Komiks horoskop na rok 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wesoły horoskop komiczny na 2020 r. Powie ci, co przygotować się na znaki zodiaku, wywołać uśmiech, rozweselić. Podczas gdy rządzi White Metal Rat, wszyscy będą musieli cieszyć się chwilami szczególnej łaski ze strony gwiazd, kiedy każda działalność będzie możliwa i nie będzie żadnych śladów problemów.

Dla Barana

Uparty Baran często kłóci się z bliskimi ludźmi. Nawet dobre motywy działania często pozostają niezrozumiałe, prowadzą do rozczarowań z powodu ich niechęci do elastyczności i nadmiernych wymagań wobec innych. Według horoskopu komicznego rok 2020 sposób, w jaki dąży się do celu „poza głowami innych”, wbrew wszystkim dziwnym, przyniesie bardzo dobry wynik w pracy, biznesie i rozwoju kariery.

Baran jest dzieckiem w wieku 6 lat i 60 lat. Kategorycznie odmawia dorastania, dlatego wymaga uwagi, oczekuje ustępstw i oczekuje protekcjonalności. Kobiety wiedzą, jak znaleźć wspólny język ze wszystkimi, zwłaszcza jeśli jest to dla nich korzystne. Są ładne, spektakularne, artystyczne. Mężczyźni są trochę nieokrzesani, pozbawieni wyrafinowanych manier, ale bezpośredni, niezawodny. W nowym roku każdy, kto chce zbudować silny związek, będzie miał szansę się ustatkować, założyć rodzinę.

Wybierając towarzysza życia, dżentelmen powinien skupić się na pięknej kobiecie, która umie gotować, ale nie interesuje się nikim oprócz pięknej Barana. Ta cudowna dziewczyna musi mieć stałe źródło dochodów, musi być cicho i dostosowywać się do nastroju właściciela domu. Biorąc pod uwagę wszystkie niewyobrażalne zalety znaku, o którym on sam wie więcej niż ktokolwiek inny, spotkanie z taką młodą damą nie jest trudne.

Dla Byka

Dla Byka jest to czas sukcesu. Miłośnicy pieniędzy, którzy potrafią gromadzić pieniądze jak „kochanka” roku, która da zimom szansę na przybranie na wadze pod każdym względem: w społeczeństwie, finansach, ciele. Pragnąc co godzinę życia zainwestować w przyszłe odsetki, Byk ryzykuje zmęczeniem się własnymi wysiłkami, nerwowym wyczerpaniem.

Aby poradzić sobie z awarią, pomoże odpowiednia dieta, dobry sen. To wystarczy, aby kultywować niepohamowaną chęć do jeszcze większej pracy wewnątrz. Jeśli nie ma wystarczającej siły do ​​realizacji projektów, będziesz potrzebować dodatkowego źródła energii, na przykład porannego joggingu, zajęć jogi na balkonie mieszkania.

Pole miłości mężczyzn i kobiet oczekuje pasji, nie tylko regularnej, ale stałej. Kategorycznie odrzucają flirtowanie „na jeden dzień”, ponieważ uważają taką inwestycję czasu i pieniędzy za całkowicie nieuzasadnioną. Chcąc iść z Bykiem w przejściu, powinieneś „wziąć byka za rogi” i działać. Rok Białego Szczura to idealny okres na zawarcie małżeństwa.

Dla bliźniaków

Podwójna natura pozwala im wydostać się z każdej sytuacji z podniesionymi głowami. Długie męki sumienia - cecha charakteru, Bliźnięta nie są dobrze znane, więc nie mogą utrzymać radosnego nastroju. Przez cały swój egoizm przedstawiciele Konstelacji są wrażliwi na tych, których kochają i szanują. Wiedzą, jak budować relacje z przyjaciółmi: jeśli nie pomogą w biznesie lub pieniądzach, na pewno będą słuchać i pozwolą im „płakać w kamizelkę”.

Pod wpływem Metal Rat trzeba będzie porzucić przebiegłe przygody. Wszelkie wysiłki, dążenia do bogactwa będą miały szansę się spełnić. Aby symbol roku nie pokazywał Bliźniakom przeszłości, będziesz musiał powstrzymać się od pochopnych wydatków, wyrzucając „pieniądze na wietrze”. Ci, którzy znajdą dobrą skrytkę, lepiej zainwestować w nieruchomości, a nie obniżyć podczas podróży lub dla przyjemności.

Kobiety bliźniaczki muszą ponownie rozważyć swoje priorytety. Kobiety, które chcą być szczęśliwe, powinny wyrzucić wszystko, co jest niepotrzebne z ich życia i związków, bez nadziei na przyszłość. Gdy tylko miejsce zostanie opuszczone, pojawi się sam książę, być może na koniu, ale najprawdopodobniej prowadzący samochód kredytowy. Lepiej jest dla mężczyzn chronić relacje rodzinne i pozostawić wszystko, co dzieje się poza murami domu na zewnątrz.

