Nowy rok 2020 na morzu

Jeśli połączysz wypoczynek na morzu z Sylwestrem, możesz naładować się pozytywnymi emocjami przez długi czas. I chociaż Rosja ma swoje kurorty, nie są one odpowiednie na przyjemny czas w zimie. W związku z tym lepiej wybrać się do jednego z cieplejszych krajów.

Lepiej wcześniej zaplanować podróż. Przy zamówieniu biletów z wyprzedzeniem możesz zaoszczędzić do 30%. Upewnij się, aby dowiedzieć się, jakie dokumenty są wymagane podczas lotu, aby po tym nie było żadnych problemów.

Tajlandia

Pogoda w grudniu w tym kraju jest zwykle gorąca i sucha, dlatego ma wakacje na plaży. Po południu temperatura powietrza spada do +30. Woda w morzu jest ciepła, więc możesz pływać w nieograniczonych ilościach. Najpopularniejsze kurorty to Phuket i Pattaya. Tajowie bardzo lubią święta, więc Nowy Rok obchodzony jest z czarującymi pokazami i hałaśliwymi świętami aż do rana. Cotygodniowa wycieczka dla dwojga z zakwaterowaniem w trzygwiazdkowym hotelu zaczyna się od 90 000 rubli (śniadanie jest wliczone), z trzema posiłkami dziennie - od 105 000 rubli.

Wietnam

I choć Wietnamczycy świętują Nowy Rok zgodnie ze wschodnimi tradycjami, to dla turystów stanowią bogaty program rozrywkowy. Prawie wszystkie hotele mają kolacje sylwestrowe. Miasta są pełne kolorowych świateł, a fajerwerki latają w powietrzu. Temperatura powietrza przekracza + 30 stopni, a woda w morzu - do + 25 ... +27 stopni. Najpopularniejsze kurorty to Fukuok, Phan Thiet, Mui Ne, Kondao. Pobyt w kraju dwuosobowym przez tydzień z programem all inclusive kosztuje 1700-2000 USD, w zależności od hotelu. Wczesna rezerwacja może dużo zaoszczędzić.

Republika Dominikany

Jeśli chcesz świętować Nowy Rok 2020 na morzu, ale nie chcesz ubiegać się o wizę, udaj się na Dominikanę. W tym stanie obowiązuje ruch bezwizowy dla Rosjan, ale bądź przygotowany na wydawanie pieniędzy. Przez 5-7 dni dwóch podróżnych będzie musiało zapłacić ponad 2000 USD. Na Dominikanie znajdziesz białą piaszczystą plażę i ciepłe morze, ogniste tańce latynoamerykańskie i niezwykły pokaz ognia, wysoką obsługę i niesamowite piękno scenerii. W tym celu warto przepłynąć Ocean Atlantycki.

Egipt

Najtańsze noworoczne wakacje na morzu można zorganizować w Egipcie. Jeśli chcesz, możesz zatrzymać się w wysokości 500 USD na osobę podczas pobytu w hotelu all inclusive. Ponieważ w Rosji zabrania się sprzedawania wycieczek do tego afrykańskiego kraju, możesz samodzielnie przemyśleć program rozrywkowy. Prostszym rozwiązaniem tego problemu jest skontaktowanie się z białoruskim touroperatorem. Planując podróż samodzielnie, pamiętaj, że w Sylwestra ceny w Egipcie wzrosną o jedną trzecią z powodu dużego napływu turystów.

ZEA

Noworoczna wycieczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich to zanurzenie się w prawdziwą bajkę. W tym stanie możesz ustawić bogaty program. Istnieje wiele aktywnych rozrywek dla turystów. Możesz wspiąć się na taras widokowy najwyższego budynku, wybrać się na wycieczkę z przewodnikiem po pustyni i cieszyć się pobytem w hotelu o najwyższym poziomie usług. Jeśli dwójka pojedzie do ZEA na tydzień, będą musieli zapłacić od 95 tysięcy rubli, ale możesz zorganizować święta sylwestrowe na 3-4 dni. W takim przypadku koszty będą o połowę niższe.

Sri Lanka

Sylwester na małej wyspie w pobliżu Indii na pewno pozostawi wiele pozytywnych emocji. Dla podróżników na prawie każdym kroku organizowane są imprezy rozrywkowe. Wakacje na plaży można uzupełnić nurkowaniem, surfingiem. O tej porze roku panuje suchy i gorący klimat. Jeśli pozostaniesz na brzegu morza, będziesz musiał zapłacić ponad 85 tysięcy rubli za wycieczkę dla dwóch osób (posiłki - tylko śniadanie).

