Nowy Subaru 2019-2020

Gamy samochodów firmy Subaru nie można uznać za zbyt szeroką. Jednak zastosowanie stałego napędu na wszystkie koła w projekcie zgodnie z wysoką niezawodnością zapewnia szeroką popularność samochodom tej marki. Ponadto przyczynia się do tego ciągła aktualizacja istniejących modeli. Zgodnie z tą zasadą na lata 2019-2020 Subaru przygotowało kolejne nowe produkty.

Forester

Rok modelowy Forester 2019 to piąta generacja popularnego crossovera.

Nowy samochód wyróżnia się designem, który zgodnie z planami projektantów charakteryzuje się ulepszoną zdolnością do jazdy w terenie i dynamiką modelu, ale jego wygląd jest łatwo rozpoznawalny. Wnętrze Forester 2109 zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfortu, a także ma ergonomię wysokiej jakości. W dekoracji wykorzystano nowoczesne wysokiej jakości materiały w celu zmniejszenia hałasu w kabinie. Dodatkową przestrzeń tworzy nowa platforma SGP, na której wykonany jest crossover.

Do wyposażenia technicznego zastosowano dwa przeciwstawne poziomo silniki benzynowe o pojemności 150,0 lub 180,0 litrów. z Przekładnia jest wyposażona w wariator Lineartronic. U krajowych dealerów samochód jest prezentowany w pięciu różnych poziomach wykończenia, a koszt początkowego STANDARDU wynosi 2 miliony 030 tysięcy rubli.

Forester sti

Subaru zwykle przypisuje indeks STI do sportowych wersji swoich samochodów, ale ta zasada nie działa z nowym Foresterem.

Zmodyfikowany Forester STI 2019 nie będzie się różnić od standardowej modyfikacji o wyższych właściwościach dynamicznych. Poważne zmiany zostały wprowadzone w wyglądzie i komponentach technicznych. Samochód otrzymał 19-calowe koła, dolny zestaw karoserii, co zwiększyło agresywność samochodu. W części technicznej zastosowano mocne hamulce Brembo i zwiększono sztywność strojenia zawieszenia. We wnętrzu zastosowano zielone akcenty i przeszycia.

Crossover jest wyposażony w hybrydowy zespół napędowy e-Boxer, składający się z silnika benzynowego o pojemności 145,0 litrów. z oraz silnik elektryczny o sile 14,0. W sprzedaży modyfikacja STI pojawi się pod koniec tego roku, a firma ogłosi swój koszt później.

WRX STI S209

Dynamiczny samochód osobowy został stworzony specjalnie na rynek amerykański, gdzie sprzedaż planowana jest na połowę 2019 roku.

Nowość charakteryzuje się wyrazistym designem, w którym wyróżniają się:

  • duże skrzydło węglowe;
  • boczne spojlery;
  • oryginalne dolne dzielniki (dzielniki).

Przy tworzeniu wnętrza wykorzystano sportową kierownicę i fotele, bardzo informacyjną cyfrową deskę rozdzielczą, system multimedialny z 8-calowym monitorem. Dekoracja łączy w sobie prawdziwą skórę i zamsz.

Samochód ma turbodoładowany silnik o pojemności 345 litrów. z przekładnią i napędem na wszystkie koła jest wyposażony w 5-biegową manualną skrzynię biegów. Łącznie wydanych zostanie 200 kopii WRX STI S209. Cena samochodu według wstępnych informacji wynosi 50,0 tys. Dolarów.

Wejście

Ośmiomiejscowy crossover Askent to nowy flagowy model japońskiej firmy.

Największy samochód w historii Subaru ma design klasycznego nowoczesnego crossovera i łączy w sobie cechy mocy i szybkości. W podstawowej wersji salon ma wzór lądowania 2 + 3 + 3. Opcja siedmioosobowa z dwoma siedzeniami drugiego rzędu jest możliwa tylko jako opcja. Wnętrze jest ozdobione bez dodatków, ale jednocześnie zapewnia wysoką ergonomię dla kierowcy i pasażera.

Zwrotnica została wykonana na bazie wzmocnionej i wydłużonej zastrzeżonej platformy SGP. Pod maską Ascen znajduje się 265-litrowy turbodoładowany silnik typu bokser. z., z którymi agregowany jest wariator Lineartronic. Skrzynia biegów jest wyposażona w napęd na wszystkie koła, a także elektroniczny system do jazdy w terenie. Koszt standardowego wykonania wynosi 35,00 tys. Dolarów, a cena na rynek rosyjski zostanie ogłoszona przed rozpoczęciem sprzedaży, które planowane są na połowę 2019 r.

Impreza

Samochód osobowy Impreza pojawił się w składzie firmy w 1992 roku. Produkowana początkowo jako sedan i kombi, w 1995 roku została wydana wersja coupe. Od 2016 roku piąta generacja jest sprzedawana, a wydanie odnowionej wersji samochodu planowane jest na bieżący rok.

Główną zmianą było zastosowanie w projekcie większej liczby części i zespołów wykonanych ze szczególnie trwałego metalu, co powinno zwiększyć niezawodność, bezpieczeństwo i kontrolę.

Zmiany w wyglądzie były niewielkie, ale pozwoliły stworzyć bardziej dynamiczną część przednią. Wnętrze zachowało orientację sportową i ma dobrą ergonomię i komfort dla pasażerów.

