Nowy rok 2020 w regionie moskiewskim

Nowy Rok 2020 w regionie moskiewskim jest okazją do oderwania się od zgiełku, spędzenia kilku dni w jedności z naturą i doładowania przez długi czas pozytywnymi emocjami. Ludzie zmęczeni miejskim hałasem i chcący pozostać w ciszy i spokoju zwykle wychodzą poza stolicę. Wśród różnych ofert z sanatoriów, hoteli, ośrodków rekreacyjnych możesz łatwo wybrać interesującą opcję. Oprócz programów noworocznych w hotelach turyści oczekują rozrywki na każdy gust, a ceny są znacznie niższe niż w Moskwie.

Gdzie się spotkać

Jadąc na przedmieścia, możesz łatwo zorganizować ciekawe wakacje na Nowy Rok 2020. Dla turystów dostępne są różne opcje, dzięki czemu każdy może wybrać najlepsze rozwiązanie w zależności od możliwości finansowych i osobistych preferencji.

Sanatoria i emerytury

Dobrym pomysłem jest świętowanie Nowego Roku 2020 w jednym z sanatoriów lub pensjonatów w regionie moskiewskim. To okazja do dobrej zabawy, oderwania się od zgiełku i poprawy zdrowia. Większość instytucji w sylwestra organizuje dla gości program bankietowo-rozrywkowy. Ceny zależą od kilku czynników, w tym oddalenia od Moskwy, usług, warunków życia, zakresu usług.

Możesz rozważyć następujące opcje:

 • Sanatorium „Specyficzne”. Usytuowane zaledwie 25 km od stolicy sanatorium w miejscowości Udelnoye w dzielnicy Ramensky oferuje bogaty program na Sylwestra. Trzydniowy pobyt dwóch gości będzie kosztował 7500 rubli. Bankiet jest płatny osobno.
 • Sanatorium „Erino”. Znajduje się w miejscowości o tej samej nazwie, która znajduje się 18 km wzdłuż autostrady Simferopol. Jest basen, siłownia, solarium itp. Trzydniowe wakacje z bankietem dla jednej osoby będą kosztować od 12.000 rubli. (bez alkoholu).
 • Pensjonat „Bor”. Kompleks odnowy biologicznej z szerokim zakresem usług - od bilarda i tenisa po basen - znajduje się 26 km od stolicy w miejscowości Odintsovo. W święta sylwestrowe koszt pokoju dwuosobowego będzie kosztował od 7000 rubli, a na program bankietowo-rozrywkowy trzeba będzie zapłacić dodatkowo 4000 rubli za osobę.

Możesz iść do innych ośrodków zdrowia, ale lepiej zarezerwować miejsca wcześniej. Pensjonaty i motele położone w pobliżu stolicy są szczególnie popularne wśród turystów.

Gospodarstwa

Bogate programy czekają na turystów na osiedlach. Ta opcja dobrze nadaje się na spotkanie Nowego Roku 2020 z dziećmi na przedmieściach. To okazja, by zanurzyć się w rosyjskich tradycjach, obejrzeć przedstawienia teatralne i skosztować pysznych dań kuchni narodowej. Dla dorosłych i dzieci animatorzy zazwyczaj pracują i są dostępne zajęcia zimowe.

Najczęściej turyści odwiedzają następujące osiedla:

 • Muranowo;
 • Tarakanowo;
 • Abramcewa;
 • Szachtmatowo;
 • Czechow i inni

Zakwaterowanie dziennie będzie kosztować 5-8 tysięcy rubli na osobę. Cena zwykle obejmuje posiłki, ale jazda konna, zwiedzanie noworocznych pokazów i inne rozrywki będą musiały być opłacone osobno. Chociaż turyści mają zapewnioną bezpłatną rozrywkę: jazda na nartach (z własnym sprzętem sportowym), gry ze Świętym Mikołajem i Snow Maiden, uczestnictwo w konkursach i quizach, odwiedzanie lodowisk (trzeba będzie płacić tylko za wypożyczenie łyżew), itp.

Hotele

Większość hoteli oferuje zakwaterowanie z programem rozrywkowym na Nowy Rok. Warto spojrzeć na następujące opcje:

 • Hotel „Olympus”. 100 km od Moskwy, dzielnica Kolomensky. Jazda konna, basen, sauna, animatorzy dla dzieci itp. Koszt - od 7,5 tys. Rubli dziennie z bankietem.
 • Hotel „Areal”. Tylko 17 km od stolicy wzdłuż autostrady Gorky. Szeroki zakres usług - basen, bilard, dyskoteki, sport itp. Sylwester z bankietem kosztuje od 14 000 rubli. W zwykłe dni cena pokoju zaczyna się od 4000 rubli.
 • Country Hotel Sosnovy Bor. Wieś Saburowo, powiat Schelkovo, 48 km od stolicy. Spotkanie sylwestrowe z bankietem i rozrywką będzie kosztować od 6,5 tys. Rubli.

Dom na wsi lub domek

Aby tanio świętować Nowy Rok 2020 na przedmieściach z rodziną lub dużą firmą, możesz wynająć dom wiejski lub domek. Ceny zależą od odległości od Moskwy (im dalej, tym taniej), obszaru, usług dodatkowych (obecność choinki, grilla itp.). Cena wynajmu zaczyna się od 8 tysięcy rubli dziennie. Rezerwacja zakwaterowania kosztuje kilka miesięcy. W takim przypadku możesz zaoszczędzić pieniądze i wybrać najlepszą opcję.

Rozrywka

Ludzie, którzy decydują się na opuszczenie miasta w święta noworoczne, mogą nie tylko odetchnąć świeżym powietrzem, ale także dobrze się bawić. W miastach i wioskach regionu moskiewskiego dostępne będą różne rozrywki:

 • jazda konna;
 • przedstawienia teatralne i szopki;
 • Noworoczne przedstawienia dla dzieci z Mikołajem i innymi postaciami z bajek;
 • Skuter śnieżny
 • lodowiska;
 • kursy mistrzowskie;
 • jazda na nartach itp.

Możesz także zorganizować ciekawą wycieczkę. Program wycieczki zależy od lokalizacji. W Kolomnej można odwiedzić lokalny Kreml, fabryki i muzeum pastili. W regionie Nogińska należy udać się do Wojskowego Muzeum Technicznego, gdzie można nie tylko zobaczyć eksponaty, ale także wziąć udział w konkursach i quizach, wziąć udział w noworocznym występie z Mikołajem.

Obejrzyj wideo: Nowy Rok w Moskwie - Rosja 2018 (Październik 2019).