Fryzury kalendarza księżycowego na czerwiec 2020 r

Włosy to rodzaj gąbki, która absorbuje energię pochodzącą od człowieka. Zmiana fryzury, a nawet niewielka regulacja długości, ma silny wpływ na bioenergię, dlatego ważne jest, aby znać korzystne i niekorzystne dni dla jakiegokolwiek wpływu na włosy.

Bardzo ważne jest, aby kobieta miała piękne zdrowe loki. W tym celu ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie procesy biologiczne, w tym wpływ księżyca na ludzi. Za co Aby pochłonąć pozytywną energię, pewność siebie i harmonię, chroń się przed szkodami, które mogą zostać wyrządzone, gdy będziesz narażony na włosy w niesprzyjający dzień. Księżycowy kalendarz fryzur na czerwiec 2020 roku pomoże ci właściwie zaplanować wizytę u fryzjera.

Kalendarz fryzur na czerwiec 2020 r

Astrologowie zgodzili się, że czerwiec jest korzystnym miesiącem na zmiany w wyglądzie, ale zwróć uwagę na dni, w których nie można wpływać na włosy. Wybierz najbardziej odpowiednie liczby do manipulowania włosami, aby pozbyć się negatywów i znaleźć harmonię z otaczającym światem.

Data, dzień tygodniaFazy ​​księżycowe, znak zodiakuEnergia dniaZalecenie astrologiczne
06.06, poniedziałekRosnące, łuski
02.06, wtorekRosnące, łuskiKorzystneEkspozycja na włosy tego dnia pomoże poprawić zdrowie i wyeliminować negatywną energię. Jasne zabarwienie składników roślinnych korzystnie wpłynie na sprawy biznesowe.
06.06, środaRosnące, SkorpionOgólnie korzystneTego dnia zmiany w fryzurze mogą przynieść ulepszenia w planie materiałowym. Ponadto znajdziesz równowagę duchową. Dynamiczne zmiany pomogą założyć firmę w życiu osobistym.
06.06, czwartekRosnące, Skorpion
06.06, piątekPełny, Strzelec
06.06, sobotaWaning, Strzelec
07.06, niedzielaWaning, Koziorożec
06.06, poniedziałekWaning, Koziorożec
06.06, wtorekWaning, AquariusKorzystneTego dnia wszelkie zmiany w fryzurze dadzą ci zdrowie i pewność siebie, wzmocnią charyzmę. Jeśli chcesz zmienić kolor włosów, wybierz odcień, który kojarzy Ci się z najlepszymi momentami w życiu. Skoncentruj się na grzywce.
10.06, środaWaning, Aquarius
06.06, czwartekWaning, AquariusKorzystneDziś nowa fryzura korzystnie wpłynie na nastrój. Aby nie obniżyć pozytywnych przepływów, przenieś kolor włosów na inny dzień.
12.06, piątekWaning, Ryby
06/13, sobotaThirdz quarter, Ryby
14.06, niedzielaWaning, BaranNiekorzystneTego dnia nie możesz się ostrzyc, ponieważ w ten sposób przyciągniesz niepowodzenia i negatywne nastawienie. Zmień tylko kolor na ukochaną. Dzisiaj zaleca się zwijanie włosów, a tym samym czerpanie dodatniej energii.
15.05, poniedziałekWaning, Baran
06.16, wtorekWaning, Baran
17/17, środaWaning, Byk
18/18, czwartekWaning, BykKorzystneZmiany w fryzurze korzystnie wpłyną na Twój wygląd, dodadzą uroku. Strzyżenie przyciągnie popularność, a kardynalne zmiany staną się źródłem pozytywnej energii i zdrowia.
19.06, piątekWaning, Gemini
06/20, sobotaWaning, GeminiKorzystneZabawne podejście do włosów przyciągnie pozytywną energię. Lekka fryzura pomoże ci nabrać pewności siebie, a kardynał radykalnie zmieni Twój styl życia. Zmiana koloru włosów nie jest zalecana, może to negatywnie wpłynąć na sytuację finansową.
06/21, niedzielaKsiężyc w nowiu, rakNiekorzystneAbsolutnie zabrania się ścinania włosów w tym dniu, ponieważ takie zmiany wpłyną negatywnie na stan włosów (staną się niegrzeczne i cienkie).
22/22, poniedziałekRośnie, Rak
23/23, wtorekRośnie, Rak
06/24, środaRośnie lew
25/25, czwartekRośnie lewKorzystneOdpowiedni dzień na wizytę u fryzjera. Każdy wpływ na włosy odniesie sukces. Aby przyciągnąć pozytywną energię i wyeliminować awarie, zaleca się obcinanie włosów.
06.06, piątekRosnące, Panna
27/27, sobotaRosnące, PannaKorzystneW tym dniu możesz obciąć włosy, które rosną (będą rosły szybciej). Takie manipulacje przyciągną siłę i energię. Pomachanie w tym dniu również się powiedzie. Nawet nieznaczne przycięcie końcówek na stałe wyeliminuje łamliwe włosy.
28/06, niedzielaRosnące, łuski
06/29, poniedziałekRosnące, łuski
30.06, wtorekRosnące, Skorpion

Ważne jest, aby dowiedzieć się, kiedy obciąć włosy w czerwcu 2020 r., Ponieważ nawet sprzyjające dni mogą nie być odpowiednie do zmiany fryzury.

Najważniejsze daty stylizacji w czerwcu

Nawet najwyższej jakości produkty do pielęgnacji włosów nie uchronią Cię całkowicie przed problemami z włosami. Najlepszym wyjściem jest wyeliminowanie rozdwojonych końców w czasie. Jeśli postępujesz zgodnie z instrukcjami kalendarza księżycowego, możesz zachować piękno i witalność włosów.

Aby włosy rosły szybciej, obetnij je do rosnącego księżyca, cięcie w fazie zanikania korzystnie wpłynie na stan mieszków włosowych, ale zmniejszy się objętość fryzury.

Najkorzystniejsze dni na fryzurę w czerwcu 2020 r. To 2, 9, 11, 25. To właśnie te daty przyniosą maksymalne korzyści dla kondycji twoich włosów. Zapamiętaj daty niekorzystnych dni: 14 i 21, nie przeprowadzaj zabiegów odnowy biologicznej i poważnych manipulacji włosami w tym okresie.

Zobacz wideo z wskazówkami, kiedy najlepiej ścinać włosy:

Obejrzyj wideo: 401. Dlaczego widać moje filmy na tej czy innej stronie czy polecam dana wróżkę produkt (Styczeń 2020).

Zostaw Swój Komentarz