Nowy Renault 2019-2020

Obecnie Renault oferuje szeroki wybór różnych samochodów osobowych, crossoverów, SUV-ów, ciężarówek i autobusów. Dzięki różnym modyfikacjom i szerokiej gamie produkowanych modeli firma utrzymuje wiodącą pozycję wśród europejskich producentów samochodów. Na nadchodzący rok 2019-2020 Renault przygotowało wiele nowych produktów.

Samochody Renault są również reprezentowane pod marką Dacia na rynku rosyjskim.

Clio

Po planowanej zmianie stylizacji hatchbacka w mieście Clio 2019 otrzymało uderzający design z elementami sportowego stylu.

Obraz samochodu powstaje przy użyciu:

 • duże reflektory;
 • duży centralny wlot powietrza;
 • wąska kratka;
 • aerodynamiczne lusterka boczne;
 • pochylone półki na ciała;
 • głębokie tłoczenie z przodu;
 • długi górny spoiler.

Wnętrze samochodu stało się bardziej komfortowe, a do wyposażenia dodano nowoczesne wyposażenie dla lepszej kontroli i bezpieczeństwa.

Na początkowym etapie produkcji małego samochodu planowane jest zastosowanie turbodiesel o pojemności 90 sił, a także jednostka benzynowa o pojemności 120 litrów. z Zarówno w wersji ICE zainstalowana zostanie pięciobiegowa manualna skrzynia biegów, jak i sześciopasmowy automat. Koszt nowego Clio rozpocznie się od 14 000 USD. Model nie zostanie dostarczony do naszego kraju.

Logan

W przypadku budżetowego sedana Logan na rok 2019 Renault przeprowadził lifting, który ma zmienić kształt przodu. Zaktualizowany subkompakt różni się:

 • optyka głowicy ze zintegrowanymi liniami LED;
 • zmodyfikowana kratka;
 • zmieniony projekt zderzaka;
 • powiększone boczne wloty powietrza i przedziały lamp przeciwmgielnych.

Wnętrze zmieniło punkt, a mianowicie:

 • zainstalowana kierownica wielofunkcyjna;
 • nowy komputer pokładowy używany;
 • zastosowano bardziej tapicerowaną tkaninę;
 • zaktualizowany kompleks multimedialny.

Zakres jednostek mocy nie zmienił się i jest reprezentowany przez trzy 1,6-litrowe silniki o pojemności 80, 102 i 113 sił. Koszt początkowej wydajności sedana wyniesie 554 tysiące rubli.

Sandero

Zaktualizowany hatchback 2019 otrzymał nową platformę CMF-B, która pozwoliła zwiększyć długość do 4,10 m. Wzrost ten, wraz z optymalizacją wnętrza, zwiększył wnętrze Sandero, a w rezultacie poprawił komfort. Zmodernizowany projekt przodu stworzył dla samochodu osobowego dodatkowe dynamiczne funkcje. Optyka głowicy otrzymała światła LED do jazdy.

Gama silników reprezentowana jest przez jednostki benzynowe o sile 82, 102 i 113. Aby zsumować przekładnię ze wskazanymi silnikami, zdefiniowano pięciobiegową manualną skrzynię biegów i czteropasmową automatyczną skrzynię biegów. Dla rosyjskich nabywców oferowane będą trzy opcje konfiguracji, a cena początkowa pod oznaczeniem Access rozpocznie się od 550 tysięcy rubli.

Duster

Druga generacja popularnego crossovera będzie dostępna dla kupujących w drugiej połowie przyszłego roku. Wygląd samochodu zmieni się znacznie i będzie charakteryzował się następującymi osiągami:

 • potężne zderzaki i górne elementy ochronne;
 • duża optyka głowy ze światłami do jazdy LED;
 • wąski grill chłodnicy z wzorem 3D;
 • kręcone przednie tłoczenie;
 • powiększone tylne światła.

Poprawione parametry ergonomiczne kabiny i zmienione wnętrze sprawią, że samochód będzie bardziej komfortowy i funkcjonalny. W wyposażeniu zmieni się wygląd wielofunkcyjnej kierownicy i przednich siedzeń, zostanie dodany bardziej nowoczesny kompleks multimedialny.

