Scenariusz nowego roku szczurów 2020

Aby świętować Nowy Rok 2020 Szczurów w zabawny i prowokujący sposób, warto wstępnie skompilować skrypt. Na przyjęciach firmowych są zatrudniani przez dobrze wyszkolonych specjalistów. A w domu lub w przyjaznym gronie możesz sam wybrać dobrą opcję. Aby to zrobić, potrzebujesz kilku opcji konkursów i scen, które można ze sobą łączyć. Skrypty napisane na ten sam temat od początku do końca są mniej odpowiednie do tego celu.

Na noworocznej imprezie firmowej

Głównymi bohaterami są tradycyjnie wiodący i Święty Mikołaj. Panna śnieżna zostaje wybrana w trakcie akcji wśród obecnych kobiet.

Ołów: „Drodzy przyjaciele, rok Świni doszedł do logicznego zakończenia! Dla niektórych była grubą, lukratywną skarbonką Siewu, dla kogoś, kim nie była bardzo. Ale w każdym razie będziemy musieli się z nią pożegnać i spotkamy nową kochankę przyszłości lata - Szczur, lub czule Mysz! Aby dowiedzieć się, który z was spędził miniony rok, przeprowadzimy konkurs. ”

Konkurs 1. Do udziału wybierane są 2-3 osoby, które proponują odgrywać rolę trzech prosiąt. Który z improwizowanych środków oznacza: krzesła, kurtki, blichtr, kto jest czym dużo, musisz zbudować dom. Jak w bajce o trzech prosiętach. Który dom okazuje się silniejszy i piękniejszy, wręcza mu maskę świni.

Ołów: „Symbol nadchodzącego roku jest zdefiniowany, a teraz wybierzemy kochankę przyszłości!”

Konkurs 2. Trzej są wybierani spośród gości. Daj im zestaw produktów: mandarynki, kiełbasa, kiwi, banany, śledzie, ser, słodka papryka. Oferują gotować wyśmienitą ucztę w stylu kucharza szczura z kreskówki „Ratatuj”. Kto staje się lepszy, bardziej artystyczny, otrzymuje w prezencie pluszową mysz lub obrączkę z uszami myszy.

Ołów: „Bohaterowie noworocznego karnawału zostali już wybrani, co oznacza, że ​​możemy zadzwonić do Świętego Mikołaja! Wszyscy razem: Święty Mikołaj !!!”

Ojciec Frost wychodzi, biegnie po wszystkich stołach, udaje, że wieje. Zatrzymuje się, apeluje do gości.

Święty Mikołaj: „Cóż, zamroziłem cię! Pozwól nam zatańczyć i ogrzać się. A kiedy tańczysz, znajdę wśród ciebie moją wnuczkę. Dam ci laskę, a ty szybko przekażesz ją sobie, na którym kończy się melodia, i bądź dziś moją wnuczką ”.

Pod koniec konkursu Snow Maiden jest ubrana w koronę i daje jej butelkę szampana.

Święty Mikołaj: „A teraz pomóż dziadkowi znaleźć posłusznego chłopca lub dziewczynkę, która była posłuszna szefowi przez cały rok i zasługuje na podwyżkę. Dzieci, pokaż mi, gdzie siedzi twój szef?”

Święty Mikołaj (zwracając się do szefa): „I tutaj pomożesz mi wybrać najlepszych pracowników roku do następnego konkursu”.

Konkurs 3. Wybrani pracownicy z zadaniem pocałunku w policzek swojego szefa. A szef kuchni musi w odpowiedzi powiedzieć o głównej jakości każdego z uczestników. Do tego, co dokładnie wybrali najlepsi w tym roku. Na przykład obsługiwał najwięcej klientów, zawarł największy kontrakt, przyciągnął najwięcej odwiedzających, przyniósł firmie największy zysk.

