Nowe budynki w Anapa z oddaniem do użytku w latach 2019-2020

Rynek nieruchomości Anapa stale się rozwija, oferując nabywcom mieszkania na każdy gust i każdą kieszeń. Nowe budynki są bardzo poszukiwane wśród lokalnych mieszkańców i gości z innych regionów Rosji, którzy chcą kupić mieszkanie na plaży. W latach 2019-2020 spodziewana jest dostawa wielu obiektów różnych klas (od „ekonomii” do „elit”). Dzięki temu można wybrać najbardziej odpowiednią obudowę spełniającą osobiste parametry.

Oczekiwany wyświetlacz LCD

Anapa jest jednym z centralnych miast wypoczynkowych terytorium Krasnodar. Miasto aktywnie się rozwija, infrastruktura jest ulepszana, aby zaspokoić szeroki zakres potrzeb mieszkańców i turystów. Plan rozwoju Anapa do 2020 r. Zakłada zwiększenie liczby budynków o znaczeniu komunalnym i społecznym, a także mieszkań.

Nowe budynki Anapa są reprezentowane głównie przez budynki wielomieszkaniowe. Taka konstrukcja jest najbardziej racjonalna. Gotowe budynki w 2020 r. Powstaną w różnych częściach miasta i na przedmieściach. Różnorodność schematów architektonicznych pozwala wybrać opcję nawet najbardziej wybrednemu nabywcy. A wygląd nowoczesnych budynków aktualizuje panoramę miasta. Ceny mieszkań zależą od klasy mieszkania, jego powierzchni, lokalizacji i innych cech.

„Morze Czarne”

Kompleks mieszkaniowy „Morze Czarne” znajduje się na Anapskoye Shosse, obok kompleksu mieszkalnego Raz Two Three i hipermarketu Magnit. Najbliższy przystanek autobusowy to Krinichnaya Street, do której można dojść w 3-5 minut. Droga do morza zajmie około 15 minut jazdy samochodem.

Morze Czarne składa się z kilku 15-piętrowych domów, których bloki różnią się rozmieszczeniem mieszkań (12 i 6 na piętrze). Domy mają jeszcze 2 podziemne kondygnacje. Ściany budynków wykonane są z cegły z zewnętrzną podszewką z wentylowaną fasadą. Dach dwuspadowy pokryty jest czerwonymi dachówkami.

Deweloperem kompleksu jest firma Eurostroy z Gelendzhik. Firma na rynku nieruchomości działa od 15 lat. W jego arsenale znajduje się już ponad 30 budynków mieszkalnych. Firma zajmuje się produkcją okien i ma zaufanych dostawców materiałów budowlanych.

Kupującym oferowane są apartamenty jednopokojowe (o powierzchni od 34 do 37 m2) oraz apartamenty dwupokojowe (o powierzchni od 50 do 78 m2). Studia nie są świadczone. Apartamenty są sprzedawane w stanie wstępnie czystym. Podczas budowy wykonuje się oszklenie balkonów.

Zaletą kompleksu mieszkalnego jest rozwinięta infrastruktura:

 • przedszkole dla 200 dzieci;
 • około 2000 miejsc parkingowych (w tym parking podziemny i oddzielny parking dla budynków);
 • parking dla rowerów i wózków dziecięcych;
 • 1,4 ha park z fontanną i alejkami;
 • place zabaw;
 • siłownia (z której mieszkańcy mogą korzystać za darmo);
 • miejsce na grilla itp.

Realizacja pierwszego etapu planowana jest na koniec 2019 r. - początek 2020 r. Cena za metr kwadratowy licznik zaczyna się od 52.500 p.

South Quarter

„Dzielnica Południowa” powstaje przy ul. Supsekhskoye Shosse, budynek 35, firma budowlana „Development”. Kompleks składa się z 15 osiemnastopiętrowych i 2 szesnastopiętrowych budynków, które tworzą literę „P”. Każde wejście jest wyposażone w dwie szybkie windy (towarowe i pasażerskie) firmy OTIS.

W pobliżu (w odległości spaceru) znajduje się przystanek autobusowy, dzięki któremu można dotrzeć do centrum w ciągu 15-20 minut. 500 metrów od hotelu znajduje się centrum handlowe Krasnaya Ploshchad, w którym można znaleźć wiele sklepów, kawiarni, kin i innych rozrywek. W pobliżu znajdują się supermarkety i targ spożywczy Jużny. Idź do morza około 2 kilometrów.

Kompleks ma pomieścić różne obszary rekreacyjne:

 • alejki parkowe;
 • boisko do piłki nożnej;
 • boisko do koszykówki;
 • place zabaw;
 • miejsce na grilla;
 • centrum fitness (z basenami, sauną, dużą siłownią itp.).

W sąsiedniej dzielnicy Gorgippia wybudowano szkołę i przedszkole. Na terytorium znajduje się około 300 miejsc parkingowych, a dodatkowe miejsca znajdują się na poboczu drogi.

Domy w Dzielnicy Południowej to monolityczne budynki. Ściany są wykonane ze zbrojonego betonu, a podłogi ze zbrojonych płyt betonowych. Fasada pokryta jest izolacją, na którą nakładany jest tynk dekoracyjny. Kupującym oferowane są mieszkania 1, 2 i 3-pokojowe o łącznej powierzchni od 40 do 87 m2. Wysokość sufitu wynosi 2,7 m. Pomieszczenia są sprzedawane w dobrym wykończeniu lub z indywidualnymi naprawami. Można go zamówić oddzielnie od firmy partnerskiej programisty.

Oddanie do użytku pierwszego etapu planowane jest na czwarty kwartał 2019 r. - początek 2020 r. Koszt jednego m2 zależy od fazy budowy i wynosi od 49 000 rubli. Dziś lokale w 2. etapie są tańsze.

