Filmy 2020: lista

Wśród filmów roku 2020 miłośnicy filmów znajdą zdjęcia na każdy gust - filmy akcji, komedie, science fiction, przygody. Będzie to nie tylko kontynuacja udanych filmów i zupełnie nowych historii.

Awatar 2

Kraj: USA

Data premiery: 17 grudnia

Gatunek: Fikcja, Przygoda, Akcja, Przygoda

Reżyser: James Cameron

Aktorzy: Zoe Saldana, Kate Winslet, David Thewlis

Jednym z najbardziej oczekiwanych filmów roku 2020 jest kontynuacja Avatara. Pierwsza część, wydana w 2009 roku w kasie, zebrała ponad 2,7 miliarda dolarów. Do kręcenia drugiej części James Cameron wynajmował witrynę w Południowej Kalifornii na 5 lat. Szczegóły fabuły nie zostały ujawnione, ale wiadomo, że głównym antagonistą pozostanie Miles Quaritch, który został zabity. Sekrety jego „zmartwychwstania” są wciąż nieznane.

Więź 25

Kraj: USA, Wielka Brytania

Data premiery: 13 lutego

Gatunek: Akcja, Dreszczowiec

Reżyser: Carey Fukunaga

Aktorzy: Daniel Craig, Lea Seydoux, Ben Wishaw.

25. film o amerykańskim tajnym „agencie 007” mówi, że James Bond postanowił przejść na emeryturę i wziąć ślub, ale jego żona została zabita. Agent postanawia pomścić śmierć swojej ukochanej. Początkowo Danny Boyle był w fotelu reżysera, ale z powodu nieporozumień opuścił projekt. W sierpniu 2018 r. Jego miejsce zajął Carey Fukunaga, który był zaangażowany w produkcję „Bezornych bestii” i serialu „Prawdziwy detektyw”.

Sherlock Holmes 3

Kraj: USA

Data premiery: 24 grudnia

Gatunek: Akcja, Kryminał, Detektyw

Reżyser: Guy Ritchie

Aktorzy: Robert Downey Jr., Rachel McAdams, Jude Law

Kręcenie trzeciej części detektywa na temat Sherlocka Holmesa było planowane na 2016 r., Ale musiały one zostać przełożone ze względu na udział Roberta Downeya w filmach studia filmowego Marvel. Szczegóły fabuły nie są ujawniane, chociaż wiadomo, że wydarzenia rozwiną się po 9 latach. Premiera tego zdjęcia jest oczekiwana przez wielu widzów, ponieważ pierwsze dwie części są uważane za najbardziej udane filmy o słynnym detektywie.

Godzilla vs. King Kong

Kraj: USA

Wydany: 21 maja

Gatunek: Fikcja, Akcja, Kryminał

Reżyser: Adam Wingrad

Aktorzy: Asa Gonzalez, Millie Bobby Brown, Rebecca Hall, Alexander Skarsgard

Film o spotkaniu dwóch potworów znajduje się na liście oczekiwanych filmów do 2020 roku. Wiadomo, że w bitwie Godzilla i King Kong będą musieli zbliżyć się z powodu ludzi. Tymczasem specjaliści z organizacji Monarch są wysyłani do niezbadanych miejsc, aby dowiedzieć się, jak wyglądają tacy giganci. Terry Rossio pracował nad scenariuszem, na który napisano ponad 2 tuziny prac, w tym The Lone Ranger, Shrek, Pirates of the Caribbean.

Źli faceci 3

Kraj: USA

Data premiery: 16 stycznia

Gatunek: Komedia, Akcja, Kryminał

Reżyser: Adil El Arbi, Bilal Falla

Aktorzy: Will Smith, Martin Lawrence

Wydanie tego filmu zostało już przełożone, ponieważ studio filmowe Sony nie mogło odebrać reżyserów. Prace nad produkcją trzeciej części „Bad Guys” rozpoczęły się w styczniu 2019 r. I chociaż w filmie pojawią się nowe postacie, główne postacie pozostaną niezmienione. Will Smith przez długi czas nie podpisał kontraktu, a nawet oświadczył, że nie chce działać tylko w sequelach.

Szkodliwy 2

Kraj: USA

Wydany: 28 maja

Gatunek: Przygoda, Rodzina, Fantazja

Reżyser: Joaquim Ronning

Aktorzy: Angelina Jolie, El Fanning

Kontynuacja rogatej wróżki może być jednym z najlepszych filmów roku 2020. Wiadomo, że w drugiej części młoda księżniczka Aurora będzie musiała połączyć siły z Maleficent, aby stawić czoła złej królowej Ingrit. Pierwsze zdjęcie przyniosło twórcom ponad 758 milionów dolarów, więc Walt Disney również liczy na sukces.

