Nowe budynki Kazania od budowniczego 2019-2020

W latach 2019-2020 w Kazaniu spodziewany jest szeroki wybór nowych budynków od deweloperów. Nabycie podstawowego mieszkania w ostatnich latach stało się znacznie większe niż podstawowa potrzeba każdej rodziny lub żyjącego dorosłego. Kupno mieszkania w nowym budynku staje się udaną inwestycją, stanowiącą alternatywę dla depozytów bankowych lub zakupu metali szlachetnych. Szczególnie korzystne jest przeprowadzanie takich operacji przy zakupie mieszkań od dewelopera na początku etapu sprzedaży. Rozpoczęcie sprzedaży w wielu kompleksach mieszkaniowych w Kazaniu, reprezentujących mieszkania na różnych poziomach, od ekonomicznych do elitarnych, planowane jest na lata 2019-2020.

Oczekiwany wyświetlacz LCD

Nowe budynki zmieniają oblicze Kazania i sprawiają, że jest on bardziej nowoczesny. W różnych kompleksach mieszkalnych można znaleźć diametralnie przeciwne koncepcje dla konsumenta, z wszelkimi możliwościami finansowymi i gustami.

„Architekt”

Projekt pochodzi od dewelopera TatEcoResurs, który od 15 lat buduje nowe budynki w Kazaniu. Rozpoczęcie sprzedaży planowane jest na 4 kwartał 2019 r. Dom powstaje w dzielnicy Wachtitskiego, a nie na ulicy. Kalinina 69. Format kompleksu mieszkalnego należy do klasy biznesowej, ponieważ dom składa się z wysokiej jakości belgijskich cegieł zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami budowlanymi w produkcji.

Szczególną wagę przywiązuje się do bezpieczeństwa, dlatego wewnętrzna część dziedzińca jest przeznaczona dla pieszych, a tylko mieszkańcy mogą przejść na terytorium ZhK Architect. W tym celu bariera ma system rozpoznawania zarejestrowanych w niej samochodów. Pierwsze piętra są zarezerwowane na nieruchomości komercyjne. Ponieważ wiele obiektów (boisko sportowe, plac zabaw dla dzieci, plac zabaw) są przeznaczone dla rodzin z dziećmi, do ich uzupełnienia jest wózek spacerowy.

Na sprzedaż są apartamenty jedno-, dwu- i trzypokojowe o różnych rozmiarach. Koszt waha się od 5,244,000 do 11 809 600 rubli.

Mango

Kompleks mieszkaniowy znajduje się na ulicy w regionie moskiewskim. Rondo Tu będzie można kupić apartamenty już w 2020 roku. Istnieją interesujące oferty ekonomiczne, które zainteresują przede wszystkim młode rodziny z dziećmi. Głównymi zaletami są przedszkola i szkoły w odległości spaceru, co ułatwia życie rodzicom.

W młodej dzielnicy powstaje duże centrum handlowo-rozrywkowe, jest rynek, park, tereny rekreacyjne. Zaletą jest wygodna wymiana transportu, która pozwala dotrzeć do centrum transportem osobistym w 15 minut. Najbliższa stacja metra znajduje się 20 minut na piechotę.

Wewnętrzne przestrzenie wejść zostały bardzo ciekawie zaprojektowane: maksymalne przeszklenie sprawia, że ​​są niezwykle lekkie, jasne, nowoczesne i otwarte. Ponadto na terytorium zastosowano designerskie architektura krajobrazu, dzięki czemu wnętrze dziedzińca jest nie tylko wygodne, ale także piękne. Deweloper „Radiant” oferuje zakup mieszkań w przedziale cenowym od 2 665 000 do 4 507 000 rubli.

„Nightingale Grove”

Kolejne nowe budynki zostaną oddane do użytku w LCD „Nightingale Grove”, zlokalizowanym w Kazaniu w regionie Wołgi na ulicy. Rauisa Gareeva 80. Lokalizacja w centrum miasta sprawia, że ​​oferta jest bardzo atrakcyjna dla ludzi biznesu i młodzieży. Deweloper to doświadczona firma „Gran”, działająca na rynku nieruchomości od ponad 20 lat. Na terenie kompleksu oddano już 7 nowych budynków, a kolejne 4 są w trakcie budowy. Koszt mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych waha się od 3 200,00 do 4 780 000 rubli.

Architekci dążyli do stworzenia ćwiartki z nowoczesnym europejskim designem bez eklektyzmu i zbędnych elementów, dążąc do architektonicznego minimalizmu, który stał się bardzo popularny na całym świecie. Aby zachować tę koncepcję, parking wielopoziomowy jest ukryty przed oczami mieszkańców. Infrastruktura obejmuje obiekty rekreacyjne, duży supermarket, basen, centrum fitness itp. Oddzielnie wyposażone place zabaw i obszary dla komfortowego pobytu.

Zwycięstwo

Ambitny projekt dewelopera „SOLDCO”, polegający na budowie nowego kompleksu mieszkalnego „Victory” w radzieckiej dzielnicy Kazań przy Victory Ave. W jednym z pięciu nowych budynków można kupić nie tylko apartamenty różnej wielkości, ale także apartamenty typu studio idealne dla osób samotnych lub młodych rodzin. W 2019 roku możesz kupić mieszkanie w cenie 160000-550000 rubli.