Dla raków

Raki cofają się tylko w żartach, ale w życiu są celowymi, stabilnymi emocjonalnie naturami. Zawsze trzymaj się tego, co mają. Z trudem zmieniają swoje priorytety, zmiany strachu. Nie dążą do podboju szczytów, ponieważ wszystko jest w porządku, dlatego jest dodatkowy kłopot.

Rok białego szczura, według horoskopu na rok 2020, przyniesie samotnym i wolnym mężczyznom pilną potrzebę drugiej połowy. Chce miłości, barszczu z ciastami, przytulnych wieczorów przed telewizorem. Jednak już pod koniec jesieni decyzja w sprawie małżeństwa wydaje się przedwczesna, szczególnie w dniach zaliczek i wynagrodzenia. Ci, którzy są skłonni żałować wydawania pieniędzy na innych, niczego sobie nie odmawiają, dlatego często pozostają sami ze „złamanym” sercem. Szalona kochająca Rakov przyda się wiedzieć, że utrzymanie podziwu może odbywać się bez pytania, niczego nie licząc.

Rok 2020 będzie udany pod względem istotnych przejęć. Jeśli nadwyżki finansowe są umiejętnie inwestowane w nieruchomości, wówczas korzyści nie będą długo czekać, szczególnie w czasach niestabilności gospodarczej. Fortune uśmiecha się szczerze do kobiet Gemini, dzięki czemu możesz bezpiecznie wejść na uniwersytet snów, zdobyć prestiżową pracę, otworzyć własny blog w Internecie.

Dla Lwowa

Lwy są pewne swojej atrakcyjności, dumne, przekonane, że świat kręci się tylko dla ich przyjemności. Kobiety są w stanie podbić każdego mężczyznę, a podczas życia rodzinnego udaje im się przekształcić szczere prostoty w „silne ramię” ku zazdrości wszystkich niezamężnych przyjaciół. Mężczyźni mają łatwe możliwości kariery. Wiedzą, jak osiągnąć dyspozycję przełożonych bez szkody dla relacji z kolegami.

Wiosną komiczny horoskop przewiduje poważne wstrząsy emocjonalne. Możliwe problemy zdrowotne. Z powodu napięcia nerwowego pogarsza się postrzeganie życia, pojawia się pragnienie otaczania się tubylcami. Jeśli chodzi o dodatkowe źródła dochodu, pieniądze „uda się” przyjść w razie potrzeby, co każdy moralnie stabilny Leo przyjmuje za pewnik.

Przedstawiciele konstelacji zawsze mają wiele pragnień. Są obojętni na opinie innych, ale sami są w stanie przekonać innych, często stają się liderami. Jeśli szczerze czegoś chcą, na pewno to osiągną. Aby dogadać się z takimi ludźmi, należy pamiętać, że za ich budzącą grozę postawą stoi miękki kotek, który dla delikatnego mruczenia wystarczy podrapać się za uchem.

Dla dziewic

Panna zawsze patrzy na resztę Zodiaku. Jej zdaniem jest inteligentna, elegancka, piękna, mądra, dlatego lepiej niż lekarze wie, co leczyć i jak, rozumie program szkolny lepiej niż nauczyciele, a ogólnie zawsze lepiej niż inni. Cynizm, wysoka samoocena, dumna niedostępność stają się rodzajem „miotły”: ludzie, którym nie można zaufać, bez większego żalu wyrwała się z życia.

Cały okres zapowiada się na sukces dla tych, którzy po kolejnym oczyszczeniu w gronie fanów i wielbicieli decydują się na wybór. W domu znak zajmuje wyłącznie pozycję lidera. Kobiety są dobre w sprzątaniu, potrafią gotować i nakryć do stołu, wiele z nich nawet umie używać igły z nitką, drutami i szydełkami. Mężczyźni krok po kroku osiągają pozycję w społeczeństwie, są w stanie poprawić swój status społeczny, nawiązać użyteczne kontakty i zaprzyjaźnić się z dochodowymi.

Do końca wiosny rośnie ryzyko „wykrycia” wirusa, dlatego należy unikać kichania kolegów podróżujących środkami transportu publicznego. Niska odporność wśród pracowników biurowych będzie wymagała aktywności na świeżym powietrzu w lecie. Dobrym pomysłem byłoby odmówić podróży nad morze jako „dzikusa” na rzecz sanitarnego i zapobiegawczego wypoczynku. Ci Virgos, którzy nieznacznie obniżą poprzeczkę wymagań wobec innych, nie będą musieli świętować Nowego Roku sam, reszta pozostaje do wyciągnięcia wniosków na przyszłość.

