Nowy Hyundai 2019-2020

Jeden z liderów globalnego przemysłu motoryzacyjnego, koreański koncern Hyundai słynie z dość częstego pojawiania się nowych produktów, dlatego przygotował następujące samochody na lata 2019-2020.

I10

Subkompakt przechodzi obecnie testy drogowe w Indiach.

Według wielu publikacji motoryzacyjnych samochód otrzyma nową platformę, która stanie się podstawą dla samochodów kompaktowych Hyundai. W swoim własnym szybkim i dynamicznym stylu i10 będzie przypominał hatchbacka Santro.

Aby wyposażyć wersję podstawową, dostępne będą takie funkcje, jak widoczność z tyłu, klimatyzacja, system bezkluczykowy, akcesoria z pełną mocą. W początkowej wersji dwa urządzenia będą używane do wyposażenia: benzyna (75 KM) i olej napędowy (83 KM). Produkcja nowych artykułów rozpocznie się w Indiach w drugiej połowie 2019 r.

I20

Kompaktowy hatchback 2019 różni się od swojego poprzednika zmodyfikowanym frontem.

W wyniku liftingu samochód zyskał bardziej dynamiczny i niezapomniany wygląd. Ten obraz został utworzony przy użyciu następujących rozwiązań:

 • reflektory ze zintegrowanymi diodowymi światłami nawigacyjnymi;
 • ośmiokątna kratka z gładkimi zagięciami;
 • schodkowy przedni zderzak;
 • wąski pasek wlotu powietrza.

Wnętrze i20 jest zachowane i nadal charakteryzuje się wysokiej jakości montażem i dobrymi materiałami wykończeniowymi. Zmieniły się również opcje konfiguracji.

Cena hatchbacka rozpocznie się od 14 500 euro. Model nie zostanie dostarczony do naszego kraju.

I40

Aktualizacja małego samochodu w sedanie ma charakter lokalny i ma na celu zmianę wyglądu samochodu, biorąc pod uwagę nowy korporacyjny styl firmy.

Wśród innych rozwiązań należy zauważyć zastosowanie lepszych materiałów do dekoracji, nowego sprzętu multimedialnego oraz zwiększonego zestawu asystentów elektronicznych i systemów bezpieczeństwa.

Również w latach 2019-2020 planują wypuszczenie stylowego kombi i40, który można ocenić na zdjęciu z prezentacji nowości.

Subkompakt zachował jedyny 165-litrowy silnik benzynowy. z i 6-pasmowa automatyczna skrzynia biegów. Żaden nowy produkt nie pojawi się w Rosji, a sprzedaż w Europie rozpocznie się na początku przyszłego roku.

Elantra

Kolejną nową firmą w 2019 roku będzie Elantra szóstej generacji. Zmodernizowany samochód osobowy otrzymał całkowicie zmienioną przednią część i mocno zmienioną rufę, dzięki czemu model był bardziej solidny i dynamiczny.

Zmodernizowane wnętrze zyskało lepszą architekturę i ulepszone materiały wykończeniowe. Nowy sprzęt został uzupełniony o nowoczesny sprzęt

Nie nastąpiły zmiany w linii jednostek napędowych, a silniki benzynowe o sile 129, 150 i 204 są nadal dostępne. Przekładnia napędu na przednie koła będzie nadal wyposażona w 6-biegową manualną skrzynię biegów, 6-biegową automatyczną skrzynię biegów lub robota. Sprzedaż w krajowych salonach samochodowych rozpocznie się bliżej drugiej połowy 2019 r.

Lafesta

Model, który firma opracowała specjalnie dla Chin, będzie sedanem w kształcie coupe o nazwie Lafesta. Nowość ma jasny sportowy wygląd, wygodne wnętrze i bogate wyposażenie. Samochód oparty jest na platformie Elantra.

Na początkowym etapie produkcji do nabycia jest turbodoładowany silnik gazowy o sile 205, wraz z 7-biegowym robotem w przekładni napędu na przednie koła. W przyszłości możliwe będzie zastosowanie 140-konnego zespołu napędowego z 6-biegową manualną skrzynią biegów.

Hyundai twierdzi, że w zależności od sprzedaży samochodów w Chinach możliwe są dalsze dostawy do Ameryki Północnej i krajów europejskich. Szacunkowa cena samochodu osobowego wynosi 25,50 tys. USD.

Tucson

Popularny crossover przetrwał kolejną planowaną zmianę stylizacji i zyskał wyrafinowany wygląd.

Na zewnątrz modelu wyróżniają się:

 • nowa optyka w konstrukcji LED;
 • zwiększona kratka;
 • wysoka linia okien bocznych.

Wnętrze samochodu zostało całkowicie zaktualizowane, a jego osiągi odpowiadają najnowszej wersji modelu i30. Wśród nowego sprzętu można wyróżnić potężny kompleks multimedialny z 7-calowym monitorem dotykowym i możliwością nawigacji w technologii 3D.

Jednostki napędowe pozostały takie same i składają się z dwóch 4-cylindrowych silników benzynowych o pojemności 165 i 185 sił. Podstawą nadal będzie napęd na przednie koła, a napęd na wszystkie koła jest dostępny tylko jako opcja. Koszt modelu Tucson 2019 w krajowych salonach samochodowych rozpocznie się od 1,42 miliona rubli.

Veloster

W 2019 r. Planowana jest premiera drugiej generacji niezwykłego asymetrycznego hatchbacka. Niestandardowy trzydrzwiowy samochód (jedne drzwi kierowcy, dwa przeciwległe drzwi pasażera) otrzyma zaktualizowany dynamiczny wygląd w stylu korporacyjnym.