„Zwycięstwo” nazywa się mega-kompleksem, ponieważ wyposażono tu 84 windy i 2,4 tys. Mieszkań, w których mieszka ponad 7 tys. Mieszkańców. Wewnętrzna część dziedzińca jest całkowicie zamknięta dla pojazdów, więc jazda tutaj jest całkowicie bezpieczna. Oprócz placów zabaw znajduje się kilka boisk sportowych, a także przemyślane miejsca do wypoczynku z ławkami, co wystarczy dla wszystkich. Autorzy projektu nie ominęli również kwestii bezpieczeństwa, dlatego na terytorium kraju prowadzony jest monitoring wideo, opracowano i wdrożono niezawodny system przeciwpożarowy. Dla wygody mieszkańców i gości kompleksu mieszkalnego Victory dostępny jest dwupoziomowy parking z całodobowym parkingiem.

Eurazja

Deweloper „AMG” kontynuuje realizację projektu kompleksu mieszkalnego „Eurazja”, który powstaje w Kazaniu w dzielnicy Jagodnaya Sloboda przy ul. Krasnokokshayskaya. W pierwszym kwartale 2019 r. Będzie dostępna kolejna kolejka mieszkań zlokalizowanych w nowym budynku D. Cena mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych wynosi 3700000-6 800 000 rubli; ponadto możliwe są hipoteki na korzystnych warunkach od dewelopera.

Możesz wybrać mieszkania o różnych układach z częściowym wykończeniem lub „pod klucz”. Na niższych piętrach znajduje się lokal komercyjny z wejściami z zewnątrz budynków. Dla osób niepełnosprawnych wejścia do nich są wyposażone w działające rampy. Dla właścicieli samochodów zbudowano dwa parkingi: podziemny (dla mieszkańców Eurazji LCD) i wolnostojący dla gości kompleksu i kupujących.

„Melodia”

Przytulny kompleks położony w Kazaniu, obwód Wołgi, ul. Komisarz Gabishev. Projekt jest realizowany przez programistę „StandartStroyGrupp”. Do zakupu, w I kwartale 2019 r., Będą dostępne mieszkania w nowym monolitycznym budynku klasy biznesowej o podwyższonym poziomie komfortu. Studia i apartamenty jednopokojowe można kupić za 2,15-2,5 miliona rubli.

Terytorium kompleksu mieszkalnego jest ogrodzone, co czyni go cichym i wolnym od odwiedzin przez nieznajomych. Nacisk kładziony jest na ulepszenie dziedzińca, na którym posadzono dużą liczbę zieleni, klombów, trawników itp. 24-godzinna ochrona sprawi, że życie w kompleksie mieszkalnym Melody będzie jak najbardziej bezpieczne. W pobliżu budowana jest stacja metra, więc pośrednicy słusznie uważają, że po jej otwarciu ceny nieruchomości w tej części Kazania gwałtownie wzrosną, więc okres 2019-2020 to idealny czas na zakup mieszkań w kompleksie mieszkaniowym Melody.

„Bajkowy Las”

Deweloper - firma Suvarstroit. Polegała na maksymalnej przyjazności dla środowiska tego regionu, co znajduje odzwierciedlenie nawet w nazwie każdego budynku: Cypress, Topola, Klon, Rowan, Jesion, Kasztan i Cheryomukha. Nowe budynki znajdują się w regionie Wołgi w Kazaniu na ulicy. Rauisa Gareeva. Tutaj możesz kupić zarówno studia, jak i standardowe apartamenty o różnych pojemnościach za 1,75–5,17 mln.

Domy o różnych piętrach (minimum - 19 pięter) są wyposażone w windy towarowe i osobowe. Każde mieszkanie ma wykończenie pod klucz, biorąc pod uwagę nowoczesny wystrój wnętrz. Infrastruktura jest bardzo rozbudowana i przemyślana: w pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, duży szpital kliniczny itp.

Dodatkowym plusem jest wyjątkowa czystość ekologiczna regionu Kazań, w którym znajduje się „Bajkowy Las”. W pobliżu znajduje się Farm Forest i Lake Superior Kaban, widoczne bezpośrednio z okien nowych budynków. Ponadto obszar jest uszlachetniony dużą liczbą zielonych terenów.

Inne LCD

Na tej podstawie lista wszystkich dostępnych kompleksów mieszkalnych w Kazaniu, które będą dostępne do zakupu w latach 2019-2020, nie jest ograniczona. Możesz zwrócić uwagę na takie projekty:

  • „Vincent (Vincent)”, Dzielnica Wachtitowskiego, osada tatarska, ul. Nikolay Stolbov, od 99 000 rubli / mkw., „KamaStroyInvest”.
  • Majakowski 27 Dzielnica Wachtitskiego, ul. Mayakovsky 27, od 122 000 p. / Sq.m., „Mayak-Invest”.
  • Generacja Okręg sowiecki, ulica Adela Kutuya 81, od 60 000 rubli / mkw., „Invest-Stroy Torg”.
  • „Forest City”, Powiat kirowski, Zalesny, ul. Gabriel Derzhavin, od 44 000 rubli / mkw., Suvarstroit.
  • Sokolniki, Region Wołga, ul. Pavlyukhina, 99b, od 85 000 rubli / mkw., „Unistroy”.
  • „KazanSu”, Rejon Kirowski, osada Berry, ul. Komsomolskaja, od 79 000 str. / M2, „Bryza”.
  • „Wyspy (siedem wysp)”, Dzielnica budowy samolotów, Sotsgorod, ul. Tetsovskaya., Od 64 000 rubli / mkw., „SOLDCO”.
  • „Stacja sportowa”, Obwód Wołga, fragment Detskiy, od 52 000 rubli / mkw., „Suvarstroit”.
  • "IQ dom ” Wołga, obwód Orenburg, od 80 000 p./s.m., „SOLDCO”.

Wszystkie wskazane ceny są w tej chwili aktualne, ale z czasem mogą się nieznacznie różnić.

Obejrzyj wideo: 5 POTRZEBNYCH MODÓW FS 19 mega pomagają (Październik 2019).