Filipiny

Aby spotkać w odosobnieniu Nowy Rok 2020, ale nad oceanem, powinieneś udać się na wyspę Bantayan. Ci, którzy chcą spędzić wakacje na dużą skalę, lepiej wybrać się na wyspę Boracay. Zakwaterowanie nie jest bardzo drogie, ale lot poleci za grosza. Kupon dla dwóch osób - od 80 do 150 tysięcy rubli, w zależności od hotelu i liczby dni.

Malediwy

Jeśli chcesz zanurzyć się w raju, wybierz się na Malediwy. Wycieczki w morze na Nowy Rok 2020 w tym kierunku będą tradycyjnie drogie - tygodniowa wycieczka dla dwojga będzie kosztować 2500-3000 $. Często są świetne oferty na pakiety 2-tygodniowe. Biały piasek i czysta woda, niezapomniane nurkowanie i wyjątkowy program noworoczny to tylko część wakacji na Malediwach.

Bali

Możesz spędzić przyjemny czas na białym piasku w otoczeniu kwitnących roślin na święta Nowego Roku na wyspie Bali, położonej na Oceanie Indyjskim. Bankiety i rozrywka będą organizowane nie tylko w hotelach, ale także w klubach nocnych, na plażach, ulicach. Ceny wycieczek zaczynają się od 2500-2700 dolarów. Główną wadą jest długi i kosztowny lot. Głównym minusem jest słabo rozwinięta infrastruktura transportowa. Jeśli chcesz cieszyć się pięknem wodospadów, wilgotnych wulkanów i lasów deszczowych, wypożyczyć rower.

Goa

Ponieważ większość mieszkańców Goa to katolicy, Nowy Rok obchodzony jest na wielką skalę. Łatwo jest połączyć wakacje na plaży z programem rozrywkowym: zabawne tańce, pokazy ognia, koncerty itp. I chociaż Goa należy do Indii, ceny w ośrodku są wysokie. Zakwaterowanie na tydzień bez wyżywienia kosztuje 200-250 dolarów, a lot w dwie strony - prawie 2 tysiące dolarów.

Seszele

Jeśli chcesz świętować Nowy Rok w najpiękniejszym miejscu na Ziemi, wybierz się na Seszele. Archipelag składa się ze 115 wysp, niektóre z nich nadal pozostają niezamieszkane, więc możesz cieszyć się pierwotną przyrodą. Odpoczynek kosztuje średnio 1800 USD za 7 dni dla dwóch osób, ale przy wcześniejszej rezerwacji możesz wybrać bardziej korzystne oferty.

Kambodża

Niedrogie wakacje noworoczne można zorganizować, jeśli wybierzesz się do jednego z nadmorskich kurortów w Kambodży. Ciepły, przyjemny klimat, różnorodne rozrywki, piękna przyroda i wiele innych czekają na turystów z całego świata. Ceny krajowe są przystępne. Najdroższy będzie lot. Jeśli kupisz cotygodniową wycieczkę dla dwóch osób, musisz zapłacić od 900 dolarów.

Izrael

Inną niedrogą opcją spotkania się z nowymi 2020 na morzu za granicą jest wizyta w Izraelu. Woda ogrzewa się do 23-25 ​​stopni. Wśród plusów należy zwrócić uwagę na:

  • lot trwa tylko 4 godziny;
  • system bezwizowy;
  • brak bariery językowej.

W zależności od lokalizacji święta noworoczne w Izraelu będą kosztować od 900 do 1100 dolarów.

Jordania

Najbardziej budżetowy można nazwać wycieczką do Jordanii. Mały kraj nie jest popularny wśród turystów, choć niezasłużenie. Temperatura powietrza wynosi od 20 do 23 stopni, a Morze Czerwone ogrzewa do 25 stopni. Państwo ma wiele interesujących zabytków. Możesz odwiedzić źródła termalne. Ponadto pobyt w tym kraju to niski wskaźnik przestępczości. Jedynym kurortem jest Akaba. Święta noworoczne będą kosztować 35-50 tysięcy rubli dla dwóch osób, jeśli zarezerwujesz wycieczkę z wyprzedzeniem.

Madagaskar

Fani zajęć na świeżym powietrzu powinni udać się na Madagaskar - wyspę na Oceanie Indyjskim, położoną w pobliżu Afryki. To świetne miejsce dla ekoturystyki. Na tle lemurów, baobabów, innych dziwacznych roślin i zwierząt można robić niezwykłe zdjęcia. Większość terytorium jest nietknięta przez ludzką naturę. Możesz zatrzymać się w jednym z wygodnych hoteli. Wycieczka dla 2 osób kosztuje od 1500 dolarów.

Obejrzyj wideo: PŁYNIEMY STATKIEM I KRZYCZYMY "DZIEŃ DOBRY" DO OBCYCH LUDZI : (Październik 2019).