Szybcy i wściekli 9

Kraj: USA

Data premiery: 9 kwietnia

Gatunek: Akcja, Kryminał

Reżyser: Justin Lin

Aktorzy: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson

Produkcja znanej franczyzy jest objęta tajemnicą. Twórcy nie mówią o szczegółach nowej fabuły, choć nie oczekuje się znaczących zmian w rolach i postaciach. Najprawdopodobniej w nowej części „Szybcy i wściekli” Dwayne Johnson nie zostanie usunięty z powodu konfliktu Vin Diesel. Zakłada się, że Jordana Brewster, która grała rolę siostry Toreto, pojawi się ponownie na ekranie.

Gambit

Kraj: USA

Data wydania: 12 marca

Gatunek: Fikcja, Przygoda, Akcja

Reżyser: jeszcze nie znany

Aktorzy: Lizzy Kaplan, Channing Tatum

Kolejna historia o superbohaterach komiksowych. Bohater może zamienić dowolny przedmiot w superbroń wyposażoną w niesamowitą energię kinetyczną. Mutant tak naprawdę nie lubi ludzi, ale będzie musiał walczyć nie tylko o swoje życie, ale także o życie innej osoby. Produkcją filmu był Gore Verinsky, ale opuścił projekt. Firma filmowa „20th Century Fox” szuka teraz zastępcy.

Strzelec

Kraj: Rosja

Data premiery: 2020

Gatunek: Sport, Romans

Reżyser: Ilya Uchitel

Aktorzy: Alexander Petrov, Victor Dobronravov

Lista filmów w 2020 roku obejmuje rosyjskie wiadomości. Jedna z nich dotyczy słynnego radzieckiego piłkarza. Ma zaledwie 20 lat, ale udało mu się już zdobyć miłość fanów. Ma wspaniałą przyszłość, ale pewnego dnia wszystko się zmienia, gdy na biurku śledczego pojawia się komunikat o gwałcie. Co czeka piłkarz? Czy będzie w stanie pokonać wszystkie trudności i rozegrać pożądany mecz z Pele?

Najlepszy strzelec 2

Kraj: USA

Wydany: 16 lipca

Gatunek: dramat, akcja

Reżyser: Joseph Kosinski

Aktorzy: Tom Cruise, Jennifer Connelly

Wiadomo, że kontynuacja będzie kontynuacją historii pierwszego filmu. Tom Cruise ponownie zagra wysoko wykwalifikowanego pilota asa, który musiał wrócić do steru, aby udowodnić urzędnikom, że innowacyjne technologie nie są w stanie zastąpić żywej osoby. Początkowo datę premiery zaplanowano na lato 2019 r., Ale aby sceny z samolotami myśliwskimi były idealne, wydanie musiało zostać przełożone na prawie rok.

Jungle Cruise

Kraj: USA

Data premiery: 23 lipca

Gatunek: Przygoda

Reżyser: Jauma Colet-Serra

Aktorzy: Emily Blunt, Dwayne Johnson, Jesse Plemons

Fabuła oparta jest na historii, w której brat i siostra zostali wysłani do dżungli położonej wzdłuż Amazonki, aby znaleźć drzewo o unikalnych właściwościach. Aby to zrobić, wynajmują statek z kapitanem. Po drodze będą musieli spotkać się z niemiecką wyprawą, dzikimi zwierzętami i innymi przeszkodami. Filmowanie jest już zakończone. Początkowo wydanie było planowane na 2019 r., Ale później zostało przełożone.

Fantastyczne stworzenia i miejsce ich zamieszkania 3

Kraj: USA

Data premiery: 20 listopada

Gatunek: Przygoda, Fantazja, Rodzina

Reżyser: David Yates

Aktorzy: Johnny Depp, Jude Law, Eddie Raidman

Scenariusz do filmu opracowała Joan Rowling, która napisała książki o Harrym Potterze. Mimo to szczegóły filmu nie zostały ujawnione. Najprawdopodobniej taśma będzie kontynuacją poprzednich części, dlatego Green de Wald będzie nadal próbował zniszczyć wszystkich mugoli, a ludzie będą w to ingerować. Ponieważ film oparty jest na fantastycznym komponencie, dla animatorów pozostaje poważna praca.