Główne cechy to:

 • nowa konstrukcja optyki głowicy;
 • zaktualizowana kratka;
 • przerobić zderzak.

W kabinie dokonano drobnych zmian, przede wszystkim wpłynęło to na nową wielofunkcyjną kierownicę, wykonanie konsoli środkowej, a także zastosowanie lepszych materiałów wykończeniowych.

Gama jednostek napędowych reprezentowana jest przez pięć silników benzynowych o pojemności od 130 do 275 litrów. z Podstawowa wydajność modelu będzie kosztować około 23,00 tys. Dolarów. Oficjalna sprzedaż samochodu w naszym kraju nie jest planowana.

Genesis G90

Producent sedana wykonawczego został oficjalnie pokazany późną jesienią tego roku. Modyfikacja G90 2019 w wyniku zmiany stylizacji otrzymała nowy wygląd i różni się od poprzedniej wersji następującymi rozwiązaniami:

 • ogromna pięciokątna kratka;
 • optyka głowicy matrycowej z liniami świateł nawigacyjnych;
 • potężny kaptur, uniesiony nad przednimi skrzydłami;
 • 19-calowe koła.

Aktualizacje w kabinie są minimalne i sprowadzają się do zainstalowania nowej tablicy rozdzielczej i zmniejszenia liczby kluczy na konsoli środkowej.

Zakres silników benzynowych nie zmienił się i jest reprezentowany przez silniki o pojemności 315, 375, 425 sił. We wszystkich urządzeniach stosowana jest 8-pasmowa automatyczna skrzynia biegów. Koszt modelu rozpocznie się od 65,00 tys. Dolarów. Sedan trafi do sprzedaży w pierwszej połowie przyszłego roku.

Genesis G70

Na rok 2019 Hyundai planuje rozpocząć produkcję najmniejszego samochodu z linii swoich samochodów premium. Nowość otrzymała oznaczenie G70.

Samochód ma sportowy styl, który powstaje przy użyciu:

 • agresywny dynamiczny widok z przodu;
 • duże nadkola;
 • szybkie przejście linii dachu na rufę.

Wnętrze zostało również ukształtowane w stylu sportowym przy użyciu wykwintnych materiałów wykończeniowych. G70 jest również wyposażony w zaawansowaną technologię cyfrową i liczne urządzenia zapewniające komfort i bezpieczeństwo.

Do wykonania można zastosować dwa silniki benzynowe o pojemności 200 i 250 litrów. pp., a także turbodiesel o sile 375. Wszystkie silniki są agregowane z 8-pasmową automatyczną skrzynią biegów. Koszt samochodu premium rozpocznie się od 36,00 tys. Dolarów.

Palisada

W 2020 roku Hyundai rozpocznie produkcję największego i najdroższego SUV-a o nazwie Palisade. Samochód wygląda na mocny i solidny, w pełni zgodny z nowoczesnym designem crossoverów tej klasy.

Przestronny salon pozwoli pasażerom wygodnie pomieścić do 8 osób. Wśród urządzeń zaprojektowanych do wyposażenia teraz można wymienić elektryczny napęd siedzeń drugiego rzędu, innowacyjny kompleks multimedialny, dużą liczbę systemów bezpieczeństwa.

SUV będzie wyposażony w silnik o pojemności 365 litrów. z., a także 8-pasmową automatyczną skrzynią biegów. Napęd na przednie koła będzie standardem, a napęd na wszystkie koła jest opcjonalny. W tej chwili firma nie podała dokładnej daty premiery nowego produktu ani ceny.

Święty Mikołaj

W 2020 r. Planowane jest rozpoczęcie produkcji furgonetki o nazwie Santa Cruz.

Samochód został opracowany specjalnie na rynek Ameryki Północnej, gdzie będzie produkowany. W przeciwieństwie do większości swoich kolegów z klasy, pickup nie otrzyma struktury ramy, ale ciało wspierające. Ponadto wiadomo, że Santa Cruz opiera się na SUV-ie Palisade.

Głównym będzie napęd na przednie koła z podwójną kabiną. Jeśli opcjonalnie dostępna jest wersja z napędem na wszystkie koła, wówczas plany wyposażenia podwójnej pięcioosobowej kabiny nie są jeszcze znane.

Gama jednostek napędowych reprezentowana jest przez silniki benzynowe o pojemności 145 i 185 litrów. z., a także turbodiesel o sile 205. Wstępnie cena rozpocznie się od 18,90 tys. Dolarów.

Carlino

Kolejnym kompaktowym crossoverem firmy będzie model Karlin 2019. Nowy samochód został pierwotnie zaprojektowany dla Indii. W swoim mocnym i brutalnym wyglądzie kompaktowy crossover przypomina mniejszą wersję klasycznego SUV-a.

Wnętrze Carlino zapożyczone z subkompaktu Hyundai i10, charakteryzuje się dobrą ergonomią i niedrogimi materiałami wykończeniowymi.

Napęd na przednie koła stanie się głównym, a wersja z napędem na wszystkie koła nie będzie dostępna nawet jako opcja. Do kompletacji przeznaczone są tylko dwa silniki: benzyna (70 KM) i olej napędowy (100 KM). W przypadku obu silników agregowana jest tylko pięciobiegowa instrukcja manualna. Koszt SUV będzie znany bezpośrednio przed rozpoczęciem produkcji.

Wniosek

Stała i obszerna aktualizacja oferty modeli odzwierciedla dążenie południowo-koreańskiej firmy Hyundai do zwiększenia sprzedaży nie tylko ze względu na parametry ilościowe, ale także dzięki rozwojowi i produkcji nowych modeli 2019-2020.

Obejrzyj wideo: Hyundai Santa Fe SUV 2020 in-depth review. carwow Reviews (Październik 2019).