Fryzury kalendarza księżycowego na sierpień 2020 r

Jeśli monitorujesz stan i wzrost włosów, potrzebujesz księżycowego kalendarza fryzur na sierpień 2020 r. Fazy ​​księżyca w tym miesiącu mają ogromny wpływ na wzrost włosów, więc jeśli często eksperymentujesz z włosami, bądź ostrożny. Ponadto w niektóre dni sierpnia obcinanie jest przeciwwskazane, ponieważ takie manipulacje nie tylko negatywnie wpłyną na długość włosów, ale także na ich stan (szybciej się rozrzedzą i odetną).

Kalendarz fryzur na sierpień 2020 r

Astrologowie zgodzili się, że sierpień to odpowiedni okres do strzyżenia, farbowania i gojenia włosów. Sprawdź zalecenia astrologiczne dotyczące tego, kiedy obciąć włosy w sierpniu 2020 r., I wybierz odpowiedni dzień tylko dla siebie. Zapewni to włosom nie tylko przepływ energii, ale także odnajdzie duchową równowagę ze światem zewnętrznym.

Data, dzień tygodniaFazy ​​księżycowe, znak zodiakuEnergia dniaZalecenie astrologiczne
08/01, sobotaRosnące, KoziorożecKorzystneJeśli dążysz do dobrobytu materialnego, dzisiaj jest właściwy dzień na wizytę u fryzjera. Cięcie lub zmiana koloru kasku i naturalnych elementów jest tym, czego potrzebujesz. Jeśli chcesz przyciągnąć uwagę, potrzebujesz jasnej i oryginalnej fryzury, takie manipulacje pomogą rozwiązać osobiste problemy. Każdy wpływ na włosy przyciągnie do ciebie pozytywną energię, pomoże ci znaleźć spokój, znaleźć równowagę z otaczającym światem.
02.08, niedzielaRosnące, Koziorożec
08/03, poniedziałekKompletny, WodnikOgólnie korzystneNie zaleca się radykalnej zmiany wyglądu dzisiaj, może to spowodować naruszenie wewnętrznej harmonii. Dziś możesz nieznacznie zmienić odcień włosów, aby odnieść sukces w nowych przedsięwzięciach.
04.08, wtorekWaning, Aquarius
05.08, środaWaning, Ryby
08/06, czwartekWaning, Ryby
08.08, piątekWaning, Ryby
06.06, sobotaWaning, Baran
09.08, niedzielaWaning, Baran
10.08, poniedziałekWaning, BykKorzystneNawet niewielka regulacja długości pomoże poradzić sobie z problemami zdrowotnymi. Tego dnia zaleca się rozjaśnienie włosów, aby otoczyć się odpowiednimi ludźmi.
11.08, wtorekTrzeci kwartał, bykKorzystneAby zwiększyć swój profil w społeczeństwie, obetnij włosy tego dnia. Ponadto zmiany fryzur w tym okresie będą miały korzystny wpływ na zdrowie. Mocno usuń długość włosów nie jest zalecane, ponieważ włosy będą rosły przez długi czas. W tym dniu zaleca się regularne czesanie włosów, aby przyciągnąć pozytywną energię.
12.08, środaWaning, Byk
08.13, czwartekWaning, GeminiKorzystneTego dnia fryzura przyczyni się do przyciągnięcia ogromnej ilości pozytywnej energii. Jeśli chcesz zachować fryzurę przez długi czas, dziś nadaje się na nowe zmiany. Dzisiaj zaleca się farbowanie włosów na ciemno, jeśli Twoim celem jest znalezienie nowej pracy. Eksperymentuj z lokami, przyciągną one pozytywną energię.
08/14, piątekWaning, GeminiNiekorzystneDzisiaj skracanie włosów jest przeciwwskazane, negatywnie wpłynie na twoją kondycję emocjonalną i fizyczną. Farbowanie włosów również nie jest zalecane, w przeciwnym razie możesz dostać się do centrum poważnego konfliktu.
08/15, sobotaWaning, CancerNiekorzystneTego dnia nie możesz się ostrzyc, ponieważ w ten sposób przyciągniesz niepowodzenia i negatywne nastawienie. Zmień tylko kolor na ukochaną. Dzisiaj zaleca się zwijanie włosów, a tym samym czerpanie dodatniej energii.
16.08, niedzielaWaning, Cancer
08.17, poniedziałekWaning, lion
08/18, wtorekWaning, lionKorzystneAby uzyskać wewnętrzne zatwierdzenie, musisz dziś obciąć włosy. Jeśli chcesz radykalnie zmienić swoje życie, zaleca się znaczne skrócenie długości włosów. Aby uzyskać pozytywne nastawienie, traktuj swoje włosy z radością.
08.19 środaNowy, Panna
08.20, czwartekRosnące, Panna
08.21, piątekRosnące, Panna
08/22, sobotaRosnące, łuski
23.08, niedzielaRosnące, łuski
24.08, poniedziałekRosnące, Skorpion
08.25, wtorekPierwszy kwartał, Skorpion
08/26, środaRosnące, Strzelec
08/27, czwartekRosnące, StrzelecNiekorzystneWszelkie manipulacje włosami przyciągną negatywną energię. Zmiana koloru włosów jest również przeciwwskazana, obniży to samoocenę, wywoła konflikty z innymi.
08/28, piątekRosnące, Koziorożec
08/29, sobotaRosnące, Koziorożec
30.08, niedzielaRosnące, Wodnik
08/31, poniedziałekRosnące, WodnikKorzystneAby poprawić stan materiału, zaleca się fryzurę i pomalowanie tego dnia.

Ważne jest, aby dowiedzieć się, kiedy obciąć włosy w sierpniu 2020 r., Ponieważ w tym miesiącu jest wiele sprzyjających dni, ale każdy z nich ma inne pozytywne właściwości.

Najważniejsze daty pojawienia się w lipcu

Jeśli dokładnie monitorujesz włosy, w tym celu musisz nie tylko użyć specjalnych narzędzi, aby je poprawić, ale także monitorować fazy księżyca. Zapoznaj się z kalendarzem księżycowym i zanotuj najbardziej sprzyjające dni na fryzurę w czerwcu 2020 roku. Odpowiednie liczby dla zmian wyglądu: 1, 10 i 20 sierpnia. Właśnie w tym okresie możesz nasycić włosy pozytywną energią i nadać im zdrowy wygląd.

Zobacz wideo o tym, kiedy obcinać włosy:

Obejrzyj wideo: 401. Dlaczego widać moje filmy na tej czy innej stronie czy polecam dana wróżkę produkt (Październik 2019).