Podczas zgadywania w grudniu 2019 r. - styczniu 2020 r

Wróżenie podczas ferii zimowych ma szczególnego mistycznego ducha i pozwala zaspokoić ciekawość dotyczącą przyszłości. Znając daty zgadywania od grudnia 2019 r. Do stycznia 2020 r., Możesz nieco ujawnić sekrety, ponieważ te dni są uważane za naładowane energetycznie, kiedy to, co widzą, koniecznie się spełnia.

Magiczne dni grudnia

Wróżenia w terminach poniżej grudnia 2019 r. Chłopcy i dziewczęta mogą dowiedzieć się o nadchodzących zmianach w ich życiu:

  • 7 grudnia w dzień Katarzyny - świętego wielkiego męczennika, który został zabity za wiarę chrześcijańską. Zawsze uważano, że wróżby na Katarzynie miały szczególną moc i prawdomówność. Po powrocie do Rosji dziewczyny i chłopcy mogli dowiedzieć się o swoim losie za pomocą gałęzi wiśniowej, która pozostawała w wodzie do świąt Bożego Narodzenia: jeśli kwitnie na wakacje, należy poczekać na wczesny ślub.
  • Noc 13 grudnia to dzień św. Andrzeja Pierwszego powołanego. Ten dzień jest również uważany za święto czarownic, które powinny wystraszyć specjalnie wyhodowane ogniska Andreev. Młodzi mężczyźni mogą dowiedzieć się o swoim wybranym za pomocą żelaznej miski z wodą, którą należy pozostawić w nocy na ulicy i zobaczyć, jak zamarza o świcie: obecność nierówności na powierzchni jest oznaką ciężkiego życia i zrzędliwej żony, gładka powierzchnia obiecuje udane małżeństwo. Dla dziewcząt 13 grudnia to okazja, by oczarować młodego mężczyznę, którego lubią. Tak więc w starożytności w tym celu piekli chleb, który traktowali ukochanego, ale podczas wyrabiania ciasta trzeba było wymawiać jego imię 40 razy.

  • 17 grudnia - św. Barbara. Dzień jest odpowiedni do wróżenia tylko dla dziewcząt. Jednym ze sposobów jest gotowanie chudych pierogów, z których jedno będzie miało „niespodziewane” nadzienie. Ktokolwiek spotka, poślubi pierwszą z całej kompanii. Ponadto gazety można spalać, aby spojrzeć na cechy zwężonej twarzy zgodnie z konturem płomienia lub kształtem popiołów.

Styczniowe wróżby

Szczególny czas na wróżenie w styczniu 2020 r. Przypada na wieczór 6–19 stycznia, od Wigilii do Trzech Króli. Nawet nasi przodkowie wierzyli, że pierwszy tydzień tego okresu był dobry, „święty”, a drugi - „straszny”, kiedy można zobaczyć złe duchy i duchy zmarłych.

Uwaga! Możesz zgadywać w okresie od stycznia 2020 do 21 stycznia, po czym takie rytuały będą uważane za grzech.

Starożytne wróżby, które wciąż były używane z naszymi prababkami, nie tracą dziś swojej magii. Osoby pragnące zachować tradycję nadal zgadują w styczniu 2020 r., Aby uzyskać odpowiedzi na najbardziej intymne pytania dotyczące zmian w ich życiu osobistym, promocji w pracy i przyciągania szczęścia. Wśród niewiarygodnej różnorodności sposobów zawsze najbardziej popularne były te, które pozwalają poznać szczegóły dotyczące wybranego. Na przykład:

  • Do zawodu. Dziewczyna z zasłoniętymi oczami wybiera jeden z przedmiotów przed nią, które mogą symbolizować zawód wybranego. Ponadto wśród obiektów powinien znajdować się pierścień, którego wybór będzie symbolizował szybką propozycję małżeństwa.

  • Dla warunków małżeństwa. Trzy igły z nitkami czerwieni, czerni i bieli należy przymocować w losowej kolejności na wróżbitkach z tyłu. Wyciągając, nie patrząc, jeden z nich jest zdecydowany, że biały oznacza samotność, czerwony oznacza szybkie małżeństwo, czarny oznacza znak, że należy zwrócić uwagę na rozwój kariery, ponieważ małżeństwo wciąż może być nieszczęśliwe.
  • Na obrazie zwężonego. Każdego dnia w styczniu wróżbiarstwo trzeba podłożyć na noc „poduszkę” z przeplecionych gałązek i złożyć życzenie, aby wybrany wybrał tłumaczenie. Abyś mógł zobaczyć jego obraz, pozostaje tylko nie zapomnieć go rano.
  • Na całe życie z mężem. Potrzebujesz 4 szklanek wody, w 3 z nich umieść sól, cukier, pierścień i pozostaw czwartą taką, jaka jest. Przyszłość zależeć będzie od tego, jaką dziewczynę z zamkniętymi oczami wybierze: słodka woda obiecuje harmonijne małżeństwo, słona woda - nieudane relacje ze sporami i łzami, pierścień - szybkie małżeństwo, pusta woda - brak postawy w najbliższej przyszłości lub ich daremność.

Niezależnie od wybranego obrzędu ważne jest zapewnienie całkowitej ciszy w pokoju, aby w pełni skoncentrować się na postawionym pytaniu. Uważa się, że najmniejsze dźwięki stworzą przeszkody w komunikacji z magicznym światem. W tym samym celu ważne jest, aby splatać włosy, nie krzyżować rąk i nóg, nosić ubrania bez węzłów. Dla wróżbiarstwa odpowiedni jest wieczór lub noc, ale najlepszą opcją byłaby północ, gdy siły pozaziemskie są tak blisko naszego świata, dając dokładniejsze znaki.

Obejrzyj wideo: NIE WDEPNIJ W TO ! CHALLENGE RODZINNY Don't Step In It! Hasbro (Październik 2019).