„Uroczyste”

Kolejny kompleks mieszkaniowy na Supsekhskoye Shosse (Supsekhskoye Shosse, 4) to klasa komfortu, którą buduje Gamma. Jest to 17-kondygnacyjny budynek (16 + parter) w kształcie litery „G”. Na pierwszych piętrach planowana jest lokalizacja lokali użytkowych.

Paradny znajduje się w ruchliwej okolicy, obok centrum handlowego Red Square. Najbliższe przystanki transportu publicznego pozwolą Ci pojechać w dowolne miejsce w Anapa. Z jednej strony rozmieszczenie tego regionu jest dużym plusem, ponieważ wszystkie korzyści cywilizacji są dostępne dla mieszkańców. Z drugiej strony aktywny ruch uliczny, ciągłe korki i hałas uliczny mogą powodować dyskomfort w życiu.

Terytorium obejmuje tereny zielone z roślinami ozdobnymi, boiska dla dzieci i boiska sportowe. Parking przeznaczony jest dla 70 samochodów. Ogólnie powierzchnia wyświetlacza LCD wynosi 0,7 ha.

Budowa kompleksu mieszkalnego Paradny realizowana jest w technologii monolitycznej. Zewnętrzne pokrycie ściany jest wentylowaną fasadą. Obudowa sprzedawana jest w wykończeniu. Instalację liczników energii elektrycznej i wody zapewnia deweloper.

W użyciu oferowane są apartamenty z 1 lub 2 sypialniami. Ich powierzchnia wynosi od 40 do 50 m2 - jednopokojowy, a od 65 do 73 m2 - dwupokojowy. Na każdym piętrze znajduje się 8 apartamentów. Każda klatka schodowa jest wyposażona w dwa rodzaje wind - pasażerski i towarowy.

Najbliższe placówki dziecięce znajdują się na terenie mikrodystencji Gorgippia. Droga do morza wynosi około 3 km od wyposażonej plaży.

Obiekt zostanie oddany do użytku w 2020 roku. Koszt 1 m2 to 44 000 p.

„Konsul”

Kompleks mieszkalny to 15-kondygnacyjny budynek (14 + parter) w kształcie litery „G”. Znajduje się na ulicy Szewczenki ze skrzyżowaniem Tamanskaya w sercu starego kurortu Anapa. Jest otoczony przez sektor prywatny, mini-hotele i pensjonaty. Jest to spokojna okolica, nie przepełniona transportem i popularnymi miejscami rozrywki w pobliżu morza, do której jest zaledwie 600 metrów. Najbliższe przystanki to Samburova i szpital miejski.

Deweloper jest „Główną firmą budowlaną”, która pozycjonuje kompleks mieszkaniowy Consul jako mieszkanie klasy biznesowej. Jego fasada wykonana jest w eleganckim, wytrawnym stylu z wykorzystaniem licowanych cegieł ceramicznych: ciemnobrązowy na pierwszych piętrach i beżowy - na górnej. Również podziemny parking (z możliwością korzystania z windy) i niewielka liczba mieszkań na terenie (tylko 4 lub 5) zapewniają elicie domu.

Kupującym oferowane są mieszkania 2 i 3-pokojowe o powierzchni od 52 do 111 m2. Studia nie są świadczone. Stan obudowy - w trakcie naprawy. Balkony i loggie są przeszklone.

Terytorium kompleksu to zamknięty dziedziniec z dekoracyjnymi terenami zielonymi, placem zabaw, boiskiem do piłki nożnej i parkingiem dla gości.

W pobliżu LCD nie ma hipermarketów ani centrów handlowych. Wszystkie potrzeby mieszkańców są zaspokojone przez małe sklepy znajdujące się w pobliżu. Ponadto pierwsze piętro kompleksu mieszkalnego obejmuje lokale usługowe, w których mogą się znajdować różne sklepy i salony. Szkoła i przedszkole znajdują się w odległości spaceru.

Budowa budynku rozpoczęła się na początku 2019 r., A jego zakończenie planowane jest na koniec 2020 r. - początek 2021 r. Cena za 1 m2 waha się od 58 do 60 tysięcy rubli.

Inne przedmioty

W najbliższej przyszłości zasoby mieszkaniowe Anapa zostaną uzupełnione następującymi nowoczesnymi obiektami:

 • „Liner”, przejście Zolotisty, 18, 100 000 na m2, firma budowlana LLC Arbelos;
 • „Promienie”, ul. Przyjaźń, 11, od 50 000 na m2, deweloper „ADM Group of Companies”;
 • „Horyzont”, św. Lenin, zm. 179, od 46 000 na m2, firma budowlana „Dom słowiański”;
 • „South House”, ul. Przemysłowe, 11 V, od 48,000 na m2, firma budowlana „Kapstroy”;
 • „Pory roku”, ul. Anapskoye Shosse, 6, od 47 000 na m2, firma budowlana Best Torg;
 • „Kaukaz”, św. Upper Road, zm. 151, z 44 000 na m2, firma „Mercury 2”;
 • „Lights of Anapa”, ul. Tołstoj, zm. 130, od 60 000 na m2, twórca „Gamma”;
 • „Marine Gorgippia”, ul. Admirał Pustoshkin, zm. 12, od 51 000 na m2, firma „Produkt z betonu zbrojonego nr 1”;
 • „Belvedere”, św. Tamanskaya, zm. 121, z 65 000 na m2, deweloper „Freud”;
 • „Przywilej”, św. Parkovaya, 33, od 60 000 na m2, firma budowlana „Cascade”.

Ceny nowych budynków w Anapa: wideo

Obejrzyj wideo: ZEITGEIST: MOVING FORWARD. OFFICIAL RELEASE. 2011 (Październik 2019).