Nowy Rok 2020 w Woroneżu

Nowy rok 2020 w Woroneżu to świetna okazja, aby połączyć wycieczki do historycznych miejsc regionu, skosztować prawdziwej rosyjskiej kuchni i zanurzyć się w atmosferze uniwersalnych wakacji. Miasto, założone w 1586 r., Ma ponad 1 milion mieszkańców, a także posiada rozwiniętą infrastrukturę turystyczną. W Woroneżu jest wszystko, co niezbędne do różnych zajęć rekreacyjnych, niezapomnianych przyjemnych wrażeń, relaksu nie tylko fizycznego, ale i psychicznego.

Funkcje klimatyczne

Sylwester 2020 w Woroneżu ucieszy mroźna pogoda. Średnia temperatura w styczniu tutaj waha się między -2 - -7 ºС, jednak ostatnio, z powodu aktywnego transferu zachodnich mas powietrza, zima stała się łagodniejsza. Doprowadziło to do częstych odwilży lub deszczy zamiast śniegu. Niemniej jednak na początku roku nie przewiduje się dodatniej temperatury, a Woroneż spotka podróżnych z umiarkowanie chłodną pogodą.

Wilgotność w stolicy regionu Centralnej Czarnej Ziemi w styczniu wynosi 70-90%, więc nawet małe mrozy są trudne do tolerowania. Sytuację pogarsza przeszywający wiatr, który często obserwuje się zimą. Nie ma więcej niż 10 słonecznych dni w miesiącu, a wysokość pokrywy śnieżnej wynosi od 10 do 15 cm Planując święta Bożego Narodzenia w Woroneżu zimą, nie zapomnij o ciepłych ubraniach i butach, zwłaszcza jeśli planujesz spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu.

Opcje wypoczynku

Wakacje w Nowym Roku 2020 w Woroneżu będą intensywne. Główne sposoby świętowania wakacji to:

  • masowe uroczystości;
  • zwiedzanie;
  • wizyta w miejscach rozrywki;
  • Zamelduj się w sanatoriach i ośrodkach rekreacyjnych regionu.

Ci, którzy nie mają solidnych środków finansowych, mogą dołączyć do masowych uroczystości na placu Lenina. Zostanie tu utworzone główne drzewo Nowego Roku, a wieczorem 31 grudnia zgromadzą się tysiące wczasowiczów. Dla nich lokalna administracja przygotowała oryginalny program rozrywkowy, w tym tańce, konkursy, targi, występy artystów, fajerwerki. Lodowisko zostanie zalane obok placu, który będzie działał przez cały okres świąt Bożego Narodzenia.

Rodziny z dziećmi planujące świętować Nowy Rok 2020 w Woroneżu mogą udać się do miejskiej sali koncertowej, Nikitinsky Theatre Center i Pałacu Kultury. Tutaj w styczniu odbywają się fascynujące przedstawienia dla najmłodszych widzów, którzy będą mogli podziwiać wspaniały spektakl profesjonalnych artystów. Koszt biletu wstępu na spektakl waha się od 500 do 1500 rubli.

Obozy regionu

Pomimo warunków pogodowych wielu turystów udaje się do ośrodków rekreacyjnych lub sanatoriów regionu podczas świąt Bożego Narodzenia. Poniższa tabela zawiera listę najpopularniejszych zakładów z aktualnym cennikiem na Nowy Rok 2020:

Tytuł

Infrastruktura

Koszt standardowego pokoju dwuosobowego za noc

Lukomorye

Łaźnia, bilard, bar, kawiarnia, trampoliny dla dzieci, huśtawki, boiska sportowe

3 800 rubli

„Tale”

Sauna, sprzęt do grillowania w pokojach: klimatyzacja, telewizor, podgrzewane podłogi, sprzęt kuchenny

4500 rubli

Jaskółka

Las sosnowy, grill, wybrzeże Jawy z możliwością wędkowania, w pokojach: nowoczesne urządzenia, telewizja satelitarna, Internet

3500 rubli

„Perła lasu”

Sosnovy Bor, strefa spacerowa, sauna fińska, bilard, parking strzeżony, bar, kawiarnia, komfortowe pokoje

6 000 rubli

„Głuchy”

Bilard, sauna, parking, siłownia, pokoje z jacuzzi, klimatyzacja, podgrzewane podłogi.

