Kalendarz fryzur księżycowych z kwietnia 2020 r

Nasze włosy nadają z natury nie tylko ciepło i piękno. Moc ludzkiej energii jest w nich ukryta. Wszelkie manipulacje włosami, w taki czy inny sposób, znajdują odzwierciedlenie w różnych obszarach naszego życia. Kalendarz księżycowy fryzur opracowany przez astrologów na kwiecień 2020 r. Powie Ci, w które dni możesz i należy przeprowadzać zabiegi z włosami, a które są ściśle przeciwwskazane.

Dla kobiet fryzura jest podwójnie ważna. W końcu oprócz oszczędzania energii chcę także piękna. Malowanie, zabiegi kosmetyczne, a nawet obcinanie końców włosów - na wszystko jest czas. Kiedy przycinać włosy w kwietniu 2020 r., Jest to wygodnie wskazane w poniższej tabeli. Kierując się tym, na pewno będziesz wiedział, kiedy i jakie operacje na włosach należy wykonać i jakich rezultatów można się spodziewać.

Zalecany kalendarz

Data / dzień tygodniaFazy ​​księżycowe / znak zodiakuEnergia dniaZalecenie astrologiczne
1 / środaPierwszy kwartał / rakStrzyżenie włosów rozwiąże wiele problemów. Również procedury leczenia zniszczonych włosów są w tym dniu bardzo dobre.
2 / czwartekRosnące / Rak /Zamiatanie z rosnącym księżycem będzie miało wielki wpływ na wzrost włosów
3 / piątekRosnące / lewKsiężyc w znaku Lwa. Strzyżenie włosów sprawi, że będą grubsze. Dzisiaj potrzebujesz wycieczki do salonu piękności!
4 / sobotaRosnące / lewPomyślny dzieńWszystkie manipulacje włosami będą ci odpowiadać. Strzyżenie otworzy kanał dla pozytywnej energii.
5 / niedzielaRosnące / Panna
6 / poniedziałekRosnące / PannaPomyślny dzieńKsiężyc w znaku Panny ma pozytywny wpływ na fryzurę. Strzyżenie włosów tego dnia oznacza przyciągnięcie szczęścia.
7 / wtorekRosnące / łuskiStrzyżenie nie wpłynie na twoje włosy. Ale można zauważyć, że staną się lżejsze i puszyste. Cienkie włosy mogą zwijać się w loki.
8 / środaPełnia księżyca / Waga
9 / czwartekWaning / Scorpio
10 / piątekWaning / ScorpioNie pomyślny dzieńZły dzień na fryzurę. Wyjątkiem są tylko matowe, cienkie i pozbawione życia włosy. Strzyżenie tego dnia sprawi, że będą silniejsze i grubsze.
11 / sobotaWaning / Sagittarius
12 / niedzielaWaning / SagittariusNie pomyślny dzieńPodczas strzyżenia włosy odrastają bardzo szybko i stają się wyjątkowo niegrzeczne. Fryzury szybko tracą kształt.
13 / poniedziałekWaning / CapricornOgólny pomyślny dzieńWaning Capricorn jest przeznaczony do trwałej ondulacji. Procedura odbędzie się w trybie delikatnym. Włosy zachowają swój kształt i lśnią przez długi czas.
14 / wtorekWaning / CapricornPomyślny dzieńStrzyżenie w tym dniu będzie miało bardzo pozytywny wpływ na kondycję twoich włosów. Staną się bardziej lśniące, mocne i grube.
15 / środaTrzeci kwartał / Wodnik /
16 / czwartekWaning / AquariusStrzyżenie nie wpływa na stan włosów. Ale malowanie w niezwykłych, jasnych, niezwykłych ekstrawaganckich kolorach dla ciebie zrobi plusk.
17 / piątekWaning / Aquarius
18 / sobotaWaning / Ryby
19 / niedzielaWaning / RybyNie pomyślny dzieńTego dnia skóra głowy zareaguje na zabiegi z włosami. Szczególnie prawdopodobne pojawienie się łupieżu. Fryzura i wszystkie rodzaje farbowania w tym dniu są przeciwwskazane
20 / poniedziałekWaning Baran
21 / wtorekWaning BaranNiezalecane Po strzyżeniu włosy będą podatne na sekcje, zaczną wypadać, stają się matowe. Ale zabarwienie i odbarwienie przebiegnie gładko.
22 / środaWaning Baran
23 / czwartekKsiężyc w nowiu / BykOgólny pomyślny dzieńBardzo pozytywny wpływ na fryzurę dobrego samopoczucia. Wybuch energii do robienia nowych rzeczy. Kolorystyka, stylizacja chemiczna - wszystko jest możliwe w tym dniu!
24 / piątekRosnące / BykOgólny pomyślny dzień
25 / sobotaUprawa / Bliźnięta
26 / niedzielaUprawa / Bliźnięta
27 / poniedziałekUprawa / BliźniętaOgólny pomyślny dzieńStrzyżenie się powiedzie, ale włosy staną się bardziej niegrzeczne. Istnieją warunki wstępne, aby zaczęły się zwijać.
28 / wtorekRośnie / RakOgólny pomyślny dzieńStrzyżenie nie jest szczególnie pożądane, włosy stają się gęste, ale raczej niegrzeczne. Ale skrócenie długości zwiększy twoją intuicję, otworzy mały dar przewidywania.
29 / środaRośnie / Rak
30 / czwartekRosnące / lewOgólny pomyślny dzieńStrzyżenie doda objętości Twoim włosom. Barwienie w naturalnych kolorach korzystnie wpłynie na przepływ energii.

Nasze rekomendacje

Nawet nasi przodkowie wiedzieli, że lepiej jest mieć fryzurę w okresie wschodzącego księżyca. Włosy goją się i odrastają szybciej. Jeśli chcesz utrzymać fryzurę przez długi czas, lepiej to zrobić podczas słabnącego księżyca. Modna fryzura modelowa zachowa swój kształt przez długi czas, ale z czasem objętość zostanie utracona. Najkorzystniejsze dni na fryzurę w kwietniu 2020 r. W dniach 4 i 4 kwietnia. Obecnie wszelkie manipulacje włosami przyniosą korzyści zarówno jemu, jak i twojemu ogólnemu samopoczuciu.

Nie jest pożądane przeprowadzanie procedur strzyżenia w dniach 10, 12 i 19 kwietnia. Włosy będą rosły wystarczająco wolno. Dlatego dla dziewcząt, które starannie dbają o długość włosów i decydują się po prostu przyciąć końce, fakt długiego wzrostu nie będzie szczególnie przyjemny. I niektórzy fani często chcą zaktualizować fryzurę tego efektu.

Zobacz wideo o tym, kiedy lepiej ścinać włosy zgodnie z kalendarzem księżycowym:

Obejrzyj wideo: Pottery Cool - Pracownia Gliny, Spin Maste, Libra Gdynia (Październik 2019).