Fryzury kalendarza księżycowego na lipiec 2020 r

Fazy ​​księżycowe mają wielki wpływ na ludzkie ciało, w tym na stan włosów. Wiele osób wie, że strzyżenie na gasnącym księżycu pomoże pozbyć się wypadania włosów, a przycięcie końcówek rosnącego będzie miało korzystny wpływ na wzrost włosów. Dlatego jeśli lubisz eksperymentować z fryzurami, zdecydowanie potrzebujesz kalendarza fryzur księżycowych na czerwiec 2020 r. Wskazuje nie tylko dni, w których można poprawić kondycję włosów, ale także okresy, które pomogą uzyskać pozytywną energię i dobry nastrój.

Kalendarz fryzur na czerwiec 2020 r

Astrologowie zgodzili się, że większość lipca nie nadaje się do poważnych manipulacji włosami. Oznacza to, że jeśli chcesz kardynalnych zmian, starannie wybierz sprzyjające dni, kiedy najlepiej obciąć włosy w lipcu 2020 r. W lipcu nie ma ich wiele.

Data, dzień tygodniaFazy ​​księżycowe, znak zodiakuEnergia dniaZalecenie astrologiczne
07/01, środaRosnące, SkorpionNiekorzystneNarażenie na włosy może być szkodliwe dla zdrowia. Czesaj włosy częściej, aby przyciągnąć dobrą energię. Malowanie w tym dniu jest również niepożądane, możesz używać tylko naturalnych składników, takich jak henna.
07/02, czwartekRosnące, Strzelec
07/03, piątekRosnące, Strzelec
07.07, sobotaRosnące, KoziorożecKorzystneKsiężyc pozytywnie wpłynie na stan włosów tego dnia. Wszelkie manipulacje włosami dadzą ci siłę i energię. Strzyżenie w tym dniu korzystnie wpłynie na stan włosów (włosy będą się mniej łamać i rozpadać, stają się bardziej obszerne). Zmiana koloru również się powiedzie, w tym dniu nawet loki okażą się wyjątkowe.
05.07, niedzielaPełna, Koziorożec
07/07, poniedziałekWaning, Koziorożec
06.06, wtorekWaning, Aquarius
07/08, środaWaning, Aquarius
07/09, czwartekWaning, Ryby
10.07, piątekWaning, RybyNiekorzystneWszelkie manipulacje włosami przyciągną porażkę i problemy zdrowotne. Możesz dziś farbować włosy tylko przy użyciu naturalnych składników. Nie komplikuj fryzury, zaleca się, aby tego dnia dokładnie je rozczesać.
11.07, sobotaWaning, Baran
12.07, niedzielaWaning, Baran
07/13, poniedziałekTrzeci kwartał, Baran
07/14, wtorekWaning, Byk
07.15, środaWaning, BykKorzystneTen dzień jest nie tylko możliwy, ale musisz się ostrzyc, aby uzyskać dużą ilość pozytywnej energii. Jeśli zrobisz fryzurę w tym dniu, pozostanie na długo. Aby znaleźć nową pracę lub zaimponować swojemu szefowi, farbuj włosy farbami wykonanymi z naturalnych składników. Loki objętościowe w tym dniu również przyniosą sukces.
07/16, czwartekWaning, Gemini
07.17, piątekWaning, Gemini
07/18, sobotaWaning, GeminiKorzystneJeśli chcesz zwiększyć urok i charyzmę, skontaktuj się ze swoim fryzjerem tego dnia. Wszelkie zmiany w fryzurze pozwolą ci zyskać popularność między innymi. Dziś możesz radykalnie odmalować włosy, które można uzupełnić energią i poprawić przepływ gotówki.
07/19, niedzielaWaning, CancerNiekorzystneStrzyżenie tego dnia pogorszy Twoją aktywność fizyczną. Nawet niewielki obraz negatywnie wpłynie na twoje samopoczucie. Nie zawracaj sobie głowy fryzurą, lepiej po prostu uczesz włosy, to pomoże przyciągnąć energię natury i znaleźć spokój.
07.20, poniedziałekKsiężyc w nowiu, rak
07.21, wtorekRośnie lewKorzystneZmiany w dzisiejszych fryzurach przyspieszą wzrost włosów i wzmocnią mieszki włosowe. Strzyżenie pomoże poprawić przepływ energii i poprawić zdrowie. Energię zysku pieniężnego można przyciągnąć przez zabarwienie farbą z naturalnych składników. Tego dnia możesz podkręcić wszelkie manipulacje włosami, nawet najbardziej ekstremalne. Tak potężne zmiany zainspirują cię, przyniosą nową siłę i pomysły. Ponadto odczujesz przypływ energii, pojawi się pragnienie pracy, za które otrzymasz dobrą nagrodę materialną.
07/22, środaRośnie lewKorzystneNapływ energii materialnej pociągnie za sobą zmiany fryzur tego dnia. Ponadto strzyżenie przyspieszy wzrost włosów. Aby osiągnąć sukces w pracy, farbuj włosy naturalnymi barwnikami. Nie zawracaj sobie głowy fryzurą, aby uzyskać naturalną energię. Dzisiaj zaleca się czesanie włosów tyle razy, ile jesteś stary, takie manipulacje przyciągną pozytywną energię i przedłużą twoje życie.
07/23, czwartekRosnące, Panna
07.24, piątekRosnące, Panna
07.25, sobotaRosnące, łuski
07/26, niedzielaRosnące, łuski
07/27, poniedziałekPierwszy kwartał, Skorpion
07/28, wtorekRosnące, Skorpion
07/29, środaRosnące, Strzelec
07/30, czwartekRosnące, StrzelecNiekorzystneDzisiaj nie zaleca się strzyżenia, może to negatywnie wpłynąć na twoje zdrowie. Tego dnia wskazane jest częste czesanie włosów, aby nawiązać połączenie z kosmosem.
07/31, piątekRosnące, Strzelec

Najważniejsze daty pojawienia się w lipcu

Uważasz na swój stan włosów? Nie pomogą ci specjalne produkty pielęgnacyjne, ale dokładne badanie kalendarza księżycowego. Najkorzystniejsze dni na fryzurę w czerwcu 2020 r. To 4, 21 i 22. To właśnie te dni są najważniejsze dla poprawy kondycji całego organizmu. Przestrzegaj środków bezpieczeństwa przed pójściem do fryzjera, okresowo sprawdzając kalendarz.

Zobacz wideo o tym, kiedy obciąć włosy, aby się wzbogacić:

Obejrzyj wideo: 401. Dlaczego widać moje filmy na tej czy innej stronie czy polecam dana wróżkę produkt (Październik 2019).