4500 rubli

„Sanatorium im. Gorkiego”

Basen, parking, siłownia, gabinet masażu, hydropatyczny, klub, kawiarnia, wypożyczalnia sprzętu sportowego

3 000 rubli

Don

Parking, plac zabaw, siłownia, biblioteka, kawiarnia, klub, sala konferencyjna, pokoje medyczne

2 500 rubli

Oprócz zakwaterowania, posiłków, zabiegów odnowy biologicznej, sanatoria w Woroneżu na Nowy Rok 2020 oferują uroczysty bankiet i wszelkiego rodzaju rozrywkę. Najważniejsze z nich to jazda konna, pikniki na świeżym powietrzu, polowanie, wycieczki do kultowych miejsc regionu.

Obiekty rekreacyjne

Ceny w kawiarniach i restauracjach Woroneża na Nowy Rok 2020 pozwalają nam świętować święta na wielką skalę. Znajduje się tu kilkadziesiąt miejsc rozrywki, które podczas świąt Bożego Narodzenia otwarcie otworzą swoje drzwi dla zwiedzających. Lista przytulnych sal bankietowych, w których 1 stycznia można spędzić miłą noc, obejmuje:

Nazwa instytucji

Adres

Kuchnia

Średni koszt czeku

„Niebo”

Piatnicki, 65a

Europejski, autor

3 500

„Faraon”

Red Dawn, 2a

Europejski, autor, rosyjski

4 000

„Ratusz”

Leninsky Prospekt 157

Rosyjski, europejski

4 500

„Pietrowski”

Nasyp Sportivnaya, 4

Europejski

4 000

Spartak

Plac Lenina, 13

Europejski, rosyjski

4 500

Akropol

Patriot Avenue, 51 cali

Europejski

5 000

Sala bankietowa

Bulwar Zwycięstwa, 1

Ormiański, kaukaski, europejski

4 000

Rezerwacja stolików w wybranej instytucji powinna być dokonana z wyprzedzeniem, w przeciwnym razie w przeddzień wakacji nie będą już dostępne. Wiele restauracji, barów i kawiarni w Woroneżu ma własną stronę internetową, na której znajduje się szczegółowe menu, funkcje programu rozrywkowego oraz koszt oferowanych usług.

Oferty touroperatorów

Sylwester 2020 w Woroneżu będzie kosztować niedrogo. Średnio cena trzydniowej wycieczki z Moskwy lub Petersburga wyniesie od 15 000 do 20 000 rubli za osobę. Cennik podróży jest porównywalny do takich miast jak Jarosław, Włodzimierz, Anapa, Mińsk. Za rozsądną kwotę organizatorzy wycieczek oferują zakwaterowanie w komfortowych hotelach, wycieczki do zabytków kultury i historii regionu, uroczysty bankiet. Za opłatą organizowane są polowania, wędkarstwo, zabiegi spa, piesze wycieczki z degustacją kuchni rosyjskiej.

Tak więc w Woroneżu ogromna liczba miejsc, w których można spotkać Nowy Rok 2020, jest nietrywialna i ekscytująca. Każdego roku podczas świąt Bożego Narodzenia stolicę regionu Centralnej Czarnej Ziemi odwiedzają tysiące turystów, którzy są zadowoleni z organizacji wakacji, różnorodności wydarzeń kulturalnych, przystępnych cen za wakacje. Będąc w tym charakterystycznym zakątku Rosji, podróżnicy zakochują się w kolorze starożytnego miasta i przyjeżdżają tu ponownie.

O funkcjach spotkania Nowego 2018 w Woroneżu patrz: wideo:

Obejrzyj wideo: Idzie Kryzys i Bieda Państwo nie Wyrabia (Październik 2019).