2020 Kreskówki: Lista

W ciągu ostatnich dziesięcioleci kreskówki z pewnością wykraczały poza gatunek wyłącznie dla dzieci, więc zarówno dzieci, jak i dorośli z niecierpliwością czekają na premierę. W 2020 r. Spodziewana jest duża liczba premier animowanego formatu, które planują zdobyć odbiorców i udać się do kas w różnych krajach. Lista najbardziej oczekiwanych kreskówek znajduje się w tej recenzji.

Większość premier przygotowujących się do pokazu w 2020 roku to kontynuacja udanych projektów z ostatnich lat lub kontynuacja rewelacyjnych filmów animowanych, które przyniosły rekordową kasę kasową w kasach w różnych krajach świata.

Scooby-Doo

Premiera: 15 maja 2020 r

Kraj produkcji: USA

Studio: Atlas Entertainment, Warner Animation Group, Warner Bros.

Gatunek: kreskówka, gry, rodzina, detektyw, przygoda

Czas trwania: 1 godzina 35 minut

Grupa dyrektorów: Tony Chervone, Simon J. Smith i Dax Shepard

Aktorzy: kompozycja biorąca udział w punktacji kreskówki „Scooby-Doo”

W przeciwieństwie do poprzednich wersji grafika w filmie animowanym 2020 została całkowicie przeprojektowana. Stało się cyfrowe, co pozwoliło w pełni zrealizować plan twórców. W opowieści grupa przyjaciół wpadnie w trudną sytuację, w której konieczne będzie pełne pokazanie wszystkich ich zdolności detektywistycznych. Oczywiście do pomyślnego zakończenia sprawy potrzebny będzie tchórz, ale zawsze dotrzymuje kroku Scooby-Doo na czas.

„Dziurawiec zwyczajny-2”

Premiera17 grudnia 2020 r

Kraj produkcji: USA

Studio: Illumination Entertainment

Gatunek: musical, rodzina, przygoda, komedia

Czas trwania: 1 godzina 40 minut

Producent: Christopher Meledandry

Aktorzy: Theron Edgerton, Tori Kelly, Scarlett Johanson, Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Seth MacFarlane, John Christopher, Nick Offerman, Jay Faroa itp.

Pierwsza część zyskała na popularności, więc kontynuacja „Zveropoi-2” jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier 2020 roku. Życie głównych bohaterów - Bustera i Księżyca - nieustannie dąży do nieoczekiwanych prób, ale śpiewające postacie poradzą sobie z nimi z hukiem.

Stwory 2

Premiera: Lipiec 2020 r

Kraj: USA

Studio: „Universal”

Gatunek: komedia, akcja, przygoda, rodzina

Czas trwania: 1 godzina 45 minut

Grupa produkcyjna: Janet Healy, Chris Renault i Christopher Meledandry

Aktorzy: James S. Murray, Sandra Bullock, Pierre Coffan, Michael Keaton, Allison Jenny, John Hamm, Steve Coogan, Jeffrey Rush, Steve Carell, Jennifer Saunders, Pierre Coffan, Katie Mixon i inni.

Śmieszne stworzenia Stwory próbują żyć z dala od ludzi i zamieszania. To przedsięwzięcie nie jest jednak tak dobre, jak się początkowo wydawało. Powrót po prostu nie działa, na bohaterów czeka wiele prób i zabawnych przygód.

„Rodzina Kruds-2”

Premiera: Wrzesień 2020 r

Kraj: USA

Studio: Dream Works Animation

Gatunek: rysunek, fantasy, przygoda, rodzina

Czas trwania: 1 godzina 40 minut

Producent: Mark Swift

Aktorzy: Emma Stone, Nicolas Cage, Cloris Leachman, Katherine Keener, Ryan Reynolds, Leslie Mann, Clark Duke

Życie w prymitywnym świecie wcale nie oznacza wcale nie być mądrym i zaradnym. Doskonale to pokazują przedstawiciele klanu Kruds, którzy spróbują spacyfikować fortunę osobistą nieprzewidywalnością i determinacją.

Trolle 2

Premiera: Luty 2020 r

Kraj: USA

Studio: Animacja Dream działa

Gatunek: komedia, rodzina, przygoda

Czas trwania: 1 godzina 40 minut

Grupa produkcyjna: Gina Shay i Danny Festa

Aktorzy: Anna Kendrick, Justin Timberlake, Tom Kenny, Kerry Kenny, Greg Syps itp.

Trolle w tej kreskówce pojawiają się przed widzem nie w przebraniu złych, mistycznych stworzeń, ale w postaci miłych, słodkich i zabawnych stworzeń. Przy wszystkich perypetiach, które przypadły im do gustu, radzą sobie dzięki grze, piosenkom i wierze w najlepsze.

The Giants

Premiera: Listopad 2020 r

Kraj: USA

Studio: Walt Disney Animation Studios

Gatunek: rysunek, rodzina, przygoda, komedia

Czas trwania: 1 godzina 35 minut

Grupa produkcyjna: Dorothy McKim i John Lasseter

Aktorzy: obsada nie została ujawniona

Fabuła oparta jest na bajce „Jack and the Bean Tree”, którą twórcy kreskówki przedstawili w oryginalnym czytaniu. Wydarzenia odbywają się w Hiszpanii podczas aktywnych odkryć geograficznych. Główny bohater wstaje do chmur, gdzie znajduje cały świat, w którym są przyjaciele, wrogowie, burze, burze i bezgraniczne słońce.

Wydanie zaplanowano na 2018 r., A następnie opóźniono do 2019 r., Ale w kolejnym sezonie premiery zostanie ostatecznie zaprezentowane publiczności.

