Nowy Rok 2020 Szczura: charakterystyczny, jeśli chodzi, kolor

Nowy rok 2020 według kalendarza wschodniego odbędzie się pod patronatem Szczura. Chociaż to zwierzę jest najmniejszym ze wszystkich symboli, ma ogromny wpływ na los ludzi. Mieszkańcy Wschodu zawsze starają się zadowolić dominujące zwierzę, aby uzyskać jego lokalizację, która przyniesie szczęście i dobrobyt. Aby zrozumieć, jaki będzie rok, warto dokładnie przestudiować charakterystykę symbolu, jego elementu i koloru.

Kiedy przyjdzie

Wschodnie lata kalendarzowe są bardzo różne. Sylwester w Chinach i innych krajach na Wschodzie obchodzony jest nie 1 stycznia, ale w okresie od 20 stycznia do 20 lutego. Co roku w różnych terminach. Nadejście Nowego Roku wiąże się z fazami księżyca, więc data ciągle się zmienia. Zainteresowanie ludzi, gdy nadchodzi rok szczurów 2020, jest dość naturalne i naturalne.

Ważne! Szczur zacznie dominować na ziemi 25 stycznia 2020 roku i będzie kontynuował dominację do 11 lutego 2021 roku.

Zwierzę otworzy nowy 12-letni cykl. Taki zaszczyt jest przyznawany temu małemu zwierzęciu bez powodu. Starożytna legenda mówi, że Szczur po raz pierwszy przybył do Buddy, kiedy postanowił zgromadzić przedstawicieli świata zwierząt. Aby ominąć konkurencję, musiała wykazać się pomysłowością, inteligencją i mądrością. Żywym przykładem tego jest przeprawa przez dużą rzekę. Nie mogła przez nią przepłynąć, więc skorzystała z „usług” byka. W tym celu Szczur Buddy pozwolił pierwszemu zdominować Ziemię.

Kolor i element

Wraz z nadejściem nowego 12-letniego cyklu element symbolu również się zmienia. W 2020 r. Rządzi Metal Rat. U ludów wschodnich metal kojarzy się z bielą. Z tego powodu 2020 Szczur będzie biały.

Aby podbić kochankę roku, należy starannie wybrać strój na wakacje. Białe ubrania są dobre. Odpowiednie będą również jasne odcienie szarości, srebra i metalicznych odcieni. Ale styl sukienki powinien być powściągliwy, bez dodatków, ponieważ patron roku preferuje prostotę i praktyczność. Srebrna biżuteria lub wysokiej jakości metalowa biżuteria w białych odcieniach pomoże uzupełnić obraz. Biały obrus należy położyć na stole. Do dekoracji domu można użyć świeczników i innych metalowych przedmiotów. Na świąteczny stół zaleca się przygotować stolik cupronickel lub srebrny.

Metal jest twardy i trwały, więc wytrwali ludzie mogą odnieść sukces. Niesamowita siła woli i ducha, siła charakteru pomoże poradzić sobie z trudami życia, problemami i trudnościami, pokonać wszelkie przeszkody na drodze. Z drugiej strony biały kolor otwiera nowe możliwości realizacji planów i marzeń. Rok 2020 będzie doskonałym okresem do rozpoczęcia życia od zera, wypróbowania nowego zawodu, podjęcia decydującego kroku w kierunku zdobycia szczytu kariery.

Charakterystyka i cechy roku

Charakterystyka szczurów do 2020 r. Nie może być opisana w skrócie. To dobroduszne i słodkie zwierzę, które ma niesamowitą inteligencję, mądrość i wytrwałość. Szczur jest dobrą, oszczędną gospodynią, więc będą sprzyjające warunki do gromadzenia bogactwa. Astrologowie ostrzegają, że okres ten będzie trudny, gdy rozpocznie się nowa dekada, ale patron roku będzie w stanie znaleźć wyjście z każdej obecnej sytuacji. Mimo swojej wytrzymałości nigdy nie idzie do przodu. Zawsze używa swojego intelektu i przebiegłości, szuka obejść, nie wchodzi w konflikty.

Symbol roku stawia swoje interesy na pierwszym planie, ale jednocześnie uważa, że ​​inne żywe stworzenia mają prawo do życia. Aby zasłużyć na jego przychylność, należy zadbać o przyrodę i ekologię. Ciężka praca jest jedną z głównych cech totemu. Ludzie, którzy ciężko pracują nad osiągnięciem swoich celów, z pewnością otrzymają nagrodę. Ale ci, którzy chcą powstać kosztem innych, Mistrzyni roku mogą ukarać. Nie lubi podstępu. Ze względu na prostotę nie rozumie celu ukrytych interesów.

Nowy rok 2020, który odbędzie się pod patronatem Szczura, doskonale nadaje się do wszelkich przedsięwzięć i zmian - przeprowadzki do innego miasta, zmiany głównego zawodu, otwarcia własnej firmy itp. I choć nowa ścieżka będzie trudna, wynik na pewno ucieszy.

Kariera i pieniądze

Pracowici i uczciwi ludzie mogą odnieść sukces w pracy, ale nie powinieneś liczyć na łatwe pieniądze. Przed przedsiębiorcami otworzą się możliwości rozszerzenia działalności, poprawy jakości świadczonych usług lub przejścia na nowy poziom. Przed dokonaniem inwestycji musisz wszystko zważyć, ocenić ryzyko i możliwe dochody. Nie podejmuj ryzyka ani nie podejmuj pochopnych działań, patronowi się to nie podoba. Pod względem finansowym rok będzie stabilny. Szczur nie lubi ubóstwa, chociaż warto porzucić odpady. Symbol charakteryzuje się racjonalnością i praktycznością.

Rodzina i związek

Ponieważ Szczur należy do stada zwierząt, rodzina jest dla niej na pierwszym miejscu. Konieczne jest poświęcenie wystarczającej ilości czasu gospodarstwom domowym, zrobienie z nich przyjemnych niespodzianek i okazanie miłości na różne sposoby. Zanurzenie się w pracy nie jest najlepszą opcją. W takim przypadku problemy mogą zacząć się w rodzinie.

Samotni ludzie w 2020 roku będą mogli znaleźć bratnią duszę, ponieważ Szczur przyczyni się do nowych kontaktów i kontaktów. Będzie okazja do wzmocnienia starych relacji, przejścia na nowy poziom, na przykład od spotkań do wspólnego życia.

Obejrzyj wideo: JACEK KRYG HOROSKOP CHiNSKi 2019 (Październik 2019).