Model jest wyposażony w silnik o mocy 152 koni mechanicznych w połączeniu z bezstopniowym wariatorem, przekładnia ma stały napęd na wszystkie koła. Zaktualizowana Impreza otrzymała trzy opcje konfiguracji, a koszt początkowy wynosi 18,20 tys. Dolarów. Firma ogłosi później możliwość sprzedaży w naszym kraju.

BRZ

Podwójny samochód sportowy otrzyma specjalną modyfikację w 2019 roku, która jest przeznaczona wyłącznie dla Japonii.

Główne cechy nowych elementów są związane z podwoziem i polegają na dostosowaniu parametrów zawieszenia. Zawieszenie otrzymało również najnowsze amortyzatory, które poprawiły pokonywanie zakrętów i prowadzenie.

Na zdjęciu zewnętrznym dodano specjalne spoilery w celu zmniejszenia turbulencji i hałasu. BRZ zachował istniejący silnik o pojemności 208 litrów. z., które mogą być opcjonalnie połączone z manualną skrzynią biegów (6 / st) lub automatyczną skrzynią biegów (6 / st). Koszt sportu BRZ zaczyna się od 2,80 miliona jenów.

XV

Kompaktowy crossover, wykonany na podstawie modelu Impreza, otrzyma zaktualizowaną wersję w 2019 roku.

Główne zmiany związane są z niewielką ponowną rejestracją części przedniej (lifting), a także z instalacją dodatkowych systemów. Najważniejsze to:

  • adaptacyjny tempomat;
  • automatyczne hamowanie;
  • automatyczne sterowanie światłami drogowymi.

Do wyposażenia wnętrza dodano następujące elementy:

  • ulepszona kierownica;
  • hamulec postojowy z napędem elektronicznym;
  • zmodyfikowany pulpit nawigacyjny;
  • nowoczesna jednostka klimatyzacji.

Rok modelowy XV 2019 jest dostępny w dwóch wersjach Premium i Limited. Jednostki napędowe są reprezentowane przez czterocylindrowe silniki o mocy 115 i 150 współpracujące z 6-biegową manualną skrzynią biegów lub wariatorem. Wstępna konfiguracja będzie kosztować 21,80 tysięcy dolarów.

Hybryda Crosstrek

Hybrydowy crossover oparty jest na nowej generacji samochodu XV, który jest sprzedawany w Ameryce pod nazwą Crosstrek. Biorąc pod uwagę tę decyzję, wygląd zewnętrzny i wnętrze modelu są prawie identyczne z XV edycją 2019 roku. Główne różnice dotyczą użytej elektrowni i transmisji. Nowością jest dwulitrowy silnik typu bokser o pojemności 135 litrów. z oraz dwa silniki elektryczne, z których jeden znajduje się przed wariatorem Lineartronic, a drugi po nim. Całkowita moc jednostki trakcyjnej wynosi 150 sił.

W wyniku umieszczenia akumulatorów litowo-jonowych (8,80 kW ∙ h) pod podłogą bagażnika zmniejszono jego rozmiar do 450 litrów, a pojemność zbiornika paliwa zmniejszono do 50 litrów. W tym samym czasie masa maszyny wzrosła o 220 kg. Dzięki pełnemu zbiornikowi i całkowicie naładowanemu akumulatorowi Crosstrek może pokonać do 770 km. Cena modelu hybrydowego w Ameryce wynosi 34,99 USD.

Dziedzictwo

Wśród nowych samochodów w 2020 roku Subaru zaprezentuje siódmą generację tego samochodu, który jest jedynym samochodem osobowym w swojej klasie z napędem na wszystkie koła w standardzie.

Nowość otrzyma nadwozie wykonane w wersji fastback, charakteryzujące się spadzistą linią dachu i płynnie przechodzącą do bagażnika bez schodów. Dziedzictwo oparte jest na platformie SGP, dzięki czemu model jest dynamiczny i pewny w zarządzaniu.

Początkowo samochód będzie nadal wyposażony w istniejący silnik o pojemności 2,5 litra i pojemności 175 litrów. s., w przyszłości ma zainstalować turbodoładowany silnik o 267 siłach. Dziedzictwo 2020 w wersji początkowej będzie kosztować 22,55 tys. USD, czyli tylko 350 USD więcej niż obecna wersja.

Chory

Ulepszony terenowo pojazd terenowy w roku modelowym 2020 otrzyma niewielkie zmiany w wyglądzie, co sprawi, że konstrukcja samochodu będzie szybka i stylowa. Outback opiera się na zastrzeżonej platformie, która pozwala zwiększyć sztywność maszyny, aw rezultacie poprawić obsługę, a także zmniejszyć wibracje i hałas.

Wnętrze nowości jest prawie całkowicie identyczne z salonem nowej modyfikacji Legacy i charakteryzuje się przestronnością i komfortem. Pod maską proponuje się zastosowanie jednego z dwóch czterocylindrowych silników o pojemności 170 litrów. z lub z turbodoładowaniem w 260 siłach. Napęd na wszystkie koła otrzyma wariator z kilkoma trybami ruchu. Subaru Outback 2020 trafi do sprzedaży na rynku amerykańskim w połowie tego roku w cenie początkowej 28,00 tys. USD.

Wniosek

Modernizacja planowana w najbliższej przyszłości i premiera nowych modeli zapewni Subaru nie tylko stały popyt, ale także godną konkurencję z podobnymi maszynami innych producentów.

Obejrzyj wideo: 2020 Subaru WRX STI S209 Redline: First Look 2019 NAIAS (Październik 2019).