Fryzury na Nowy Rok 2020 dla dziewcząt

Wakacje zimowe, uwielbiane przez wszystkie dzieci, są tuż za rogiem i nadszedł czas, aby przejrzeć zdjęcie i pomyśleć o tym, jak pięknie uczesać małą księżniczkę w sylwestra i jakie stylowe fryzury można zaoferować nastolatkom na Nowy Rok 2020.

Powiemy ci, jakie będą fryzury na nadchodzącą zimę, pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję dla pięknych zdjęć i zrobić fryzurę, postępując zgodnie z zaleceniami samouczków wideo.

Najmniejszy

Moda na stylowe fryzury nie przeszła nawet najmłodszych dzieci, o czym świadczą liczne reportaże ze zdjęć dumnych matek o tym, jak spektakularnie i nieodparcie okruchy wyglądają w świąteczny sposób.

Ważne! Włosy dzieci są bardzo delikatne i łamliwe, dlatego lekarze nie zalecają stosowania ciasnych elastycznych pasków i spinek do włosów. Również kategorycznie nie można używać narzędzi do stylizacji i utrwalania włosów.

Aby stworzyć obraz płatka śniegu, księżniczki lub wróżek, takie popularne opcje jak dziś są całkiem odpowiednie:

 • starannie wybrane kosmyki włosów;
 • stylowe warkocze i tory;
 • tkanie wici;
 • psotne kucyki.
Luźne włosy

Dla młodych księżniczek w każdym wieku odpowiednie są różne warianty luźnych włosów. Delikatnie opadające loki nadadzą obrazowi delikatności i romansu, podkreślą młodość, a jeśli to konieczne, ukryją niektóre niedociągnięcia.

Lepiej uzupełnić taki obraz stylowym diademem, modnym obręczem lub efektowną spinką do włosów.

Dla starszej dziewczyny na Nowy Rok 2020 możesz zaoferować fryzury z lokami imitującymi naturalne loki lub delikatną chemię.

Ważne! Nie uciekaj się do trwałych środków trwałej fiksacji. Daj pierwszeństwo najbardziej delikatnym środkom, nawet jeśli fryzura trwa tylko jeden wieczór.

Ogony

Być może najłatwiejszą opcją, z którą nawet tata poradzi sobie bez problemów, są kucyki. Ale nie sądzę, że ze względu na swoją prostotę takie fryzury nie są godne wchodzenia w TOP zdjęcia na Nowy Rok 2020, ponieważ dziś istnieje wiele metod wiązania stylowych kucyków dla dziewcząt, które w połączeniu z oryginalnymi spinkami do włosów, kokardkami i innymi elementami dekoracyjnymi pozwalają tworzyć świetny świąteczny wygląd.

 • klasyczny, który możesz zawiązać w kilka minut;
 • z zamkiem krzyżowym;
 • „smok”;
 • serce
 • obręcz
Kucyki w połączeniu z warkoczami wyglądają bardzo pięknie. Takie tkanie będzie wymagało minimum czasu.

Warkocze

Od wielu lat warkocze zajmują wiodącą pozycję na listach wieczorowych fryzur. Jeśli masz doświadczenie w tworzeniu skutecznych kokardek dla dziecka, pokażemy Ci, jak czesać dziewczynę w 2020 roku, aby była najpiękniejsza w Sylwestra lub na poranek.

Opcja numer 1 - dwa jasne warkocze wolumetryczne z kanekalon

Trend mody w 2019 roku nie straci na znaczeniu w nadchodzącym sezonie. Dzięki zastosowaniu jasnych pasm technika ta pozwala stać się właścicielami długich warkoczy nawet dla dziewcząt o średnio długich włosach. Stworzenie takiej fryzury jest bardzo proste. Wystarczy kupić gotowe zamki o pożądanym odcieniu i utkać je w warkocze, jak pokazano na zdjęciu.

