 2019 roku - #140 TOP (Październik 2019).