Film Ghostbusters 3 - 2020

  • Światowa premiera: 2020
  • Premiera w Rosji: 2020
  • Kraj pochodzenia: USA
  • Gatunek: fikcja, akcja, komedia
  • Dyrektor: Jason Wrightman
  • Obsada: jeszcze nieznane

To wystarczyło jednemu niezbyt pouczającemu zwiastunowi minutowemu (bez pokazów muzycznych i postaci), ponieważ film „Ghostbusters 3” stał się jednym z najbardziej oczekiwanych w 2020 roku. Publiczność właśnie zobaczyła stary garaż i migoczący zderzak legendarnego samochodu z naklejką z wizerunkiem skrzyżowanego ducha. I to wystarczyło.

Działka

Filmowanie wciąż trwa, a nawet nie wiadomo, którzy aktorzy wystąpią w kontynuacji znanego hitu. Ale są już założenia. Mówią, że będzie to opowieść o dzielnej czwórce nastolatków, co jest bardzo logiczne. Mężczyźni byli w pierwszej części (1984), kobiety w drugiej (2016). Zostały tylko dzieci. Odważny oddział wyjdzie walczyć z duchami i spróbuje oczyścić je nie tylko z miasta, ale i ze świata. W końcu kto wie, może tym razem będzie to cała upiorna mafia.

Nie jest jasne, kim będą ci nastolatkowie. Dzieci bohaterów pierwszej części? Ich wnuki czy tylko studenci? A może okaże się to opowieścią o tym, jak Peter, Raymond, Dana i Egon przeszli do przeszłości? Uczymy się w 2020 roku. Dokładna data wydania będzie znana później.

Historia „Łowców”

Pierwszy film o Ghostbusters został wydany w 1984 roku i był wówczas oszałamiającym sukcesem. Kosztem około 30 milionów dolarów zebrał prawie 240 milionów dolarów w Stanach Zjednoczonych i kolejne 340 na całym świecie. Publiczności spodobał się niezwykły fantastyczny film akcji, w którym bohaterowie walczą nie z prawdziwymi przestępcami, ale z przedstawicielami innego świata. Dla Billa Murraya (Tutsi, 1982, Dzień Świstaka, 1993) była to kolejna wspaniała rola, a Sigourney Weaver (Alien, 1992, Imitator, 1995), można powiedzieć, obudził się sławny.

W 1997 roku ukazał się tytułowy amerykański serial animowany oparty na filmie „Pogromcy duchów”, który stał się popularny dzięki oryginalnej fabule, doskonałemu humorowi i kolorowo rysowanym duchom. Dzieci z całego świata z zachwytem wpatrywały się w kolejną serię i rozpoznawały główny muzyczny motyw kreskówki z pierwszych nut. A na ulicach, zamiast rabusiów Kozacy, wielu zaczęło grać łowców duchów i duchy.

Dopiero w 2016 r. Ukazała się druga część filmu, która nie odniosła dużego sukcesu, ponieważ głównymi bohaterami były kobiety. Eksperyment płciowy nie powiódł się, a film pokonał barierę kasową tylko dzięki uroczemu komikowi Melissie McCarthy (Catch a Fat Woman If You Can, 2013, Cops in Skirts, 2013), który grał jednego z myśliwych.

Ekipa filmowa

Jason Reitman (Juneau, 2007, Święto Pracy, 2013) - syn Iwana Reitmana (Beethoven, 1992 i 1993, Body Parts, 1997, Paranoja, 2007) wyreżyserował Ghostbusters 3. który nakręcił pierwszy film i był częścią pisarzy drugiego. Jason mówił o potrzebie usunięcia męskiej wersji kontynuacji, nawet podczas kręcenia drugiej części, a nawet wtedy miał kilka pomysłów. Ale uparty Paul Feig (serial „Sabrina jest małą czarownicą”, 1996-2003, „Trochę w ciąży”, 2007) odrzucił ich i zgiął swoją linię. W rezultacie kosztowało go to ogromne dodatkowe koszty, ponieważ mimo to wcielił kilka pomysłów w film, ale już na samym końcu kręcenia.

Wrightman Jr. postanowił zdecydowanie wziąć w swoje ręce trzecie Pogromcy Duchów, dlatego działa nie tylko jako reżyser filmu, ale jest także scenarzystą i koproducentem. Wraz z Gilem Keenanem (drugim scenarzystą) Jason wymyślił oryginalną historię, która okaże się bardzo charakterystyczna, biorąc pod uwagę, że ani jedno, ani drugie nie miało wcześniejszego doświadczenia w pisaniu scenariuszy. Ale Gil Keenan był reżyserem obrazów o zjawiskach nadprzyrodzonych. Wśród jego prac są m.in. seria „Krzyk” (2015-2018), filmy „Poltergeist” (2015) i „Monster House” (2006).

A gdzie są dziwniejsze rzeczy?

Stranger Things lub Very Strange Things (2016-2018) to amerykańska seria science fiction. Jest dostępny w serwisie Netflix, więc miliony ludzi na całym świecie go oglądało. Są pogłoski, że Ghostbusters 3 może być zdzierstwem tej serii, ponieważ historie są podobne. Tam również grupa nastolatków utknęła w sytuacjach związanych z innymi światami i niesamowitymi potworami. Ale Ghostbusters to wciąż osobny film z własną historią i publicznością, więc większość fanów nadal ma nadzieję na kontynuację oryginalnej wersji „Hunters”.

Oczekiwania widzów

Fani Ghostbusters czekają na Ghostbusters 3 2020 jako nie tylko kolejną część trylogii (a zwłaszcza nie nawiązanie do Stranger Things), ale jako prawdziwy niezależny thriller mistyczny. Humor jest oczywiście świetny, ale wielu chce, aby film stał się poważniejszy. Oczekiwania związane są z efektami specjalnymi, które od 4 lat osiągnęły wysoki poziom. A jeśli obraz wyjdzie również w 3D, będzie bardzo fajny.

Niektórzy uwielbiają Pogromców duchów w pierwszym lub drugim filmie. Inni pamiętają serial animowany. Zarówno ci, jak i inni będą oczekiwać nowych „Łowców”, ponieważ interesujące jest zobaczyć, czym się teraz stali. Publiczność czeka także na wiekowego Billa Murraya (rola Petera) i Dana Aykroda (rola Raymonda). Aktor Harold Ramis, który grał trzeciego myśliwego - Igona - niestety zmarł w 2014 roku.

Zwiastun Pogromcy duchów - 3:

Obejrzyj wideo: Bill Murray not in Ghostbusters 3 2020 Afterall? (Październik 2019).