Nowe Mitsubishi 2019-2020 lat

Japońska firma w ostatnich latach stara się produkować więcej zwrotnic klasy SUV. Taka strategia wiąże się z ciągle rosnącym popytem w tym segmencie. Dlatego w latach 2019-2020 właśnie takie samochody dominują wśród nowych produktów Mitsubishi.

L200

Zaktualizowana modyfikacja popularnego pickupa L200 trafi do krajowych dealerów samochodowych na początku 2019 r.

W wyniku zmiany stylizacji samochód otrzymał jasny i łatwo rozpoznawalny wygląd, odnowione wnętrze i znaczną liczbę nowych urządzeń. Zupełnie nowy projekt przedniej części w stylu Dynamic Shield, a także duże bloki optyki głowicy w stylu LED, tworzą nowy, wyraźny obraz pickupa. We wnętrzu L200 zmieniła się wielofunkcyjna kierownica, urządzenie konsoli środkowej i dodano chromowaną ramę dla dużej liczby elementów wewnętrznych.

W skrzyni biegów należy rozważyć instalację nowej 8-pasmowej automatycznej skrzyni biegów, która pozwoliła ustalić tryby pracy napędu na cztery koła. Gama silników reprezentowana jest przez trzy silniki Diesla o pojemności 155, 178 i 180 litrów. z i jednostka benzynowa o sile 128 sił. Początkowy koszt odbioru wyniesie 1,90 miliona rubli.

Outlander

Zmiana stylizacji popularnego modelu crossovera w Rosji ma charakter punktowy.

Przede wszystkim modyfikacja Outlandera 2019 charakteryzuje się nową wydajnością front-end w stylu Dynamic Shield. i zmodernizowana optyka głowicy. Na rufie wyróżnia się długi górny spoiler, szerokie światła i zderzak z ozdobnymi nakładkami.

Główne zmiany we wnętrzu należy nazwać instalacją nowych przednich siedzeń ze zwiększonym podparciem bocznym i zmienioną architekturą konsoli środkowej. Nowość ma modyfikacje z pełnym lub tylko napędem na przednie koła i jest wyposażona w silniki o pojemności 146, 168 i 228 litrów. z Cena podstawowej wersji wyniesie 1,65 miliona rubli.

Asx

Kolejna generacja modelu 2019, która według niektórych raportów może być ostatnią dla samochodu, otrzymała nieznacznie skorygowane nadwozie z uwzględnieniem nowoczesnych kierunków projektowych.

Aby to zrobić, w przedniej części zmienił się wzór kratki, reflektory LED zostały zainstalowane w nowym stylu, a także dodano lekkie wykończenie zderzaka. Na rufie SUV otrzymał mocne plastikowe wykończenie na zderzaku i podłużną chromowaną wstawkę na tylnej klapie.

We wnętrzu zmiany są również niewielkie i ograniczają się do przeróbki tunelu centralnego i instalacji zaawansowanego kompleksu multimedialnego z 7-calowym monitorem z ekranem dotykowym. Jako silniki będą oferowane silniki benzynowe o pojemności 117 i 150 litrów. z., i na rynek amerykański i w 178 siłach. Osiągi samochodu są możliwe z napędem na wszystkie koła i tylko z napędem na przednie koła. Cena ASX zaczyna się od 950 tysięcy rubli.

Krzyż zaćmienia

Eclipse Cross to nowa kompaktowa firma crossover, która łączy spektakularny i dynamiczny wygląd, a także niezawodność i bezpieczeństwo w połączeniu z nowoczesną technologią.

Krzyż znajduje się między modelami ASX i Outlander, a główną cechą jest nadwozie przypominające coupe. Przednia część charakteryzuje się charakterystyczną konstrukcją Dynamic Shield, głębokimi wytłoczonymi liniami i szybkim konturem okien, które wyróżniają się w widoku z przodu, a karma uderza niezwykłymi światłami z podłużną wstawką.

Wnętrze ma oryginalną architekturę i wygląda najbardziej uderzająco wśród innych crossoverów firmy. Coupe terenowe jest wyposażone w napęd na wszystkie koła i 120-litrową jednostkę benzynową. z lub turbodiesel o sile 160. W przypadku obu silników agregowana jest 8-pasmowa automatyczna skrzynia biegów lub wariator. Koszt samochodu zaczyna się od 1,35 miliona rubli.

Pajero

Przeprojektowany Pajero na zewnętrznym obrazie uzyskał niewielkie zmiany, z których najbardziej charakterystyczna jest nietypowa konstrukcja kratki związana z wlotami powietrza w zderzaku.

Ponadto do nadwozia dodano chromowane elementy, w tym całkowicie chromowane wykończenie tylnych świateł. Kabina ma powiększony monitor dotykowy z kompleksu multimedialnego z możliwością komend głosowych, a także specjalną platformę do bezprzewodowego ładowania. Do dekoracji wnętrz zastosowano wysokiej jakości materiały.

Samochód zachowa napęd na wszystkie koła i będzie wyposażony w 3-litrowy silnik (175 KM) w połączeniu z pięciobiegową automatyczną skrzynią biegów. Koszt podstawowej wersji Pajero 2019 rozpocznie się od 3,33 miliona rubli.

Pajero sport

Drugi najpopularniejszy japoński samochód w naszym kraju przechodzi obecnie testy drogowe. Według raportów modyfikacja Sport 2019 otrzyma niewielkie zmiany.