Flash

Kraj: USA

Data premiery: 2020

Gatunek: Fikcja, Przygoda, Akcja

Reżyser: John Francis Daily, Jonatha M. Goldstein

Aktorzy: Ezra Miller, Kirsi Clemons

Wśród filmów, które zostaną wydane w 2020 roku, oraz oczekiwanego zdjęcia nowego superbohatera Flasha. Bohater pojawił się w komiksach w 1940 roku. Flash uzyskał swoją wyjątkową zdolność przyspieszania w wyniku nieudanego eksperymentu naukowego. Naukowiec fizyki jądrowej był narażony na silne pestycydy, ale w rezultacie nie umarł, ale nabrał niezwykłych właściwości.

Ptaki drapieżne

Kraj: USA

Data premiery: 6 lutego

Gatunek: Akcja, Przygoda

Reżyser: Katie Yan

Aktorzy: Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead

Nowe zdjęcie opowiada o grupie superbohaterów. Każda z nich ma unikalne zdolności, ale muszą łączyć swoje wysiłki. Przed nimi stoi trudne zadanie - walka z przestępczością. Warto zauważyć, że główna bohaterka - Harley Quinn jest już znana publiczności, ponieważ była w filmie „Drużyna samobójców”.

Krwawy strzał

Kraj: USA

Data premiery: 21 lutego

Gatunek: Akcja, Dramat, Fantazja

Reżyser: Dave Wilson

Aktorzy: Vin Diesel, Sam Hughen, Asa Gonzalez

Zdjęcie dotyczy współczesnego Frankensteina. Władze zmarłych reanimowały Angello Mortali. Zdecydowali się użyć maszyny do zabijania do własnych celów, więc całkowicie wymazali pamięć bohatera. Ponadto do jego krwi wprowadzono specjalne substancje, które kilkakrotnie przyspieszają procesy regeneracji. Ale gdy Mortali postanawia zemścić się na każdym, kto uczynił go maszyną do zabijania.

Wonder Woman: 1984

Kraj: USA

Data wydania: 4 czerwca

Gatunek: Akcja, Fantazja, Przygoda

Reżyser: Patty Jenkins

Aktorzy: Gal Gadot, Chris Pine, Robin Wright

Na liście filmów o superbohaterach w 2020 roku znajdzie się film „Wonder Woman: 1984”. Widzowie znają już tę postać z komiksów w filmie o tej samej nazwie i innych obrazach. Szczegóły fabuły nie zostały jeszcze ujawnione, chociaż prace nad planem zostały zakończone. Wiadomo tylko, że wydarzenia będą miały miejsce w latach 80. XX wieku.

Korpus Zielonej Latarni

Kraj: USA

Wydany: 19 czerwca

Gatunek: Fikcja, Akcja, Przygoda

Reżyser: Nieznany

Aktorzy: Nieznany

Korpus Zielonej Latarni jest gwarantem sprawiedliwości we wszechświecie. Ale są ludzie, którzy chcą to zniszczyć. Dwie osoby pracujące wcześniej w Korpusie są gotowe zjednoczyć się, aby się z nimi zmierzyć. I chociaż data premiery została już wybrana, nadal nie wiadomo, kto zagra w filmie i będzie zaangażowany w jego produkcję. Plotka głosi, że główną rolę przejdzie Tom Cruise, choć twórcy nie potwierdzili jeszcze tej informacji.

Garbaty koń

Kraj: Rosja

Data wydania: 5 marca

Gatunek: Przygoda, Fantazja

Reżyser: Oleg Pogodin

Aktorzy: Anton Shagin, Pavel Derevyanko, Michaił Efremow

Historia głupca Iwana, który był najmłodszym synem w rodzinie. Kiedyś pomógł magicznej klaczy. W nagrodę otrzymał Humpbacked Horse, który ma niezwykłe właściwości. Ivan ma trudną drogę do przejścia ze swoim wiernym towarzyszem - małą i nieustraszoną Łyżwą. Obraz oparty jest na dziele Petera Ershova o tej samej nazwie.

Dr. Dream

Kraj: USA

Data premiery: 23 stycznia

Gatunek: Horror

Reżyser: Mike Flanegan

Aktorzy: Rebecca Ferguson, Jacob Tremblay

Wśród filmów z 2020 roku są również dobre zdjęcia dla miłośników horrorów. Możesz łaskotać nerwy, oglądając kasetę Doctor Dream, opartą na powieści Stephena Kinga o tej samej nazwie, która jest kontynuacją Lśnienia. Bohater o imieniu Danny Thorens przeżył straszną noc w hotelu, co spowodowało naruszenie jego psychiki. Po przeprowadzce dostał pracę w hospicjum, gdzie pomagał ludziom ze śmiercią, dopóki nie poznał dziewczyny o mistycznych zdolnościach.

