Fryzury kalendarza księżycowego na wrzesień 2020 r

Księżyc wpływa na stan emocjonalny człowieka, jego zdrowie oraz sukces w biznesie i miłości. Nawet przed wizytą u fryzjera lepiej przestudiować księżycowy kalendarz fryzur na wrzesień 2020 r., Aby zachować zdrowe włosy. Wszelkie procedury fryzjerskie w określone dni pomogą przyspieszyć wzrost włosów, wzmocnić je i zapobiec wypadaniu włosów lub łupieżowi. W inne dni powinieneś zapomnieć o wizycie u mistrza, aby zapobiec negatywnym konsekwencjom.

Fazy ​​księżyca we wrześniu

Aby poprawić strukturę włosów, pozbyć się problemów i pozostać zadowolonym z pracy fryzjera, zalecamy zapoznanie się z naszymi zaleceniami dotyczącymi przycinania włosów we wrześniu 2020 r.

DataDzień tygodniaZnakFaza księżycowaZalecenia dotyczące strzyżeniaWskazówki dotyczące barwienia, barwienia i innych procedur
1WtorekWodnik+Najlepszy dzień na odważne fryzury i fryzury.
2ŚrodaRybaPełnia księżycaMoże powodować łupież.Jest obarczony uszkodzeniem włosów, wyglądem rozdwojonych końcówek i krótkim utrwaleniem loków.
3CzwartekRyba-
4PiątekBaran-Włosy mogą zacząć wypadać i stać się rozdwojonymi końcami.Poprawia stan cebulek włosów i ich strukturę. Przyspieszy wzrost.
5SobotaBaran-
6NiedzielaByk-Włosy staną się mocne i lśniące.Wybierz procedury leczenia skóry głowy i wzmacniania włosów.
7PoniedziałekByk-
8WtorekByk-
9ŚrodaBliźnięta-Przyspiesz wzrost włosów, ale staną się niegrzeczne.Najlepszy dzień na zwijanie, barwienie i farbowanie.
10CzwartekBliźniętaTrzeci kwartał
11PiątekRak-Strzyżenie w tym dniu negatywnie wpłynie na relacje z krewnymi i przyjaciółmi.Daj pierwszeństwo zabiegom wellness. Odrzuć resztę.
12SobotaRak-
13NiedzielaRak-
14PoniedziałekLew-Idealny dzień na każdą procedurę z wyjątkiem perm.
15WtorekLew-
16ŚrodaPanna-Strzyżenie na długo zachowa swój kształt. Włosy będą wypełnione siłą i energią.Procedury odnowy poprawią kondycję włosów, ich wzrost przyspieszy, a proces wypadania włosów spowolni.
17CzwartekPannaKsiężyc w nowiu
18PiątekŁuski+Przyspiesz wzrost włosów, ale staną się niegrzeczne.Farbowanie włosów nie jest zalecane. Preferuj odzyskiwanie.
19SobotaŁuski+
20NiedzielaSkorpion+Zaleca się przycinanie matowych i osłabionych włosów, aby były grubsze i mocniejsze.Malowanie tylko naturalnymi farbami. Najlepszy dzień na powrót do zdrowia.
21PoniedziałekSkorpion+
22WtorekStrzelec+Strzyżenie wykonane tego dnia nie utrzyma kształtu przez długi czas.Kolorystyka i machanie nie spełniają oczekiwań.
23ŚrodaStrzelec+
24CzwartekKoziorożecPierwszy kwartałWłosy przez długi czas się nie dzielą, stają się mocniejsze i grubsze, ich utrata zmniejszy się.Najlepszy dzień na barwienie i eksperymentowanie z kolorem. Perm nie jest szczególnie szkodliwy dla włosów.
25PiątekKoziorożec+
26SobotaWodnik+Tego dnia lepiej jest preferować ekstrawaganckie fryzury. Przy klasycznych opcjach istnieje ryzyko wypadania włosów.Najlepszy dzień na eksperymenty z barwieniem i barwieniem.
27NiedzielaWodnik+
28PoniedziałekWodnik+
29WtorekRyba+Wysokie ryzyko łupieżu. Jednak podczas cięcia matowych i uszkodzonych ich stan poprawi się.Farbowanie i trwałość zaszkodzi twoim włosom. Lepiej jest przeprowadzać zabiegi wellness.
30ŚrodaRyba+

Nasze rekomendacje

Fazy ​​księżyca wpływają głównie na wzrost włosów, ich miękkość i czas utrzymywania kształtu fryzury, koloru podczas farbowania i barwienia oraz fryzur podczas stylizacji.

Największy wzrost włosów obserwuje się podczas wizyty u fryzjera z wschodzącym księżycem w 1. lub 2. kwartale.

Strzyżenie z gasnącym księżycem wręcz przeciwnie, ogranicza wzrost włosów, ale obecnie korzenie włosów są wzmocnione, a wypadanie włosów zmniejszone.

Jeśli chcesz zachować fryzurę tak długo, jak to możliwe, idź do fryzjera 2-3 dni po pełni księżyca, która przypada 2 września.

W nowiu lepiej w ogóle nie odwiedzać fryzjera, ponieważ istnieje legenda, że ​​cięcie w tym dniu zmniejsza oczekiwaną długość życia osoby. Przypomnijmy, że we wrześniu jest 17.

Jednak sama fryzura nie zastępuje produktów do pielęgnacji włosów i nie wpływa szczególnie na ich stan. Aby wzmocnić pozytywny efekt wizyty fryzjera, połączy go z zabiegami odnowy biologicznej i odżywiania.

Podsumowując

Najkorzystniejsze dni na fryzurę we wrześniu 2020 r. To 15 (zanikający księżyc), 19 (zanikający księżyc), 24 (pierwszy kwartał), 28 (zanikający księżyc). Odwiedź również fryzjera, polecam:

  • Wraz z rosnącym księżycem: 1, 21, 22 i 26
  • Z gasnącym księżycem: 8, 9.

Niekorzystne dni to 4, 11, 13 września z malejącym księżycem i 20 września (wschodzący księżyc). Lepiej jest preferować te liczby dla procedur mających na celu wzmocnienie, poprawę i odżywianie włosów i ich korzeni. Strzyżenie w tych dniach nie tylko pogorszy stan włosów, ale także negatywnie wpłynie na twoje życie.

Zobacz wideo w sprawie związku księżyca ze zdrowiem człowieka:

Obejrzyj wideo: 401. Dlaczego widać moje filmy na tej czy innej stronie czy polecam dana wróżkę produkt (Październik 2019).