Opcja nr 2 - małe kolorowe warkocze

Małe warkocze z kanekalon mogą stać się elementem naprawdę jasnego obrazu. Możesz tkać i zamykać jasne kolory, a także zbliżone tonem do naturalnego koloru, a nawet błyszczące, co jest szczególnie prawdziwe w przypadku noworocznego wizerunku dziewczynki.

Oferujemy obejrzenie klasy mistrzowskiej na temat plecionek z kanekalon:

Opcja numer 3 - skomplikowane tkanie

Fryzury składające się z misternego splotu warkoczy, chociaż wymagają wysokich umiejętności od fryzjera, ale wyglądają naprawdę niesamowicie! Takie opcje gwarantują małej księżniczce powszechną uwagę i zachwyt.

Numer opcji 4 - klasyczne i alternatywne warkocze

Jeśli nie każda matka może wykonać skomplikowane tkanie, to warkocz jeden lub dwa warkocze, zgodnie z radą profesjonalnych stylistów, większość może to zrobić. Obecnie istnieje wiele technik tkania warkoczy:

 • klasyczna (z 3 plaż);
 • Angielski
 • wieniec;
 • wolumetryczny z gumkami;
 • wolumetryczny 4 lub więcej pasm;
 • ogon ryby;
 • warkocz w warkocz.

Obejrzyj także lekcję oplatania, która pomoże stworzyć świetną fryzurę sylwestrową do 2020 roku.

Numer opcji 5 - warkocze ze sznurowaniem

Doskonały wybór dla młodych właścicieli długich i średnich włosów. Uderzającym akcentem w takich fryzurach są cienkie wstążki, które można wplatać bezpośrednio w zamki lub w specjalne mocowania.
Dla najbardziej aktywnych

Mamy aktywnych dzieci doskonale zdają sobie sprawę, że nawet najbardziej stylowa i wyrafinowana fryzura może po prostu nie zostać na głowie dziecka podczas gier, tańców i zabawnych nadrabiania zaległości, bez których wakacje dzieci rzadko mija. W takich przypadkach krótkie fryzury są po prostu niezastąpione, z których dzisiaj jest także bardzo wiele:

 • uszy;
 • rogi;
 • pęczki
Ważne! Jeśli dziecko zaangażuje się w taniec, a na poranku będzie musiała wykazać się złożonymi kompozycjami choreograficznymi, nawet zwykłe krótkie fryzury nie będą w stanie utrzymać swojej atrakcyjności. Tutaj wymagane jest specjalne podejście i najbardziej trwałe mocowanie każdego zamka.

Uczestnicy grup tanecznych od dawna wymyślili niesamowitą liczbę stylowych opcji, które pozwalają wyglądać spektakularnie i modnie, ale nie martw się o fryzurę podczas występu.

Oczywiście nie można obejść się bez specjalnych środków i ustalania spinek do włosów. Jeśli chcesz sam stworzyć takie piękno przy minimalnej inwestycji czasu, możesz wcześniej kupić gotowe nakładki loków. Pozostaje tylko zebrać włosy dziecka w ciasną bułkę i naprawić gotową biżuterię.

Wybór fryzur dla dziewcząt

Każda matka chce ujrzeć swoją ukochaną córkę jako najmodniejszą, najmądrzejszą i najpiękniejszą, niezależnie od tego, czy jest to pierwsze święto Nowego Roku w życiu dziecka czy przyjęcie szkolne. Ale wybierając fryzurę, oprócz mody, ważne jest, aby wziąć pod uwagę wiele równie ważnych czynników, w tym:

 • pragnienia dziewczyny i jej preferencje;
 • gotowość dziecka do spokojnego siedzenia, podczas gdy mama (lub fryzjer) będzie pracować nad skutecznym stylizowaniem włosów;
 • domniemana aktywność dziecka podczas wakacji;
 • stan włosów i ewentualny negatywny wpływ na nie samych zabiegów zwijania, prostowania lub stylizacji.

Obejrzyj wideo: 40 OUTFITÓW NA JESIEŃ (Październik 2019).