Fryzury kalendarza księżycowego na luty 2020 r

Kalendarz księżycowy pomoże ci znaleźć i wybrać najbardziej sprzyjające dni na fryzurę w lutym 2020 roku, w zależności od fazy i pozycji księżyca.

Od dawna wiadomo, że włosy przechowują wyjątkową siłę i zasoby ludzkie. Wiele osób zna starożytny grecki mit Samsona, który stracił moc po obcięciu włosów. Nie tylko starożytni Grecy, ale także nasi przodkowie w Rosji zwracali uwagę na fryzurę, a zwłaszcza na jej zmianę. Znali specjalne dni w cyklu księżycowym, kiedy jest to korzystne, aby nie zaszkodzić sobie i nie stracić energii.

Kalendarz księżycowy wskazuje na obecność Księżyca i jego wpływ na niektóre znaki zodiaku, a także wskazuje na korzystne i niekorzystne dni, w których najlepiej zmienić fryzurę lub fryzurę.

Księżycowy kalendarz fryzur na luty 2020 r. Powie Ci, kiedy zaplanować wycieczkę do fryzjera, a w które dni miesiąca powinieneś powstrzymać się od wizyty w salonie.

Tabela redukcji fryzur na luty 2020 r

Księżyc wpływa na każdą akcję ludzkimi włosami. Po obliczeniu i wcześniej zaplanowanych korzystnych dniach na fryzurę możesz zachować i zwiększyć swoją duchową siłę i spokój, a także uzyskać szansę na pozostawienie negatywnej energii w przeszłości i wzmocnienie harmonijnego stanu.

Data, dzień tygodniaFaza księżycowa, znak zodiakuEnergia dniaZalecenie astrologiczne
02/01, sobotaRosnące, BykKorzystneWłosy rosną szybciej, korzenie się wzmacniają. Poprawi się wygląd włosów, korzystne jest pomalowanie siwych włosów, wzmocnienie lub rozjaśnienie włosów.
02.02, niedzielaRosnące, Byk
02/03, poniedziałekRosnące, BykKorzystneZwróć uwagę na myślące fryzury i stylizację, to wzmocni połączenie z przestrzenią. Strzyżenie tego dnia usuwa negatywne emocje.
02.02, wtorekRosnące, BliźniętaKorzystneWskazane jest wykonanie lekkiej i przewiewnej fryzury. Pomyślny dzień na kręcenie, tonowanie i farbowanie włosów.
02/05 środaRosnące, BliźniętaOgólnie korzystneFryzury przyciągają dobre samopoczucie finansowe. Zalecane jest barwienie naturalnymi barwnikami. Każda interakcja z włosami jest korzystna.
02/06, czwartekRośnie, Rak
02.02, piątekRośnie, Rak
02.02, sobotaRośnie lewOgólnie korzystneZaleca się odłożenie zwijania - może być bardzo trwałe. Korzystne prostowanie włosów. Ciemne zabarwienie zapobiegnie problemom.
Niedziela 02/09Pełny, lew
10.02, poniedziałekWaning, Virgo
02.02, wtorekWaning, VirgoOgólnie korzystneDzień pomaga wzmocnić włosy i poprawić ich wygląd.
12.02, środaWaning, Waga
02/13, czwartekWaning, Waga
02/14, piątekWaning, Scorpio
15.02, sobotaWaning, Scorpio
02.16 niedzielaWaning, StrzelecNiekorzystneWłosy mogą stać się niegrzeczne. Mogą wystąpić problemy z wyborem koloru. Fryzury w tym dniu mogą powodować problemy.
02/17, poniedziałekWaning, Strzelec
02/18, wtorekWaning, Strzelec
02.19 środaWaning, Koziorożec
02.20 czwartekWaning, KoziorożecKorzystneDzięki fryzurze włosy staną się zdrowe i mocne, przestaną siekać i wypadać. Dobry dzień do barwienia, barwienia, trwałej ondulacji. Dzień jest odpowiedni na radykalną zmianę koloru włosów.
02.21, piątekWaning, AquariusGeneralnie niekorzystneFryzury mogą negatywnie wpływać na aktywność fizyczną, same włosy mogą spowolnić ich wzrost. Zalecana jest prosta fryzura.
02/22, sobotaWaning, Aquarius
Niedziela, 23 lutegoNowość, RybyNiekorzystneFryzury mogą powodować łupież. Perm lub barwienie jest przeciwwskazane w tym dniu. Ten dzień jest odpowiedni dla posiadaczy cienkich włosów na zabiegi ujędrniające.
02.24 poniedziałekRosnące, RybyOgólnie korzystneBarwienie naturalnymi barwnikami otworzy drzwi do energii pieniężnej. Dobry dzień na eksperymentowanie z kształtem fryzury, długością i kolorem włosów. Fala chemiczna jest niekorzystna.
25.02, wtorekRosnące, RybyOgólnie korzystnePerm nie jest korzystny, ale fryzura przyciągnie pieniądze. Barwienie naturalnymi barwnikami pozytywnie wpłynie na sukces zawodowy. Zaleca się zwięzłą fryzurę.
02/26 środaRosnące, Baran
02.27, czwartekRosnące, BaranOgólnie korzystneKorzystny masaż głowy, tonowanie, koloryzacja. Zalecana jest bujna fryzura. Malowanie w jasnym kolorze przyciągnie kontakty biznesowe.
02.28, piątekRosnące, Byk
Sobota, 29 lutegoRosnące, BykKorzystneBardzo korzystny dzień na każdą procedurę z włosami. Zaleca się stylizację za pomocą loków. Strzyżenie pomaga wzmocnić i wyhodować włosy.

Najbardziej sprzyjające dni na fryzurę w lutym 2020 r

Wiedząc, kiedy obciąć włosy w styczniu 2020 r., Możesz trwale zachować zdrowie i piękno swoich włosów.

Aby wzmocnić i wyhodować włosy, zaleca się zaplanowanie wizyt u fryzjera w pierwszej lub ostatniej dekadzie lutego na wschodzącym księżycu. Zabiegi na włosy w połowie miesiąca nie są zalecane. Najkorzystniejsze dni do strzyżenia włosów w lutym 2019 r. To 1, 3, 4, 20, 29. W dzisiejszych czasach strzyżenie i farbowanie przyniesie korzyści Twojemu pięknu i zdrowym włosom. Niekorzystne dni to tylko 2–16 lutego i 23 lutego, a także 21 lutego. Staraj się nie planować wizyt w salonie i procedur na te daty.

Zobacz wideo o wpływie księżyca na wzrost włosów:

Obejrzyj wideo: 401. Dlaczego widać moje filmy na tej czy innej stronie czy polecam dana wróżkę produkt (Październik 2019).