Nowy Rok 2020 na Terytorium Krasnodarskim

Nowy rok 2020 na Terytorium Krasnodarskim spodoba się miłośnikom ciepła, którzy chcą uciec przed surową rosyjską zimą. Ten region południowy słynie z kurortów, gościnności i przyjaznej atmosfery. Każdego roku podczas świąt Bożego Narodzenia przybywają tu dziesiątki tysięcy podróżników, marzących o zabawnym, ognistym i wyluzowanym spotkaniu 1 stycznia.

Funkcje klimatyczne

Pogoda na Nowy Rok 2020 w Żurawie Krasnodarskim zadowoli umiarkowane upały. Na równinie i na wybrzeżu Morza Czarnego praktycznie nie ma pokrywy śnieżnej, a opady tutaj spadają głównie w postaci deszczu. Temperatura w ciągu dnia w miastach takich jak Anapa, Gelendzhik lub Soczi waha się między 2-8 ° C, ale w nocy często dochodzi do przymrozków do -2 - -4 ° C.

Wraz ze wzrostem wysokości wskaźniki na kolumnie termometru proporcjonalnie maleją. W słynnych ośrodkach narciarskich (Rosa Khutor, Gorki Gorod, Gazprom, Krasnaya Polyana), a także na płaskowyżu Lago-Naki temperatura na początku roku waha się od -5 do -10 ° C. Pokrywa śnieżna w górach osiąga 20-25 cm, co stwarza doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych.

Miejsca do relaksu

Oferty na Nowy Rok 2020 na Terytorium Krasnodarskim zalały Internet. Region ma kilkadziesiąt ciekawych miejsc, ale lista najpopularniejszych niezmiennie obejmuje:

 • uzdrowiska regionu;
 • stoki narciarskie;
 • miejscowości wypoczynkowe - od Gelendżyka do Soczi;
 • Kultowe atrakcje przyrodnicze (np. Guam Gorge).

Szczególną uwagę należy zwrócić na fabrykę win musujących Abrau Durso, w której codziennie organizowane są fascynujące wycieczki. Tutaj możesz skosztować różnych rodzajów alkoholu za darmo i kupić swoją ulubioną butelkę w niskiej cenie. Zwolennicy zdrowego stylu życia powinni udać się do Parku Uzdrowienia (wioski Sanatorium), gdzie w galerii napojów prezentowanych jest kilka rodzajów wody leczniczej i mineralnej.

Rodziny z dziećmi z pewnością będą cieszyć się Nowym Rokiem 2020 w afrykańskiej wiosce Sukko niedaleko Anapy, kolejką linową obok Gelendzhiku, w rezerwacie przyrody Urszish Bolszoj, w pociągu jadącym przez wąwóz Guam. Koszt wycieczek do wymienionych atrakcji wynosi od 2000 do 3500 rubli, a wiele tras będzie działać w święta Nowego Roku.

Sanatoria regionu

Od czasów radzieckich miliony turystów próbowały dostać się do uzdrowisk na terytorium Krasnodarskiego Nowego Roku. Wraz z upadkiem żelaznej kurtyny odwiedzanie tych instytucji stało się znacznie łatwiejsze, a zakres oferowanych usług poszerzył się. Wśród najpopularniejszych kurortów w regionie zauważamy:

 • „Rosja” (Soczi);
 • Metalurg (Soczi);
 • „Coral” (Evpatoria);
 • Oktyabrsky (Soczi);
 • „Southern Seaside” (Adler).

Koszt zameldowania w standardowym pokoju dwuosobowym podczas świąt Bożego Narodzenia wynosi od 2000 do 5000 rubli. Ceny w przeddzień głównych wakacji zimowych stale rosną o 15-20% i musisz wcześniej zarezerwować apartamenty w ośrodku, który ci się podoba. Zazwyczaj we wrześniu wszystkie komfortowe pokoje są zajęte, więc nie zadzieraj z zamówieniem. Możesz zapoznać się z programem noworocznym, specjalizacją, listą usług i cennikiem na oficjalnej stronie internetowej, którą ma do dyspozycji każde nowoczesne sanatorium na Terytorium Krasnodarskim.

Nowy Rok w Krasnej Polanie

Krasnaja Polana jest słusznie uważana za najsłynniejszy ośrodek narciarski w regionie. Pod tą nazwą łączą się trzy sąsiednie kompleksy - Rosa Khutor, Gazprom, Gorky Gorod. Mają wspólną infrastrukturę, pokój kontrolny, biuro informacji turystycznej, sieć hoteli, centra SPA i strefy gier. Wśród popularnych rozrywek w Krasnej Polanie:

 • lot helikopterem - od 15 000 rubli;
 • psie zaprzęgi - 1500;
 • wynajem skuterów śnieżnych - 1000 rubli / godzinę;
 • rakiety śnieżne - od 4000.

Dla miłośników wakacji na nartach dostępne są wszystkie rodzaje stoków - od lekkich po ekstremalne. Większość stoków jest wyposażona w wyciągi narciarskie (cena wycieczki 50-100 rubli), siatkę bezpieczeństwa, obszary dla dzieci i placówki edukacyjne. Koszt wynajmu sprzętu sportowego będzie kosztował od 1500 rubli dziennie, lekcje instruktorskie - od 500 rubli / godzinę. Najwyższe kierownictwo Rosji spoczywa co roku na Krasnej Polanie, co świadczy o rozwiniętej infrastrukturze kurortu, jego prestiżu i wysokim poziomie usług.

Oferty touroperatorów

Wycieczki na Nowy Rok 2020 na Terytorium Krasnodarskim są wyprzedane na długo przed nadejściem zimy. Wielu podróżnych, chcąc zaoszczędzić pieniądze, czeka na paczki w ostatniej chwili od firm, ale, jak pokazuje praktyka, takich ofert jest niewiele. Najtańsza jest 3-dniowa wycieczka do miejscowości wypoczynkowych regionu z ustalonym programem wycieczek. Biorąc pod uwagę wyjazd z Moskwy lub Petersburga, koszt wycieczki wyniesie 25 000 za osobę. Zameldowanie do sanatorium kosztuje nieco więcej - od 30 000 rubli, chociaż na ostateczną kwotę wpływa nasycenie programu wycieczek i rozrywki oraz lista uwzględnionych usług medycznych. Urlop narciarski wymaga wydania od 40 000 rubli za 3-5 dni pobytu w Krasnej Polanie.

Tak więc Nowy Rok 2020 na Terytorium Krasnodarskim jest dobrą okazją do spędzenia kilku dni w umiarkowanie ciepłym klimacie. Jeden z najbardziej rozwiniętych regionów Rosji pod względem turystycznym oferuje turystom rozrywkę na każdy gust, przystępne ceny, możliwość przeżycia niezapomnianych wrażeń.

Zobacz wideo Noworoczne fajerwerki w 2019 roku w Krasnodar:

Obejrzyj wideo: ALKOHOLOWY TERROR wykład prof. żdanowa . NAPISY PL (Październik 2019).