Bob's Diner

Premiera: 16 lipca 2020 r

Kraj: USA

Studio: Fox Animation

Gatunek: kreskówka dla dorosłych, format 16+

Czas trwania: 1 godzina 40 minut

Grupa dyrektorów: Lauren Bouchard, Jim Doterayve

Aktorzy: H. John Benjamin, John Roberts, Dan Mintz, Eugene Mirman, Larry Murphy

Pełny format animowanego serialu o dużej rodzinie Belcherów zaangażowanych w rodzinny biznes - sprzedaż hamburgerów z kiosku na kółkach. Życie rodzinne jest pełne zawirowań: ich firma jest stale zagrożona upadkiem i nie wiadomo, co stanowi wielkie niebezpieczeństwo - machinacje konkurentów lub sprzeczki w rodzinie.

Nimona

Premiera: 14 lutego 2020 r

Kraj: USA

Studio: Blue Sky Studios

Gatunek: fantasy, fikcja, przygoda, rodzina

Czas trwania: 1 godzina 30 minut

Dyrektor: Patrick Osbourne

Aktorzy: obsada nie ujawniona

Wydarzenia przenoszą widzów do fikcyjnego świata, w którym główna bohaterka Nimona spędza swoje dni. Okazuje się, że wszystkie problemy fantastycznej cywilizacji bardzo przypominają bieg życia w prawdziwym świecie, w którym wszyscy żyjemy. Nimona - wilkołak nie chce znosić ustalonego porządku, więc zaczyna walczyć z obecnym stanem rzeczy, wzywając do pomocy życzliwości i wytrwałości.

„Latte i magiczny kamień”

Premiera9 grudnia 2020 r

Kraj: Niemcy

Studio: ANDREAS HYKADE

Gatunek: rysunek, przygoda, rodzina

Czas trwania: 1 godzina 35 minut

Dyrektor: Andrea Deppert

Historia nieustraszonej i ciekawskiej jeży, która nagle dowiaduje się, że potężna katastrofa ekologiczna objęła las, w którym mieszka, a on jest skazany na śmierć z powodu suszy. Zwierzę nie może na to pozwolić, dlatego gromadzi zespół zwierząt gotowych uratować sytuację. Ścieżka zbawienia jest bardzo skomplikowana i składa się z wielu zadań, w których przejawiają się najlepsze cechy głównych bohaterów.

„Głupiec Iwan”

Premiera: 6 lutego 2020 r

Kraj: Wielka Brytania

Studio: Epoch Films, Logos Films

Gatunek: rysunek, rodzina, fantasy

Czas trwania: 1 godzina 30 minut

Dyrektor: Sylvain Chaumet

Aktorzy: Michael Gambon, Warwick Davis, Mackenzie Crook, Timothy Dalton, Vanessa Redgrave, Ed Stoppard, Graham Hughes, Leila Gray

Brytyjczycy oglądają znaną opowieść Lwa Tołstoja, która pojawia się przed widzem w nowoczesnej wersji. Poziom oczekiwania na tę kreskówkę osiągnął maksymalną pozycję w Rosji, ponieważ widzowie zawsze chcą dowiedzieć się, co cudzoziemcy widzą w kulturze i życiu narodowym. Według twórców filmu animowanego przed Rosjanami panuje głęboki szacunek i cześć.

„Głośny dom”

Premiera: 19 lipca 2020 r

Kraj: USA

Studio: Paramount Pictures

Gatunek: rysunek, komedia, rodzina

Czas trwania: 1 godzina 25 minut

Dyrektor: John Bryant

Aktorzy: Colleen Dean, Katherine Taber, Liliana Moomie, Nika Futterman, Christina Pucelli, Jessica DiCicco, Grey Griffin, Lara Jill Miller, Andre Robinson

Głównym bohaterem jest chłopiec Lincoln z rodziny Laud. Jest jedynym przedstawicielem silniejszej płci w rodzinie swojego pokolenia, pozostałe 10 dzieci to dziewczynki. W trudnych sytuacjach Lincoln, jak prawdziwy mężczyzna, próbuje wziąć wszystko w swoje ręce. Jak dobrze mu się to uda, w otoczeniu głośnych, różnych, niewiarygodnie inteligentnych, ale naiwnych dziewczyn, widz będzie mógł się dowiedzieć już w następnym sezonie premiery.

„Piracki kot”

Premiera: 2020

Kraj: USA, Korea Południowa, Kanada

Gatunek: fikcja, przygoda, rodzina

Czas trwania: 1 godzina 30 minut

Dyrektor: William Bindley, Mike Kartz, Daniel Wu

Zwierzęta domowe - koty - nie pozostawiają nikogo obojętnym. Twórcy filmu „Pirate Cat”, którego imię wymawia się w wymowny sposób, nie byli wyjątkiem. Głównym bohaterem filmu animowanego jest kot, który ma wszystkie cechy, które ludzie kochają u zwierząt domowych: jest niezależny, dumny, ale jednocześnie czuły i niezwykle pomysłowy.

„Ron's Gone Wrong”

Premiera: 30 listopada 2020 r

Kraj: USA, Wielka Brytania

Gatunek: rysunek, przygoda, rodzina, fantasy

Produkcja: Lis dwudziestowieczny

Czas trwania: 1 godzina 40 minut

Dyrektor: Alessandro Carloni, Jean-Philippe Vine

Historia jedenastoletniego chłopca, który spotyka robota. Czy życie ludzkie jest możliwe we współpracy z mechanizmem technicznym? Twórcy kreskówki zadają bardzo pilne pytania o to, co ludzkość może osiągnąć przy takim tempie postępu technologicznego.