Czyj jest rok 2020 według wschodniego horoskopu

Wiele osób jest zainteresowanych tym, czyja 2020 będzie w kalendarzu wschodnim. Według starożytnych nauk chińskich przyszłość można przewidzieć dzięki symbolowi zwierząt. I choć obecnie wszędzie stosowane są nowoczesne technologie, długoletnia wiedza astrologiczna nie straciła na znaczeniu.

2020 według wschodniego kalendarza będzie panowaniem White Metal Rat. Będzie rządzić od 25 stycznia 2020 r. Do 1 lutego 2021 r.

Co za godny uwagi Metal Rat

Wśród ludów wschodnich Szczur jest uważany za najbardziej czczone zwierzę. Otwiera 12-letni cykl horoskopu. Według starożytnej legendy po raz pierwszy przybyła do Buddy, kiedy postanowił zebrać wszystkie zwierzęta. Wykorzystała swój umysł i pomysłowość, aby wyprzedzić swoich rywali. Głęboka rzeka z zimną wodą, małe zwierzę pływało na grzbiecie bawołu.

Szczur ma inteligencję i dobrze rozwiniętą intuicję. Jest bardzo pomysłowa, ma niewiarygodną pamięć, która przychodzi na ratunek w najtrudniejszych momentach, potrafi poprawnie podejmować decyzje. Ponadto zwierzę jest bardzo ostrożne. Zawsze znajduje wyjście z tej sytuacji. Nigdy nie szuka łatwych dróg; odnosi sukces jedynie poprzez pracę. 2020 będzie udanym rokiem dla biznesmenów i przedsiębiorców. Ludzie, którzy pracują uczciwie, nie będą mieli trudności finansowych. Ale kochanka roku nie będzie wspierać tych, którzy kierują się podłością w swojej pracy, którzy są karmieni podróżowaniem kosztem zasług innych ludzi.

Uwaga! Astrologowie twierdzą, że rok 2020 nie będzie łatwy, ale Metal Rat, który przejmie według wschodniego kalendarza pod koniec stycznia, znajdzie wyjście z każdej sytuacji.

Szczur walczy do końca o swoje życie i broni prawa do życia dla potomności. W związku z tym ludzie muszą rozwiązywać problemy środowiskowe o różnych rozmiarach. Aby zasłużyć na przychylność Mistrzyni Roku, należy dbać o przyrodę, być bliżej zwierząt, okazywać im szacunek. W przeciwnym razie ludzkość może spodziewać się ogromnych zniszczeń z powodu klęsk żywiołowych.

Perspektywy nowych początków

Elementem roku będzie metal, więc Mistress będzie biała. Astrologowie uważają, że jest to świetna okazja, aby zacząć wszystko od nowa. Możesz zrealizować swoje najskrytsze pragnienia. Metal Rat ma solidność, podobnie jak metal, charakter, determinację i upór. W swojej zbroi nie zatrzyma się przed niczym i dojdzie do celu do końca.

Celowi i pracowici ludzie z pewnością odniosą sukces. Ich wysiłki z pewnością zostaną wynagrodzone zgodnie z ich pustyniami, więc rok 2020 to świetny czas, aby zrealizować następujące pragnienia i aspiracje:

 • otwieranie własnego biznesu;
 • wspinanie się po drabinie kariery;
 • szukanie siebie w nowym polu działalności itp.

Energia Mistrzyni wystarczy, aby podbić najbardziej niewiarygodne wyżyny, ale bądź przygotowany na ciężką pracę i pełne poświęcenie się interesom, którymi jesteś zajęty.

Ważne! Jedną z głównych cech Metal Rat jest prostota. Nie lubi ukrytego znaczenia w akcji.

Co czeka na inne znaki

Wiedząc, jaki będzie rok 2020 według wschodniego kalendarza, astrologowie sporządzają horoskopy dla osób urodzonych pod innymi znakami. Uważa się, że ludzie-szczury czekają na poważne zmiany, będą mogli osiągnąć sukces wykorzystując swój umysł i determinację. Reszta zwierząt z 12-letniego chińskiego kalendarza oczekuje, że:

 • Świnie będą mogły odkryć swój twórczy potencjał, wspiąć się na szczyt drabiny kariery. Nie ma problemów finansowych, ale będą potrzebować wsparcia, szukaj wiarygodnego partnera.
 • Psy mogą mieć pewne trudności przez pierwsze 6 miesięcy, ale potem sytuacja zmieni się na lepsze. Przedstawiciele tego znaku czekają nie tylko na dobre samopoczucie finansowe, ale także na sukces w romansach.
 • Koguty mogą podnieść swój status społeczny, ale tylko pod warunkiem, że wykażą wytrwałość i talent do przekonywania. Sprawy w biznesie będą szybko rosły.

 • Małpy doświadczają pewnych trudności. Będą potrzebować wsparcia krewnych i podobnie myślących ludzi. Tylko solidny charakter Szczura pomoże im pokonać przeciwności losu.
 • Dla kóz będzie korzystny okres. Rozwój zawodowy, dobrobyt finansowy, poprawa relacji rodzinnych to tylko część pozytywnych aspektów. Gwiazdy zbiegną się na niebie, aby podbić nowe szczyty.
 • Będzie to trudny okres dla koni, ale będą w stanie odwrócić losy, jeśli się nie poddadzą, ale będą nadal dążyć do celu. Przy odpowiednim podejściu w drugiej połowie roku będą w stanie rozwiązać problemy, które narastały przez kilka lat.

 • Smoki najpierw doświadczą przygnębienia, ale po zmianie priorytetów życiowych sytuacja zmieni się na lepsze. Wszystko pójdzie gładko.
 • Wąż będzie musiał znosić doświadczenia miłosne, możliwe są problemy rodzinne. Sytuacja zmieni się dopiero pod koniec roku.
 • Pozytywne i negatywne chwile czekają na króliki. Ciągłe zmiany i zmiany zapewnią wiele niezapomnianych emocji i przeżyć.
 • Tygrysy będą w stanie poprawić swoją sytuację finansową, rozwiązać wszystkie problemy związane z pieniędzmi. Przed nimi otworzą się nowe możliwości.
 • Sytuacja finansowa byków będzie niestabilna, ale będą mogli znaleźć prawdziwych przyjaciół i miłość.

Obejrzyj wideo: VIII SESJA SEJMIKU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO (Październik 2019).