2020 Marvel Movies

Miłośnicy fikcji czekają na nowe filmy Marvel Film Company w 2020 roku. Zarówno dorośli, jak i dzieci znają superbohaterów słynnych amerykańskich komiksów, więc filmowcy w różnych kategoriach wiekowych śledzą daty premiery. Fani Marvela uwielbiają ich pracę za niesamowite efekty specjalne, ciekawe historie i niezwykłe postacie, które mają supermoce.

Oczekiwane premiery

Od dawna wiadomo, że Marvel Studios zarezerwowało trzy daty premier na 2020 rok, chociaż lista filmów nie została ogłoszona. Fani mogą tylko zgadywać, jakie filmy zostaną wydane, i czekać na ogłoszenie od twórców. Pod koniec października 2018 r. Firma Walt Disney, która jest właścicielem studia filmowego, usunęła jeden film z listy premier, którego pokaz zaplanowano na 31 lipca 2020 r.

Czarna wdowa

Data premiery (Rosja i świat): prawdopodobnie 1 maja 2020 r

Gatunek: Fantazja, Akcja, Przygoda

Reżyser: Kate Shortland

Scenariusz: Jacqueline Schaeffer, David Hayter, Don Heck

Aktorzy: Scarlett Johansson

Marvel Studios długo myślało o kręceniu solowego filmu o superbohaterce Czarnej Wdowy, ponieważ postać zyskała miłość publiczności. Debiut Natashy Romanowej odbył się w 2010 roku. Następnie aktorka Scarlett Johansson grała rolę asystenta Iron Mana - Tony'ego Starka. Z wyglądu urocza dziewczyna była właścicielem niesamowitych umiejętności. Pracowała jako szpieg w KGB. Podczas eksperymentów Natasha Romanova, supermocna surowica, zyskała niesamowitą szybkość, zwinność i siłę. Bohaterka otrzymała przydomek „Czarna Wdowa” za to, że kilku jej mężów zmarło w wyniku wypadków.

Fabuła filmu nie została jeszcze ujawniona. Wiadomo tylko, że wydarzenia w filmie solowym rozpoczną się, zanim Natasha Romanova pojawi się w „Iron Man 2”. Później uczestniczyła także w The Avengers. Jest to jeden z najbardziej udanych projektów Marvela, który według różnych źródeł przyniósł studio od 1,5 do 2 miliardów dolarów. Firma filmowa przez długi czas nie mogła zdecydować o reżyserze. W sumie dokonano przeglądu ponad 70 kandydatur, ale ostatecznie wybór dokonała Kate Shortland. Najbardziej udanym jej dziełem jest film „Wiedza” 2012.

Ciekawe! Opłata Scarlett Johansson za filmowanie w „Czarnej wdowie” wyniesie 15 milionów dolarów, choć przedstawiciele studia nie komentują tego.

Doktor Strange 2

Data premiery (Rosja i świat): prawdopodobnie 6 listopada 2020 r

Gatunek: Fantasy, Przygoda, Akcja

Reżyser: Scott Derrickson

Scenariusz: nieznany

Aktorzy: Benedict Cumberbatch

Przypuszczalnie drugi film z listy Marvel Premier List 2020 będzie kontynuacją gry Doktor Strange, chociaż studio nie ogłosiło jeszcze oficjalnego komunikatu. Pierwsza część filmu okazała się wielkim sukcesem - z budżetem 167 milionów.Budowa na całym świecie wyniosła prawie 700 milionów. Nic dziwnego, że firma filmowa postanowiła usunąć drugą część.

To, co będzie kontynuacją, jest obecnie nieznane. W pierwszym filmie historia opowiada o utalentowanym chirurgu, który po strasznym wypadku samochodowym nie był w stanie zrobić swojej ulubionej rzeczy. Główny bohater szuka sposobów leczenia i dociera do nauczyciela z Kamar-Taj. Gdzieś na końcu świata Stephen studiuje magię, a potem będzie musiał walczyć z ciemnymi siłami. Pod koniec filmu zostaje kustoszem nowojorskiej świątyni. I chociaż szczegóły fabuły nowego filmu nie zostały jeszcze ujawnione, można założyć, że Doktor Strange ponownie ochroni świat przed wkroczeniem Ciemnej Energii.

