Kalendarz księżycowy fryzury na maj 2020 r

Cała osoba to wiązka energii, ale włosy były od dawna czczone jako koncentracja siły. Takie pełne szacunku podejście do nich było jeszcze w czasach biblijnych. Nasi słowiańscy przodkowie używali kalendarza księżycowego.

We współczesnym świecie, ogólnie rzecz biorąc, wszystko pozostaje takie samo. Księżycowy kalendarz fryzur na maj 2020 r. Powie Ci, kiedy możesz obciąć włosy nie tylko bez szkody, ale także z korzyścią. Popraw, wzmocnij je, przestań wypadać - wszystko to znajdziesz w poniższej tabeli.

Kalendarz

Zgodnie z naszą tabelą możesz zrozumieć, kiedy obcinać włosy w maju 2020 r., A kiedy jest to surowo zabronione.

Data / dzień tygodniaFazy ​​księżycowe / znak zodiakuEnergia dniaZalecenie astrologiczne
1 / piątekRosnące / lew
2 / sobotaRosnące / PannaOgólny pomyślny dzieńRosnący księżyc w Pannie jest darem niebios dla fryzjerów i fryzjerów mistrzów. Włosy po strzyżeniu rosną szybko, zdrowo i silnie. Farby odnoszą sukces, trwają długo. Nawet trwałość utrzymywana jest w delikatnym trybie, a loki utrzymują się przez długi czas.
3 / niedzielaRosnące / PannaOgólny pomyślny dzień
4 / poniedziałekRosnące / łuskiOgólny pomyślny dzień
5 / wtorekRosnące / łuskiOgólny pomyślny dzieńTego dnia zabiegi odnowy biologicznej, maski korzystnie wpłyną na stan włosów. Ale fryzura nie zawsze jest szczęśliwa. Włosy mogą stać się nastrojowe i niegrzeczne. Ekstremalne malowanie również nie jest mile widziane.
6 / środaRosnące / Skorpion
7 / czwartekFull Moon / Scorpio
8 / piątekWaning / SagittariusNie pomyślny dzieńNie zaleca się obchodzenia się z włosami tego dnia. Fryzura nie zadowoli Cię swoim kształtem na długo. Włosy odrastają szybko i stają się niegrzeczne. Kolorystyka może zepsuć strukturę włosów i nadać im matowy wygląd. Perm szybko straci elastyczność, a włosy wyprostują się.
9 / sobotaWaning / Sagittarius
10 / niedzielaWaning / SagittariusWłosy po obcięciu szybko odrosną, ale będą nastrojowe i puszyste. Malowanie również nie jest zalecane. Aby uzyskać dobry wynik, potrzebujesz świetnego nastroju, zarówno swojego, jak i mistrza. Tylko w tym przypadku wynik będzie zadowolony.
11 / poniedziałekWaning / Capricorn
12 / wtorekWaning / CapricornOgólny pomyślny dzieńFryzura tego dnia odniesie sukces, nadając włosom blask, siłę i energię. Malowanie również się powiedzie, a cień będzie trwał długo.
13 / środaWaning / AquariusOgólny pomyślny dzień
14 / czwartekWaning / Aquarius.
15 / piątekWaning / RybyNie pomyślny dzieńStrzyżenie włosów w tym dniu nie jest zalecane. Skóra głowy może cierpieć, może pojawić się łupież. Farbowanie może również zaszkodzić twoim włosom, zrujnować strukturę, sprawić, że będą łamliwe i słabe. Najbardziej odpowiednim zajęciem dla włosów są zabiegi wellness. Dobrze się sprawdzą, szczególnie w przypadku włosów osłabionych i zniszczonych.
16 / sobotaWaning / Ryby
17 / niedzielaWaning / RybyNie pomyślny dzieńStrzyżenie w tym dniu tylko zaszkodzi twoim włosom. Perm nie trwa długo. Skóra głowy jest zagrożona. Wyjazd do fryzjera lepiej jest wykluczyć, oprócz zabiegów kosmetycznych i odżywczych dla włosów na głowie.
18 / poniedziałekWaning / Baran /
19 / wtorekWaning BaranUbywający księżyc w Baranie nie sprzyja fryzurze w tym dniu. Włosy narażone są na łamliwość i łamliwość.
20 / środaWaning / Taurus
21 / czwartekWaning / TaurusOgólny pomyślny dzieńŚwietny dzień do strzyżenia i malowania siwych włosów. Kolor, połysk i moc są gwarantowane.
22 / piątekKsiężyc w nowiu / Byk
23 / sobotaUprawa / BliźniętaPomyślny dzieńDobry dzień na malowanie, trwała trwałość - gwarantowany jest stabilny wynik. Strzyżenie włosów jest w tym dniu całkowicie dopuszczalne.
24 / niedzielaUprawa / Bliźnięta
25 / poniedziałekRośnie / RakOdżywcze maski, odbudowa w tym dniu doda Twoim włosom siły, siły i blasku.
26 / wtorekRośnie / RakOgólny pomyślny dzień
27 / środaRosnące / lewPomyślny dzieńFryzury w czasach wschodzącego księżyca i znaku Lwa gwarantują udaną fryzurę. Twoje włosy staną się mocne i gęste. I ty sam będziesz napełniony energią. Również w tym dniu mile widziane są wszystkie zabiegi na włosy: malowanie, keratirovka, tonowanie. Chyba, że ​​dzisiaj należy porzucić curling.
28 / czwartekRosnące / lewPomyślny dzień
29 / piątekRosnące / lew
30 / sobotaRosnące / PannaOgólny pomyślny dzieńŚwietny dzień na procedury odzyskiwania. Fryzury zachwycą twoje włosy. Farby i loki zachwycą Cię swoim kolorem i blaskiem przez długi czas.
31 / niedzielaRosnące / Panna

Rekomendacje

Jeśli obetniesz włosy w niewłaściwy dzień, osoba traci witalność - uwierzyli. W ten sposób życie ludzkie ulega skróceniu. To było bardzo ważne w dniu, w którym po raz pierwszy pozwolono przyciąć dziecko. Nadal uważa się, że problemem wczesnego łysiejącego mężczyzny jest wybór niekorzystnego dnia na pierwszą fryzurę w dzieciństwie.

Najkorzystniejsze dni na fryzurę w maju 2020 r. To 23,27 i 28. W tych dniach najczęściej włosy można nie tylko skutecznie przycinać, ale także farbować i nawilżać, odżywiać. Daty te opisano bardziej szczegółowo w tabeli. Nie dobre dni na fryzury w maju to: 8, 15 i 17 liczb.

Zobacz wideo ze wskazówkami, kiedy obcinać włosy:

Obejrzyj wideo: Krupa zdradzia płeć dziecka, Wiśniewski po raz 5. ojcem. Onet100 (Grudzień 2019).