Śmierć na Nilu

Kraj: USA

Data premiery: 1 października

Gatunek: Detektyw, Dramat, Kryminał

Reżyser: Kenneth Branagh

Aktorzy: Gal Gadot, Armie Hammer, Kenneth Branagh

Film będzie kontynuacją „Morderstw na Orient Expressie”. Film zostanie nakręcony na podstawie powieści Agathi Christie o tej samej nazwie. Głównym bohaterem będzie belgijski detektyw Hercule Poirot, ale tym razem rozwiąże morderstwo, które miało miejsce na statku płynącym po Nilu.

Podróż doktora Doolittle

Kraj: USA

Data premiery: 2 stycznia

Gatunek: komedia, rodzina, fantasy

Reżyser: Stephen Geigan

Aktorzy: Robert Downey Jr., Rami Malek, Tom Holland

Film będzie oparty na powieści o tej samej nazwie autorstwa Hugh Loftinga. Historia opowiada o lekarzu, który odkrył umiejętność rozmawiania ze zwierzętami. Wiadomo, że główną rolę odegrał Robert Downey Jr. Firmą będą Antonio Banderas i Michael Sheen. Znani artyści zabrzmią także w roli zwierząt. Zdjęcie zapowiada się interesująco, ponieważ Stephen Geigan, zdobywca Oscara, będzie nad nim pracował.

Cyborg

Kraj: USA

Data premiery: 3 kwietnia

Gatunek: Fikcja, Akcja

Reżyser: Nieznany

Aktorzy: Ray Fisher

W wyniku katastrofy Victor Stone nie miał szansy na życie, ale jego rodzice, lekarze dobrze znający innowacyjne technologie, tak nie uważali. Podjęli wszelkie środki, aby uratować jedynego spadkobiercę i udało im się osiągnąć pożądany rezultat. To prawda, że ​​zamiast młodego faceta przed lekarzami pojawił się prawdziwy cyborg, który ma niesamowite zdolności intelektualne i fizyczne.

Legalnie blondynka 3

Kraj: USA

Data premiery: 14 lutego

Gatunek: komedia

Reżyser: Nieznany

Aktorzy: Reese Witherspoon, Jessica Coffee

Nie wiadomo, kto obejmie stanowisko dyrektora. Szczegóły fabuły również nie są ujawniane. Mimo to wielu widzów oczekuje wydania komedii, ponieważ pierwsze dwie części zakończyły się sukcesem. Najprawdopodobniej El Woods, którego rolę wcieli się Reese Witherspoon, ponownie zadziwi swoją prostotą, życzliwością i inteligencją.

Nasze dzieci

Kraj: Rosja

Data premiery: 2 stycznia

Gatunek: komedia, rodzina

Reżyser: Artyom Aksenenko

Aktorzy: Petr Fedorov, Diana Enakieva, Oksana Akinshina

Fani filmów domowych zdecydowanie powinni obejrzeć komedię „Nasze dzieci” w 2020 roku. Dwie dziewczyny, z których jedna jest córką właściciela fabryki cukierków, a druga mieszka w bracie w domu dziecka, nawet nie wyobrażają sobie, że będą musiały zmienić miejsce. Mają zupełnie inne losy, ale łączy je tylko jedno - miłość do bajek napisana przez matkę jednego z głównych bohaterów. Ale co z tego wynika, możesz dowiedzieć się tylko podczas oglądania filmu.

Mulan

Kraj: USA

Data wydania: 26 marca

Gatunek: Dramat, Fantazja, Przygoda

Reżyser: Nicky Caro

Aktorzy: Liu Ifei, Gong Li, Donnie Yen

Zdjęcie odważnej dziewczyny Mulan, która idzie w szeregi armii chińskiej, aby chronić swojego ojca. Decydując się na taki krok, nie wyobraża sobie nawet, przez co musi przejść. Ale później stanie się jednym z najwspanialszych wojowników i zasłynie w całych Chinach. Producenci musieli oglądać ponad 1000 kandydatów na główną rolę, dopóki nie zdecydowali się na Liu Yifei. Wiadomo, że Jet Li zagra cesarza.

Miłośnicy fikcji z niecierpliwością czekają na najnowsze wiadomości ze studia filmowego Marvel. Firma ogłosiła wydania, choć nie ogłosiła, jakie zdjęcia pokaże. Plotka głosi, że będzie to „Czarna Wdowa” i kontynuacja „Doktora Strange”, ale jak dotąd informacje nie zostały oficjalnie potwierdzone, więc pozostaje tylko śledzić wiadomości i ogłoszenia.

Obejrzyj wideo: Lista FILM MARVEL dal 1986 al 2020 in ordine di uscita. (Październik 2019).