Gama jednostek napędowych obejmować będzie dwa silniki benzynowe o sile 115 i 125, a także dwa turbodiesel o pojemności 90 i 110 litrów. z Do wyboru będą trzy skrzynie biegów: pięcio- i sześciobiegowa manualna skrzynia biegów oraz sześciopasmowa automatyczna skrzynia biegów. Crossover będzie dostępny z dwiema opcjami napędu na wszystkie koła i napędu na przednie koła. Według wstępnych informacji koszt nowych przedmiotów rozpocznie się od 630 tysięcy rubli.

Logan Stepway

Logan Stepway 2019 to cross-wersja popularnego modelu. Na zewnątrz nowość różni się od zwykłej wersji:

 • zestaw do ciemnego ciała;
 • rozszerzone nadkola;
 • prześwit 19,5 cm;
 • 16-calowe koła.

Ponadto model ma bogatszy sprzęt, wśród którego należy wyróżnić:

 • Światła do jazdy LED;
 • boczne i przednie poduszki powietrzne;
 • kompleks multimedialny nowej generacji;
 • Ekskluzywna tkanina siedziska.

Samochód będzie wyposażony w tradycyjne silniki firmy, w wersjach rosyjskich, o pojemności 82, 102 i 113 litrów. z wraz z 5-biegową manualną skrzynią biegów lub 4-pasmową automatyczną skrzynią biegów. Cena początkowego wykonania sedana Logan Stepway 2019 rozpocznie się od 665 tysięcy rubli.

Step Sandero

Odnowiona wersja Sandero Stepway otrzymała przeprojektowany design, który podkreśla tradycyjny wizerunek crossovera klasy SUV. Zastosowano w tym celu następujące rozwiązania:

 • zainstalowane są masywne zderzaki;
 • dodano chromowaną podszewkę;
 • montowane ekspandery w nadkolach;
 • zwiększony zestaw z tworzywa sztucznego.

W kabinie zainstalowano nową wielofunkcyjną kierownicę, zastosowano ulepszony materiał do tapicerki siedzeń, dodano lekkie wykończenia. Stepway otrzymał trzy silniki o mocy 82 i 113 koni w połączeniu z pięciobiegową manualną skrzynią biegów, a także silnik o mocy 102 koni mechanicznych połączony z czterobiegową automatyczną skrzynią biegów. W oficjalnych salonach samochodowych firmy samochód będzie dostępny w czterech wersjach, w cenie od 710 tysięcy rubli.

Kadżar

Crossover Kajar 2019 przeszedł zaplanowaną aktualizację, w wyniku której otrzymał solidny i rozpoznawalny wygląd, zmodernizowane wnętrze i nowe jednostki napędowe. Firma ma nadzieję, że przeprowadzona zmiana stylizacji zwiększy wielkość sprzedaży modelu.

W zmienionym projekcie samochód otrzymał powiększoną kratkę chłodnicy z szerokim wykończeniem z chromowanymi elementami, reflektory z diodowymi światłami do jazdy w kształcie litery C, zmodernizowane zderzaki ze zmniejszoną ilością tworzywa sztucznego. W kabinie zainstalowano nowe siedzenia, zamontowano system multimedialny z jaśniejszym 7-calowym monitorem, zmieniono jednostki sterujące dla różnych systemów i wyposażenia zwrotnicy.

Do wyposażenia przeznaczonego do silników benzynowych, sił 140 i 160, a także dwóch silników Diesla o pojemności 115 i 150 litrów. z Baza pozostanie napędem na przednie koła. Pełny jest dostępny jako opcja tylko dla wersji z silnikiem Diesla. Cena samochodu rozpocznie się od 22 tysięcy euro.

Arkana

Wśród nowych modeli Renault 2019-2020 wyróżnia się crossover pod nazwą Arkana, zaprojektowany na rynek krajowy. Samochód ma nadwozie w kształcie coupe, co czyni go nowoczesnym i rozpoznawalnym, ale ogólnie projekt nowych przedmiotów można nazwać szybkim i agresywnym. Maszyna jest produkowana na zmodernizowanym podwoziu Access. W aranżacji wnętrz planowane jest zastosowanie niedrogich, ale wysokiej jakości materiałów, a także instalacja znacznej liczby nowoczesnych urządzeń i systemów zapewniających bezpieczeństwo i wygodę.

