Ptaki drapieżne - film 2020

  • Światowa premiera: luty 2020 r
  • Premiera w Rosji: 2020
  • Kraj pochodzenia: USA
  • Gatunek: Fantasy, Przygoda, Akcja
  • Reżyser: Katie Yan
  • Obsada: Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Ewan McGregor

Z pewnością wielu słyszało już o filmie „Birds of Prey”, którego premiera planowana jest na połowę 2020 roku. Nie ma tu odniesienia do Hitchcocka (fantastyczny thriller The Birds, 1963): zdjęcie opowie o przygodach superbohaterów DC Comics - Harley Quinn, Black Canary i the Huntress. Batgirl Cassandra Kane i detektyw Rene Montoya, nazywany Queschen, dołączą do tego kobiecego zespołu.

Działka

Margot Robbie opublikowała w swojej sieci społecznościowej zdjęcie strony tytułowej skryptu, na której widnieje oryginalna nazwa przyszłego filmu (Birds of Prey), a poniżej pióra przypisuje się „And Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn”, co tłumaczy się jako „Niesamowita emancypacja pewnego Harleya Quinna” . Tak więc aktorka wyjaśniła intrygującym widzom, że film „Ptaki drapieżne” będzie dotyczył nie tylko walki superbohaterów z siłami powszechnego zła, ale także kształtowania Harley Quinn jako niezależnej osoby. Pozbyła się chorej miłości do Jokera i jest gotowa udowodnić sobie i światu, że bez niego może wiele zrobić.

Ptaki drapieżne będą mówić przeciwko jednemu z zagorzałych przeciwników Batmana - Czarnej Masce. Ten przestępczy szef wymyślił kolejną paskudną rzecz, której piękne i niebezpieczne piękności będą musiały zapobiec. Film właśnie rozpoczął produkcję, ale wiadomo już, że zostanie przypisany do kategorii R. W amerykańskim systemie ocen oznacza to, że tylko osoby w wieku powyżej 17 lat lub nastolatki w towarzystwie rodziców mogą oglądać ptaki drapieżne. Co Robbie planuje wypchać film obscenicznym językiem, scenami erotycznymi lub epizodami rażącej przemocy fizycznej?

Film z kobiecym nastawieniem

Najważniejszym wydarzeniem filmu „Birds of Prey” jest to, że głównymi bohaterami są superbohaterki, których wcześniej tam nie było. Oczywiście panie były obecne w różnych fantazjach, ale zawsze były częścią męskiej grupy. Birds of Prey to opowieść o czysto kobiecej drużynie, która będzie walczyć z niesprawiedliwością nie tylko dzięki swoim supermocarstwom, ale także urokowi, urokowi i atrakcyjności.

Film „Birds of Prey” będzie kobietą nie tylko pod względem głównych bohaterów, ale także organizacji procesu filmowania. Scenariusz należy do Christiny Hodson (Bumblebee, 2018), reżyserem będzie Katie Yan (Dead Pigs, 2018), a zdjęcie wyprodukuje Margot Robbie, która jest znana ze swoich żywych ról (Suicide Squad, 2016, The Ended, 2018).

Funkcje chronologiczne

Zawsze występują trudności w kręceniu filmów o bohaterach DC Comics. Są one związane z chronologią wydarzeń w fikcyjnym Wszechświecie, a producenci zawsze martwią się, że film, w którym umiera jakiś bohater, zostanie wydany wcześniej niż zdjęcie, na którym ta sama postać żyje i ma się dobrze.

W przypadku ptaków drapieżnych postanowiono nie dostosowywać się do innych projektów i nakręcić niezależny film. Autorzy są pewni, że widz zrozumie wszystko poprawnie, ponieważ fabuła i ciekawy rozwój wydarzeń są ważniejsze niż pewne niedociągnięcia chronologiczne. Ponadto DC Comics to fantastyczny świat, w którym wszystko może się zdarzyć.

Plotka głosi, że Harley Quinn w „Birds of Prey” pojawi się bez jej jasnych tatuaży, które zapamiętała z „Drużyny samobójców”. A jej strój nie będzie już przypominał Arlekina. Ale Margot Robbie zapewnia, że ​​kostium jej bohaterki będzie ekstrawagancki i oryginalny, i gwarantuje, że „w niedalekiej przyszłości publiczność będzie miała nowy wygląd na Halloween”. W końcu po premierze filmu w 2016 r. Wiele dziewcząt farbowało włosy na zielono i różowo i podniosło nietoperza.

Obsada

Na rolę superbohaterów, członków zespołu ptaków drapieżnych, aktorki wybierano na długi czas. Nie było wątpliwości co do Harley Quinn, granej przez Margot Robbie. Ale stopniowo odnaleziono aktorki. Tak więc bezlitosną Helenę Bertinelli, nazywaną Łowczynią, zagra Mary Elizabeth Winstead (Black Christmas, 2006, Destination 3, 2006, Something, 2011). Łowczyni ma własne konta ze złoczyńcami, ponieważ jest córką jednego z szefów mafii gotham, który został brutalnie zabity.

Na rolę Czarnego Kanarka Dinah Lance została zatwierdzona przez Jerniego Smolletta („Second Chance”, 2006, „Big Debaters”, 2007). Potęgą Canary jest odtwarzanie dźwięków o niewiarygodnej częstotliwości, które mogą zabijać ludzi i niszczyć konstrukcje metalowe. Ponadto Dina Lance po mistrzowsku posiada walkę wręcz, capoeira i hapkido.

Młoda 12-letnia Ella Jay Basco zostanie Cassandrą Kane. Jest to nastolatka, która posiada sztuki walki i wyróżnia się zręcznością i zwinnością. Aktorka Rosie Perez (Pineapple Express, 2008, Games of the Gods, 2012) wcieli się w rolę detektywa Cueschen, zdolnego do zmiany koloru włosów i ubrań.

W rolę antagonisty drużyny Bird of Prey, złoczyńca zwanego Czarną Maską, wcieli się aktor Ewan McGregor („Kocham cię, Philip Morris”, 2008, wszystkie odcinki „Gwiezdnych wojen”). I jest to trudny ruch autorów filmu, którzy rozumieją, że musisz podbić nie tylko męską, ale także żeńską część widowni. Urocza supervillain z wyglądem przystojnego Hollywood jest marzeniem większości dziewczyn.

Dokładna data premiery Birds of Prey nie jest znana. Chociaż niektóre źródła wskazują, że premiera filmu odbędzie się 20 lutego 2020 r., Podczas gdy inne twierdzą, że film zostanie wydany 2 czerwca 2020 r. Ale jest za wcześnie, aby przewidzieć, ponieważ produkcja właśnie się rozpoczęła.

Obejrzyj wideo: Хищные птицы Тизер-трейлер 2020 (Październik 2019).