Kalendarz fryzury księżycowej z grudnia 2020 r

Nie wszyscy ludzie wierzą w astrologię, ale zaprzeczanie wpływowi Księżyca na naszą planetę jest bezcelowe. Księżyc wpływa na wszystkie obiekty zawierające wodę, a człowiek, jak wiadomo, stanowi 80% wody. Zatem całe nasze ciało podlega zmiennym nastrojom i dostosowujemy wiele procesów w naszym życiu do określonych dat, kiedy jego wpływ jest korzystny.

W ludzkich włosach występuje koncentracja siły, dlatego warto przyjrzeć się księżycowemu kalendarzowi fryzur na grudzień 2020 r. Będzie mógł podać ci liczby odpowiednie na podróż do fryzjera. Rzeczywiście, w zależności od dnia wybranego do zabiegu, możesz zmniejszyć lub zwiększyć przepływ siły i energii.

Zalecany kalendarz

Zgodnie z proponowanym kalendarzem określisz liczby, kiedy możesz farbować lub zwijać włosy, zrobić maskę i tak dalej. Wybierając sprzyjające dni na strzyżenie w grudniu 2020 r., Zaoszczędzisz energię, a nawet ją zwiększysz.

Data / dzień tygodniaFazy ​​księżycowe / znak zodiakuEnergia dniaZalecenia astrologiczne
1 / wtorekWaning / GeminiFryzury sprawią, że twoje włosy będą niegrzeczne i cienkie. Tego dnia dobrze jest farbować włosy i robić trwałą trwałość.
2 / środaWaning / Cancer
3 / czwartekWaning / Cancer
4 / piątekWaning / CancerNie pomyślny dzieńNie jest to dobry dzień na fryzurę, dzisiejsze włosy będą niegrzeczne, nadanie stylizacji przyzwoitego wyglądu jest dość trudne. / Doskonałe w tym dniu do wykonywania masek i różnych zabiegów wellness na włosy.
5 / sobotaWaning / lionOgólny pomyślny dzieńStrzyżenie sprawi, że twoje włosy będą mocniejsze i grubsze. Malowanie nie jest zalecane.
6 / niedzielaWaning / lion
7 / poniedziałekWaning / VirgoOgólny pomyślny dzieńFryzura, malowanie, curling w tym dniu odniesie sukces. Korzystne będą również odżywcze zabiegi na włosy.
8 / wtorekThird Quarter / Virgo
9 / środaWaning / Scales
10 / czwartekWaning / Scales
11 / piątekWaning / ScorpioNie pomyślny dzieńŚwietny dzień na uporządkowanie słabych i matowych włosów. Po ich cięciu gęstość znacznie wzrośnie, a wzrost przyspieszy. Inni, którzy chcą obciąć włosy, nie są dziś tego zalecani. Warto również powstrzymać się od chemicznych efektów na włosy: farbowania i zwijania.
12 / sobotaWaning / Scorpio
13 / niedzielaWaning / SagittariusNie pomyślny dzieńW tym dniu zaleca się unikanie fryzury. Jeśli to zrobisz, istnieje ryzyko, że włosy staną się niegrzeczne, nie będą dobrze pasować, zwijają się lub stają się cienkie. Farbowanie włosów również nie jest zalecane, farba będzie źle leżała i nie potrwa długo
14 / poniedziałekKsiężyc w nowiu / Strzelec
15 / wtorekRosnące / KoziorożecPomyślny dzień ///Księżyc w Koziorożcu sprzyja fryzjerstwu. Strzyżenie w tych dniach nie tylko doda Ci piękna, ale także doda energii Twoim włosom, obciąży je wzrostem i zdrowiem. Po takiej fryzurze na długo zapomnisz o rozdwajających się końcówkach i nadmiernym wypadaniu włosów. / Malowanie w tym dniu również się powiedzie, nowy kolor będzie trwały. Stylizacja chemiczna nie zaszkodzi twoim włosom. Możesz bezpiecznie zrobić perm.
16 / środaRosnące / KoziorożecPomyślny dzień
17 / czwartekRosnące / Wodnik
18 / piątekRosnące / Wodnik
19 / sobotaRosnące / WodnikPomyślny dzieńKsiężyc w Wodniku pozwala na bezbolesne eksperymenty z włosami. Wszystkie radykalne opcje fryzury w tym dniu będą skuteczne. Mile widziane są również farby w najbardziej szalonych kolorach. Ale nudne klasyki tego dnia nie są mile widziane. Fryzura szybko Cię znudzi, a twoje włosy pogorszą się, rozpadną i wypadną.
20 / niedzielaUprawa / RybaMalowanie w tym dniu nie jest wskazane. Wpływ chemiczny na skórę głowy może powodować podrażnienie, łupież.
21 / poniedziałekUprawa / Ryba
22 / wtorekPierwszy kwartał / Baran
23 / środaRosnące / BaranChemiczna stylizacja i malowanie tego dnia będzie bardzo udane. Ale fryzura osłabi włosy, sprawi, że będą kruche, a końce zaczną się rozrywać.
24 / czwartekRosnące / Baran
25 / piątekRosnące / BykOgólny pomyślny dzieńPod wpływem Byka włosy staną się znacznie zdrowsze. Strzyżenie w dzisiejszych czasach jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Włosy pochłoną dużo energii. Dobrze jest też pomalować siwe włosy - bezboleśnie i skutecznie.
26 / sobotaRosnące / BykPomyślny dzień
27 / niedzielaUprawa / Bliźnięta
28 / poniedziałekUprawa / BliźniętaOgólny pomyślny dzieńWłosy po strzyżeniu mogą nieco się zwijać. Malowanie będzie doskonałe, nowy kolor będzie trwał długo. Zabiegi zwijania nie zaszkodzą twoim włosom. Zabiegi odnowy biologicznej są mile widziane.
29 / wtorekUprawa / Bliźnięta
30 / środaKsiężyc w pełni / rak
31 / czwartekWaning / CancerNie zaleca się wizyty u fryzjera. W domu możesz zrobić maski do włosów i skóry głowy.

Zamiast wniosku

W kalendarzu wygodnie wskazano cykle księżyca, niekorzystne i sprzyjające dni, w których strzyżenie włosów w grudniu 2020 r .:

  • Dobre dni to 15,16,19 grudnia i 26 grudnia.
  • Lepiej unikać fryzur w dniach 4.11 i 13 grudnia.

Zobacz wideo o tym, czy wierzyć kalendarzowi księżycowemu:

Obejrzyj wideo: Stojak na pastę z Minionkiem myj zęby z Minionkami ! (Październik 2019).