Wagi

Waga według horoskopu na 2020 r. Rozpoczyna „białą” długość życia. Dla tych, którzy nie wierzą w szczęście, okoliczności nadal będą się dobrze układać. Powściągliwi, kochający siebie, bystrzy, wymagający i odważni, ludzie ci wyróżniają się spośród innych, nigdy nie wyglądają jak „szare myszy”. Pod władzą Metalicznego Białego Szczura mężczyźni i kobiety tego znaku będą mogli znaleźć równowagę psychiczną, opracować strategie na przyszłość i nawiązać relacje z krewnymi.

To świetny czas na poszukiwanie kochanków, pojednanie, przywrócenie zaufania. Waga nie znosi samotności, ale całym swoim wyglądem staraj się udowodnić coś przeciwnego. Trudno jest zagłębić się w ich dusze, więc pozostaje improwizować. Jeśli mówimy o ślubie, to ułożenie „pani w bieli” spodoba się.

Podczas gdy Waga jest radosna, ludzie wokół niego się radują. Jeśli Waga jest zdenerwowana, torturują każdego za pomocą podrywania, manipulacji. Aby więc zachować harmonię, wystarczy stworzyć im odpowiednią atmosferę. Dozwolone jest korzystanie z dowolnych środków: prezentów, komplementów, ulg, bezpłatnych pieniędzy.

Dla Skorpionów

Aby Scorpio był szczęśliwy, wszystko powinno się skończyć tak, jak chce. Znak wyróżnia się siłą, umie oczarować i używa go bez skrupułów. Rzadko odczuwa litość dla tych, których „gryzł i wypluł”, nie gardzi krokiem nad przyjaźnią i miłością dla własnej formacji. To urodzony poszukiwacz przygód, który może pomylić każdego podejrzanego biznesmena.

Ale teraz będzie musiał dostosować się do priorytetów kochanki tego okresu. Chęć gromadzenia pieniędzy w „obsadzie”, jedynie skromne wydatki, odmowa udzielenia pożyczek jest mile widziana. Dla tych, którzy chcą kupić mieszkanie lub dom, szczęście uśmiechnie się na całej szerokości ich uśmiechu z białymi zębami. Bardzo niepożądane jest przegapienie opłacalnej transakcji, ponieważ nie zawsze coś dobrego okazuje się tak przystępne cenowo.

Kobiety doświadczą lekkiego szoku miłosnego, ryzyko przerwania wzrośnie. Kobiety, przyzwyczajone do rozstania, rzadko dostosowują się do życzeń mężczyzn, ale jeśli to zrobią, nie pożałują. Ważne jest, aby mężczyźni przestali ryzykować. Tendencja do spontanicznych decyzji jest również nieodpowiednia: Szczur uwielbia stabilność, ucieka przed tymi, którzy ją denerwują, nie martwią się o nic.

Dla Strzelca

Podczas gdy Biały Szczur panuje, Strzelec będzie chciał ciągle myśleć o znaczeniu życia. Jasny, szokujący, z ciągle zmieniającymi się nawykami i pragnieniami, czasami jest okrutny, nieubłagany. Pozostawiając za sobą ciąg złamanych serc, rzadko się odwraca, ale sam pozostaje sam. To z samotnością, jak przewiduje horoskop komiksowy, nowy rok rozpocznie się dla większości przedstawicieli znaku.

Marzy o zmianie statusu rodzinnego i ma szczęście spotkać ciekawą osobę. Reszta może bezpiecznie przewidywać przyszłość, opracowywać strategie podboju świata i siedzieć przez długi czas w pracy. Wszelkie pragnienia rozwoju, poszerzania horyzontów w celu poprawy sytuacji finansowej są mile widziane.

Łatwo uzależniający się, twórczy Strzelec jest czasem zbyt emocjonalny, co denerwuje go Szczura, który stara się stać mocno na nogach i nie ma nic wspólnego z filozofami, poetami, myślicielami. Dla niej świat jest niezwykle prosty. Wie, że „jest dobro”, wie, jak stać się dobrym, gromadzić. Przedstawiciele tego znaku, spragnieni stabilności, powinni spojrzeć na okoliczności z nowego punktu widzenia, biorąc przykład z kochanki roku.

Dla Koziorożca

Koziorożce są uparte, jędrne, trwałe. Kochają palenisko, cieszą się wartościami rodzinnymi, a do połowy życia mają stabilność finansową. Zdolność do osiągania celów, nietolerancja słabości innych ludzi i zdolności przywódcze zapewniają im udany start, ale mają zły wpływ na relacje z rodzicami, bratnimi duszami i dziećmi.