Uaktualnienia projektu najprawdopodobniej sprowadzą się do zaprojektowania przedniej części w stylu korporacyjnym i zmiany konfiguracji reflektorów i tylnych świateł. Projekt wnętrza zmieni konsolę środkową, a także zastosuje materiały lepszej jakości. Wzrośnie liczba innowacyjnych systemów zapewniających komfort i bezpieczeństwo.

Jako silniki zapewniono stosowanie ulepszonych wersji wcześniej używanych silników Diesla o pojemności 190 litrów. z oraz dwie benzyny w 178 i 250 litrach. z ... 8-pasmowy automat jest agregowany ze wszystkimi silnikami. Sport 2019 ma napęd na cztery koła, ale ręcznie wyłącza przednią oś. Koszt nowych przedmiotów w początkowej wersji wyniesie 2,50 miliona rubli.

Lancer

Zmodyfikowana wersja subkompaktu dziesiątej generacji pojawi się w 2019 roku. Aktualizacje samochodu są planowane minimalnie.

Na zewnątrz przednia część zyska identyfikację wizualną i nowy kształt optyki głowy, w widoku z przodu wytłoczone linie staną się gładsze, a na rufie zmniejszy się rozmiar pokrywy bagażnika, zwiększy się tylny spoiler i zostanie dodana dolna ochrona z tworzywa sztucznego. We wnętrzu znajdą się ulepszone materiały wykończeniowe i nowoczesny sprzęt multimedialny.

2019 Lancer otrzyma tylko dwa silniki o pojemności 150 i 170 litrów. z., które są agregowane z pięciobiegową automatyczną skrzynią biegów lub manualną skrzynią biegów. Koszt samochodu osobowego wynosi 1,30 miliona rubli. Firma przewiduje również możliwość stworzenia wersji z napędem na wszystkie koła.

Delica d5

Zaktualizowany minivan zostanie zaprezentowany pod koniec jesieni tego roku na specjalnym wydarzeniu.

W wyniku globalnej zmiany stylizacji rok modelowy Mitsubishi Delika 2020 otrzymał nowoczesny design, który wyróżnia wygląd przedniej części na obrazie Dynamic Shield i prostokątne nisze optyki LED. Wnętrze zostało całkowicie odnowione dzięki zastosowaniu nowych materiałów wykończeniowych o ulepszonych właściwościach pochłaniających dźwięk.

Minivan może pomieścić siedem lub osiem miejsc i będzie dostępny w wersjach standardowych lub w wersji specjalnej z napędem na cztery koła. W linii silników do jednostek benzynowych w 151 i 169 litrach. z dodano turbo diesel o pojemności 145 sił. Cena D5 zaczyna się od 3,85 jena, a początkowa sprzedaż rozpoczyna się w Japonii.

Xpander

Niezwykły cross-van będzie kolejną nową firmą. Kompaktowy siedmioosobowy samochód zaprojektowany dla krajów Azji Południowo-Wschodniej. Ekspander wygląda bardzo imponująco, dzięki niezwykłemu projektowi przedniej części, która jest wyposażona w dolny element ochronny ze zintegrowanymi światłami przeciwmgielnymi i ogromne nisze dla optyki głowy.

Architektura wnętrz jest dość prosta, co wraz z niedrogimi materiałami wykończeniowymi wskazuje na klasę budżetową. Należy również zauważyć, że przy siedmioosobowych pasażerach pasażerowie w trzecim rzędzie oczywiście nie będą mieli wystarczająco dużo miejsca.

Dla maszyny zaprojektowano tylko jeden silnik o sile 120, a przekładnię napędu na przednie koła można połączyć z 5-biegową manualną skrzynią biegów lub 4-pasmową automatyczną skrzynią biegów. Przybliżony koszt cross-vana przetłumaczonego na ruble wynosi 850 tys.

Miraż

Kolejną premierą dla rynku azjatyckiego będzie zaktualizowany subkompakt Mirage. Zmieniony wygląd samochodu sprawi, że będzie on atrakcyjny i stylowy. Nowość została opracowana na platformie korporacyjnej CMF-B, która pozwoli Ci tworzyć różne konfiguracje samochodu osobowego.

Wnętrze zachowa dobrą ergonomię, przyjemny komfort i wysokiej jakości materiały wykończeniowe. W przypadku sprzętu zastosowane zostaną nowoczesne systemy bezpieczeństwa i komfortu. Jako układy napędowe zastosowany zostanie 95-litrowy silnik benzynowy. z i olej napędowy w 105 siłach.

Według wstępnych informacji cena samochodu nie zmieni się znacząco, aw początkowej konfiguracji wyniesie około 13,50 tys. Dolarów.

Eupheme EV

W 2019 roku Mitsubishi rozpocznie w Chinach produkcję elektrycznego crossovera pod nazwą Eupheme EV.

Pojawienie się EV wiąże się z dużym popytem na modele japońskiej firmy, ale w obecnej linii nie ma wystarczającej wersji elektrycznej. Subkompaktowa zwrotnica elektryczna jest wyposażona w silnik elektryczny o mocy 133 kW i akumulator litowo-jonowy. Pozwoli ci to przyspieszyć do 100 km / hw zaledwie 8,5 sekundy. Rezerwa mocy na jednym ładowaniu wyniesie 530 km.

Początkowa cena Eupheme wyniesie 226,50 tys. Juanów (około 2,15 mln rubli), ale jednocześnie zostaną udzielone duże dotacje dla kupujących na zakup nowych produktów.

Wniosek

Wśród odnowionych wersji i nowych modeli Mitsubishi 2018-2019 są samochody popularne w naszym kraju, które przypadną do gustu rosyjskim klientom.

Obejrzyj wideo: New 2019 SUVs Mitsubishi Pajero Sport 2020 (Październik 2019).