Gambit - film 2020

Światowa premiera: 12 marca 2020 r

Premiera w Rosji: 6 czerwca 2020 r

Kraj pochodzenia: USA

Gatunek: fikcja, akcja, komedia romantyczna

Dyrektor: nieznany

Obsada: Channing Tatum, Lizzy Kaplan

Temat superbohatera nie traci na popularności, a ostatnio widzowie szczególnie „zahaczyli” o solowe albumy poświęcone konkretnej postaci. W 2020 roku zostanie wydany film „Gambit”, który opowie o przygodach jednego z najbardziej uroczych mutantów z X-Men. Oceny oczekiwań są poza skalą nie tylko fanów komiksów, ale także zwykłych dziewcząt, ponieważ główną rolę zagra przystojny Hollywood i zdobywca kobiecych serc Channing Tatum („Ona jest mężczyzną”, 2006, „Krok naprzód”, 2006, „Drogi John”, 2010).

Gambit - kim on jest?

Twórcy postaci postanowili nadać mu francuskie pochodzenie i odpowiednią nazwę - Ramy Etienne Lebo. Jego dzieciństwo jest tragiczne, podobnie jak wielu innych mutantów. Rodzice porzucili noworodka z powodu przerażających czerwonych oczu. Ale zamiast schronienia dzieciak dostał się do Gildii Złodziei, gdzie dorastał. Stąd jego umiejętności kradzieży i hazardu.

Ramie uzyskał supermoce od urodzenia. Wie, jak zamienić dowolną energię w kinetyczną. Mówiąc najprościej, ten mutant jest w stanie upuścić przedmiot o niewiarygodnej mocy, a nawet spowodować wybuch.

W kreskówce „X-men” Gambit rzuca się głównie kartami, ponieważ zawsze nosi je ze sobą. Ważną cechą supermocy Ramie jest to, że może ją kontrolować. Oznacza to, że nie każda rzecz w jego rękach staje się bronią. To pozwala facetowi prowadzić normalne ludzkie życie, ale jest to dla niego zbyt nudne.

Gambit Rami otrzymał przydomek określający szybkość, z jaką może rzucać przedmiotami. Przetłumaczone z włoskiego gambetto oznacza szybki rozwój wydarzeń w każdej akcji.

Fabuła filmu

Nadal nie wiadomo dokładnie, o czym będzie film „Gambit”, którego premiera planowana jest na 2020 rok. Nie ma też zwiastuna ani zwiastuna. Ale autorzy obrazu twierdzą, że wybrali komedię romantyczną jako dodatkowy gatunek. Zaskoczyło to fanów komiksu, ponieważ spodziewali się klasycznej akcji. Ale jeden z producentów, Simon Kinberg („Type Cops”, 2014; „Deadpool”, 2016; „Murder on the Orient Express”, 2017)) powiedział, że przyczyniają się do tego 3 rzeczy.

  • Po pierwsze, Gambit we wszystkich komiksach jest reprezentowany przez oszusta i kobieciarza (tutaj jest romans), a jednocześnie jest bardzo bystry na języku (i tu pojawia się komedia).
  • Po drugie, obraz Channing Tatum już wskazuje na obecność związków miłosnych w filmie.
  • Po trzecie, gatunek komedii romantycznej do obrazu superbohatera jest niezwykły, a zatem atrakcyjny.

Istnieje opinia, że ​​zgodnie z fabułą Gambit będzie musiał ratować nie tylko siebie, jak zwykle, ale także walczyć o życie innych ludzi. I najprawdopodobniej będzie to jego kochanek. Ale widz nie może się martwić: w filmie będzie wiele walk i strzelanin. To jest Marvel.

Ekipa filmowa

Filmowanie w studio filmowym 20th Century Fox. Ale kto będzie strzelał do „Gambitu” jest nadal nieznany. Gor Verbinski został początkowo mianowany dyrektorem, ale później odmówił, ponieważ był zbyt zajęty innymi projektami. W rezultacie strzelanie, które miało rozpocząć się w marcu 2018 r. W Nowym Orleanie, musiało zostać przełożone.

Ale zespół produkcyjny jest już zmontowany. Będzie obejmować:

  • Reed Caroline (Super Mike, 2012; Macho and Nerd, 2014);
  • David Crockett (Rebel, 2006; Seven Lives, 2008);
  • Simon Kinberg;
  • Channing Tatum.

Chris Clairmont, który napisał historie do wielu filmów o superbohaterach, pracował nad scenariuszem: X-Men: Pierwsza klasa (2011), Logan (2017), Deadpool 2 (2018).

Najprawdopodobniej reżyser został już znaleziony, ponieważ znany jest nie tylko rok, ale także dokładna data Gambitu. Według plotek, strzelanie odbywa się w Montrealu, gdzie nakręcono wiele filmów o X-Men.

Obsada

Kręcenie filmu „Gambit” 2020 jeszcze się nie rozpoczęło, więc jest za wcześnie, aby mówić o zaangażowanych w to aktorach. Ale Channing Tatum został absolutnie zatwierdzony do roli: zdjęcia pojawiły się nawet w sieci, w której pojawił się na obrazie tej postaci. Aktor wygląda bardzo harmonijnie, a fani kreskówki o X-Menovie nawet twierdzą, że wygląda jak jego kreskówkowa wersja.

Tatum mocno trzyma się tej roli, pomimo odkładania zdjęć i premiery Gambitu. Chciał zagrać tego bezczelnego mutanta w filmie akcji superbohatera X-Men: Początek Wolverine (2009), ale Taylor Kitsch przeszedł casting. Kiedy ogłoszono plany nakręcenia solowego albumu o Gambicie, Channing postanowił nie przegapić swojej szansy. Nawiasem mówiąc, jeśli umieścisz Ramy Lebo, Taylor Kitsch i Channing Tatum w rzędzie, możesz zobaczyć pewne podobieństwo w wyglądzie. Są to lekko zmarszczone oczy i spojrzenie spod spodu.

Firmą Channing Tatum będzie Lizzy Kaplan („Mean Girls”, 2004, „127 Hours”, 2010, serial „Masters of Sex”, 2013-2016). Wcieli się w rolę śmiertelnej piękności, która podbije serce upartej Ramie. Nie wiadomo, czy stanie się Shelmą, z którą, zgodnie ze scenariuszem niektórych komiksów, Gambit to nie tylko miłość, ale także dzieci. Jest to jednak mało prawdopodobne, ponieważ film „Gambit” to wciąż solowy album poświęcony jednemu bohaterowi.

Oprócz Kaplana, Lea Seydoux, Rebecca Ferguson i Abby Lee zostali uznani za rolę dziewczynki Gambit. To Seydou była szczególnie uważnie rozważana, ponieważ jest Francuzką, a film Gambit mógł znaleźć szczególny urok. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie wymienione aktorki mają bardzo nietypowy wygląd: nie jest to standard, ale tajemnicze i bardzo atrakcyjne piękno.

Zobacz też zwiastun filmu Gambit 2020:

Obejrzyj wideo: Marvel's Gambit : Trailer 2020 Movie X - Men Origin Movie Fan Made (Październik 2019).