Jeśli szef kuchni z dyplomami nie przygotował się wcześniej (wyjaśniono to przed rozpoczęciem imprezy firmowej), możesz zaoferować mu prezentację komiksów przygotowanych przez prezenterów. Z takimi „zaletami”: za najlepszą owsiankę z kaszy manny, za najlepszy obiad, za najlepszą umiejętność opowiadania i słuchania bajek, za najczystsze miejsce pracy.

Ołów: „Nasze wydarzenie dopiero się rozwija. Nadszedł czas, aby Dziadek udał się do innych dziewcząt i chłopców. Zbierzemy to wszystko razem i wspólnie wejdziemy w Nowy Rok 2020!”

Konkurs 4. Improwizowana bariera powstaje z blichtru, po którym każdy gość składa życzenie. Ci, którzy wymawiają to na głos, a Dziadkowi wydaje się oryginalny, otrzymują butelkę szampana. Może być kilku zwycięzców, a uczestnicy mogą dołączyć w miarę postępu konkursu.

Święty Mikołaj: „Moja droga wnuczko, czy pozostaniesz u tych wujków i ciotek, czy dotrzymasz mi towarzystwa? Jeśli zdecydujesz się zostać, wtedy dla Dziadka będziesz musiał wykonać taniec w zegarku! Ale nie będziesz tańczył sam, ale weźmie kilka płatków śniegu jako swojego asystenta”.

Konkurs 5. Snow Maiden wybiera parę koleżanek. Na środku sali są zainstalowane 3-4 krzesła, o jeden mniej niż uczestnicy. Rozpoczyna się tradycyjny konkurs, dla którego nie ma wystarczającej liczby miejsc. Kiedy muzyka się skończy, dziewczyny muszą znaleźć dla siebie miejsce. Zwycięska dziewczyna otrzymuje prezent: pudełko czekoladek, ananasa lub butelkę szampana.

Dom Nowy Rok 2020

Kiedy wszyscy zgromadzeni krewni są znani przez długi czas, nie jest konieczne odgrywanie roli w roli lidera. Wystarczy zorganizować kilka konkursów, aby zaangażować wszystkich członków rodziny i gości. Osobno przeprowadź przegląd konkursów talentów wśród dzieci i zadowalaj osoby obecne z pamiątkami.

Dla gospodarstw domowych lub małych firm gry z fantomami są idealne. Są przygotowywane z wyprzedzeniem. Na tych samych kartach piszą komiczne zadania, które mogą wykonywać wszyscy goście, zarówno starszy dziadek, jak i trzyletni wnuk. Najlepiej jest grać przepadkowo w porcjach.

Przed lądowaniem przy stole każdy gość i domownicy proszeni są „o depozyt” o jedną osobistą rzecz: krawat, zegarek, smartfon, klucze, szalik, moneta, spinki do mankietów. Wszystkie rzeczy są wkładane do torby lub pudełka. Kiedy nadchodzi czas widma, wyjmują osobistą, rozpoznawalną rzecz z jednego pudełka, z drugiego zadania. Ten, który upadł, spełnia to, co zapisano na karcie.

Po rozpoczęciu uczty, gdy pierwsza przerwa następuje po toastach i wzajemnych życzeniach, najwygodniej jest zagrać w pierwszą porcję fantazji. Do zadań są odpowiednie:

 1. Wykonaj piosenkę noworoczną.
 2. Wyraźnie opowiedz wiersz dla Świętego Mikołaja.
 3. Zamień się w zabawnego Szczura.
 4. Tańczyć taniec zamrożonego króliczka pod choinką.
 5. Gratuluj krewnym w imieniu Prezydenta.
 6. Przypomnij sobie 5 noworocznych opowieści.
 7. Wymień 5 postaci noworocznych.
 8. Wymień 5 świątecznych kreskówek.
 9. Przedstaw rolę Snow Maiden.
 10. Szczęśliwy Święty Mikołaj Szczęśliwego Nowego Roku Szczur.