Samochód będzie dostępny zarówno z napędem na cztery koła, jak i tylko z napędem na przednie koła. Jako jednostki napędowe planowane jest zainstalowanie turbodoładowanych silników benzynowych o pojemności 1,3 litra o pojemności 135 i 165 litrów. z Koszt nowych przedmiotów zaczyna się od 1,50 miliona rubli.

Megane RS Trophy

Model Trophy 2019 to naładowana wersja sportowego hatchbacka Megane RS. Nowość jest przeznaczona do wyścigów torowych, ale może być również używana na drogach publicznych.

Główne parametry wyróżniające maszynę to mocny silnik, podwozie gąsienicowe i inne usprawnienia sportowe. Samochód sportowy otrzymał w pełni kontrolowane podwozie i mechanizm różnicowy przedniej osi o ograniczonym poślizgu. Silnik z turbodoładowaniem rozwija pojemność 300 litrów. z zmusza i jest agregowana z 6-biegową manualną skrzynią biegów. Salon jest w pełni sportowy. Firma planuje wyprodukować 500 hatchbacków. Cena Trofeum zaczyna się od 38 000 euro.

Kangoo

W przyszłym roku Renault zaplanował przedstawiciela kolejnej trzeciej generacji furgonetki Cango. Samochód otrzymał nową platformę CMF / C-D i wygląd przypominający pudełko. Ta konstrukcja zapewnia możliwość załadunku i transportu europalet.

Pięta będzie wyposażona w 125-litrowy silnik benzynowy. z lub silnik wysokoprężny o sile 105 sił. Razem z oboma zespołami napędowymi można zainstalować pięciobiegową manualną skrzynię biegów lub robot z podwójnym sprzęgłem. Furgonetka będzie dostępna zarówno w wersji standardowej, jak i wydłużonej. Koszt samochodu w początkowej wersji nie przekroczy 950 000 rubli.

Kangoo Z.E. 33

Kangoo Z.E. 33 to wielofunkcyjny pojazd elektryczny z wersjami dla pasażerów i ładunków. Na zewnątrz Z.E. 33 praktycznie zachował wygląd podstawowej modyfikacji. Dzięki wysokiej ergonomii, dostosowanej do cech pojazdów elektrycznych, sterowanie furgonetką jest dość łatwe i wygodne.

Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu o wydajności 33 kW / hi wydajnemu, energooszczędnemu silnikowi o pojemności 60 litrów. z furgonetka pokonuje 270 km jednym ładunkiem. Pełne naładowanie akumulatora trwa 6 godzin z sieci domowej. Koszt modelu u autoryzowanych dealerów zaczyna się od 2,62 miliona rubli.

Symbioz

Francuska kampania później niż inni zaczęła opracowywać modele bezzałogowe, ale starając się nadrobić stracony czas, obecnie aktywnie testuje samochód pod tym samym symbolem Symbioz.

Samochód w hatchbacku ma uderzający wygląd i ma w pełni elektryczną elektrownię. Akumulatory litowo-jonowe o wydajności 100 kW / h znajdują się pod podłogą. Każde koło ma własny silnik elektryczny o maksymalnej łącznej mocy 680 litrów. z Ten program zapewni przebieg 400 km na jednym ładowaniu.

Wnętrze nowości jest dość przestronne, a cała kontrola odbywa się za pomocą trzech ekranów dotykowych. Zgodnie z istniejącą skalą oceny autonomii, Symbioz dzieli się na 4 kategorie. Sugeruje to możliwość samodzielnego parkowania, nawet w bardzo ciasnych warunkach. Samochód pojawi się w przybliżeniu do końca 2020 roku, a koszt, w zależności od opcji wyposażenia, rozpocznie się od 65 tysięcy euro.

Wniosek

Dla krajowych nabywców przyjemnym faktem będzie, że w Rosji wśród nowości roku modelowego Renault 2019-2020 pojawią się samochody o ulepszonych parametrach terenowych. To najpopularniejsze samochody w naszym kraju.

Czytaj także:

Obejrzyj wideo: 8 New Renault Cars to Buy in the Upcoming Year Updated Models of 2019 (Październik 2019).