Po raz pierwszy bohater Doktor Strange pojawił się w komiksach w latach 60. ubiegłego wieku. Wielokrotnie podejmowano próby nakręcenia o nim filmu. Studio filmowe Marvel od dawna myślało o kręceniu solowego filmu o Magicznym Czarodzieju. Przez prawie 10 lat nie mogła znaleźć odpowiedniego reżysera, dopóki nie wybrała Scott Derrickson. Scenariusz do pierwszej części opracował John Spates, ale studio filmowe nie zdecydowało jeszcze, kto będzie pracował nad kontynuacją.

Czy premiera filmu „Eternal”

Niektóre źródła podają, że zamiast „Doktora Strange” 6 listopada 2020 r. Premiera filmu „Eternal”. Chociaż studio filmowe nie komentuje. Film będzie oparty na komiksach Jacka Corby'ego, które zadebiutowały w lipcu 1976 roku. Mówią o rasie ludzi z supermocarstwami. Autor utożsamia ich z bogami. Mogą żyć przez miliony lat, mają niesamowitą siłę, wytrzymałość, potrafią czytać w myślach i robić inne niesamowite rzeczy. Wiadomo, że mitologia grecka zainspirowała tworzenie postaci Corby.

Marvel znalazł już scenarzystów, którzy będą pracować nad fabułą. Bracia Firpo będą pracować nad filmem. Wcześniej napisali fabułę do filmu „Ruiny”, w którym główną rolę grał Gal Gadot. Reżyser mianował Chloe Zhao. 36-letnia Chinka pracuje w branży filmowej od 2009 roku. Na jej koncie dużo pracy. Była zaangażowana w produkcję filmu „Jeździec”, który miał premierę w 2017 roku.

Istnieją spekulacje, że Odwieczny stanie się nową serią Marvela. Zastąpią sagę Avengers. Ponieważ historia super wyścigu sięga milionów lat, firma filmowa będzie mogła nakręcić kilka filmów. Czy tak naprawdę będzie, czas pokaże. Fani komiksów Corby mogą spodziewać się tylko oficjalnego ogłoszenia.

Zobaczą fani Guardians of the Galaxy 3

Początkowo Marvel planował zaprezentować nadchodzących Strażników Galaxy 3 w 2020 roku. Przypuszczalnie wydanie zaplanowano na lipiec. Chodzi o datę usunięcia Walta Disneya z listy w 2018 roku.

W czerwcu 2017 roku James Gunn, który był reżyserem i scenarzystą poprzednich części, powiedział, że szkic scenariusza jest gotowy. I chociaż trzeci film powinien być kontynuacją historii znanej publiczności, Gann powiedział, że nowi bohaterowie pojawią się w „Guardians of the Galaxy 3”. W Star Lord grał Chris Pratt. James powiedział fanom, że w trzeciej części powrócą Elizabeth Debicky i Pom Klementieff.

Filmowanie miało się rozpocząć w styczniu 2019 r., Ale latem 2018 r.Gann został zwolniony przez firmę filmową za niemoralne posty w sieci społecznościowej. W związku z tym cała załoga w Atlancie została rozwiązana, a produkcja zdjęcia została odroczona na czas nieokreślony. Teraz Marvel szuka nowego reżysera. Jest za wcześnie, aby mówić o dacie premiery.

Fani filmów z gatunku Marvel z gatunku fikcji mogą śledzić tylko oficjalne ogłoszenia, aby nie przegapić premiery nowych produktów o super górach. Nawiasem mówiąc, 21th Century Fox i Sony również robią zdjęcia oparte na komiksach. Pracują nad nowymi filmami, które pojawią się na ekranach kin w 2020 roku.

Obejrzyj wideo: Here Are Marvels Next Six Movies After 'Endgame' (Październik 2019).