Powinny istnieć fantomowe przydziały dla liczby gości plus dwóch, aby nawet ostatni gracz miał wybór.

Dobrze jest uzupełnić scenariusz na Nowy Rok za pomocą łamigłówek:

 1. Białe płótno pokrywało cały świat (śnieg).
 2. Sama woda, ale nie tonę w wodzie (lodzie).
 3. Bez pędzli, farb i rąk, a wzory są widokiem na obolałe oczy (mróz).
 4. Głowa jest poniżej, nogi są przyklejone, gdy ciepło maleje, zamarza - rosnę (sopel lodu).

Dla firmy młodzieżowej

Jeśli świętujesz Nowy Rok w jednej firmie, gromadzisz uczniów, uczniów szkół średnich lub młodych kolegów, ich scenariusz będzie inny. Możesz także pokonać temat fantomów lub innych konkursów. Ale wiek firmy pozwala na tworzenie kreatywnego humoru i bardziej znaczących żartów, które są akceptowane w tym środowisku. Należy wziąć pod uwagę, jeśli wydarzenie odbędzie się w domu, wtedy będzie jeden scenariusz, a jeśli w kawiarni, barze lub klubie, to drugi. Co więcej, nie wszystkim instytucjom uda się zorganizować niektóre konkursy. W przypadku młodzieży zadania mogą wyglądać następująco:

 • Za pomocą pantomimy wciel się w męskiego orangutana w poszukiwaniu godnej kobiety. Dozwolone jest podejście do obecnych i zaangażowanie ich w grę. Dziewczęta radzą sobie z tą rolą nie gorzej niż chłopcy.
 • Zadzwoń pod losowo wybrany numer i zaoferuj intymne usługi Świętego Mikołaja (dla faceta) i Snow Maiden (dla dziewczynki). Spróbuj wynegocjować cenę, oferując opcje płatności: sałatka Olivier, śledź pod futrem lub inne danie, które mają właściciele domu. Następnie przeproś za lęk i życzę subskrybentowi szczęśliwego nowego roku.
 • Aby zaśpiewać piosenkę „W lesie narodziła się choinka”, kto pamięta tekst dłużej niż ktokolwiek inny, wygra.

 • Aby przypomnieć sobie, jakie role i kostiumy noworoczne trzeba było nosić w przedszkolu i szkole podstawowej. Spróbuj pokonać jedną z tych postaci w pobliżu choinki.
 • Wpisz nazwisko osoby obecnej w zadaniu. Wykonawca powinien spróbować użyć gestów i mimiki, aby przekazać charakterystyczne cechy i gesty osoby, którą przedstawia.
 • Tancerka go-go. Spróbuj przedstawić prywatny taniec z laską Świętego Mikołaja. Gdy zabawa jest w pełnym rozkwicie, może być nawet więcej niż jeden. Nie ma znaczenia, czy wykonawca jest facetem, będzie jeszcze zabawniej.

Doskonałe wsparcie w konkurencyjnych konkursach firmy. Gdy jest kilku uczestników, a zadania muszą zostać wykonane szybko, zapewnia dużo zabawy.

 1. Silny człowiek Uczestnicy są wybierani, ostrzegając, że jest to trudna fizycznie konkurencja. Następnie otrzymują 5-6 piłek i oferowane jest pęknięcie bez pomocy rąk. Przyciśnięcie klatki piersiowej do nóg, nadepnięcie na stopę lub siedzenie na górze.
 2. Kulturysta. Aby wziąć udział, wybierane są dziewczyny, które przedstawią postawy kulturystów podczas zawodów, pokazując ogromne mięśnie. Zwycięży ten, który będzie najbardziej „brutalnie” -artystyczny.
 3. Casting w szkole baletowej. Każdy może wziąć udział, najważniejsze jest, aby przedstawiać balet pas i fouette tak naturalnie, jak to możliwe. Najlepsza baletnica jest zapisana do szkoły baletowej i nagrodzona paczką, ale ... paczką serwetek.