Komiksowy horoskop na 2020 rok będzie poważną szansą na wzbogacenie paszportu stemplem o małżeństwie. Wszystkim, którzy chcą otrzymać obrączkę w prezencie, wiosna przygotuje tę długo oczekiwaną niespodziankę. Symbol roku należy do Koziorożca, zwracając uwagę na wspólne wartości. Korzystając z łaski gwiazd, Koziorożce będą w stanie rozwiązać wiele swoich problemów.

Urządzając rodzinne gniazdo, udaje im się zauważyć każdą drobiazg, wszystko obliczają. Tworzą komfort, koncentrując się na sobie, ponieważ są namiętnymi kochankami. Ale ci, którzy są w pobliżu, również otrzymują znaczną część wygody. Jeśli Koziorożec uczy się okresowo „nie dupyć”, jeśli pozwala innym członkom rodziny na podejmowanie decyzji, przestaje prorokować kłopoty dla wszystkich, wtedy wszystko będzie z nim w porządku: w domu i poza nim.

Dla Wodnika

Akwarianie są zbyt dobrzy, sprytni, kreatywni, niezwykli, aby być rówieśnikami dla otaczających ich ludzi. Niewątpliwie losowy podmuch wiatru z równoległego świata jest przenoszony na tę planetę. Dlatego są trochę „nie z tego świata”. Ekscentryczność pomaga im osiągnąć publiczny sukces, kreatywne uznanie.

Mogą stać się zubożali do brzydoty i bardzo szybko wzbogacą się w brzydotę. Co więcej, żaden z nich nie jest w stanie jasno wyjaśnić, dlaczego takie skoki występują z zadziwiającą stałością. W roku 2020 przedstawiciele powietrza będą musieli zejść na ziemię. Biały Szczur nie lubi eterów i euforii, woląc „sikorkę”, którą można poczuć, „dźwig”, do którego nie można dotrzeć.

Aby się z nią zaprzyjaźnić, Wodnik powinien przynajmniej na ten czas zaplanować stabilność finansową i stałego partnera. Z zastrzeżeniem zasad postępowania ustanowionych przez kochankę tego okresu, każdy pomysł będzie na ramieniu, a niemożliwe przyjmie i urzeczywistni, wbrew zdrowemu rozsądkowi.

Dla ryb

Ryby są inteligentne, ciekawe, potrafią słuchać, ujarzmić bez większego wysiłku. W roku Szczura, zgodnie z horoskopem komiksowym, ci, którzy są zmęczeni przygodą i chcą się osiedlić, będą mieli szczęście być pod opieką osoby, która jest gotowa wziąć na siebie ten sprzeczny znak. Zasadniczo relacje z Białym Szczurem na początku nie sprawdzą się najlepiej. Absolutnie nie podziela niestałości natury Ryb, nie rozumie, dlaczego pędzą od jednej skrajności do drugiej.

W drugiej połowie roku można poprawić sytuację finansową, udane małżeństwo lub małżeństwo. Mistrzyni roku da Ryby szansę na znalezienie obiecującej pracy, pomoże poradzić sobie z pożyczkami i długami. W zamian oczekuje od przedstawicieli tej konstelacji zmiany stosunku do pieniędzy, troski o zachowanie rodzinnego ogniska.

Ryby lubią naukę, lubią fantazjować, wymyślać. Tworzą rodziny, ale czasem łapią się na myśli, że mogą żyć samotnie, bez rodzin i zapewne byliby szczęśliwi. Jeśli pojawią się takie pomysły, powinieneś natychmiast się ich pozbyć, ponieważ gdy tylko Ryba dostanie to, czego chce, natychmiast potrzebuje przeciwnych warunków życia dla szczęścia.

Ogólne wskazówki

Zgodnie z przewidywaniami rok 2020 będzie trudny, ale dobrze nakarmiony i spokojny. Aby nie stracić szczęścia w tym okresie, wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad:

 • Myśl tylko o dobrych.
 • Marzy o wielkim.
 • Chroń zdrowie ciała i duszy.
 • Nie bój się zmian.
 • Kochać bliskich.

Komiczna astroprognoza z pewnością się spełni, szczególnie dla tych, którzy są w stanie uchronić się przed negatywnymi skutkami innych. Wielcy filozofowie twierdzą, że myśli mogą nabierać kształtu, więc musisz kształtować życie wokół siebie pełne radości i pozytywności.

Horoskop wschodni na 2020 r • Byk


 • Pies


 • Smok


 • Koza


 • Koń


 • Małpa


 • Szczur


 • Kogut


 • Świnia


 • Królik


 • Snake


 • Tygrys

Horoskopy astrologiczne na 2020 rok • Baran


 • Byk


 • Bliźnięta


 • Rak


 • Lew


 • Panna


 • Łuski


 • Skorpion


 • Strzelec


 • Koziorożec


 • Wodnik


 • Ryba